Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Thriller s reálnou zápletkou: Vražda doktora, který pracoval na velkém objevu, není ojedinělá.  Univerzální lék na rakovinu? Průmysl s lidským utrpením nemá levná řešení rád

Thriller s reálnou zápletkou: Vražda doktora, který pracoval na velkém objevu, není ojedinělá. Univerzální lék na rakovinu? Průmysl s lidským utrpením nemá levná řešení rád

10. 9. 2015

Tisk článku

Erika Magdalena Hájková informuje o novém, zázračném léčivu ze Spojených států - i o vlně vražd lékařů, která s jeho objevem může či nemusí souviset

V posledních měsících jsou ti, kteří se pohybují v prostředí alternativní medicíny, svědky “detektivky”, která by předčila i genialitu Agathy Christie. Téma: Je nebezpečné najít univerzální lék mimo jiné na autismus či rakovinu? Průběh, jak se na správnou detektivku sluší, je poset mrtvolami (v tomto případě léčitelů) plovoucími obličejem dolů v řece. Celý hororový příběh má jedinou nevýhodu: je skutečný. A jde v něm o zdraví a životy nejen léčitelů, ale především nemocných.

pp 

Lodní lístek na věčnost

V Americe od nedávná začali za podivných okolností mizet alternativní lékaři a léčitelé. Celkem jich od 19. června zemřelo či zmizelo deset. Poté zemřelo šest alternativně naladěných lékařů a léčitelů jen v oblasti Floridy. To už je pozoruhodné číslo.

Zda jde o souhru mimořádně nešťastných okolností, nebo o záměr (či několik různých záměrů), zatím nelze s jistotou potvrdit. V každém případě se vynořily spekulace, že minimálně smrt prvního z lékařů není žádná náhoda. Míněno “náhoda” typu “do laboratoře bohužel přišel narkoman s puškou”.

Dr. Jeff Bradstreet, MD., totiž předtím, než byl kýmsi postřelen do hrudníku (a nalezen, jak plave obličejem dolů v řece o několik dní později) pracoval s ohromující novou metodou léčby civilizačních onemocnění: takzvaným GcMAF. A pracoval právě na léčbě - autismu.

pp

Čtěte ZDE: Likviduje někdo nepohodlné západní bankéře? Co věděli, že museli zemřít? Od začátku roku nepřirozeně zahynulo již 14 významných finančníků. Náhoda, nebo předehra?

Čtěte ZDE: Spory o vitamin C: Nobelista jej měl za všelék. Ani lékaři se neshodnou. Je zdravější zemřít? Nebezpečné jméno doktor Rath. Není céčko jako céčko

Převratný lék?

Často slyšíme o “zázračných lécích”, kterými lze léčit nemoci, na něž je klasická či školská medicína krátká. Většinou jsou z dílny matky přírody. Nejinak je tomu s novým “léčivem”, které izolovali výzkumníci poprvé na počátku 90. let v Japonsku. Jde o lidský protein. Jeho objevitelé tvrdí, že jde o absolutní revoluci v medicíně.

GcMAF (zkratka znamená Globulin component Macrophage Activating Factor, tedy Faktor aktivující makrofágy s globulinovým komponentem) byla evidentně americké vládě trnem v oku natolik, že prodej této léčivé látky zakázala - přestože se prodává úspěšně ve třiceti zemích světa. V Japonsku i jinde o ní již dvě desetiletí píší vědecké práce a dosud nejsou známy závažné vedlejší účinky. Krátce předtím, než byl Dr. Bradstreet zavražděn, byla v jeho laboratoři úřady provedena razie a GcMAF byl konfiskován jako “ilegální léčivo”.

pp

Čtěte ZDE: Zásadní otázka: Je „boj proti rakovině“ jen předstíraný? Existuje „globální zájem“ na tom, abychom nevěděli pravdu? A především – lze se této nemoci účinně ubránit?

Čtěte ZDE: „Hysterie Ebola“: utajená operace v hypnotizovaném světě. Zájmy velkých firem a místních vlád se protínají: Kašlat na lidi. Co o smrtící horečce nemáme vědět?

Až příliš dobrá zkouška

V situaci, kdy se celý vyspělý svět potýká s epidemií rakoviny a dalších civilizačních onemocnění, jde o skutečně pozoruhodný přístup - obzvláště uvážíme-li, že od stejných úřadů dostala “Big Pharma” de facto povolení k prodeji netestovaných drog, jak o tom nedávno informovaly NaturalNews.

GcMAF neléčí navíc jen rakovinu a autismus: S pomocí této extrémně zajímavé látky, mimochodem naprosto přirozeně vlastní zdravému lidskému tělu, lze podle jeho propagátorů léčit i další poruchy imunity, včetně lymské borreliózy, HIV, chronického akné, cirrhózy jater, cystitidy, endometriózy, cukrovky a tak dále… Co se týče zmiňovaného autismu: klinická studie, provedená na 94 dětech ukázala zlepšení v 70% případů, úplné vymizení příznaků (!) v 15% případů a žádné zlepšení v 15% případů. To už by člověk se zdravým rozumem řekl, že si přinejmenším zasluhuje podrobnější prověření.

Není vyloučeno, že se prověření dočkala… a smrt dr. Bradstreeta je výsledkem této “prověrky”. Že zkrátka lékař i léčivo byli “komusi” nebezpeční. Jde samozřejmě o spekulaci. Ale že je farmaceutický mega-průmysl (se zisky přesahujícími zbrojení) nelítostným byznysem s praktikami, které s medicínou a vznešenými ideály mají pramálo společného, víme dávno nejen od Johna Virapena.

Neznámá nagaláza

O co že se tu vlastně hraje? GcMAF je protein, který se jako imunomodulátor účastní procesů v imunitním systému, metabolismu vitaminu D. Jeho využití v klinické praxi je založeno na představě, že GcMAF tvoří jakousi dvojici s jeho “antipodem”, enzymem nagalázou (přesněji-N-acetyl-D-galaktosaminidázou), enzymem, který byl dosud imunology studován pouze v souvislosti s vzácným genetickým onemocněním, takzvanou Schindlerovou chorobou.

GcMAF je podle této teorie s hladinou nagalázy v organismu propojen a funguje jako aktivační faktor pro makrofágy (B a T lymfocyty). Jenže pokud je hladina nagalázy, kterou produkují jak rakovinné buňky, tak některé viry a bakterie, vysoká, narušuje to tuto funkci GcMAF i jeho přirozenou syntézu a tělu je jej nutno dodávat zvenčí. Několikaměsíční až roční kůra GcMAF hladinu nagalázy sníží a aktivuje makrofágy natolik, že imunitní systém “naskočí” a poradí si s problémem sám - i v případech pokročilých rakovinných onemocnění a dalších těžkých chorob.

pp

Čtěte ZDE: Bill Henderson zachraňuje tisíce životů a říká: Nebuďte obětí systému! Pokračování seriálu o šetrné a efektivní léčbě a prevenci rakoviny.

Čtěte ZDE: Co je rakovina? Jak jí předcházet a jak ji léčit? Bill Henderson a nový formát zdraví, jehož čas přijde již brzy

Trn v oku a bludné balvany

Fantasmagorie? Pro některé lékaře snad. GcMAF je evidentně trnem v oku “oficiálnímu” proudu lékařské komunity. Aby ne, chtělo by se říci: pokud by skutečně bylo možné léčit rakovinu jednoduchými injekcemi naprosto nepatentovatelné (protože v lidském těle již obsažené) látky - co by se asi stalo se zisky farmaceutického průmyslu?

To, že Wikpedie, kde si heslo může vyrobit kdokoli, uvádí GcMAF ve svém Seznamu nefungujících léků na rakovinu je spíše poklona. Jsou v něm totiž také uvedeny metody, z nichž mnohou jsem na vlastní oči viděla vyléčit pacienty se zhoubnými nádory - včetně diety dr. Budwigové a homeopatie.   

Zda GcMAF funguje stejně dobře, zatím nevíme: V českých luzích a hájích je zřejmě “problém nagaláza” téměř neznámý. Testy na ni se sice provádějí například v Enzymologické laboratoři Ústavu dědičných a metabolických poruch 1. LFUK, avšak právě a pouze ve spojení se Schindlerovou chorobou. Na dotaz ohledně léčebného protokolu GcMAF žádné české imunologické pracoviště prozatím nereagovalo.

Možná je to dobře. Možná, že můžeme být vděčni za “zaostalost” českých poměrů: Tažení proti léčitelům a alternativní medicíně vůbec se v Česku prozatím omezuje na skandalizaci, legislativní šikanu a občasné metání "Bludných balvanů" zbloudilého katolíka pana Grygara. Není divu, že být jím zasažen je v patřičných kruzích spíše pocta, než pohana, a rozhodně narozdíl od střelné rány v hrudi doktora Jeffa Bradstreeta nejde o zásah smrtelný. Nemluvě o tom, že Češi a Moravané, od pradávna se léčící bylinkami, znalí lidových léčitelů a vlastnící nezávislý rozum, dělají to, co dělali vždycky: legislativce nechají, ať si s Pánembohem dělají, co dělat chtějí a léčí sebe i jiné dál, jak jim velí zkušenost a praxe.

ONI to vědí. Víme to?

Uvidíme, zda se poměry změní, až “velké farmě Velkého Bratra” (neboli Big Brother’s Big Pharm(a)) půjde i u nás sktuečně o krk. S vynořujícími se příznaky další hospodářské krize se to může dost dobře stát. Už před časem se začaly množit “provokace” finančního úřadu (“Tak vy cvičíte čínská cvičení pro zdraví? A jste vystudovaný tělocvikář? Ne? Výtečně! Likvidační pokuta vás nemine!”), které mají za účel přimět terapeuty všech alternativních směrů, aby alespoň nebrali pacienty takříkajíc “z ulice”. 

Zda se někomu podaří dovézt k nám GcMAF - který lze momentálně sehnat, pokud vím, pouze přes web, ačkoli je s ním údajně experimentálně léčeno cca 50 různých nemocí ve Švýcarsku - a spolu s ním, či paralelně s ním, doveze také “epidemii náhlých úmrtí lékařů a léčitelů”, zůstává ve hvězdách.

Odpověď na titulní otázku detektivky zvané život však ve skutečnosti znají všichni. Univerzální lék na rakovinu, autismus a další choroby samozřejmě není a nebude. Každý jsme odlišný. Neexistují neléčitelné nemoci - ale bohužel, ačkoli je to smutné, existují neléčitelní pacienti. Nemáme všechno ve svých rukou, jak se domnívají "ateističtí katolíci" typu zmíněného pana Grygara.

Přesto je mnoho léků, které rakovinu i mnohé další civilizační choroby léčí nepoměrně efektivněji, příjemněji, statisticky procentuálně častěji a často za menšího utrpení, než takzvaně léčivé jedy, oficiálně “schválené” a vyráběné farmaceutickými mega-koncerny.

Nezbývá, než se alespoň pokoušet prostředkovat povědomí o těchto metodách, než bude pozdě. "ONI" o nich totiž, jak dost možná naznačuje i nedávná "americká detektivka" a mnohé jiná podobné, vědí až příliš dobře.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Představa míru podle Bibiho: Totální válka: Potlesk vestoje i transparenty Válečný zločinec. Bouře protestujících před Kapitolem. Netanjahu vyučoval a známkoval. Mluvil dokonce o morálce! Potáhne na Írán?

Představa míru podle "Bibiho": Totální válka: Potlesk vestoje i transparenty "Válečný...

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci střílejí na Fica a Trumpa. Válka proti Slovanům? Srbsko je naše ostuda. A sever Čech zrovna tak. Vím, jak ho postavit na nohy. A nejde jen o cikány

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci...

Na začátek stránky