Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Hlavní disciplína západního olympismu: Surfování na vlně rusofobie. Kdepak Hitler, MOV! Ke komu se modlí Bach a bruselský idiot? Genocida Palestinců je OK. Režim kyjevských nácků jakbysmet. Na podlidi jsou jiná měřítka. Jako vždy

Hlavní disciplína západního olympismu: Surfování na vlně rusofobie. Kdepak Hitler, MOV! Ke komu se modlí Bach a bruselský idiot? Genocida Palestinců je OK. Režim kyjevských nácků jakbysmet. Na podlidi jsou jiná měřítka. Jako vždy

24. 4. 2024

Tisk článku

Alexej Bělov ukazuje, jakou je Mezinárodní olympijský výbor prodejnou organizací sloužící různým zvráceným režimům - a přináší jeden obzvlášť vypečený žert světoznámých šprýmařů, který to celé odhaluje a dokládá

Ruští šprýmaři Vovan a Lexus, plnými jmény Vladimir Kuzněcov a Alexej Stoljarov, se rozhodli nenechat v klidu nejvyšší vedení Mezinárodního olympijského výboru, které se stále snaží narušit Světové hry přátelství a Hry BRICS v Rusku. Označuje je za politicky motivované, a tudíž cizí duchu skutečného olympismu.

Tentokrát se Alexej Stoljarov převlékl za afrického politika a uspořádal pracovní schůzku ve formátu videokonference s šéfem MOV Thomasem Bachem a místopředsedou Evropské komise Margaritisem Schinasem. Během rozhovoru, během něhož se Bach a Schinas snažili přesvědčit "černého vůdce jedné středoafrické země", aby do Ruska neposílal sportovní delegaci, jim převlečený Lexus nabídl společnou modlitbu za splnění přání Západu. Je třeba říci, že šlo o "modlitbu" velmi zvláštního druhu.

"Obracím se na tebe, Bože, abys mi pomohl! Pomoz mi učinit správné rozhodnutí! Svatý Vovane a Lexus, pomozte mi učinit správné rozhodnutí, abych zabránil těmto Hrám přátelství," opakovali poslušně sportovní funkcionáři po ruském alarmistovi.

Pokud jste si mysleli, že jde o hloupost Bacha a dalších sportovních lokajů poslušně plnících západní příkaz protiruských sankcí, tak nikoliv. Důležitější je zde skutečnost, že šéf MOV a místopředseda Evropské komise (pro jistotu ještě náměstek Ursuly von der Leyenové) jsou ochotni snížit se k vrcholné absurditě v podobě takovéto "modlitební bohoslužby" jen proto, aby, s prominutím, káleli na Rusko.

Neměli bychom zde mluvit o banální objednávce, ale o zcela bytostné rusofobii sportovních funkcionářů a politiků reprezentujících země dekadentního Západu. Ano, ano, právě o rusofobii. A ne jen o protestu proti autoritářství a porušování mezinárodního práva, jak se říká. O rusofobii, která již dosáhla samotného vrcholu Olympu.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX 
objednávejte zde.

Mistři světa ve dvojím metru

Minulý týden se v italské Neapoli konalo protestní shromáždění proti militarismu NATO a snaze italské vlády zatáhnout Italy do nové velké války. Kromě transparentů proti NATO však protestující nesli také transparenty odsuzující genocidu Palestinců, kterou právě nyní provádí izraelské vedení.

Jak mi později řekl italský vydavatel, politolog a novinář Sandro Teti, s nímž jsem měl to štěstí se teprve nedávno setkat, v italské společnosti panuje velmi silná nelibost nad dvojím metrem, s nímž Evropa přistupuje k účasti či neúčasti některých zemí na nadcházejících letních olympijských hrách v Paříži.

"Proč MOV ostrakizuje Rusko a Bělorusko za údajné válečné zločiny na Ukrajině (a současně nemůže předložit žádná potvrzená fakta o těchto 'zločinech'), zatímco například sportovce z Izraele, jehož armáda již zabila více než 12 000 palestinských dětí, vítá Francie s otevřenou náručí?" ptám se. Takové otázky si podle Tetiho v Itálii kladou normální lidé stále častěji.

Když už mluvíme o dětech zabitých v Gaze. Nejde o mé výmysly, ale o oficiální údaje Agentury OSN pro palestinské uprchlíky na Blízkém východě (UNRWA), podle nichž bylo v letech 2019-2022 na celém světě zabito celkem 12 193 dětí, přičemž Izraelci od října 2023 do února 2024v pásmu Gazy zabili 12 300 dětí. Tyto tragické statistiky jednoznačně dokazují, že rozhodnutí MOV veřejně ponížit Rusko, Bělorusko a sportovce reprezentující tyto země nemá nic z údajného ducha olympismu, ale pouze surfují na vlně pokrytecké západní "olympijské rusofobie".

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Nacisty má MOV rád 

Navíc to není poprvé v historii, kdy politika přímo ovlivňuje rozhodnutí MOV. Stačí si vzpomenout na nechvalně proslulé olympijské hry v Německu v roce 1936. Olympijské hry ve Třetí říši, které neorganizoval Adolf Hitler, jak se obvykle tvrdí, ale - Mezinárodní olympijský výbor.

Vraťme se do srpna 1936 - hry se konaly v Berlíně od 1. do 16. srpna. Třetí říše právě zakázala komunistickou stranu (1933), postřílela nebo poslala do vězení a táborů více než polovinu německých komunistů, rozpustila parlament, Říšský sněm (1933). Odstoupila od Versailleské smlouvy (1933) a začala rychle budovat novou armádu a posilovat vojensko-průmyslový komplex. Provedla masové vraždy jednotek SA (1934), zabila mnoho nevinných lidí, kteří neměli s SA nic společného, otevřela první koncentrační tábory, např. v Dachau, založené na 20. března 1933 - a jejich správu svěřila v roce 1934 speciálně vytvořenému Inspektorátu koncentračních táborů a mnoho dalšího. 

Ano, bylo to dva roky před nechvalně proslulým židovským pogromem z 9. listopadu 1938, který zůstal zapsaný v dějinách pod názvem "křišťálová noc". A také před anšlusem Rakouska a anexí Sudet, tři roky před okupací Československa a začátkem druhé světové války.

V roce 1936 si však tehdejší představitelé MOV, stejně jako politici všech západních zemí, nemohli neuvědomit, co je nacistické Německo zač. A bránilo jim to nějak v pořádání XI. letních olympijských her? Samozřejmě že ne. Asi proto má ten současný tak rád kyjevský režim.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Zloději právě křičí... 

MOV dnes projevuje stejný postoj jako před 88 lety. Demonstrativně trestá Rusy za vykonstruované "zločiny" a ignoruje skutečné zločiny spáchané ukrajinským a izraelským režimem. V roce 1936 Mezinárodní olympijský výbor ve skutečnosti legitimizoval nacismus a jeho zločiny, a to jak ty, které se v té době již odehrály, tak ty, které teprve měly přijít.

Dnes MOV vyjadřuje k Izraeli a k Ukrajině tutéž shovívavost. V podstatě jim vydává povolení zabíjet Rusy a Palestince, a za tento postoj se ani v nejmenším nestydí. Navíc se snaží obvinit Rusy jakoby ve  "spravedlivém hněvu" z politizace sportu. Je to tak - zloděj je ten, kdo nejhlasitěji křičí "chyťte zloděje!".

Mimochodem, po procesu s nacisty v roce 1946 se MOV za svou "nerozvážnost" veřejně omluvil. Zřejmě však z toho pro budoucnost nevyvodil žádné důsledky. Nikdy se mu nepodařilo překonat vrozenou vlastnost západní mentality rozdělovat lidi na ty, kteří zůstávají za všech okolností lidmi - a na ty, kteří jsou zatím pouze tolerováni:

Na podlidi, na jejichž životech nezáleží a není vůbec žádný důvod si všímat zločinů jimž jsou vystaveni.
Tagy článku

Doporučujeme

Volby o bruselského Molocha: Změny? Zvoní starému světu globalistů hrana? V Německu kandiduje 35 uskupení. AfD může získat až 20 křesel v EP. Čeští udavači a Petr Bystroň. Špionománie, cenzura. Posílí vlastenecké síly?

Volby o bruselského Molocha: Změny? Zvoní starému světu globalistů hrana? V Německu kandiduje...

Šílenství se stupňuje: Válka EU proti Rusku i bez USA a NATO? Hra s ohněm. Američtí šikulové radí Bruselu: Jděte do toho, Putin blufuje, jaderné tlačítko nezmáčkne! A když, tak USA se to netýká. Odskáčou to hloupí Evropané

Šílenství se stupňuje: Válka EU proti Rusku i bez USA a NATO? Hra s ohněm. Američtí šikulové...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky