Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Příprava na krizi soudného dne Západu: Zuckerberg zběsile kupuje zlato. A staví rozsáhlý podzemní kryt. Nejen on. Dojde v USA po volbách ke zhroucení státu - ať vyhraje kdokoliv? Pryč odtud! Co vědí globální elity, a my ne?

Příprava na krizi "soudného dne" Západu: Zuckerberg zběsile kupuje zlato. A staví rozsáhlý podzemní kryt. Nejen on. Dojde v USA po volbách ke zhroucení státu - ať vyhraje kdokoliv? Pryč odtud! Co vědí globální elity, a my ne?

9. 3. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší informace o horečných přípravách amerických boháčů, kteří věští blízký pád západní civilizace, budují luxusní podzemních kryty a nakupují zlato - ani ne tolik z obav před jadernou válkou (ta prý se má odehrát "jen" na evropském kontinentě), ale z občanské války v USA

Západ dál zvyšuje napětí v nepřímé válce s Ruskem. Nejen Macronovy nebezpečné žvásty o nasazení vojáků NATO na Ukrajině, stejně jako britské provokace a dodávky raket schopných zasáhnout cíle hluboko v ruském území ukazují, že váleční jestřábi nutně potřebují vyprovokovat Rusko k otevřené válce. I kroky, které dělá fialová koalice - od Strakovky po Hrad - vedou tímto směrem.

pp

Evropa bude v takovém případě hlavním - či spíše prvním - bojištěm. A Česká republika je kvůli absurdním provokacím Fialovy vlády a "aspeňáckého" Hradu jednou z prvních zemí, kam může vést ruský odvetný úder. Pořád si to mnoho lidí ještě důsledně neuvědomuje. Ani to, proč se Robert Fico snaží tak okázale dostat Slovensko z ruského odvetného hledáčku.

V Americe je situace trochu jiná. Je to čekání na dramatický volební střet, jaký tam ještě nikdy nebyl. Ať totiž vyhraje kterákoli z obou nesmiřitelných stran barikády - ta druhá vybuchne v nesouhlasu, jenž se může v mžiku proměnit v občanskou válku dosud neznámého "střihu". Jde o docela reálnou variantu "řešení" tichého státního převratu, který volebním podvodem přivedl válečné Demokraty do ukradeného Bílého domu.

Tamní boháče zachvacuje zjevně panika. Již před časem se objevila zpráva, že Mark Zuckerberg, šéf Mety (Facebook) a velký podporovatel Bidenovy administrativy, si buduje na jednom z havajských ostrovů rozsáhlé podzemní sídlo za stovky milionů dolarů, kde by šlo přežít "výbuch" na relativně dlouhou dobu.

Přibývají informace o dalších "hvězdách" globalistické elity, které si porůznu připravují podzemní obydlí. Součástí těchto příprav je i nedůvěra k dolaru. Šéf jedné z velkých firem obchodujících s cennými kovy nyní prozradil, že Zuckerberg také ve velkém nakupuje zlato.

A zdaleka ne jen on.

POJĎME SE PORADIT!

Protiproud TV v pondělí 11. 3. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s s "tvrdým jádrem" nepodvolených. Pozor, tentokrát v již trochu upraveném formátu:

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až zase v příští Tea Party

Ví snad globalistické celebrity napojené na všechny "Schwaby, Gatese, WHO a spol." něco, co my ostatní nevíme? A opět tak vyvstává před očima známá grafika Deagelu, věštící pro rok 2025 razantní pokus o depopulaci - zejména v zemích Západu.

Souvisí to s tím, proč Mark Zuckerberg a spol. tak intenzivně nakupují zlato a připravují se na útěk?

Své o tom samozřejmě nejvíce tuší Jonathan Rose, generální ředitel Genesis Gold Group v Beverly Hills v Kalifornii. Ten totiž rovněž konstatuje, že mnoho elitních boháčů nyní hromadí zlato, a připravuje se na přesun do svých bunkrů "soudného dne" kvůli „něčemu velkému a hroznému“, co se prý má stát.

Rose se sice sám příliš nevzrušuje, ale tvrdí, že urychlená příprava na "soudný den" je dnes populární nejen mezi miliardáři, jako jsou Mark Zuckerberg a Sam Altman, ale i mezi hvězdami profesionálního sportu a osobnostmi ze show byznysu. Mezi nimi zvlášť.

„Když sleduji, jak tito milionáři ve velkém kupují zlato a stavějí bunkry, říkám si ‚Co se to děje‘? Není to už pouze móda, ale skutečný trend, jemuž podléhá naprostá většina z nich.“

Rose vysvětluje, že důvodem prudkého nárůstu nákupů zlata není ani tolik strach z jaderné války. Jsou to především reálné obavy z pádu dolaru a celkového ekonomického a politického kolapsu Ameriky.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

„Tito lidé sice nemají křišťálovou kouli, ale zato dobré informace pro dobrou cestovní mapu. Vidí dosti přesně problémy, které má americká ekonomika právě teď,“ říká Rose. „Vidí devalvaci a celkovou nedůvěru k ničím nepodloženému dolaru.

A vedle toho vidí BRICS, ve kterém se spojují země, aby vytvořily pevnou měnu krytou zlatem.  Dolar rychle ztrácí svou hodnotu, je tu jen obecný ekonomický zájem bojovat s inflací, což ho ovšem nezachrání. Proto se mnoho lidí stěhuje do bezpečnějšího přístavu.“

Také šéf americké korporátní společnosti OpenAI Sam Altman řekl The New Yorkeru: „Připravuji se na přežití. Mám zbraně, zlato, jodid draselný, antibiotika, baterie, vodu, plynové masky a velký kus země v Big Sur, kam mohu odletět.“

Zatímco Altman přičítal své rozhodnutí přátelům, kteří „se opíjejí a pouze žvaní o tom, jak skončí svět, aniž něco dělají,“ Rose poukazuje na reálnější problémy. Mezi nimi na prezidentské volby a nedávný výpadek elektřiny AT&T, který znovu zesílil obavy z blížícího se kolapsu:

„Jeden zpravodajský důstojník mi řekl, že výpadek proudu AT&T nebyl výpadek, byl to kybernetický útok,“ říká Rose. "Něco jako zkouška na mnohem rozsáhlejší úder."

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

„To jsou docela reálné obavy, které lidé mají.“ A samozřejmě, když se navíc blíží přelomové volby, velmi bouřlivý rok, nevíme, co se stane.

„Mnoho lidí ale spekuluje, že ať volby dopadnou pro jednu nebo druhou stranu, dojde k pokusu o násilný převrat, jenž začne útokem na elektrické sítě. Protože pokud nebude žádná elektřina, způsobí to chaos, chaos způsobí paniku, panika zhroucení trhu - a pak už bude každý bojovat o přežití sám za sebe.

Lidé si uvědomují všechna tato fakta a dívají se s pochopitelnými obavami na to, co se dnes děje: Jsou to jen množící se jednotlivosti, nebo víc než pouhá náhoda? A proto zvlášť lidé s miliardami dolarů to posouvají na další úroveň a připravují se. Aby, když se něco základního pokazí, byli připraveni. Jinak si to nelze vysvětlit.“

Rose pak objasňuje, proč je to především zlato, co lze použít k výměně v okamžiku zhroucení pilířů civilizace, kdy se peníze stanou zcela bezcennými.  Říká, že došlo k absolutnímu nárůstu lidí nakupujících zlaté mince za tímto účelem.

"Zlaté mince by byly způsob, jak dát někomu malý kousek jmění za něco, co nezbytně potřebuji. Já doporučuji spíše zlaté cihly a jejich zlomky, které lze použít jako „bonbóny,“ ke směnnému obchodu.

„Preppeři chtějí hlavně zlato a zlaté mince malé nominální hodnoty - podobně jako stříbrné mince malých nominálních hodnot. Tedy něco obchodovatelného v malých každodenních množstvích."

ZKUSILI JSTE? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

„Vidím prudký nárůst nákupu zlatých mincí a zlomků s malými nominálními hodnotami, které jsou v kritické situaci považovány za více obchodovatelné.“

Půjde totiž na prvním místě o uspokojení základních každodenních potřeb. To bude hlavní starost "Jídlo, pohonné hmoty, voda – životně důležité položky, které lidé potřebují. A zlato, ne nutně jen pro bohaté, bude cestou, jak se k nim dostat,“ řekl Rose.

„Lidé říkají, že stříbro vám koupí chléb, ale zlato celou pekárnu. Proto se dnes lidé orientují především na zlato. Pokud by nastala situace "soudného dne", v takových podmínkách se zhroutí vlády, měny a celý systém. Takže v tu chvíli, pokud potřebujete něco směnit, stříbro a zlato budou měna, ne kus bezcenného papíru. To je pro mnohé součást akčního plánu:

Dostaň mě odtud! Tady je zlato, a ty řekni, co pro mě můžeš udělat!“

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky