Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Evropa před katastrofou: Největší populační krize od morových ran středověku. Přestanou se vyrábět dětské pleny? Topíme se v chaosu. Imigrace a opětovná islamizace muslimů. Důvody jsou zjevné

Evropa před katastrofou: Největší populační krize od morových ran středověku. Přestanou se vyrábět dětské pleny? Topíme se v chaosu. Imigrace a opětovná islamizace muslimů. Důvody jsou zjevné

19. 10. 2016

Tisk článku

Libor Popovský přináší znepokojivé informace o katastrofálním demografickém vývoji Evropy a její nadcházející drastické proměně vlivem imigrace z Asie a Severní Afriky

Během jedné generace bude Evropa k nepoznání. Východní Evropa má nyní největší úbytek populace v novodobé historii, zatímco Německo předstihlo Japonsko v nejnižší porodnosti na světě. Jak Evropa stárne, už neobnovuje své generace a místo toho "importuje" obrovské počty přistěhovalců ze Středního východu, Afriky a Asie, kteří mají v úmyslu nahradit rodilé Evropany, a kteří přinášejí kulturu s výrazně rozdílnými hodnotami v oblasti sexu, vědy, politické moci, kultury, ekonomiky a náboženství.

pp

Že počet úmrtí převyšuje počet porodů, by mohlo znít jako science fiction, ale nyní je to evropská realita. Prostě se to stalo. Během roku 2015 se v EU narodilo 5,1 miliónu dětí, zatímco 5,2 miliónu osob zemřelo. To znamená, že Evropská unie poprvé v novodobé historii zaznamenala negativní přirozené změny ve své populaci. Tato čísla pocházejí od Eurostatu (statistický úřad Evropské unie), který od roku 1961 počítá evropské obyvatelstvo. Je to tedy oficiální.

Ubývá a přesto přibývá

Je tam však další překvapivé číslo: evropská populace se celkově zvýšila z 508,3 miliónu na 510,1 miliónu. Už jste uhodli proč? Počet přistěhovalců se zvýšil přibližně o dva milióny za rok, přičemž populace rodilých Evropanů se zmenšuje. Jedná se o náhradu populace. Evropa ztratila vůli k udržení či růstu své populace. Demografická situace je stejně vážná jako při velké epidemii moru ve 14. století.

Tento posun je to, co britský demograf David Coleman popsal ve své studii "Imigrační a etnická změna v zemích s nízkou porodností: Třetí demografický přechod". Sebevražedná míra porodnosti v Evropě, spolu s migranty, kteří se množí rychleji, změní evropskou kulturu. Klesající míra porodnosti rodilých Evropanů jde ruku v ruce s institucionalizací islámu v Evropě a "opětovnou islamizací" evropských muslimů.

V roce 2015 zaznamenalo Portugalsko druhou nejnižší míru porodnosti v Evropské unii (8,3 na 1.000 obyvatel) a záporný přirozený přírůstek -2,2 na 1000 obyvatel. Která země EU měla nejnižší porodnost? Itálie. Od "baby boomu" v šedesátých letech 20. století, v zemi, známé svými velkými rodinami, klesla porodnost více než o polovinu. V roce 2015 počet narozených klesl na 485.000, to je méně než v kterémkoli jiném roce od doby vzniku moderní Itálie v roce 1861.

Východní Evropa má nyní největší úbytek obyvatelstva v moderní historii, zatímco Německo předstihlo Japonsko a má nejnižší míru porodnosti na světě, když zprůměrujeme posledních pět let. V Německu a Itálii byly poklesy zvláště dramatické, -2,3 ‰ až -2,7 ‰.

Čtěte ZDE: Epochální fenomén migrace: Konec křesťanské Evropy. Umberto Eco to předpověděl. Ozbrojená nula, tvořivá destrukce. Kdo jsou jejich užiteční idioti? Od republiky zpět ke kmenům. Propast chaosu se otevírá

Konec Západu

Některé společnosti se již dokonce nezajímají o evropské trhy. Kimberly-Clark, který produkuje pleny Huggies, se stáhl z většiny Evropy. Trh jednoduše není rentabilní. Procter & Gamble, který vyrábí pleny Pampers, investoval do podnikání budoucnosti: plen pro staré lidi. Evropa šediví, můžete cítit všechen smutek světa, který stravuje sám sebe. V roce 2008 viděly země EU zrození 5.469.000 dětí. O pět let později jich bylo téměř o půl miliónu méně, 5.075.000 - což představuje pokles o 7 %. Porodnost klesla nejen v zemích s problematickými ekonomikami, jako je Řecko, ale také v zemích jako je Norsko, které propluly úspěšně finanční krizí.

Jak Lord Sacks nedávno řekl, "klesající porodnost by mohla znamenat konec Západu". Liberálové a sekularisté mají tendenci odmítat význam demografických a kulturních problémů. Proto nejdůležitější varování přicházejí od některých křesťanských autorit.

První, kdo odsoudil tento dramatický trend, byl skvělý italský misionář, otec Piero Gheddo, který vysvětlil, že kvůli klesající porodnosti a náboženské apatii, by islám mohl dříve než později dobýt většinu v Evropě. Byl následován ostatními, jako je libanonský kardinál Bechara Rai, který vede východní katolíky, kteří jsou v souladu s Vatikánem. Rai varoval, že "Islám dobude Evropu vírou a porodností". Podobné varování právě přišlo ještě od dalšího kardinála Raymonda Leo Burkeho.

Čtěte ZDE: Islámské právo šaría v Evropě: Již brzy. Zrazují nás i vlastní duchovní. Kardinál Burke o jediné účinné formě vzdoru. Dvojí tragédie zabitého kněze. Najdeme odvahu říci ďáblu NE?

Demografická sebevražda

Během jedné generace bude Evropa k nepoznání. Lidé v Evropě dnes do značné míry cítí, že identita jejich civilizace je ohrožena především povrchním libertarianismem, ideologií pod rouškou svobody, která chce zpochybnit všechny svazky, které spojují člověka s jeho rodinou, jeho původem, jeho prací, jeho historií, jeho náboženstvím, jeho jazykem, jeho národem, jeho svobodou. Zdá se, že přichází z netečnosti, které nezáleží na tom, zda Evropa uspěje nebo podlehne, jestli naše civilizace zmizí utopená v etnickém chaosu nebo bude zaplavena novým náboženstvím z pouště.

Jak noviny Washington Quarterly vysvětlují, fatální souběh klesající porodnosti v Evropě a vzestup islámu již měl významné důsledky: Evropa se změnila v inkubátor terorismu; který stvořil nový jedovatý antisemitismus; očividný politický posun ke krajní pravici; prodělávající největší krizi evropské autoritářské jednoty a jsme svědky přeorientování zahraniční politiky ústupem Evropy ze Středního východu.

Demografická sebevražda je nejen zažívaná, ale také chtěná. Xenofilní evropské elity, které dnes řídí politiku a média, se zdají být prodchnuty snobským a masochistickým rasismem. Obrátily se proti hodnotám vlastní židovsko-křesťanské kultury a zkombinovaly ji s halucinačním, zromantizovaným pohledem na hodnoty jiných kultur. Smutným paradoxem je, že Evropané importují mladé lidi ve velkých množstvích z Blízkého východu pro vykompenzování svého životního stylu.

Agnostický a sterilní kontinent (zbavený svých bohů a dětí, protože se jich aktivně zbavuje) nebude mít sílu k boji nebo asimilaci civilizace horlivých a mladých. Neschopnost čelit přicházející transformaci nasvědčuje tomu, že přejde na stranu islámu. Není to to, co vidíme v těchto posledních dnech léta?

Překlad původního textu Giulia Meottiho "Europe: The Substitution of a Population". Překlad: Libor Popovský, Josef Zbořil.  

Zdroj.

pp  
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky