Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ptačí chřipka: Z ptáků na dobytek a z dobytka na člověka? Vakcinační král zrovna má co nabídnout. To je ale náhodička! Kde je nebezpečný dobytek? Hlavně v centrále WHO. A lidumil Bill Gates ty krávy a voly opět pase

Ptačí chřipka: Z ptáků na dobytek a z dobytka na člověka? Vakcinační král zrovna má co nabídnout. To je ale náhodička! Kde je nebezpečný dobytek? Hlavně v centrále WHO. A lidumil Bill Gates ty krávy a voly opět pase

7. 5. 2024

Tisk článku

Baxter Dmitry popisuje nový případ údajného přenosu závažného infekčního onemocnění ze zvířete na člověka v Americe, který se "jako zázrakem" objevil zrovna ve chvíli, kdy nová Gatesem financovaná vakcína vstoupila do fáze klinických zkoušek...

Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se pracovník texaské farmy nakazil ptačí chřipkou od infikované krávy. Jde o první zaznamenané rozšíření viru H5N1 ze savců na člověka.

Neuvěřitelná jsou tvrzení korporátních médií o "náhodě", že k této události došlo krátce poté, co vakcína proti ptačí chřipce - financovaná, jak jinak než Billem Gatesem - vstoupila do fáze klinických zkoušek.

Média ukazují chovatele dojnic s krví podlitýma očima (na úvodním obrázku), který se stal prvním případem nákazy člověka ptačí chřipkou od savce - v tomto případě od nakažené krávy. Dříve zaznamenané případy byly pouze tehdy, když se člověk nakazil přímo od ptáka.

Podle WHO jde o "milník" a prý důvod k velkým obavám.

Ve zprávě zveřejněné v pátek CDC uvedla, že na základě genetických údajů nalezla "jasné důkazy", že se farmář v březnu nakazil ptačí chřipkou od krávy. Stalose tak jen několik týdnů poté, co Bill Gates oznámil, že má jako zázrakem zrovna připravenou novou vakcínu pro celosvětové uvedení na trh.

Podívejte se na video (v angličtině):

Snímky postiženého a další podrobnosti o jeho bezprecedentním případu zveřejnil také časopis New England Journal of Medicine.

Podle odborníků se u pacienta objevilo subkonjunktivální krvácení neboli krvácení těsně pod spojivkou, tedy průhlednou plochou pokrývající oční bělmo. Vytéká mu také vodnatá tekutina z pravého oka.

Podle deníku The Mirror je farmář v současné době druhým člověkem, u kterého byla v USA diagnostikována ptačí chřipka, a prvním, který ji dostal od jiného savce.

Kmenem ptačí chřipky H5N1 se za posledních 20 let nakazilo zatím téměř 900 lidí ve 23 zemích. Všechny však byly spojeny s volně žijícími nebo chovanými ptáky.

Případ chovatele dojnic přichází v době, kdy odborníci tvrdí, že se dozvěděli o dalších chovatelích, kteří onemocněli, ale protože nebyli testováni na virus H5N1, nemohlo se potvrdit, že by je virem H5N1 nakazili jiní savci.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

 

Podle CDC přišel texaský chovatel dobytka koncem března k lékařům s onemocněním, který vyhodnotil jako ptačí chřipku, a lékaři mu to potvrdili. Uvedli, že jeho životní funkce - například dýchání - byly normální. Během infekce neměl ani žádné horečky, změny dýchání nebo vidění.

Po léčbě antivirotiky pacient kromě určitého "nepohodlí v obou očích" neuvedl žádné další obtíže.

Ve zprávě se uvádí, že v průběhu následujících dnů zánět spojivek odezněl bez propuknutí respiračních příznaků a také příslušníci jeho domácnosti zůstali v pořádku.

Ředitelka CDC Dr. Mandy Cohenová konstatovala: "Průběh onemocnění byl velmi mírný. Vzhledem k tomu, že obecně jde o závažné onemocnění, které může být komplikováno celkovým zdravotním stavem pacienta, je třeba tento průběh nepodceňovat. Ptačí chřipka je závažné onemocnění".

Cohen: "Pacient měl velmi mírné příznaky. Dobře se zotavuje. Ale chceme se o nešíření této infekce ujistit tím, že otestujeme všechny osoby, které mohly být v kontaktu s nakaženým farmářem."

Pochopitelně ani slovo o "Gatesově" vakcíně, která "záhadnou shodou okolností" právě prochází klinickými testy. To bude radosti, až WHO oznámí další plandémii, kterou už od konce covidu (skončeného v únoru 2022 během jediného dne Vladimírem Putinem) tak netrpělivě prorokuje a vyhlíží! Výrobci vakcín budou skotačit, politici nasadí vážné tváře - no vždyť to už dobře známe.

Zda to bude skutečně "ptačí chřipka přenesená na člověka z krávy", zatím není zcela jisté. Gates pracuje i na dalších vakcínách. Ostatně k dispozici je také již pozapomenutá "nemoc šílených krav", která svého času pozoruhodně "příhodně" na trhu s potravinami ptačí chřipku na střídačku doplňovala. 

Mírné příznaky choroby texaského farmáře se bezesporu mohou náhle proměnit ve "fatální".

Nám zbývá zatím luštit hádanku, která vyvstává v souvislosti s Billem Gatesem. Vyjadřuje ji  velmi přesně jedna známá slovenská hláška:

"Jsi ty veštec, alebo diabol?"

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Orbán natvrdo: Západní globalismus je těsně před kolapsem. Pád do konce roku? Volby v EU důležité. Rozhodne se však v Americe. Zatluče Trump hřebík do rakve válečným štváčům? Liberální totalitu je třeba zničit!

Orbán natvrdo: Západní globalismus je těsně před kolapsem. Pád do konce roku? Volby v...

Den vítězství je 9. květen: Proč? Hitlerův letní čas. Co to svítí v Berlíně? A co naopak zmizelo v Praze? Kotrmelce komika Zelenského. Přetahování o nacistické symboly. Zrcadlení jako metoda. Další německá převýchova?

Den vítězství je 9. květen: Proč? Hitlerův letní čas. Co to svítí v Berlíně? A co naopak...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky