Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nitky neobjasněného spiknutí vedou vysoko: Co ví Miloš Zeman o propojení pedofilní mafie z „kuřimské kauzy“ s Annou Šabatovou? Šlo o satanistické rituály?

Nitky neobjasněného spiknutí vedou vysoko: Co ví Miloš Zeman o propojení pedofilní mafie z „kuřimské kauzy“ s Annou Šabatovou? Šlo o satanistické rituály?

10. 2. 2014

Tisk článku

Václav Danda klade znepokojivé otázky, které se opět vynořují s kandidaturou jedné z významných účastnic kuřimské kauzy na úřad ombudsmana

Prezident Miloš Zeman se tvrdě postavil proti Anně Šabatové, která má největší šanci stát se ombudsmankou. Podporují ji jak Babišovci, tak ODS, lidovci i Kalouskova TOP 09.  Prezident svůj odmítavý postoj zdůvodnil tím, že jsou určité nejasnosti, pokud jde o účast bývalé zástupkyně ombudsmana v takzvané kuřimské kauze. Můžeme se jen dohadovat, co ví Miloš Zeman natolik závažného, že se rozhodl pro tak silný výrok. Anna Šabatová tvrdí, že si není vědoma žádného pochybení, že pouze naletěla podvodníkům. I kdyby to byla pravda, na post ombudsmanky by ji to diskvalifikovalo snad ještě víc. Jenže se zdá, že Miloš Zeman ví něco dalšího, co neříká nahlas.

Brněnská havlistická kavárna 

Jeho výrok připomněl jednu z temných kauz, která mezitím stačila upadnout v zapomnění, ačkoli nikdy nebyla plně objasněna. Zvláště podivné je, že aktéři tohoto temného spiknutí, patřili mezi brněnskou „havlistickou kavárnu“. V pedofilní kauze u nás dosud nevídaných rozměrů se angažovala nejen Anna Šabatová, manželka vlivného marxisty Petra Uhla, ale i další špičky „havlistické scény“, které mimochodem tvoří hlavní opěrné body Sobotkova vládnoucího křídla v sociální demokracii.

PP

Jaká je oficiální verze? Na Šabatovou se v roce 2006 obrátila se žádostí o pomoc Kateřina Mauerová. Chtěla, aby její sestře Kláře poradila s adopcí fiktivní třináctileté Aničky (Barbory Škrlové). Šabatová tehdy zastávala funkci zástupkyně ombudsmana a ženám radila, jak mají postupovat. „Opravdu jsem nalítla a uvěřila dvěma mladým ženám. Obrátily se na mě s tím, že se starají o třináctiletého psychicky poškozeného sirotka, který nechodí do školy ani k lékaři, a nevědí si s ním rady,“ tvrdí paní Šabatová. 

Poradce jako spojka

Ženám prý vysvětlila, že jediný, kdo může takovou situaci vyřešit, je soud. Pomohla jim sepsat i příslušný návrh. Podle Fondu ohrožených dětí tím ale porušila zákon, protože sociálním pracovníkům neoznámila, že ví o dítěti bez identity. Ke stejnému závěru později došlo i Ministerstvo práce a sociálních věcí.

Spojkou mezi Šabatovou a Mauerovou ovšem nebyl nikdo jiný než tehdejší poradce Vladimíra Špidly, dnešní poradce ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera, ultralevičák Jakub Patočka. Ten po opuštění předsednického postu ve Straně zelených zakotvil v ČSSD. Mimochodem, není žádným tajemstvím, že to byl právě on, kdo za pomoci dalších havlistů v soc-dem zorganizoval demonstrace na podporu Bohuslava Sobotky proti tzv. „Lánským pučistům.“

Dobrý známý Patočka

A byl to právě Jakub Patočka, dobrý známý Kláry Mauerové, později odsouzené za týrání, kdo pomáhal získat čas.  Bývalý šéfredaktor Literárních novin jako první oznámil médiím, že třináctiletá Anna prý nikdy neexistovala. Podle něj se za ni vydávala kolegyně Kateřiny Mauerové, více než třicetiletá Barbora Škrlová.

Odkud znal Patočka pravou identitu týraného dítěte? A proč kontaktovala Jakuba Patočku Maeurová již v roce 2005? Údajně to bylo kvůli legalizaci „Aniččiny“ identity. Patočka jí dal kontakty na čtyři lidi, mimo jiné i na Annu Šabatovou – tehdejší zástupkyni ombudsmana. Ti měli pomoci v legalizaci „nalezence“. Součástí hry bylo, že Škrlovou nahrazovala při odborných lékařských testech v případě potřeby dcera brněnského herce, dalšího významného „havlisty“, Viktora Skály, který rovněž patří do okruhu „brněnské kavárny“. Ne náhodou se policie při svém vyšetřování zaměřila i na něho. Ale i to je jen vrcholek ledovce.

Děsuplný příběh z Kuřimi

Připomeňme si tento děsuplný příběh, který, i když někteří aktéři byli dávno odsouzeni, není dosud ani zdaleka objasněn. Naopak s přibývajícím časem otazníky spíše dále přibývají. Přenesme se do května 2007, kdy celý příběh začal náhodným objevením týraného chlapce.

Policie po oznámení jednoho ze sousedů nalezla v Kuřimi v komoře rodinného domu svázaného a nahého sedmiletého chlapce Ondřeje. V domě byla i domnělá třináctiletá dívka Anna, za kterou se vydávala šestatřicetiletá Barbora Škrlová. Na týrání Ondřeje a jeho o dva roky staršího bratra Jakuba se měla podílet spolu s dalšími pěti lidmi, včetně jejich matky Kláry Maurerové.

Zavírali děti do klecí, bili je, řezali, topili a pálili cigaretovými nedopalky. Cílem bylo vytvořit z hochů lidi se zlomenou vůlí, připravené na slovo poslechnout jakékoli rozkazy. Barbora Škrlová, která v rodině týraných chlapců Ondřeje a Jakuba hrála roli třináctileté Aničky, poté promluvila o pozadí celého otřesného případu.

Satanské mše, neboli „terapie“ 

Jak vyplývá z jejích výpovědí, byla spolu s oběma chlapci vystavena brutálnímu násilí pedofilů od nás i ze zahraničí. Zvláště alarmující je i to, za jakých okolností ke znásilňování docházelo. Vše totiž až příliš připomínalo satanské černé mše, které jsou údajně i součástí zasvěcovacích rituálů ve vyšších stupních zednářských lóží. 

Anička ve své výpovědi mimo jiné uvedla: „Na těch dlouhých „terapiích“ bývalo víc lidí, slyšela jsem tam víc hlasů. Místnosti, kde „terapie“ probíhaly, byly předem připravené. Byla v nich tma a zapálené svíčky, byly zatažené závěsy.“ Pak popisuje, jak ji ve svitu svíček bili, řezali žiletkou, pálili a ponižovali.

Hovoří například o jakémsi Hansenovi, který k ní přistupoval v masce. "Byla jsem přivázaná na stole. Hansen mi rozřízl oblečení," stojí ve výpovědi, která pokračuje podrobným popisem mučení a znásilnění. „Chtěli ze mě udělat Aničku, aby mě pak mohli na výjezdech prodávat zlým pánům,“ řekla. Policisté našli i fotografie chlapců a „Aničky“. Na snímku tvoří jejich těla zjevný „magický obrazec“. Tím se však nikdo nezabýval.

Kdo organizoval a platil pobyt ve Skandinávii? 

Když celá kauza praskla lidé mnozí „známí známých“ se snažili zabránit všemi prostředky, aby policie mohla Aničku vyslechnout. Nejprve zorganizovali její útěk z brněnského Klokánku a schovávali ji za značně složitých okolností nejprve v Dánsku a potom v Norsku, odkud byla nakonec přivezena policií zpět do ČR. O jak vysokou hru patrně šlo, je zřejmé i z toho, že zamést stopy v zahraničí pomáhaly spiklencům mimo jiné i zpravodajci z BIS. Do celého případu bylo zapleteno i větší množství cizinců, jejichž identita nebyla nikdy odhalena.

PP koláž

Čtěte také: Tendry na prodej dětí odebraných rodičům: Je libo děcko na hraní? Ve Skandinávii testují praxi „orwellovského světa“ který nám EU připravuje. Video pro silné nervy…

V červnu 2007 se Barbora Škrlová alias Anna Mauerová objevila v doprovodu právníka na ambasádě ČR v Dánsku. Mnoho lidí včetně špičkových právníků dělalo vše pro to, aby se do ČR Barbora nikdy nevrátila, a nemohla tak podat svědectví.

Další několikaměsíční pobyt Barbory Škrlové v Norsku musel kromě jiného stát také hodně peněz. Kde je spiklenci brali, zůstává záhadou. Rodina českého dramaturga Východočeského divadla Martina Fahrnera, za jehož syna Adama se Barbora Škrlová v Norsku vydávala, žila v Oslu na místní poměry dost nákladně. Fahrner se norským novinářům svěřil, že s Barborou Škrlovou nebydlel. Žila v malé chatce, v oblasti, kterou si oblíbila místní vyšší střední třída. 

Vše nasvědčuje tomu, že Fahrner v Norsku pracoval jako nekvalifikovaný dělník. Ti vydělávají tak 150 norských korun na hodinu. Ale právník, kterého si Fahrner najal, bere nejméně desetinásobek částky. Fahrner však není jediný, koho vyšla pomoc Škrlové draho. Také Michal Říha, který Škrlovou odvezl z dětského domova, si pronajal auto a tři týdny s ní cestoval tisíce kilometrů, přestože rodina oficiálně žila pouze ze sociálních dávek. Kde tedy celá skupina brala peníze na celou nesmírně nákladnou operaci?

NGO a New Age 

Nevíme dodnes skoro nic. Především není dosud jasné, o co ve skutečnosti šlo. Společenství mladých lidí, oddaných utopickým vizím New Age, zaměstnaných obvykle v tzv. neziskovém sektoru, provádělo zřejmě zrůdný experiment s dětskou psychikou, za účasti zahraničních „odborníků“. 

Málem to stálo životy dvou malých dětí a jedné „předělané“ bytosti. Vše nese známky pedofilie a týrání dětí, ale také rituálů temné „spirituální“ roviny. Když se celý skvěle „zainvestovaný“ experiment v tomto případě náhodou prozradil, „osobnosti“ z kruhů blízkých Václavu Havlovi zahladily stopy a v podstatě neutralizovaly hrozící skandál.

Dnes se tytéž „osobnosti“ dostávají do rozhodujících pozic ve státě. A jedna z významných aktérek „kuřimské kauzy“ kandiduje dokonce na ombudsmanku. Opět tedy do úřadu, v němž se jako „zástupkyně veřejného ochránce práv“ již jednou aktivně podílela na hrůzyplné kauze plné bezpráví. Je všechno jenom náhoda?

PP


Tagy článku

Doporučujeme

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti Kristu. Prostitutka na oltáři. Zbožštění člověka. Modla rozumu. Vraždění katolíků. Zkáza mravů jako lidské právo? Zatím zednáři triumfují

Krvavý počátek naší bezbožné epochy: Francouzská revoluce byla především namířena proti...

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico a Trump: Zásah Boží? A co nezdařený atentát na Hitlera? Neboj se a nemlč! Uchovat si zdravý rozum a víru. Kde se bere zlo? Pán Bůh není eurozóna

Mladá žena s jemnou duší: Střet s mocí. Záhada matematiky. Ekonomie míru a války. Fico...

Na začátek stránky