Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Předseda extrémistické strany Šimečka: Urobíme všetko, aby Fico nevládol! Tož urobili. Též naše prezidentuše Nerudová věštila správně. Pod vlajkou EU řval Dost bolo Fica! Předvedl jak. Atentát i na pravdu. Kdo suspenduje novináře?

Předseda extrémistické strany Šimečka: Urobíme všetko, aby Fico nevládol! Tož urobili. Též naše prezidentuše Nerudová věštila správně. Pod vlajkou EU řval "Dost bolo Fica!" Předvedl jak. Atentát i na pravdu. Kdo suspenduje novináře?

17. 5. 2024

Tisk článku

Ladislav Jakl se zamýšlí nad pokrytectvím liberálních médií a politiků, kteří na Slovensku i u nás pomáhali roztáčet spirálu nenávisti proti Robertu Ficovi - a nyní se tito spoluviníci atentátu snaží ze spoluodpovědnosti vyvléknout

Michal Šimečka, předseda extremistické strany Progresívne Slovensko, vyrukoval s heslem „Urobíme všetko, aby Fico nevládol.“

Slova mají svůj význam. A všechno znamená VŠECHNO.

pp

To naše prezidentuše a eurokomisaruše Nerudová v pořadu 360 stupňů televize Prima CNN přirovnala slovenského premiéra Fica rovnou k Hitlerovi. Při této příležitosti ještě řekla na Ficovu adresu mimo jiné toto: „…Když někdo ohrožuje naši bezpečnost… tak mu to musíme dát jasně najevo.“

No, zdá se, že „jasně najevo“ mu to tedy někdo opravdu dal. Nerudová také pravila „… byl to naprosto jasný signál Ficovi, že tudy cesta nevede.“ No, signál to jasný opravdu byl. Nerudová sice myslela oním signálem přerušení mezivládních rozhovorů se Slovenskem z české strany, ale někdy mají slova, jak je vidět, i univerzálnější platnost.

Pořád totéž

Sport a média. Co mají společného? Média by měla plnit roli takového rozhodčího. A měřit všem stejným metrem. Nikomu ostentativně nefandit, nikoho ostentativně nepoškozovat. Jako každý dobrý rozhodčí.

Ne jako ten ve čtvrté nizozemské lize, který v těchto dnech způsobil sportovní skandál, když v rozhodujícím zápase o titul na amatérské úrovni jednomu týmu udělil tři červené karty, a pak nastavil patnáct minut, dokud „jeho“ tým nevyrovnal - což mu právě stačilo na onen titul.

O HOUBÁCH JINAK: NENECHTE SI UJÍT!

pp

Po mimořádně sledovaném pořadu o vpravdě zázračných účincích hub v medu - se ZDRAVÍ V PROTIPROUDU vrací k tématu z trochu jiné strany.

Na prahu houbařské sezóny bude Petr Hájek o "třetí říši" fascinujících organismů hovořit s expertkou na houbovou výživu MUDr. Zuzanou Vančuříkovou: Proč jsou houby víc, než se zdají být? Máme je sbírat a jíst i s podhoubím? A jak plně využít jejich mimořádné léčivé schopnosti?

Na PPTV  již zítra, v sobotu 18. 5 od 18 hodin. Bude to stát za to!

 

A nakonec spolu s mistrem onen rozhodčí „vybojovaný“ titul bouřlivě oslavoval, zdvihal pohár a zpíval oslavné písně. Načež byl nizozemským sportovním svazem doživotně suspendován. Hájil se, že si jen přece jen zazpíval a potěžkal pohár.

Podobně trapně fandí a pak se trapně obhajují i některá naše média. Několik z nich zvráceně a nechutně surfuje na zločinném atentátu na slovenského premiéra a opisuje od sebe tvrzení, jak vražedný úročník byl prý sympatizantem jakýchsi Slovenských branců.

Tak nějak potichu ale našlapují kolem toho, že přímá motivace pachatele byla úplně jasná, protože v současné době otevřeně a vyhroceným způsobem podporuje Čaputovou a Ukrajinu a odsuzuje Trumpa a právě Fica. Což dokládá i standard.sk.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

 Mám v ruce videozáznam z protificovské demonstrace, kde budoucí atentátník demonstruje pod vlajkami EU a protivládními transparenty proti projíždějící koloně s Ficem a pokřikuje: „zradcovia, kolaboranti, nech žije Ukrajina!“ A dále: „banda zkur.ená, dost bolo Fica, dost bolo Fica, dost bolo Fica, dost bolo Fica!“

Už víme, jak to myslel.

Média se žádného suspendování nebojí, přestože se chovají přesně jako onen holandský rozhodčí. Je to cítit v každé druhé větě zpravodajství hlavního proudu i o slovenské tragédii.

Umíte si představit, kdyby se něco podobného stalo v opačném politickém gardu? Jak odlišná by byla dikce, slovník, argumentace? Co by se zamlčelo a co naopak fabulovalo a podsouvalo?

Kéž bude Robert Fico zachráněn, kéž se uzdraví.

Ale atentát byl spáchán i na pravdu.

A jestli ta se z toho někdy uzdraví, to tedy neví nikdo.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Atentát: Je za tím opravdu jen běsnící nenávist místní Páté kolony? Výstraha Orbánovi? Proč policie hned skandálně pustila médiím záznam s atentátníkem? Kdo chce vnutit veřejnosti první možnou interpretaci? Není vše ještě úplně jinak?

Atentát: Je za tím opravdu jen běsnící nenávist místní Páté kolony? Výstraha Orbánovi?...

Pryč znamená pryč: Jak vystoupit z EU? Pomstil by se nám Brusel? Lidé mají právo rozhodovat v referendu o všech otázkách. Odejít z NATO? Samozřejmě! A jak pak zajistit naši bezpečnost? Tíha volby: Propadnuté hlasy volí Fialu!

Pryč znamená pryč: Jak vystoupit z EU? Pomstil by se nám Brusel? Lidé mají právo rozhodovat...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky