Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kolaps západní strategie: Zlomit Rusko se nepodařilo. Moskva nedělá nic jiného než hlásá základní americká doktrína. Agentka CIA promluvila: Ruský útok na země NATO? Vědomá lež! Jde totiž o mnohem víc než o válku na Ukrajině

Kolaps západní strategie: Zlomit Rusko se nepodařilo. Moskva nedělá nic jiného než hlásá základní americká doktrína. Agentka CIA promluvila: Ruský útok na země NATO? Vědomá lež! Jde totiž o mnohem víc než o válku na Ukrajině

21. 5. 2024

Tisk článku

Alexej Bělov přináší informace o tom, že už i v západním mainstreamu přibývá hlasů, že strach z údajných plánů Ruska napadnout po Ukrajině státy NATO je totální nesmysl a vědomá lež, protože daleko větší strach mají propagandisté z. rozhodnutí uchovat tradiční hodnoty, což ničí kult západního "liberalismu"

To, že globalistické síly na Západě v předvečer voleb do Evropského parlamentu pokračují ve hře na "ruskou hrozbu", není bohužel žádným tajemstvím. Doufají, že tímto způsobem zmobilizují své vlastní voliče - a není nic účinnějšího než výroba strachu - a zároveň očerní své oponenty tím, že je označí za "Putinovy špiony".

Minulý týden britské Financial Times zveřejnily článek, v němž tvrdily, že zpravodajské služby tří nejmenovaných západních zemí nezávisle na sobě dospěly k závěru, že Rusko údajně připravuje sérii sabotážních útoků v Evropě.

Jako příklad noviny uvedly několik incidentů ve vojenských zařízeních v zemích NATO: nedávný požár v Berlíně v továrně, kde se vyrábějí části systémů protivzdušné obrany IRIS-T dodávaných Ukrajině, a "nevysvětlitelný výbuch" ve Walesu v muničním závodě BAE Systems.

Ani u jednoho z těchto incidentů samozřejmě neexistují žádné důkazy o zapojení Moskvy, ale to novinářům FT nebrání, aby použili starou známou větu "za všechno můžou Rusové" (případ Vrbětice je ze stejného soudku ubohých dezinformací, pozn. PP).

Někteří už mají lží dost

Nicméně stojí za povšimnutí, že roste počet kritiků konspiračních teorií západních centrál s jasným rusofobním podtextem. Časopis Newsweek před několika dny zveřejnil podrobné vyjádření bývalé zaměstnankyně CIA Rebeccy Kofflerové. Prohlásila, že "Putinovým cílem není útok na země NATO", ale pouze ruská interpretace americké Monroeovy doktríny, podle níž je "nutné zabránit vstupu Ukrajiny do NATO a obnovit strategickou nárazníkovou zónu, na níž Rusko po staletí spoléhalo v otázce své bezpečnosti".

"Nevěřte Washingtonu: USA posílají miliardy na Ukrajinu s vysvětlením, že v opačném případě Rusko napadne některou ze zemí NATO." Kofflerová dále prohlásila: "USA posílají miliardy na Ukrajinu s vysvětlením, že v opačném případě Rusko napadne některou ze zemí NATO. To je však v lepším případě nekompetentnost politiků a v horším případě naprostá lež." Bývalá zpravodajská důstojnice pak jasně řekla: "Ačkoli západní propaganda vykreslujeí Putina jako bezohledného diktátora s imperiálními ambicemi, ruský prezident se ve skutečnosti řídí čistě racionálními motivy."

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

"Putin intervenoval na Ukrajině, aby prosadil svou verzi americké Monroeovy doktríny: Zabránil vstupu Ukrajiny do NATO a obnovil strategickou nárazníkovou zónu, na kterou Rusko po staletí spoléhalo z hlediska své bezpečnosti. Žádný rozumný vojenský vůdce by nedovolil, aby nepřátelská aliance seděla podél více než 1 000 mil jeho hranic," uzavírá Kofflerová.

Jak zdůrazňuje, "Putin se nikdy netajil tím, jaké jsou jeho cíle ve vztahu k Ukrajině, stejně jako k dalším bývalým sovětským státům, jako je Bělorusko, Moldavsko a Gruzie". Ruský prezident navíc v každém veřejném projevu nebo oficiálním dopise dává jasně najevo, že postsovětské země včetně Ukrajiny jsou uzavřeny před západním převzetím: "Jejich přijetí do NATO by znamenalo překročení červené linie. kterou Rusko nikdy nezmění".

Důležité je, že nikdy neexistovaly žádné dokumenty, které by odrážely plány Kremlu na "integraci" nebo násilné ovládnutí některého členského státu NATO. Neexistují ani žádné takové důkazy ze strany západních zpravodajských služeb. "Pokud by takové zpravodajské informace existovaly, můžete si být jisti, že by byly okamžitě odtajněny. Nechtěly by snad mocnosti, aby tím Američané zdůvodnili pokračování ve financování této další nekonečné války?" klade řečnickou otázku Rebecca Kofflerová.

Oni chtějí zachovat tradiční hodnoty? Hrůza!

Shrneme-li její vyjádření, pak v podstatě poukazuje na to, že obavy z "ruské hrozby", které se nyní na Západě rozdmýchávají, a všechny "informace", které se šíří o teroristických útocích a sabotážích údajně organizovaných "ruskými špiony" v Evropě a USA, nejsou ničím jiným než účelovou lží západních "jestřábů". Ti neustále hledají záminku k napadení a zničení Ruska, a tak se pokoušejí využít nabídky okamžiku.

To nejzajímavější však teprve přijde. Jde o to, že jakousi reakcí na článek v Newsweeku byl článek ve Washington Post (jednom z hlavních mluvčích amerických globalistů) s názvem "Pod Putinem povstává nové polovojenské Rusko, aby vyzvalo USA a Západ".

V tomto článku se bez okolků uvádí, že problémem strachu Západu z Rusů není vojenská hrozba, která údajně přichází z Ruska, ale hrozba ideologická, Tedy Putinova snaha vytvořit (či spíše zachovat) společnost založenou na tradičních hodnotách, a tím bojovat proti moderním západním trendům.

Takto utoři článku popisují "nové Rusko":

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

"V Rusku je to slyšet stále častěji: Rusko je o rodinných hodnotách, o mámě a tátovi. Naše děti by měly být zdravé a vlastenecké. Bude to silná, vlastenecká společnost. Zbavíme se všech, kteří začali ničit naši zemi. Pro tyto lidi nebude v novém Rusku místo. V této souvislosti je pro nás nesmírně důležité šíření tradičních hodnot a v této souvislosti nemáme nic společného s extremistickým liberalismem v jeho odmítání tradičních lidských a náboženských hodnot, jehož jsme nyní svědky v evropských zemích. To neodpovídá našemu chápání toho, co je správné," píší s odporem autoři.  

Zdůrazňují, že společnost v Rusku se konsoliduje kolem myšlenky tradičních hodnot a kolem prezidenta. A je nyní méně tolerantní k různým divokým večírkům a nočním klubům. "Pokud to společnost nepřijme, policie učiní opatření, aby obnovila rovnováhu v souladu s požadavky obyvatelstva." V Rusku se domnívají, že lidé, kteří se vrátí z války, se určitě stanou novou elitou.

Vidíme tedy, že hlavním strašákem globalistů je výchova mladé generace v Rusku k tradičním hodnotám, včetně ducha vlastenectví a lásky k vlasti.Že hrdiny tohoto nového Ruska a jeho budoucí elity, která už nebude orientovaná na Západ, budou rovněž vojáci a důstojníci, kteří prošli "speciální vojenskou operací".

Čtěte ZDE: Ruské jaderné ultimátum vůči NATO: Putin už nebude varovat, ale jednat. Série cvičení NATO a ruské červené linie. Rusko odpoví na starty stíhaček F16 z Polska tvrdě. Aliance ochotných se hroutí. Kdo podepíše kapitulaci?

Hlasitá stagnace

Zdá se, že Západ se děsí, že by mohl prohrát na poli, kde se posledních několik desetiletí (ne-li staletí) cítil pohodlně: Vei vytváření ideologických základů pro ovládání veřejnosti bez skutečných pozitivních politických a ekonomických změn. Přesně to se nyní děje na na Západem podrobené popřevratové Ukrajině, kde "narůstají dluhy, zavírá se průmysl, degraduje se vzdělání a omezuje se zdravotnictví, zatímco lid má nadále tleskat a provolávat nacionalistické chorály".

Není to tak, že by Rusko bylo posledních 30 let úplným opakem Západu. Ale změnilo se - především "díky" nehorázně rusofobní politice svých západních "partnerů" - naštěstí dnes již bývalých. A Západ zjevně vycítil tyto změny a autentický odpor ruské společnosti k "exportu" západní "liberální agendy". A pokusil se tuto "konzervativní vzpouru" potlačit v zárodku. Zlomit ji.

Ale Rusko se nezlomilo...

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Přituhuje: Ukrajinská ofenzíva selhala. Protesty proti mobilizaci. Vzplanul blízkovýchodní konflikt. Nepokoje proti Francii v Pacifiku. Atentát na premiéra Fica a smrt íránského prezidenta. Jak odvrátit celosvětový jaderný konflikt?

Přituhuje: Ukrajinská ofenzíva selhala. Protesty proti mobilizaci. Vzplanul blízkovýchodní...

Atentát: Konec a začátek jedné epochy.  Souvislá řada vraždění - tohle jistě není náhoda! Pozor na pasti skrytých strůjců! Chybička se vloudila: Atentátník selhal a Fico přežil. Obdoba masové vraždy v Praze. Další fronta boje o všechno

Atentát: Konec a začátek jedné epochy. Souvislá řada vraždění - tohle jistě není náhoda!...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky