Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Očkované ženy: Nekrolog neustále v kapse. Dát cokoliv, jen nemít tuto zkušenost. Utestovat se do úmoru? Zvracení, ztráta paměti, mdloby a tiky. Proč se Pfizer dále nezajímá? Na pohotovosti jako doma. A nic se nelepší

Očkované ženy: Nekrolog neustále v kapse. Dát cokoliv, jen nemít tuto zkušenost. Utestovat se do úmoru? Zvracení, ztráta paměti, mdloby a tiky. Proč se Pfizer dále nezajímá? Na pohotovosti jako doma. A nic se nelepší

8. 7. 2021

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší dramatická svědectví dvou žen, jimž očkování proti covidu způsobilo vážné komplikace s trvalými následky

Přinášíme svědectví dvou rodin o nepříznivých účincích po očkování proti covidu. Uslyšíme ženu, která má trvající následky už přes pět měsíců, a matku, která popisuje nekončící vážné nepříznivé reakce u své třináctileté dcery. 

Kristi Dobbsová

S ohledem na moje zaměstnání jsem vždy byla zastánkyně vědy a očkování. Před svým očkováním jsem byla zdravá a aktivní devětatřicetiletá žena. Užívala jsem si venkovní aktivity, cestování a trávení času se svojí rodinou. Také jsem si cenila svoji práci ve velmi vytížené pediatrické klinice. Před očkováním jsem nebrala žádné léky. A nikdy jsem neměla onemocnění covid a byla jsem na něj testovaná. V lednu se můj život drasticky změnil. Okamžitě po očkování jsem v paži cítila zvláštní mravenčení a odkapávání. Okamžitě mi začalo bušit srdce. Měla jsem pocit, že za chvíli omdlím.

Můj krevní tlak byl tak vysoký, že nevím, jak to, že jsem neměla mrtvici. Nemohu říct, co to bylo, ale jako hygienička měřím krevní tlak svých dospělých pacientů před tím, než je vyšetřuji. Můj krevní tlak byl tak vysoký, že jsem se bála, že se mi v tu chvíli něco děje. Nakonec jsem se stabilizovala. 15 minut mě sledovali a pak dalších 30 minut. Stabilizovala jsem se, tak mě poslali domů. Když jsem přijela domů, měla jsem trochu závratě. Dalších pár dní jsem měla bolesti hlavy a pocity nevolnosti, což jsem s očkováním očekávala.

Ale o tři dny později se mi moje příznaky zhoršily. V oblasti lopatek jsem měla ostrou, bodavou bolest… jakoby mě tam někdo přerušovaně bodal nožem. V celém těle jsem cítila mravenčení a znecitlivělost… rozšířilo se to do obou paží. Také mi stále bušilo srdce. Cítila jsem vnitřní vibrace a ty dokážu popsat jen tak, že je to, jakoby vaším tělem procházel elektrický šok, jako byste uvízli ve vibrujícím křesle, jako byste byli na něm přilepení a ono nikdy nepřestalo. Mám třes ve svých dlaních kvůli čemuž si nejsem jistá, jestli ještě někdy budu moct pracovat jako hygienička. A také mám velký strach, že po tomto můžu mít nějaké neurologické poškození jako Parkinsonova choroba.

Roztroušenou sklerózu vyloučili, ale znovu… neřekli mi, že něco mám, jen mi řekli, co nemám. Mám nateklé lymfatické žlázy, mozkovou mlhovinu… měla jsem tak extrémní mlhovinu, že když jsem s někým mluvila, dostala jsem najednou naprosté okno a snažila se k té konverzaci vrátit… ale nic tam nebylo. Nateklé lymfatické žlázy, svalová slabost, nevysvětlitelné kožní vyrážky. Měla jsem křeče a noční záchvaty. Moje šestiletá dcera mě uprostřed noci musela probudit ze záchvatu. Žádné šestileté dítě by tohle pro svého rodiče nemělo muset dělat. Také jsem zažila silné, srážlivé menstruační cykly.

Čtěte ZDE: Očkovací otroctví: Vše bylo plánované již před covidem. Plán z roku 2018. Sledování nálady a boj proto odpůrcům. Smart pračka na peníze. Závod ve výrobě digitálních okovů? Leccos se ještě dozvíme. Bude však možná pozdě

Tak moc jsem se bála, že jsem… a mám ji u sebe… že jsem si připravila závěť a nekrolog pro svoji rodinu, protože jsem si myslela, že další den se neprobudím. Svoje příznaky jsem ohlásila do V-Safe, VAERS, CDC, FDA, Pfizeru. Informace jsem také poslala dvěma známým výzkumným institutům a také oslovila prestižní univerzity. S tímto se potýkám už pět měsíců. Moje vážné neurologické reakce mě po těch pět měsících nadále sužují. Každý den mám pocit, že jsem jako ve filmu Na Hromnice o den více. Jdu spát a modlím se, abych se další ráno probudila a bylo mi lépe. Ale není…

Byla jsem na mnoha testech… na více testech, než by kdokoliv musel v tuto fázi života podstoupit. Byla jsem na rentgenech, krevních odběrech, MIR skenech, CT skenech, ultrazvucích, EEG a více… Lékaři do dnešního dne mi nejsou schopní navrátit moje zdraví. Bojím se o svoji budoucnost, ale mám naději, a to je důvod, proč jsem dnes tady a mluvím o tom. Tohle není snadná věc. Ale doufám, že naše stavy budou zkoumány. Doufám, že najdeme řešení a cestu ke zdraví. Víc nechceme. Dala bych cokoliv… dala bych celé mé životní úspory, pokud bych se mohla vrátit do 17. ledna a nikdy nemít tuto zkušenost.

A za třetí… ti, co trpí, a ti, kteří přijdou za námi, protože vakcína se stále podává… přeji si, aby měli přínos z toho, že jsme dnes promluvili. Trpíme už dlouho. Myslím si, že si zasloužíme tento čas, který jste nám poskytli, a jsem rádi, že jste si vyhradili tento čas být tady. Ale zasloužíme si být viděni… a dnes nás vidíte. A vyslyšeni… což posloucháte. Ale je třeba, aby nám věřili. To je největší problém… chceme, abyste věřili, že tohle je reálné. Jsme skuteční Američané, skuteční lidé, co prožívají tyto vedlejší účinky. Děkuji, že to dnes děláte.

Stephanie de Garayová 

Nejprve vám děkuji, senátore Johnsone za příležitost sdílet příběh Maddie, a vám všem za vaši ochotu poslouchat. Tohle pro mě není snadné a očividně je to dost emoční, takže budu číst, co jsem si napsala. Jmenuji se Stephanie a tohle je moje dcera Maddie. Žijeme v Ohiu. Maddie 20. ledna dostala druhou dávku covid vakcíny od Pfizeru jako účastnice v klinickém testu pro děti ve věku 12-15 let. Všechny tři naše děti se dobrovolně přihlásily a byly natěšené, že se zúčastní testu, aby pomohly nám všem se vrátit do normálního života. Můj manžel pracuje v oboru medicíny a já mám titul z elektrického inženýrství.

Jsme zastánci očkování a zastánci vědy, což je důvod, proč jsme souhlasili, aby Maddie a její dva starší bratři se dobrovolně přihlásili do testu. Než Maddie dostala poslední dávku vakcíny, byla zdravá 12letá dívka, která dostávala samé jedničky, a měla spoustu přátel… měla život. Byla plná energie… nebyla takováto. I když má stále spoustu přátel. Maddie po druhé dávce okamžitě cítila bolest na místě vpichu a během dalších 24 hodin dostala vážnou bolest v břichu a hrudi. Bolest v hrudi popsala takto, cituji: „Mám pocit, že se mi srdce rve ven skrze můj krk.” V krku a páteři cítila bolestivé elektrické šoky, které ji nutily chodit ohnutě. V prstech na dlaních a chodidlech měla extrémní bolest. Ve skutečnosti jí zbělaly a byly chladné na dotek.

Můj manžel ji okamžitě zavezl na pohotovost, jak řekla sestra z vakcinačního testu, což jsou informace, které nám dala. Odebrali jí krev a otestovali. Vyšetřili ji pro zánět slepého střeva, který neměla. Dali jí nitrožilní léky a poslali domů. Nicméně, v propouštěcích dokladech z pohotovosti dětské nemocnice, kterou navštívila, byla uvedena diagnóza: nepříznivý účinek vakcíny – prvotní zkušenost.

Tohle bylo jedinkrát, co to bylo napsáno do jejích lékařských záznamů, ale je to tam. Během dalších 2,5 měsíců se její břišní, svalová a nervová bolest stala nesnesitelnou. Rozvinuly se jí další příznaky zahrnující gastroparézu, nevolnost a zvracení, kolísavý krevní tlak a srdeční tep, ztráta paměti, pletou se jí slova, mozková mlhovina, bolesti hlavy, závratě, omdlévání… spadla na svou hlavu… a pak záchvaty. Vytvořily se jí verbální a motorické tiky, přišla o citlivost od pasu dolů a trpí slabostí svalů. Drasticky se jí změnil zrak, schopnost zadržet moč a ovládání močového měchýře, vážně nepravidelné a silné menstruační cykly, a ve výsledku jí museli zavést nasogastrickou intubaci pro dodávání živin. Všechny tyto příznaky jsou přítomné i dnes.

Čtěte ZDE: Vakcíny proti covidu: Zástup zabitých chlapečků a děvčátek. Zapomenuté pravdy? Jak se přesně získávají fetální buněčné linie? Spolupráce s potratovým průmyslem. Volba menšího zla? Všechny jsou stejně špatné

Některé dny jsou horší než jiné. Naše největší výzva přišla, když její lékaři začali zvažovat alternativní diagnózu. Předtím žádnou neměla, takže to byla první. Jako všichni ostatní, podstoupila hodně testů, ale ani zdaleka ne tolik jako všichni ostatní, a to je dítě. Proč na ní neudělali všechny ty testy… Protože na to nemohli přijít, jeden lékař usoudil, že má funkčně neurologickou poruchu. Řekl, že za to může úzkost. Tohle nás znepokojilo a nesouhlasili jsme s tím, protože úzkosti nemá… podívejte se na ni.

Jaká 13letá dívka tady může v klidu sedět, pokud by měla úzkosti nebo duševní problémy? V jednu chvíli se ji dokonce snažili poslat do psychiatrické léčebny. Takže jsme vyhledali jiné lékařské názory. Některé přišly z této skupiny. V červnu jsme propojili jejího neurologa s dalším lékařem, který zkoumá nepříznivé reakce jako ty, co má Maddie. Konečně udělali MRI sken jejího mozku, MRV, a celou řadu dalších krevních testů. Trvalo to pět měsíců to vše podstoupit. Maddie v posledních pěti měsících byla na pohotovosti 9x a hospitalizovaná byla 3x po celkovou dobu dvou měsíců.

Chci se zeptat… když se Maddie dobrovolně přihlásila do testu Pfizer vakcíny, proč ji nezkoumají a nesnaží se zjistit, proč se jí to stalo, aby ostatní tohle nemuseli zažívat? Namísto toho jen říkají, že má duševní poruchu. Pokud má někdo duševní poruchu, tak já. Modlím se, aby cesta Maddie pokračovala. Chceme jen, aby Maddie byla vyslyšena a aby jí lidé věřili, protože ji nevěří…

Chceme, aby dostala péči, kterou zoufale potřebuje, aby se mohla vrátit do normálu… proč není zpět v normálu? Před tímto byla naprosto v pořádku. Udělala správnou věc ve snaze pomoct všem ostatním, a oni jí nepomáhají. Děkuji.

Zdroj. Přepis: David Formánek.


Tagy článku

Doporučujeme

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale na místa, kde je hrobové ticho. Tmavé ovoce je účinnější? A co jitrocel, mateřídouška, švestky či mirabelky? Kompotovat, zmrazit - nebo ani jedno?

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale...

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou. Vědci obviňují farma giganty a vlády. Hlavní zbraň? Cenzura! Proč zakázali Ivermektin? Tajné dohody s farmabyznysem. Tohle ne!

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou....

Na začátek stránky