Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Fialova a Rakušanova vlastizrada dostává reálné kontury: Kvótám se teď říká povinná solidarita. Migranty k nám dostanou oknem. Půl miliónu za jednoho každého. Sorosovci spěchali, dokud to mají pevně v rukou. Změní něco volby?

Fialova a Rakušanova vlastizrada dostává reálné kontury: Kvótám se teď říká povinná solidarita. Migranty k nám dostanou oknem. Půl miliónu za jednoho každého. Sorosovci spěchali, dokud to mají pevně v rukou. Změní něco volby?

11. 4. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší zprávy z bruselských katakomb, kde zločin výměny obyvatelstva evropských států dostal podobu "schválení" konečné verze smrtícího migračního paktu, jenž fialoví gauneři svým protektorům nedávno odkývali

Jeden z největších zločinů bruselské vládní pětikoalice, která uchvátila moc v naší zemi, je aktuální odsouhlasení migračního paktu v Evropském parlamentu. Zhoubné následky pro další existenci našeho státu a národa padají na hlavu především Petra Fialy (ODS) a Víta Rakušana (STAN). Ti, na rozdíl od Polska a Maďarska, imigrační kvóty maskované za tzv. "povinnou solidaritu" (protimluv už v názvu) svým protektorům už před časem schválili.

pp

Pro ČR to znamená, že budeme povinni odebírat 2 - 3 procenta z celkového počtu převážně muslimských migrantů z Afriky a Asie. To střízlivým odhadem znamená přijmout ročně až 50 000 migrantů. Druhou možností je, že budeme muset převzít určité množství migrantů do tzv. „virtuální péče“.

Jinými slovy budeme muset platit náklady na každého takového migranta zemi, ve které se usadí. Tato částka se za 1 měsíc pohybuje kolem 1 700 euro na jednoho migranta, tedy zhruba 42 000 korun, které zaplatíme za každého migranta státu, kde by byl umístěn.  Za uvažovaných 50 000 migrantů bude tedy náš finančně zruinovaný stát platit (jen v prvním roce) - převážně Německu - kolem dvou a půl miliardy korun měsíčně. A ani to nás od povinného přísunu migrantů zcela neochrání. Proč? To kromě jiného vysvětluje i blogerka Slovanka:

Sorosovci pospíchají kvůli volbám do EP

Je zřejmé, že schválení migračního paktu těsně před evropskými volbami, které proběhnou za dva měsíce, je pojistkou proti případnému oslabení vlivu proimigračních sorosovských stran. Ty ve všech zemích EU oslabují, a lze předpokládat, že nové složení takzvaného Evropského parlamentu by migrační pak shodilo pod stůl.

DŮLEŽITÉ!

pp

Petr Hájek bude opět hovořit s Danielem Fialou, který se nedávno vrátil z Číny a přivezl další várku podivuhodných novinek, které ukládá do medu. Řeč bude také o zkušenostech našich diváků a čtenářů s touto vpravdě zázračnou "potravinou". Nejenže se mnozí z nich úspěšně léčí, ale současně významně pomáhají v další existenci Protiproudu

Opravdu si nenechte na PPTV ujít v sobotu 13. 4. 2024 v 18 hodin. Bude to stát za to!

Jsme země č. 2 ze všech zemí EU, kam bude mířit „povinná solidarita“, tedy přejmenované povinné kvóty. Více migrantů bude nabízeno již jen Polsku. Lze tedy očekávat, že během několika měsíců, kdy začne migrační pakt platit, dojde k dramatickému přerozdělování migrantů, kteří úspěšně destruují život někdejších koloniálních států.

Proč jsme druzí v žebříčku? Protože při „přerozdělování“ jsou důležitá následující kritéria: počet již přijatých migrantů z neevropských zemí, počet obyvatel a HDP na hlavu. Při porovnání uvedených kritérií by mělo být při přerozdělování z 27 členských zemí na prvním místě Polsko, dále Česká republika, Maďarsko, Slovensko, poté pobaltské země – atd…

Vykoupení se z otroctví? Jen někdy

Můžeme se sice z přijímání vykoupit, ale cena kolem 20 000 eur za migranta je velmi vysoká na to, abychom si podobný „luxus“ mohli dovolit dlouhodobě. Je zde také jedna velmi důležitá okolnost, o které se z "neznámého důvodu" příliš nehovoří. Přitom jde o velmi podstatnou součást tohoto dokumentu, jehož cílem je zajistit, aby se nikdo v celé Evropě nasazení migrantů nevyhnul.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Jde o případ, kdy není možné se z přijímání migrantů vykoupit vůbec. K tomu dojde tehdy, kdy některá ze vstupních zemí (Itálie, Španělsko, Řecko, Kypr, Malta atd.) vyhlásí kvůli invazi výjimečný stav. Připomínám, že Kanárské ostrovy vyhlásily výjimečný stav už na podzim – a stále trvá. Itálie měla také na přelomu léta a podzimu nějakou dobu vyhlášen výjimečný stav, kdy tamní politici invazní nápor absolutně nezvládali.

A vzhledem ke stávajícímu rostoucímu náporu na Lampeduse, lze předpokládat, že jej poměrně brzy opět vyhlásí. Pak už nebude existovat možnost, jak se přerozdělování vyhnout – tedy vyjma situace, kdy se bude daná země bránit i přes odpor Bruselu (což u nás s Fialou, Rakušanem a spol. opravdu nehrozí, pozn. PP). Schválený migrační pakt je jasným reparátem Bruselu v plánu vyměnit původní obyvatelstvo i tam, kde k tomu zatím v tak velké míře nedošlo.

Niedermayer a Maxová - zrádci do poslední chvíle

Většina našich europoslanců hlasovala proti paktu, neboť jeho otevřená podpora, jak to učinil Rakušan, jen dva měsíce před evropskými volbami je politicky smrtící a europoslanec by si tím u voličů velmi pohoršil, což je ochoten udělat jen skutečný multikulturní fanatik.

Proti byli proto tentokrát dokonce i Piráti, což zdůvodnili tím, že proti hlasovali jen proto, že azylové řízení je v posledním návrhu paktu pro příchozí migranty příliš vysilující a zdlouhavé. Šlo jim tedy v podstatě jen o pohodlí džihádistů a ne o bezpečnost gubernií bruselské 4. říše. V předchozích hlasováních k migračnímu paktu byli vždy pro.

Konečné hlasování má jít přes radu ministrů, kde bude stačit prostá většina. Tady už právo veta neplatí. Poté začne platit.

ZKUSILI JSTE, NEPODVOLENÍ? V PŘEDJAŘÍ IDEÁLNÍ!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

A jak kdo hlasoval?

Čeští europoslanci:

Proti paktu hlasovali: Pospíšil (TOP09/STAN), Šojdrová (KDU), Zdechovský (KDU), David (SPD), Blaško (zvolen za SPD, nezávislý), Zahradil (ODS), Tošenovský (ODS), Vondra (ODS), Knotek (ANO), Hlaváček (ANO), Kovařík (ANO), Konečná (KSČM)

Pro pakt hlasovali: Niedermayer (TOP09/STAN), Maxová (zvolena za ANO, SOCDEM)

Zdrželi se: Charanzová (ANO), Dlabajová (ANO)

Slováci:

Pro hlasovali: Bilčík, Ďuriš Nicholsonová,

Proti hlasovali: Jurzyca, Beňová, Radačovský, Uhrík, Roth Nevedaľová

Zdrželi se: Hojsík, Wiezik, Hajšel

Je dobré si pamatovat kdo je kdo, až za da měsíce půjdeme k volebním urnám. Taková ODS (a dokonce i Pospíšil za TOP 09/STAN) se teď tváří, jako by byli proti. Přitom to byla jejich fialová vláda, která skrze vlastizrádce Rakušana pakt odkývala.

Najde v novém povolebním složení ten tzv. Evropský parlament dostatek hlasů, aby tuhle hrůzu zrušil? To uvidíme už docela brzy.

Zdroj.

pp

 
Tagy článku

Doporučujeme

Zelenského další zločinná mobilizace: Katastrofa nejen demografická. Proč cirkusáci nemusejí na frontu? V korupci režim nikdo nepřekoná. Dosáhnou si kyjevští náckové i pro naše Ukrajince? Zázračně uzdravené nečekejte

Zelenského další zločinná mobilizace: Katastrofa nejen demografická. Proč cirkusáci nemusejí...

Poprava zdravého rozumu: Co by asi předci řekli o dnešní době? Vzdělanci a vlastenci i za komunismu. Váleční štváči si dnes jen nezodpovědně hrají s ohněm. Genderové nesmysly. Už zase chtějí poroučet větru, dešti! Zklamali jsme?

Poprava zdravého rozumu: Co by asi předci řekli o dnešní době? Vzdělanci a vlastenci i...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky