Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Očekávání: Co se stane po moskevském masakru? Proč vždycky v březnu? USA milují symboliku starého Říma. V ruském případě jugoslávský model selhal.  Moskva odpoví v čas, který si sama určí. Blíží se zrod nové civilizace?

Očekávání: Co se stane po moskevském masakru? Proč vždycky v březnu? USA milují symboliku starého Říma. V ruském případě jugoslávský model selhal. Moskva odpoví v čas, který si sama určí. Blíží se zrod nové civilizace?

26. 3. 2024

Tisk článku

Václav Danda přináší analýzu geopolitického analytika a bývalého hlavního ekonoma Světové banky Petra Koeniga, který nepochybuje, že za terorem v Moskvě, stojí americký Deep state a mocenská centra rozpadajícího se Západu, což přes všechnu hrůzu může paradoxně přiblížit naději na lepší svět

Svět se zase o něco více přiblížil velkému střetu velmocí, který by mohl vyústit do velké války s nedozírnými následky. Je už víceméně všem jasné, že teroristický útok v Moskvě z minulého týdne nebyl jen ojedinělou akcí džihádistů jak se nám snaží oficiální propaganda namluvit.

S pravděpodobností hraničící s jistotou šlo o operaci západních mocenských center. Smyslem je snaha vyprovokovat Rusko k razantní odpovědi, která by mohla být záminku k otevřenému zapojení NATO do válečných operací - zatím ještě "jen" na Ukrajině.  

pp

Druhým plánem je pokus destabilizovat situaci v zemi demonstrací neschopnosti Putinova vedení ochránit obyvatelstvo ve velkých městských aglomeracích: Angažovanost ruské armády na Ukrajině znamená, že potom chybí při obraně vlastního území. Tuto linii "narativu" předvedl okamžitě krvavý klaun Vladimír Zelenský - a po něm ji opakovala západní korporátní média.

V každém případě jsme svědky překročení dalších červených linií. Jaká bude odpověď Ruska, které přesně ví, kdo ve skutečnosti za útokem stojí? Nemusí přijít hned. Moskva si nepochybně sama zvolí nejvhodnější čas a místo na odpověď skutečným strůjcům masakru. Širší souvislosti vidí Petr Koenig: 

Moskevský teroristický výbuch a Macronovy jednotky NATO na Ukrajinu

K vraždění se přihlásil Islámský stát (IS), který je výtvorem CIA. Okolnosti hrůzného útoku jsou však složitější.

Již 7. března 2024 americké velvyslanectví v Rusku varovalo Moskvu, že během několika týdnů může dojít k teroristickému útoku. Žádné další podrobnosti, ale neuvedlo. Šlo o jeden z nyní módních kousků „prediktivního plánování“? Ve stejný den taktéž americké velvyslanectví varovalo občany USA v Moskvě, aby nenavštěvovali nákupní centra.

Kolik toho USA skutečně věděly?

Čtěte ZDE: Teroristický útok v Moskvě: Stopa Kyjeva se rýsuje od první chvíle. S kým v alianci? Věděl Washington předem o tom, co se má stát? Jako přes kopírák? Teroristé s falešnými vousy. Kdo černou labuť vypustil? A co udělá Putin?

Spekulací je mnoho. Mělo směřovat k destabilizací Ruska v předvečer prezdentských voleb? Nebo to byla další provokace k zatažení Ruska do většího konfliktu?

V den útoku John Kirby, mluvčí národní bezpečnosti v Bílém domě na tiskové konferenci uvedl, že nic nenasvědčuje tomu, že by Ukrajina měla s útokem něco společného. Začátkem března prý měl Washington jen nějaké náznaky, že Moskvu může zasáhnout teroristický útok.

“Nějaké náznaky”? Proč potom tak naléhavé varování ve stejný den (7. března) občanům USA v Moskvě, aby nenavštěvovali žádná nákupní centra? Je zcela zřejmé, že Washington, NATO a EU hrají skrytou agendu. Zda byl do masového zabíjení zapleten Islámský stát (ISIL), Al-Káida nebo jiná teroristická organizace, CIA/MI6, nebo přímo Kyjev, je vlastně irelevantní. Protože kdokoli tak jednal, učinil tak na pokyn USA, NATO a západních globalistů.

ZKUSILI JSTE? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Není samozřejmě žádná náhoda, že francouzský prezident Macron prakticky současně oficiálně posílá na Ukrajinu 2000 francouzských vojáků NATO. „Oficiálně“, protože západní/NATO vojenští "poradci, školitelé a trenéři" kyjevské nacistické armády jsou v zemi již nějakou dobu.

I polský ministr zahraničí Radoslaw Sikorski označil za veřejné tajemství, že západní vojáci už na Ukrajině jsou. Stejně tak německý kancléř Olaf Scholz řekl, že „na Ukrajině už jsou jednotky ze zemí NATO“.

Překročení Rubikonu

To, co se stalo, je jednoznačné překročení červené linie prezidenta Putina. Macron to ví, temné síly amerického Deep State to vědí. A Moskva ví, že to vědí. Má tato provokace vtáhnout Moskvu do horké války zdvojnásobením překročení červené linie?

Mnohé by tomu napovídalo. I v rovině symboliky: Stalo se tak jen deset dní po suverénním znovuzvolení prezidenta Putina 17. března 2024.  Polovina března je ve starořímském kalendáři den, který je spojen s neštěstím a záhubou. Nejen proto, že jde o datum, kdy byl v roce 44 před Kristem zavražděn Julius Caesar.

Většina amerických válek začala v březnu. Stal se z toho symbolický kultovní rituál? S výjimkou války v Afghánistánu (říjen 2001) a války v Perském zálivu v letech 1990-91 byly všechny hlavní vojenské operace USA - NATO a jejich spojenců, už od invaze pozemních sil USA do Vietnamu (8. 3. 1965) zahájeny v březnu.

Dokonale by útok rovněž zapadal do kultu smrti Velkého resetu (WEF) a Agendy OSN 2030, které nyní ohrožují lidstvo na celém světě.

pp

Čtěte ZDE: Atentát v Moskvě: Žádná záhada: Putin ví, kdo je za tím. Vynucený tah? Ne, teď přijde ruská šachová škola. Pražská stopa? Cvičení NATO není náhoda. Úzké okno času. Volby už nebudou? Nejhlubší noc. Na východě svítá

Existují i jiné „nenáhody“:

24. březen 2024 je 25. výročím útoku USA - NATO v roce 1999 na Jugoslávii. Také tehdy nešlo o událost "z čistého nebe". Zničení a rozčtvrcení Jugoslávie plánovaly USA dlouhou dobu. Po smrti prezidenta Josipa Tita v květnu 1980 vedli zemi někteří jeho nástupci, kteří na rozdíl od něj již byli vůči „tlakům Západu“ vstřícní.

V roce 1990 se srbský prezident Slobodan Milošević stal de facto prezidentem Jugoslávie. Pokusil se udržet pohromadě federaci, kterou ovšem za deset let po smrti prezidenta Tita Západ finančně destabilizoval. V 90. letech byla Jugoslávie jedním z prvních „případů“, kdy se Washingtonský konsensus Světové banky a MMF uplatnil v plném rozsahu - zadlužování s cílem destabilizovat, vytvářet vnitřní nepokoje a rozdělovat.

Milošević byl nakonec zajat a držen ve věznici Mezinárodního trestního soudu (ICC) v Haagu. 11. března 2006 byl otráven ve vězeňské cele, krátce před jeho plánovaným vystoupením před Mezinárodním trestním tribunálem pro Jugoslávii (ICTY).

Bombardování NATO roztrhalo zbytkovou Jugoslávii doslova na kousky. Zůstaly nezávislé malé státy, které jsou - kromě Srbska, proti němuž byl útok ve skutenosti veden - ekonomicky a politicky kontrolovány Západem.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Stejnou strategii chce Washington uplatnit i vůči Ruské federaci: Destabilizovat ji, rozbít, nastolit západní režim, a pak ji převzít. Je to lákavé: Největší bohatství světa v největší zemi světa, pohlcené impériem USA a jeho evropskými vazaly. Jenže je touž dnes neuskutečnitelný dobyvatelský sen.

V krizích se potácející a rozpadající se Západ se chce horkou válku s Ruskem zachránit. Je nepoučitelný: potřetí za 100 let, s jinými tvářemi v čele států, ale za stejným účelem. Tak jako vyvolal První a druhou světovou válku, v níž byl německý (Američany nejprve vyzbrojený) agresor zničen - se chce nyní pokusit o třetí?

Nezůstala by "konvenční" (jak se Západ přesvědčuje a doufá) - ale rychle by přerostla v jadernou. Jak prezident Putin opakovaně řekl v takovém případě nebudou žádní vítězové, jen absolutní destrukce. Rusko nicméně při plném vědomí toho všeho za žádných okolností nedovolí převzetí moci v zemi arogantním, zločineckým Západem. Při značné převaze ruské armády (především právě v oblasti jaderných zbraní a jejich nosičů) nad silami USA a NATO, se tak ani nestane.

Mezitím západní lídři podporují a financují izraelské sionisty, kteří už zcela otevřeně masově vybíjejí Palestince za tichého přihlížení Západu. Arogance a zaslepená touha po návratu ztracené neomezené moci, žene lidstvo na pokraj bezedné propasti.

Možná však, že právě to je současně signálem. naděje: Krach genocidní západní „nadřazenosti“ může přinést zrod nové civilizace:

Evoluci k duchovnějšímu a méně materiálním modlám se kořícímu lidství.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky