Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zinscenovaný podvrh, nebo šokující průlom: Pasažér zmizelého letadla prý odeslal zprávu ze skrytého iPhonu. Co napsal? A co dělala paní Clintonová v Číně?

Zinscenovaný podvrh, nebo šokující průlom: Pasažér zmizelého letadla prý odeslal zprávu ze skrytého iPhonu. Co napsal? A co dělala paní Clintonová v Číně?

3. 4. 2014

Tisk článku

Redakce Protiproud sleduje překvapivý vývoj případu, který by v případě potvrzení dal zapravdu i podloženým „spekulacím“, o nichž jsme naše čtenáře informovali

19. března jsme zveřejnili článek o zásadních nesrovnalostech v případu zmizelého letounu malajských aerolinek. Poukazoval na možnost, že únos letadla byl zinscenován a letoun přistál na vojenské základně Diego Garcia v indickém oceánu. Od oficiálních médií jsme pochopitelně sklidili pohrdání. MF Dnes psala o spikleneckých teoriích, které Protiproud v této kauze šíří a veřejnost byla ukolébána, že trosky letounu už se podaří najít každým dnem.

pp

Čtěte ZDE: Zmizelý let MH370: Stopa k 11. září 2001? Stojí za záhadou Pentagon a CIA? Chystá se jaderná provokace proti Iránu nebo Rusku? Otevřené pole důvodných spekulací

Černá fotografie vypovídá

Od té doby se MH370 stále bezvýsledně „hledá“. Nejenže se však po mnoha prohlášeních a „zaručených nálezech“ žádné trosky dosud nenašly, ale naopak dost možná došlo k zásadnímu průlomu, který všechno změní. Dnes se totiž objevila informace, že jeden z pasažérů, odeslal  ze svého iPhonu textovou zprávu a fotografii ještě 18. března – tedy 10 dnů po zmizení letadla. Pokud se toto potvrdí... raději nedomýšlet.

Podle nezávislého novináře Jima Stona jeden z pasažérů zmizelého letadla, Američan Phillip Wood, který pracoval pro společnost IBM a byl na palubě zmíněného letounu, si zřejmě ukryl svůj iPhone 5 na velmi intimním místě poté, co byl Boeing 777 s 239 pasažéry unesen neznámými vojáky během letu do Číny.

Stone tvrdí, že metadata odeslané fotografie dokazují na „100 procent“, že Phillip Wood tento snímek odeslal spolu s hlasem aktivovanou textovou zprávou ze zeměpisných souřadnic, podle kterých se nachází jen několik kilometrů od americké vojenské základny Diego Garcia, na ostrově ležícím jižně od Malediv v Indickém oceánu. Podle Stona byla z Woodova iPhonu zaslána černá fotografie, na níž nebylo nic vidět. Stone se domnívá, že snímek byl pořízen v temné místnosti nebo tak, že Woodovy ruce byly spoutány.

Fotografii doprovázel následující text, jehož autorem by měl být Wood:

„Byl jsem zadržen jako rukojmí neznámými vojáky poté, co bylo letadlo uneseno.  Pracuji pro IBM a podařilo se mi během únosu ukrýt telefon do zadku. Jmenuji se Phillip Wood. Myslím, že mě i zdrogovali, nemůžu se soustředit.“

pp

 Vojenská základna Diego Garcia v indickém oceánu

„Adresa“ v metadatech

Stone rovněž detailně vysvětluje, proč EXIF data snímku (Exchangeable Image Format) slouží jako nezvratný důkaz: „Exif je neporušený. Exif data jsou uložena v každém snímku z jakéhokoli fotoaparátu a obsahují okolnosti, za kterých byla fotografie pořízena. Lze je zobrazit, když uložíte fotografii na ploše PC, kliknete na ni pravým tlačítkem myši a zvolíte vlastnosti. Pak kliknete na detaily. Zjistíte, že snímek byl pořízen 18. března iPhonem 5, s citlivostí 3200 a clonou 1/15. Exif data obsahují i souřadnice, jež náleží základně Diego Garcia. Bylo by to tak asi poprvé, co nám  prázdná fotografie prozradila úplně všechno.

Exif nelze přepsat běžným softwarem, může být jen přidán k údajům, jako jsou„image credits“, u některých pokročilých aplikací. Může být rovněž vymazán, ne však změněn. Fotografie s neporušenými Exif daty lze použít u soudu. Pokud je Exif „hacknutý“, musel by to podle Stone udělat někdo ze CIA, nebo opravdu dobrý hacker, o čemž ale pochybuje. A dále říká:

„Zajímavou okolností je, že muž, kterému se podařilo umístit tyto informace na web Farganne (pod přezdívkou Glitch), obdržel vzápětí mnoho výhrůžných hlasových zpráv. Jedno je jisté: jakmile se tato věc zveřejní, bude vypuštěn džin z láhve. Nevím, jak vyjádřit důležitost toho, že GPS souřadnice snímku neladí přesně s tím, co říká Google, a nejsou umístěny nikde na webu, protože to dokazuje, že zdrojem těchto souřadnic není Google nebo Wikipedie, ale že opravdu pocházejí z daného přístroje a že snímek musel být pořízen na základně Diego Garcia.“

pp

 Diego Garcia z leteckého pohledu

Příliš mnoho „náhod“

Web Intellihub News uvedl, že let 370 přistál v Diego Garcia, tajné americké vojenské základně, pronajaté od EU, během časných ranních hodin dne 8. března 2014. Podle tohoto zdroje je možné, že letoun MH370 byl ukryt ve velkém hangáru sloužícím jako „Faradayova klec“, aby pasažéři nemohli komunikovat s okolním světem.

Pozoruhodně to ladí se zprávou webu The Malaysian Insider, zveřejněnou 18. března pod titulkem „Americká vojenská základna a jihoasijská letiště v simulátoru pilota MH370“. Podle této zprávy měl pilot letu nastavené simulace Diego Garcia ve svém domácím leteckém simulátoru.

Malaysian Insider uvádí: „Z vyšetřování vyplynulo že domácí simulátor zmizelého pilota obsahoval software pro pět cvičných ranvejí, včetně jedné patřící Spojeným státům. „Software, který jsme prozkoumali, obsahuje mezinárodní letiště Male na Maledivách, tři letiště v Indii a Srí Lance a jedno patřící k americké vojenské základně v Diego Garcia. Všechna mají délku ranveje 1 000 metrů,“ napsal malajský deník. Policie zabavila letecký simulátor z domu pilota Zaharie Ahmada Shaha, poté jej znovu zapojila na policejní stanici v Bukit Amanu, kde jej experti prozkoumali.

Co je za tím?

Pokud by se tyto informace potvrdily, znamenalo by to zásadní průlom, nikoli jen v této záhadné kauze, ale v podstatě pro celou světovou politiku. Důsledky by byly vpravdě nedozírné.

I kdyby se však ukázalo, že jde o „hoax“, záměrně rozšířenou nepravdu, nebylo by to o mnoho lepší. Pokud by si dal totiž někdo takovou práci, aby klamal světovou veřejnost, měli bychom co dělat s dalším důkazem, že „kdosi“ tady rozehrál šerednou hru na druhou. Představme si například, že se informace o „textovce“ rozšíří – což se nepochybně nyní stane – a vzápětí se „objeví“ něco z trosek letadla. Pak by všechny další otázky po pravosti takového nálezu byly „anulovány“ odkazem na „konspirační teorie“, jako byla „hoax“ zpráva o „textovce“.

Všechny možnosti tedy zůstávají nadále otevřeny. Že však „pátrání“ po údajně havarovaném MH370 již pěkných pár týdnů hodně zapáchá, není sporu. Jeden z významných leteckých odborníků nám k tomu řekl, že „posunutí“ údajné havárie do dané oblasti Indického oceánu je pozoruhodné především tím, že tato oblast je známa divokými proudy. Je prý snadné se pak „věrohodně“ odvolat na to, že trosky nikdo nenašel, protože byly proudy rozneseny na spousty míst. Ale že „určitě tam někde jsou“. Jen je už nikdy nenajdeme.

Kde a proč byla madam Clintonová?

Z „disidentských“ diplomatických zdrojů jsme také dostali zprávu, že senátorka Clintonová navštívila utajeně v záležitosti MH370 Čínu. Proč asi?

Pokud se ale „kauza textovka“ potvrdí, svět už nebude nikdy takový, jako před fantastickým činem Philipa Wooda. Důsledky by byly v jistém smyslu podobné jako 11. září 2001. Jenže naopak. Konstrukce mediálních lží a propagandy NWO by tím utrpěly zásadní úder ze kterého by se těžko vzpamatovávaly. Stále ještě totiž spousta lidí pohodlně věří, že všechno je tak, jak jim vlády skrze hlavní média sdělují. I kdyby třeba na chvíli neměly platit fyzikální zákony.

Případ budeme samozřejmě dále pečlivě sledovat.     

zdroj: intellihub

zdroj: ac24

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky