Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Angelina Jolie: Satanistka s českými kořeny? Další informace k pozadí temné kampaně s uříznutými ňadry.
Popisek: Angelina Jolie ve službách ďábla | Autor: Žertovná koláž Ondřej Höppner

Angelina Jolie: Satanistka s českými kořeny? Další informace k pozadí temné kampaně s uříznutými ňadry.

23. 5. 2013

Tisk článku

Redakce Protiproud Mediální boom, který má nahnat ženy do náruče miliardového byznysu se strachem z rakoviny, má možná hlubší rozměr.

Obrovský zájem čtenářů, který vyvolaly naše články o skutečné motivaci údajně „hrdinského“ činu hollywoodské celebrity, má prostý důvod: Mainstreamová média o tom téměř bez výjimky mlčí. Nemohou jinak. Vědomě či bezděčně spolupracují na kampani, za níž jsou biliony dolarů a obchod s genetickými patenty.

Čtěte:

Dát si dobrovolně uříznout zdravá ňadra je obludným výkřikem nejen současné medicíny. Angelina Jolie se stala součástí děsivé reklamy.

Pokračuje šikování manipulovaných za chudákem Angelinou Jolie, zatímco spokojení byznysmeni si mnou ruce: Už máme na mamografech plno!

Jaké je skutečné pozadí kauzy Uříznutá ňadra Angeliny Jolie? Miliardový byznys s oklamanými ženami a s genovými patenty

Klamavá reklamní kampaň Angeliny Jolie je přesně načasovaná. Nejde jen o životy podvedených žen, je také válkou o patentové vlastnictví genů.

Dnes přinášíme další informace, které odhalují možné jiné motivace hlavní tváře celé kampaně, herečky Angeliny Jolie. Jsou stejně závažné jako ty předchozí, možná ještě závažnější. A zdaleka nejsou tak fantastické, jak se možná na první pohled některým mohou zdát.

Velmi doporučujeme o tom přemýšlet. Bez zaujatosti, věcně. Okultismus je dnes velkou módou – zvláště mezi hvězdami showbyznysu. Málokdo z těch, kdo mu propadnou, si však uvědomuje, k jak nebezpečné „hře“ se propůjčuje. Jiní to naopak dobře vědí a cosi přesného tím sledují. Ke které skupině patří Jolie?

pp

Zdánlivě logický krok

Angelina Jolie si nechala nejen odejmout ňadra a prsní žlázy, ale prohlásila, že ještě před dovršením čtyřicítky plánuje také odstranění svých vaječníků.Napohled jde o logický krok: Má-li takovou hrůzu před pouhou teoretickou možností, že by mohla dostat rakovinu, chce se zbavit všeho, kde by se tato choroba mohla objevit.

Ponechme teď stranou, že jde o nesmysl. Vznik a expozice rakoviny nejsou záležitostí pouze specifických orgánů ale celého organismu. Této problematice se však budeme věnovat v příštích dnech. I možnostem, jak přirozenými prostředky nebezpečí rakoviny předcházet, aniž by bylo třeba stát se „položkou“ v záměrech velkého byznysu se zdravím. Věnujme se však nyní jinému aspektu tohoto šílenství, o němž zatím nikdo nepromluvil.

Kdo je Angelina Jolie doopravdy?

Málokdo si uvědomí, že po všech operacích a odstranění všeho, co z ženy činí ženu, se z Jolie stane bezpohlavní bytost, takzvaný hermafrodit. Právě taková bytost má v temném okultismu zásadní postavení. Je to tento případ?

Než vysvětlíme čím je hermafrodit v historicko-kulturním kontextu, připomeňme si několik pozoruhodných epizod ze života hollywoodské divy. Mohly by nás zajímat tím spíš, že jde o ženu s českými kořeny.

Angelina je dcera herce Jona Voighta (rodiče československo-německého původu) a francouzsko-kanadské herečky Marcheline Betrandové. Při natáčení filmu Nebezpečná síť v roce 1995 prožila krátký románek s britským hercem Jonnym Lee Millerem. Po skončení natáčení na několik měsíců přerušili „kontakt se světem", později se však dali znovu dohromady a již 28. března 1996 následovala svatba.

Hrátky s krví

Veselka to nebyla ledasjaká: Angelina se na ni dostavila v černých kožených kalhotách a bílé košili, na níž měla ženichovo jméno napsáno svou vlastní krví.?Jejich svazek neměl dlouhého trvání. Rozešli se již v září 1997, ačkoli manželství bylo oficiálně rozvedeno až 3. února 1999.

Po dvouměsíčních námluvách se pak Angelina provdala 5. května 2000 v Las Vegas za herce Billyho Boba Thortona. Potkali se na natáčení filmu Bláznivá Runway v roce 1999, ale vztah se mezi nimi nerozvinul, jelikož Thornton byl v té době ještě ženatý s herečkou Laurou Dernovou.

Protože však si Angelina a Billy otevřeně a vášnivě projevovali vzájemnou náklonnost (známé je, že každý z nich nosil na krku ampulku s krví toho druhého), jejich manželství se stalo oblíbeným námětem bulvárního tisku. Doma měli i její krví popsané plátno s apokalyptickými texty. Angelina měla dokonce zájem pít jeho krev, čehož ale Billy nebyl zrovna nadšený.

V téže době se Angelina chtěla věnovat mumifikaci a pohřebnictví a zcela opustit svou hereckou kariéru. Zajímavé v této souvislosti také je, že si před pár lety zahrála ve filmu Beowulf, napsaného podle stejnojmenného starého saského  rukopisu anglo-severského původu. Hrála nestvůru (podle některých pramenů možná oboupohlavní), která samostatně zplodila Grendela, hlavního protivníka Beowulfa, což má být obluda "nelidsky zrozená" z čarodějnice. Je všechno jenom náhoda?

Hermafrodit v okultních praktikách

Připomeňme si nyní, kdo je hermafrodit. V této souvislosti se objevují dva termíny: buď oboupohlavnost nebo bezpohlavnost (hermafrodit). Podobné bytosti a symboly byly rozšířené jak u protoamerických kultur, tak ve starověkém světě Evropy i satanismu.

Podle původních amerických kultur je bezpohlavní sama "příroda", protože dává život oběma pohlavím. Aztécké božstvo bylo například zobrazováno jako bezpohlavní symbol s žabí hlavou. Pro nás je však podstatnější role hermafrodita v satanismu, který míří proti křesťanské tradici Západu.

Nejvyšší magický rituál ve své alchymické analogii symbolizovaný hermafroditem spočívá v „proniknutí dualitou“ a jejím pohlcením, nebo integrací. Původ rituálu lze historicky dohledat ve starém Řecku. Tam byl však s největší pravděpodobností přinesen spolu s mnoha dalšími hermetickými tajemstvími z Egypta, kde se kořeny rituálu ztrácejí v nedohlednu tajemných mýtů a legend. 

Úloha hermafrodita

Podstatné je, že pohlavní styk s hermafroditem měl u mnoha národů obrovskou magickou hodnotu. Sloužil k otevření takzvaného Třetího oka, navození mystického spánku a k získání magických schopností. Byl proto obvykle vyhrazen pouze nejvyšším mágům a velekněžím.

Bezpohlavní bytosti se ale vyskytují i v mnoha dalších kulturních oblastech. Zejména v některých asijských mýtech byly čarodějnicím nebo ženám-mágyním přisuzovány androgynní vlastnosti, což v moderní literatuře reflektoval například spisovatel Kodži Suzuki. Suzukiho romány Kruh, Spirála a Smyčka se hodí přímo jako úvod pro studium části symboliky hermafrodita.

Ostatně i Řekové přikládali čarodějnicím vlastnictví některých mužských znaků. Hůlka čarodějnice Kirké je falický symbol. Celé helénské umění se od nejrannějších počátků vyznačovalo snahou o vytvoření „ideálu“ sexuální obojakosti; ?těla soch žen a mužů i jejich tváře jsou pohlavně neurčité. Nikoli bohyně lásky, nýbrž Hermafrodit byl řeckou společností pokládán za vrchol krásy.

V Egyptě se oboupohlavní prvotní božstvo nazývalo Atum zvané “otec otců a matka matek” a dobu před vznikem světa, v které “žil”, charakterizovali Egypťané jako čas, “kdy ještě v tomto světě nevznikly dvě věci”. Z tohoto prabožstva, které vzniklo samo od sebe, se pak zrodí první heterosexuální božský pár Šu a Tefnut.

Móda, nebo hlubší záměr?

Okultismus je dnes „sexy“. Nejen v Hollywoodu, nejen v showbyznysu – i když tam je pro něj nepochybně nejlepší živná půda. Být extravagantní patří k „dobrému tónu“ a přitahuje pozornost bulvárních médií i filmových studií. Často se takové věci využívají cíleně ke zvýšení nejen herecké popularity.

Ve skutečnosti však jde o specifický druh „průmyslu“, který má odvést člověka od ideových a duchovních kořenů, na nichž naše západní civilizace vyrostla. Je součástí hnutí Nex Age a dalších „zábav“, které směřují k rozbití civilizace a jejímu nahrazení jinými principy.

Je Angelina Jolie ve službách i těchto temných sil? Není to vyloučeno. Je docela dobře možné, že se v případě kampaně na zcela zbytečné odstranění všeho, co z ženy činí ženu, spojují zájmy, které míří stejným temným směrem. Budeme se těmto tématům dále věnovat. Jde totiž o víc, než si většina z nás vůbec umí představit.

 pp
Tagy článku

Doporučujeme

Nedejme se: Jak na potíže po zhoubné vakcinaci? Lze to! Stejně jako covid. Jak se zbavit dědičných sklonů k rakovině? A co hormonální antikoncepce? Jsou neléčitelné nemoci? Dělají léčiva z lidí automaty řiditelné na dálku?

Nedejme se: Jak na potíže po zhoubné vakcinaci? Lze to! Stejně jako covid. Jak se zbavit...

Zdraví patří nám: Jak na jarní únavu? Podivuhodné houby: Dřevo kazí, zdraví a životy zachraňují. Muž, který se zbavil rakoviny. Případy mluví za vše. Jedna lžička denně. Příliv energie. Pro zdravé i nemocné. Pomozme sobě i Protiproudu!

Zdraví patří nám: Jak na jarní únavu? Podivuhodné houby: Dřevo kazí, zdraví a životy zachraňují....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky