Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vize budoucí společnosti: Bez majetku, soukromí i důstojnosti. Naplnění účelu covidismu? Náboženství, které je zakázané. Pastýři odstaveni. Musíme vidět hrozbu v celé šíři. Máme však něco, co oni nemají

Vize budoucí společnosti: Bez majetku, soukromí i důstojnosti. Naplnění účelu covidismu? Náboženství, které je zakázané. Pastýři odstaveni. Musíme vidět hrozbu v celé šíři. Máme však něco, co oni nemají

5. 12. 2021

Tisk článku

Carlo Maria Vigano upozorňuje, že covidismus je pouze nástrojem pro instalaci novodobé tyranie, a zdůrazňuje, v čem spočívá naše hlavní naděje v této zdánlivě bezútěšné situaci

Od italského arcibiskupa Carla Marii Vigana, který se z důvodných obav o život skrývá v utajení, pochází další obdivuhodné prohlášení, které pronesl k protestnímu shromáždění v Turíně namířenému proti "covid-pasům".

Hrozba i naděje 

Globalistická elita jasně deklarovala, jakou společnost chce vytvořit. V dokumentech Světového ekonomického fóra k Agendě 2030 čteme: „Nevlastním nic, nemám soukromí a život nebyl nikdy lepší.“ Soukromé vlastnictví bude dle plánu globalistů muset být zrušeno a nahrazeno univerzálním příjmem, který lidem umožní nakupovat pouze to, co se jim elita rozhodla prodat. Agenda 2030 zahrnuje také elektronické peníze s povinností nakupovat a prodávat prostřednictvím karty, která je spojená se „Zeleným pasem“ a sociálním kreditem.

Zdravotní diktatura a ekologická diktatura účinně legitimizují systém pro hodnocení našeho chování, jaký je již v platnosti v Číně. Každý z nás bude mít určitý počet bodů, a pokud někdo není očkovaný nebo jí příliš mnoho masa, zredukují mu body, a nebude již mít přístup ke specifickému zboží a službám. Tito tyrani nás chtějí připravit o samotné prostředky naší obživy a přinutit nás být tím, čím nechceme být, žít tak, jak nechceme žít a věřit ve věci, jež považujeme za rouhavou herezi.

Čtěte ZDE: Kněz se svědomím: Vakcinace je zločin proti lidstvu a proti Bohu. Cíl? Vytvořit miliardy chronicky nemocných - a tím snížit populaci. Významní američtí katoličtí lékaři vyzývají církev ke změně postoje k tzv. vakcínám

Říkají nám: „Musíte být inkluzivní,“ ale útočí na nás, diskriminují nás proto, že chceme zůstat duševně zdravými, proto, že považujeme za normální, že rodina se skládá z muže a ženy, proto, že chceme uchovat nevinnost svých dětí, proto, že nechceme zabíjet děti v mateřském lůně nebo staré lidi na lůžkách v nemocnicích. „Respektujeme všechny kultury a náboženské tradice,“ upřesňují. A je skutečně - všechny modly a pověry nacházejí své místo v ekumenickém panteonu nového Univerzálního náboženství, jež si přeje svobodné zednářství a bergogliovská církev. Existuje jen jediné náboženství, které je zakázáno: pravé náboženství Našeho Pána hlásané apoštoly, náboženství, jež nám k věření předkládá Církev. Vládne lež a pro pravdu neexistují žádná občanská práva.

Náš protest proti covid pasu nicméně nesmí zůstat jen u uvažování o této konkrétní události, byť nelegitimní a diskriminační, ale musí se rozšířit na celkový obraz. Musíme vědět, jak rozpoznat cíle globalistické ideologie a těch, kteří jsou zodpovědní za tento zločin proti lidstvu a Bohu. Jestliže nepochopíme hrozbu, která nad námi visí, a omezíme se pouze na protest proti jednomu detailu celého projektu, nebudeme schopní vyvinout silný a statečný odpor.

Máme však něco, co globalisté nemají. Máme Víru, jistotu slibu Našeho Pána: „Brány pekelné ji nepřemohou.“ Vzýváme Nejsvětější Pannu Marii, Janua Coeli, Bránu nebeskou. Kéž je ona, která v knize Zjevení sv. Jana udeří na hlavu odvěkého Hada, naší Královnou a naší Vůdkyní v bitvě s výhledem na vítězství Jejího Neposkvrněného Srdce.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho. Víra v Něj je cesta zdravého rozumu. Stovky proroctví a stovky vzkříšení. Ateismus je rovněž víra - bez Víry. On žije a je přítomen mezi námi!

Postní naděje: Skutečnost nebo klam? Už i vědci souhlasí, že všechno vzniklo z ničeho....

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive pro celý Západ? Kříž nad Amerikou. Ze země vylezou miliardová mračna cikád. Varování? Příležitost? Jednou za 32 000 000 let. Porozumíme?

Velké zatmění v USA: Přesně za měsíc to začne. Znamení biblických rozměrů? Vzkaz z Ninive...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky