Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Francie vyslala na Ukrajinu jednotky cizinecké legie: Nasazení u Slavjansku? Průlom na frontě prý bude záminkou i pro NATO. Stoletá smlouva s Brity. Má Paříž otestovat válku? Co to vlastně podepsal Rothschildův Macron?

Francie vyslala na Ukrajinu jednotky cizinecké legie: Nasazení u Slavjansku? Průlom na frontě prý bude záminkou i pro NATO. Stoletá smlouva s Brity. Má Paříž otestovat válku? Co to vlastně podepsal Rothschildův Macron?

6. 5. 2024

Tisk článku

Václav Danda přináší informace slovenského publicisty Karola Jerguše o přímém zapojení francouzských jednotek do boje Západu proti Rusku na Ukrajině a otevírání Overtonových oken v propagandistické přípravě západního veřejného mínění na napadení Ruska - a tedy na faktické spuštění Armagedonu

Situace na Ukrajině se pro USA a NATO vyvíjí tragicky. Kyjevu dochází nejen munice a zbraně dodané Západem (kterému už také docházejí), ale především občané ochotní jít bojovat za nacistickou juntu, která jako prodloužená ruka Západu zemi do války s Ruskem zatáhla.

Kyjev proto stále volá po repatriaci Ukrajinců, kteří uprchli před nasazením na frontu do Evropy.

pp

Téměř 900 tisíc bojeschopných mužů, ale nejeví žádné známky ochot jít umírat za Zelenského zkorumpovaný loutkový režim. A tak se stále častěji objevují výzvy, aby Západ nasadil své vojáky přímo do bojů v první linii, a pomohl tak stabilizovat situaci v těch částech fronty, kdy hrozí její prolomení a rychlý postup ruské armády.

V této souvislosti se nejčastěji hovoří o ochotě Francie nasadit na Ukrajinu své jednotky. Podle některých informací ale Francie tuto fatální červenou linii už překročila a její vojáci se do bojů již zapojili.

Rothschildův Macron v čele

List Asia Times informuje, že Francie vyslala na Ukrajinu jednotky cizinecké legie. Prozradil to ve svém článku bývalý náměstek amerického ministra obrany Stephen Brien. Oddíly prý byly nasazeny na podporu 54. samostatné mechanizované brigády kyjevské armády ve Slavjansku. Kromě toho uvádí, že jde teprve o první skupinu vojáků.

"Rozsah ruských balistických raket ohrožuje evropskou bezpečnost, proto není možné stanovit žádné limity vojenské podpory pro Ukrajinu," prohlásil francouzský prezident Emmanuel Macron v rozhovoru pro noviny La Tribune Dimanche. Je prý ohrožena bezpečnost Evropanů, protože Ukrajina se nachází pouze 1 500 kilometrů od hranic EU.

POJĎME SE PORADIT, NEPODVOLENÍ!

PPTV v pondělí 6. 5. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s "tvrdým jádrem" nepodvolených. Tentokrát opět v upraveném formátu:

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na některé později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až v příští Tea Party

"Pokud Rusko zvítězí, tak nebude bezpečno v Rumunsku, Polsku, Litvě - ale i v naší zemi. Síla a dosah ruských balistických raket nás všechny ohrožuje," řekl Macron. Macron musí vynaložit všechno mentální úsilí, neboť vlastně potvrzuje, že Rusko právem poukazovalo na nebezpečí umístění raket NATO na Ukrajině. Tedy jeden z hlavních důvodů, proč vůbec začalo Speciální vojenskou operaci.

Hra s ohněm vyhovuje Washingtonu  

Emmanuel Macron minulý týden opět nastolil téma vyslání francouzského kontingentu na Ukrajinu v rozhovoru pro noviny Ouest France. Prý by to mohlo ve chvíli, kdyby ruské jednotky prolomily frontu, a byla k dispozici oficiální žádost kyjevského režimu (prostě žádost o "bratrskou pomoc", pozn. PP).

Tato slova přišla v době, kdy mohutná propaganda korporátních médií otevírá další a další "Overtonova okna" (co bylo ještě včera nemožné, je najednou veřejně diskutováno). Klasická příprava francouzského veřejné mínění na otevřený vstup Francie do války proti Rusku. Současně je však nepravděpodobné, že by k tomu Macron přistoupil před letními olympijskými hrami v Paříži.

Avšak i v případě demonstrativního nasazení menších vojsk kdekoli na Ukrajině budou Francouzi dříve či později čelit dilematu: Buď zůstanou stát v pozadí a budou čelit obviněním Kyjeva z nečinnosti, nebo se přímo zapojí - což ovšem přinese daleko vyšší ztráty na životech než dosud, podstatně zvýšené finanční náklady - a politické krize, jež to vyvolá.

Nejvíce z toho budou těžit Spojené státy, které to umožní přehrát vojenskou podporu kyjevského režimu na bedra evropských států - a uvolní si tak ruce na dění v asijsko-pacifické oblasti a na Blízkém východě.

Stoletá smlouva?

Kyjev také navštívil ministr zahraničí Velké Británie David Cameron. aby se Zelenským zahájil jednání o "stoletém "partnerství". „Toto bude zcela nová dohoda, která vybuduje silné vazby mezi našimi dvěma zeměmi napříč celým spektrem vztahů: od obchodu, bezpečnosti a obrany až po vědu a techniku, vzdělávání, kulturu a mnohé další“, píše se na internetových stránkách britské vlády.

Cameron současně v Kyjevě zopakoval závazek pokračovat v podplácení režimu třemi miliardami liber ročně a vedle toho poskytnout dalších 36 milionů liber na podporu ukrajinské energetické infrastruktury.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

 

Hned po návratu Cameron v rozhovoru pro Sky News řekl, že britské úřady by mohly vytvořit pozici "zástupce předsedy vlády pro vojenskou výrobu". Jeho hlavní odpovědností bude kontrolovat zvyšování zbrojní výroby s cílem zvyšovat národní zálohy a poskytovat vojenskou pomoc Ukrajině.

Všechna opatření přijatá Brity jsou zaměřena na udržení současné linie chování kyjevského režimu za každou cenu. Právě tento druh „partnerství“ jim vyhovuje. Tady je nerovnost stran okamžitě zřejmá. To Rusko samozřejmě nutí sledovat proces jednání o uzavření "stoleté smlouvy" s maximální obezřetností.

Současně evropská média nadále živí téma možného vyslání vojáků na Ukrajinu. Italský list Republica s odvoláním na své zdroje uvedl, že NATO má údajně již rovněž stanoveny podmínky pro přímou intervenci do konfliktu. Jednou z „červených linií“ je podle Republiky účast běloruských ozbrojených sil, útok na pobaltské země a Polsko - ale i Moldavsko, přestože není součástí severoatlantické aliance.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy  pomáháte nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Lze jasně pozorovat zásadní změnu v rétorice západních médií a mnoha politiků. Jestliže donedávna jednoznačně vylučovali samotnou možnost vyslání západních kontingentů na ukrajinské území, nyní již to naopak připouštějí. Přímo ukázkový postup v rámci otevírání Overtonových oken při přípravě západní veřejnosti na otevřené napadení Ruska přes ukrajinské území.

Právě tento proces nyní probíhá ve Francii. Stejnou pozornost si ovšem zaslouží i nevyřčené podmínky pro vyslání sil NATO. Ale především samotný fakt, že Západ o tom už veřejně hovoří.

V případě Macronova "testu" zřejmě již i činí.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Orbán natvrdo: Západní globalismus je těsně před kolapsem. Pád do konce roku? Volby v EU důležité. Rozhodne se však v Americe. Zatluče Trump hřebík do rakve válečným štváčům? Liberální totalitu je třeba zničit!

Orbán natvrdo: Západní globalismus je těsně před kolapsem. Pád do konce roku? Volby v...

Den vítězství je 9. květen: Proč? Hitlerův letní čas. Co to svítí v Berlíně? A co naopak zmizelo v Praze? Kotrmelce komika Zelenského. Přetahování o nacistické symboly. Zrcadlení jako metoda. Další německá převýchova?

Den vítězství je 9. květen: Proč? Hitlerův letní čas. Co to svítí v Berlíně? A co naopak...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky