Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Apokalypsa 24: Semínka teroru dávno zaseta. Lekce sociálního inženýrství. Některé filmy opět ukazují budoucnost? Nástroje pro vládní instalaci chaosu. Stamiliony obětí. Jsme pro ně jen černí a bílí mravenci? Kdo třese lahví?

Apokalypsa 24: Semínka teroru dávno zaseta. Lekce sociálního inženýrství. Některé filmy opět ukazují budoucnost? Nástroje pro vládní instalaci chaosu. Stamiliony obětí. Jsme pro ně jen černí a bílí mravenci? Kdo třese lahví?

10. 1. 2024

Tisk článku

John Whitehead a Nisha Whitehead hodnotí současnou společenskou situaci ve Spojených státech, předvídají brzký zlom v chaos a čistý teror, a ukazují, do jaké propasti i nás západní politika může již brzy stáhnout

Postava 1: Stačí zastavit několik jejich strojů, rádií, telefonů a sekaček na trávu, na pár hodin je uvrhnout do tmy a pak už jen sedět a sledovat, jak se to vyvíjí.
Postava 2: A tento vzorec je vždy stejný?
Postava 1: S několika málo obměnami. Vyberou si nejnebezpečnějšího nepřítele, kterého najdou... a tím jsou oni sami. A nám stačí jen sedět... a dívat se... a nechat je, aby se zničili. - "The Monsters Are Due on Maple Street", Twilight Zone

Bude rok 2024 rokem, kdy cvičení Deep State v řízeném chaosu konečně ustoupí apokalyptické demontáži Spojených států, nebo toho, co z nich zbylo?

Vše nasvědčuje tomu, že ano.

NEPŘEHLÉDNĚTE, SLEDUJTE!

 Protiproud TV ve čtvrtek 11. 1. 2024 od 18:00 vysílá v rámci pořadu Nepodvolení v Protiproudu rozhovor šéfredaktora Protiproudu Petra Hájka s Petrem Machem - ekonomem, bývalým europoslancem a dnes  lídrem kandidátky SPD pro volby do Evropského parlamentu

Téma je jasné: Především - ale ne jen - o tlaku zdejší bruselské Páté kolony na přijetí eura, ale také o realistické možnosti vystoupení České republiky z Titaniku EU.

Vláda nás již několik let tlačí na pokraj národního nervového zhroucení. Toto zhroucení - vyvolané polarizující cirkusovou politikou, mediálně živenou masovou hysterií, militarizací a militainmentem (prodáváním války a násilí jako zábavy), pocitem beznaděje a bezmoci tváří v tvář rostoucí korupci, odcizením vlády od občanů a ekonomikou, kvůli níž většina obyvatelstva bojuje o přežití - se projevilo v polarizovaném, zmanipulovaném chaosu, šílenství a tyranii, které dnes představují život v americkém policejním státě.

Proč hluboký stát (Deep state) toto společenské šílenství vytváří? Co z toho vláda má?

To, co se před námi odehrává, je mrazivou lekcí sociálního inženýrství, které udržuje lidi fixované na cirkusovou politiku a příhodně načasovanou podívanou, odvádí jejich pozornost od přílišného soustředění na vládní mocenské choutky a nedokáží se sjednotit při obraně destruovaných svobod.

Není to konspirace.

Je to hra o moc

Rod Serling, tvůrce Zóny soumraku, pochopil dynamiku této mocenské hry. V epizodě "The Monsters Are Due on Maple Street" (Zóna soumraku) si Serling představoval svět, v němž mocní provádějí sociální experiment, aby zjistili, jak dlouho bude trvat, než se členové malé americké čtvrti, vyděšení náhlou ztrátou elektrického proudu a zachvácení strachem z neznámého, promění v iracionální dav a obrátí se nakonec proti sobě. Netrvá to vůbec dlouho.

Stejně tak v apokalyptickém thrilleru Leave the World Behind (Zanechat svět za sebou) od Netflixu (produkovaném studiem Baracka a Michelle Obamových) vedou nevysvětlitelné krize k technologickému výpadku, po němž je obyvatelstvo odpojeno, dezorientováno, izolováno, podezříváno a napadáno záhadnými neduhy i sebou navzájem.

Jak spekuluje jedna z postav filmu Leave the World, viníkem stupňujících se katastrof, které sahají od výpadků WiFi a záhadných zdravotních potíží až po obléhání měst darebáckými silami, může být výsledek vojenské kampaně, jejímž cílem je destabilizovat národ tím, že donutí lidi, aby se obrátili jeden proti druhému.

Ve skutečnosti to není tak vzdálený scénář, když si uvědomíme některé z mnoha způsobů, jakými Bidenova vláda již dokáže vyrábět krize, aby zasévala strach, podněcovala hysterii, destabilizovala národ a zaváděla stanné právo.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se úspěšně léčit či udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Nástroje

Vláda má nástroje a know-how k výrobě zdravotních krizí. Dlouho předtím, než Covid-19 uzavřel stát, vytvářela americká vláda smrtící viry a vypouštěla je na nic netušící veřejnost. Vláda má nástroje a know-how k výrobě občanských nepokojů a politických otřesů. Od dob J. Edgara Hoovera FBI využívá agenty provokatéry k infiltraci aktivistických skupin s cílem "odhalit, narušit, zmást, zdiskreditovat a jinak neutralizovat".

Vláda má nástroje a know-how k výrobě ekonomické nestability. Vzhledem k tomu, že státní dluh stále roste až na 34 bilionů (!) dolarů, přičemž federální úřady se jen málo snaží omezit výdaje, je to hlavní a nejnaléhavější hrozba pro ekonomiku.

Vláda má nástroje a know-how k výrobě ekologických katastrof. V roce 1947 se projekt Cirrus, raný předchůdce HAARP, vládní agentury pro změnu počasí, pokusil zneškodnit hurikán, který se pohyboval směrem k moři. Namísto oslabení bouře ji však vláda nasměrovala přímo do Georgie, což vedlo ke škodám za miliony dolarů.

Vláda má nástroje a know-how k výrobě výpadků komunikací. Vypínače internetu a mobilních telefonů umožňují vládě vypnout komunikaci v jediném okamžiku. V roce 2005 byl ve čtyřech hlavních newyorských tunelech vypnut mobilní provoz (údajně proto, aby se zabránilo potenciálnímu výbuchu bomby prostřednictvím mobilního telefonu). V roce 2009 byl účastníkům inaugurace prezidenta Obamy zablokován mobilní signál (opět se stejným odůvodněním). V roce 2011 byl mobilní signál vypnut cestujícím v San Francisku (tentokrát proto, aby se zabránilo protestům proti policejnímu zastřelení bezdomovce).

Vláda má nástroje a know-how k výrobě teroristických útoků. FBI skutečně používá vzorec a praxi navádění, která zahrnuje vyhledávání zranitelných osob, jejich zásobování propagandou, know-how a zbraněmi, které z nich mají udělat teroristy, a jejich následné zatčení v rámci údajně promyšlené protiteroristické akce (nepřipomíná to někomu v ČR něco z posledních týdnů?, pozn. PP).

Čtěte ZDE: Volby 24: K urnám půjde většina světa. Vybuchne americko - čínský konflikt? Co se stane v EU? Obrat v Británii? Ve varu i muslimové. Dají "Demokrati" zavraždit Trumpa? Volby nevolby: Jsme na prahu kontrarevoluce proti globalistům?

Vláda má nástroje a know-how k výrobě propagandy zaměřené na kontrolu mysli a psychologickou válku. Není to tak dávno, co byl Pentagon nucen nařídit rozsáhlou revizi tajných amerických operací psychologické války (psy ops) prováděných prostřednictvím platforem sociálních médií. Vyšetřování přišlo v reakci na zprávy naznačující, že americká armáda vytvářela na Facebooku, Twitteru a Instagramu falešné osobnosti s profilovými obrázky generovanými umělou inteligencí a fiktivními mediálními stránkami s cílem manipulovat s uživateli sociálních sítí.

Z mnoha zbraní v rozsáhlém vládním arzenálu může mít psychologická válka (neboli psy ops) mnoho podob: experimenty na ovládání mysli, ovlivňování chování, propaganda. Ve skutečnosti CIA vynaložila téměř 20 milionů dolarů na svůj program MKULTRA, údajně jako prostředek programování lidí k provádění atentátů a v menší míře k vyvolávání úzkosti a vymazávání vzpomínek, než byl údajně ukončen.

Semínka teroru

Nikdy nesmíme zapomenout, že vláda již neexistuje proto, aby sloužila lidu, chránila jeho svobody a zajišťovala jeho štěstí.

Spíše "my, lid", jsme nešťastnými oběťmi ďábelských machinací programu make-works prováděného v epickém měřítku, jehož jediným účelem je udržet mocné v trvalém (a výnosném) zaměstnání. Takto vzniká tyranie a upadá svoboda.

Téměř každá tyranie, kterou vláda USA páchá na občanech - údajně proto, aby je ochránila a zajistila bezpečnost - vznikla v důsledku nějaké hrozby, kterou tak či onak sama  vyrobila.

Přemýšlejme o tom: Kybernetická válka. Terorismus. Biochemické útoky. Závody v jaderném zbrojení. Sledování. Drogové války. Domácí extremismus. Covid-19.

Téměř ve všech případech vláda USA svým typickým machiavelistickým způsobem zasévá semínka teroru na domácí i mezinárodní úrovni, aby rozšířila svou totalitní moc.

Stejná vláda vzala všechny technologie, které nám byly prodány jako něco, co je v našem nejlepším zájmu - GPS zařízení, sledování, nesmrtící zbraně atd. - a použila je proti vlastním občanům, aby je sledovala, uvěznila a kontrolovala.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Už vám to dochází?

Vláda USA nás nechrání před hrozbami pro naše svobody, vláda USA hrozby pro naše svobody vytváří.

Je příznačné, že ve zmíněném filmu Zanechat svět za sebou jsou hlavní hrdinové před katastrofou - na cestě na rodinnou dovolenou - naprosto nevšímaví, napojení na svá elektronická zařízení a izolovaní jeden od druhého i od okolního světa. K tomu přispívá i to, že dospívající dcera Rose fixovaná na sledování epizod seriálu Přátelé, i když se svět kolem hroutí. Jak vysvětluje televizní kritička Jen Chaneyová, přítomnost sitcomu v příběhu "zdůrazňuje, jak lidé touží po úniku na úkor přijetí skutečné reality, což je jiný způsob, jak 'nechat svět za sebou'".

V podobné eskapistické bublině se nacházíme i my, trpíme "krizí přítomnosti", která nás udržuje rozptýlené, oklamané, pobavené a izolované od reality. Profesor Jacques Ellul studoval tento fenomén zahlcení zprávami, krátké paměti a využívání propagandy k prosazování skrytých záměrů. "Jedna myšlenka vytlačuje druhou, stará fakta jsou pronásledována novými," napsal Ellul.

"Za těchto podmínek nemůže existovat žádné myšlení. A ve skutečnosti moderní člověk o aktuálních problémech nepřemýšlí, ale pociťuje je. Reaguje na ně, ale nerozumí jim, stejně jako za ně nepřebírá odpovědnost. Ještě méně je schopen postřehnout jakýkoli nesoulad mezi po sobě jdoucími skutečnostmi; schopnost člověka zapomínat je neomezená. To je jeden z nejdůležitějších a nejužitečnějších bodů pro propagandisty, kteří si mohou být vždy jisti, že určité propagandistické téma, výrok nebo událost budou během několika týdnů zapomenuty."

Čtěte ZDE: Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Kromě toho, že nás rozptylují naše elektronická zařízení a odvádějí pozornost zábavná představení typu "chléb a hry", nás však polarizuje i politické divadlo, jehož cílem je udržet nás rozdělené a ve vzájemné válce.
To je základní varovný příběh filmů Leave the World Behind a "The Monsters Are Due on Maple Street": jsme manipulováni silami, které nemůžeme ovlivnit.

Před časem koloval populární mem, který to popisoval takto:

"Když chytíte 100 červených mravenců a 100 velkých černých mravenců a dáte je do sklenice, zpočátku se nic nestane. Pokud však se sklenicí prudce zatřesete a vysypete je zpět na zem, mravenci se budou prát, dokud se nakonec navzájem nezabijí. Jde o to, že červení mravenci si myslí, že černí mravenci jsou nepřátelé a naopak, zatímco ve skutečnosti je skutečným nepřítelem ten, kdo sklenicí zatřásl. Přesně to se děje v dnešní společnosti. Liberálové versus konzervativci. Černí vs. bílí. Pro masky vs. proti maskám. Skutečná otázka, kterou bychom si měli klást, zní: "Kdo tou sklenicí třese... a proč?".

Jak objasňuji ve své knize Bojiště Amerika: Válka proti americkému lidu a v jejím fiktivním protějšku Deníky Erika Blaira, - vláda nikdy nepřestala třást nádobou.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky