Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Panika v Německu: Snížení volebního věku se obrací proti Bruselu. Většina mladých od 16 do 30 volí do EP AfD. Němečtí učitelé bijí na poplach. Zrušte to! Kdy obrátí STAN a PePa 107? Že by se uprostřed noci zablesklo na časy?

Panika v Německu: Snížení volebního věku se obrací proti Bruselu. Většina mladých od 16 do 30 volí do EP AfD. Němečtí učitelé bijí na poplach. Zrušte to! Kdy obrátí STAN a PePa 107? Že by se uprostřed noci zablesklo na časy?

7. 6. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší zajímavé zprávy z Německa, kde se progresivistům sice podařilo snížit volební věk na 16 let, protože měli mladé za totálně zmanipulované, ale nyní se ukazuje, že mládež nechce volit probruselské strany a v dnešních volbách do EP dává přednost skandalizované Alternativě pro Německo

Jednou z domnělých nadějí unijních demoličních elit, je školou a propagandou zmanipulovaná mládež. Jako ve všech totalitách. Proto vedle všech dalších úprav volebních systémů (korespondenční hlasování je pouze jednou z nich) si vzali za cíl přivést k volbám už šestnáctileté.

I naše vládní bruselská pětidemoliice, která všechny bruselské zločiny proti přirozenému světu ihned implementuje do svého programu a činí z nich zákonné normy, s touto absurditou přišla (dle německého vzoru) už před rokem (a samozřejmě do toho zapojila svého "komunistického generála" NATO na Hradě).

pp

I mnozí mladí se postupně probouzejí

Nikoho asi nepřekvapí, že to byla Rakušanova mafie zvaná STAN, které tuto diskusi ve vládní koalici odstartovala po "nadhození" prezidentem Petrem Pavlem, jenž vytvoření voličské skupiny šestnáctiletých doporučil.

„STAN v minulém volebním období předložil návrh na snížení aktivního volebního práva na 16 let věku v případě komunálních voleb. Připraveni jsme i na diskusi o využití v dalších typech voleb. Takový krok by pomohl nejen ke zvýšení volební účasti mladých, ale také k většímu zájmu o politiku a zapojení do veřejného dění. A že se mladí lidé o dění zajímají, to jasně ukazují třeba jejich aktivity zacílené na otázky klimatu a ochrany životního prostředí,“ horoval za návrh hlavní kmotr STAN Vít Rakušan, podle něhož je hnutí připraveno téma přinést do koaličních diskusí.

Je ovšem možné, že zase rychle vezme zpátečku. Ukazuje se totiž, že mnozí mladí mají současných globalistů a jejich plíživé diktatury plné zuby. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

Trochu je to vystrašilo

Přípravy na zavedení voleb pro šestnáctileté, probíhají v celé Evropské unii. V mnoha zemích o tom vládní moc uvažuje, mnohde již volby od 16 let uzákonili. Prvotně se s posunem věku pro prvovoliče začalo před pár lety, kdy se zdálo, že zmanipulovaná mládež bude stále většinově preferovat různé zelené strany či jinou extrémní levici - u nás typicky Piráty.

Nicméně nyní začínají ti, kteří prosazovali volební právo pro nezletilce od 16 let, zjišťovat, že se jim jejich úmysl zajistit progresivistům voliče, přestává dařit. Například v Německu, kde se také už dlouho uvažuje o posunutí volební hranice, nyní začínají tento úmysl přehodnocovat. Jako i jinde v zemích EU jsou totiž také tam hlavním voličským jádrem systémových stran starší lidé. Ti volí ze setrvačnosti „zavedené“ strany, podobně jako dovezené obyvatelstvo, které moc dobře ví, kdo mu umožnil se v Evropě usadit.

Německý učitelský odborový svaz však nyní varoval před snížením věkové hranice pro účast ve volbách na 16 let, krátce poté, co průzkumy veřejného mínění ukázaly, že se mládež v zemi posouvá doprava. Vysocí úředníci v Německé asociaci učitelů náhle "prozřeli", a začali tvrdit, že mnoho teenagerů ještě není dostatečně zralých, aby mohli volit. Kupodivu je to nenapadlo v roce 2022, kdy se Německo rozhodlo snížit věk pro účast ve volbách do Evropského parlamentu na 16 let.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Náhlé prozření?  

„Převzetí zodpovědnosti za širší souvislosti, které přesahují naši vlastní osobu, je něco, co musí dozrát,“ vysvětluje teď starostlivě korporátním médiím prezident učitelské asociace Stefan Düll. „Velká část z nich se vůbec nezajímá o politiku s jejími mnoha aspekty.“ Prohlášení vyvolalo mezi některými politiky nejprve překvapené pozdvižené obočí. Vzápětí se však vyjasnilo. Průzkumy veřejného mínění totiž zjistily že skandalizovaná (s nálepkou extrémně pravicová) Alternativa pro Německo (AfD) je nejpopulárnější stranou mezi lidmi ve věku 14 až 29 let.

Poslanec za AfD Jan Wenzel Schmidt v rozhovoru poznamenal, že právě proto v Německu nyní dochází k odklonu od snižování věkové hranice pro účast ve volbách: „Není samozřejmě náhoda, že část politického establishmentu je nyní stále skeptičtější ohledně snížení věkové hranice pro účast ve volbách na 16 let. Vždyť výsledky nově zveřejněné studie umístily AfD na první místo mezi prvovoliči – a to s velkým náskokem,“ řekl.

„Původně byl tlak na uzákonění volebního práva od 16 let záležitostí blízkou srdcím převážně levicových stran. Ale teď, když se mladí lidé stále více odvracejí od levicově zeleného světonázoru svých učitelů, kteří uvízli v 60. letech nebo věřili v moderní pseudopedagogiku, náhle požadují, aby se věk pro účast ve volbách znovu zvýšil."

DOPORUČUJEME:

pp

Zdraví v Protiproudu: Báječná Třetí říše: Houbový Indiana Jones. Jsou víc, než se zdají být? Sbírat a jíst i s podhoubím? Kombinace, které v lese nenajdeme. Zdroj zázračných látek. Výživa není magie: Jsme tím, co jíme. Houba nejen pro šachisty

Vyváženou kombinaci tří hub - TRITON MRL - objednávejte zdeBalíček HERICOR MRL (hericium a coriolus) a CHAGA MRL - objednávejte zde.

Kdy dojde i mladým u nás, že si z nich dělají otroky?

Nejlépe udělit třeba dva hlasy voličům nad 70 let, protože tam se nachází rezervoár, jenž stále naslouchá korporátním mainstreamovým médiím,“ zavtipkoval.

K velké nelibosti progresivistů se zdá, že tento trend, kdy mladí začínají stále více inklinovat k národní pravici se začíná projevovat v mnoha dalších unijních zemích. Mladá generace se tak v některých státech stává základnou pro euroskeptické strany.

Je jen otázkou času, kdy se tento trend přelije také k nám. A bude zábavné pak pozorovat, jak na obrtlíku obrátí v čele fialových mafie STAN a "americký" prezident-rozvědčík, kteří vždy věrně reagují na povely z Bruselu a Washingtonu.

Třeba si v té hrůze užijeme občas také trochu legrace. Oni však ne. Protože kde budou brát, když propaganda už přestane působit i na nezkušené mládí? Ani stupňovat volební podvody nelze donekonečna. Ale nejásejme.

Zatím jen zablesklo na časy.

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky