Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vrcholí přípravy na státní převrat v USA: Vypnou Trumpa? Clintonová se dala na pití. Armády právníků se šikují. Z americké demokracie se valí střeva. Výpověď čtenářky Protiproudu z USA: Volily milióny ilegálů!

Vrcholí přípravy na státní převrat v USA: Vypnou Trumpa? Clintonová se dala na pití. Armády právníků se šikují. Z americké demokracie se valí střeva. Výpověď čtenářky Protiproudu z USA: Volily milióny ilegálů!

2. 12. 2016

Tisk článku

Jan A. Mařenka upozorňuje, že gigantický volební podvod, který se chystá v USA, není jen planá úvaha konspirátorů, nýbrž reálná hrozba

Zatímco Trump už sestavuje svůj vládní kabinet, roste tlak establishmentu, aby se k moci vůbec nedostal. Mainstreamová média se starají o odlákání pozornosti. Pod hladinou se však v těchto dnech odehrává jev, který co do intenzity nemá v historii USA obdoby: Pokus o povolební převrat nevídaných rozměrů.

O tom, že je to vážné, svědčí zpomalení růstu zájmu investorů, který po Trumpově zvolení raketově stoupl. Nyní finanční trhy nadšené miliardářovým zvolením vyčkávají, jak to všechno dopadne. Agresivita, s jakou se snaží Demokratická strana zvrátit volební výsledek, je nevídaná. Všichni s napětím vyhlížejí 19. prosinec, kdy pošlou členové Sboru volitelů své hlasy do Kongresu. A jaké hlasy to budou.

Na veřejnost prosakují zprávy, že poražená kandidátka Hillary Clintonová propadla alkoholu. "Pije víno ještě víc, než jindy. Do toho polyká Prozac, ještě víc, než jindy. Bloudí po domě v Chappaqua a kňourá, že její volební štáb selhal. Bill i Chelsea se měli víc snažit a šéf FBI byl domluvený s Trumpem," řekl zdroj z okolí kandidátky portálu InfoWars. Pokud prý dojde v revoluci volitelů nebo k přepočítávání hlasů (a vše tomu nasvědčuje), je prý však Clintonová připravena statečně odložit sklenku.

Hamiltonova armáda vrací úder

Ve státech, kde Trump zvítězil, je na republikánské volitele vyvíjen nátlak, jaký nemá v historii země obdoby. Nejde o žádnou vzpouru nezodpovědné hrstky hysteriků, kteří byly zmanipulováni protitrumpovskou propagandou. Jde o sofistikovaný a právně podložený pokus zvrátit výsledek voleb – formálně legální cestou.

"Je naší morální povinností volit podle svého svědomí, a ne podle rozmarů lidu," říkají členové skupiny, podle které je třeba změnit pravidla v průběhu volebního procesu. Tato iniciativa si říká "Hamiltonovi volitelé" podle Alexandra Hamiltona, jednoho z otců zakladatelů, který institut Sboru volitelů kdysi prosadil.

Pokud uspějí, bude to znamenat, že všechno, co se dosud ve volbách odehrálo, mělo nulový význam. Hlasy více než 100 miliónů voličů poletí do stoupy - a o budoucím prezidentovi bude rozhodovat pouhých 539 lidí – členů Sboru volitelů.

Došlo by tak na slova právě zvěčnělého Fidela Castra blahé paměti: "Ve Spojených státech není prezident volen, ale rovnou jmenován."

V praxi však volitelé fungovali jako prostředníci. Ve většině států USA (29), jsou vázáni zákonem, aby respektovali vůli voličů. Pokud budou volit jinak (tedy – podvedou své voliče) poruší zákon, za což jim hrozí pokuta 1000 dolarů. Tady jde však o to svrhnout Trumpa - sice nečestně, ale v rámci zákona.

Nová iniciativa tak tlačí na příslušné soudy, aby "nevěrné volitele" netrestaly, případně zrušily jejich odpovědnost vůči voličům. Již je připraven tým špičkových právníků, který bude za jejich beztrestnost bojovat.

Čtěte ZDE: Atentát na Trumpa a iluzi demokracie: Přepočítávání hlasů má jeden háček - čas. Politickou zombii napadlo, že třeba ještě není mrtvá. Když do pekla, tak společně. Kam zmizel Julian Assange? Může za to určitě Putin

Vzor demokracie

Podle posledních zpráv se podařilo přesvědčit nejméně 15 republikánských volitelů, aby nevolili Trumpa. K tomu, aby nezískal potřebnou většinu, je třeba 37 "nevěrných" volitelů. Pokud by k tomu došlo, dají se očkávat masové protesty v ulicích a ústavní krize. To by znamenalo, že o budoucím prezidentovi USA bude rozhodovat Kongres, a ten může rozhodnout jakkoliv. Bez ohledu na to, že v něm mají převahu republikáni..

Neúspěšná kandidátka na prezidentku Jill Steinová (Zelení) mezitím oznámila, že již sehnala potřebných 7 miliónů dolarů na přepočítání hlasů ve třech státech, kde těsně zvítězil Trump. Tento akt by mohl zbavit Trumpa volitelské většiny tím, že se hlasy nepodaří včas (do 19. prosince) spočítat.

Mainstreamová média se těmto skutečnostem věnují jen okrajově a když už, tak jen v rovině chlácholení: O nic nejde, je to jen takový chabý pokus, raději se podívejme, co dělá Ivanka, případně: Ten Trumpovův kabinet, to je fakt děs.

Z volebního systému USA, který je údajnou pýchou demokratického světa, se právě před našima očima valí zapáchající střeva. Den za dnem se stále zřetelněji ukazuje, že nejen letos, ale v mnoha předchozích volbách si establishment dělal s voliči, co chtěl.

Čtěte ZDE: Spiknutí miliardářů proti Trumpovi: Jak získat zpět vyhozené peníze? Soros platil, až doplatil. Existuje plán na zvrat volebních výsledků? Atentát? Občanská válka pod dozorem armády? Do 20. ledna není nic jisté

Volily milióny ilegálů

Podle odhadů se letos účastnilo voleb až pět miliónů ilegálních přistěhovalců (přistěhovalkyň), kteří v drtivé většině volili Hillary Clintonovou. Ta jim naslibovala vysoké sociální dávky, pohodlný život bez práce a – na rozdíl od Trumpa vstřícnou imigrační politiku. Vzhledem k možnosti těsného výsledku voleb to měli být právě ilegálové, kdo vše rozhodnou.

"Je to naprosto možné, aby volili ilegalové i v několika státech najednou. Ze 3 - 4 miliónů lidí na voličských seznamech byli buď ilegálové nebo mrtví lidé," řekla Protiproudu Češka, která žije 20 let v Kalifornii a volila v primárkách Sanderse, pak Trumpa. "Kalifornie je jeden z 24 států, který nevyžaduje, aby volič prokázal foto ID (např. řidičák nebo pas). Pokud jste na voličském seznamu (tzn. že jste se zaregistrovali před volbami např. přes internet), nechají vás volit, aniž by se na cokoli ptali. Lze volit poštou, nebo poslat po někom svůj balot (volební lístek) do volební místnosti."

"Není třeba tam být osobně. Můžete odevzdat volební lístek za kohokoliv, kdo je podepsaný na obálce. Při volbách mě nikdo nekontroloval, nesla jsem tam balot svůj a mého manžela (také Čech) a žádné ID nikdo nechtěl."

Převedeno na české poměry – je to jako kdyby například ČSSD vybízela ilegální přistěhovalce z Ukrajiny, aby hlasovali poštou, nebo svůj hlas po někom poslali, a pomohli tím nejen sobě a svým rodinám, ale i těm, kteří přijdou po nich. U nás to možné (zatím) není - v USA ano.

Ilegály veřejně ponoukal volit končící prezident Barack Obama, když v rozhovoru s populární herečkou a raperkou Ginou Rodriguez (rodiče z Portorika) pro televizi Fox řekl:

"Nezdokumentovaní voliči se vůbec nemusejí bát jít volit. Naopak! Určitě jim nehrozí deportace, ani vyšetřování. Občany se vlastně symbolicky stávají tím, že přijdou k volbám. A pokud mají v rodině nějakého nezdokumentovaného občana, je to jen další důvod, proč volit. Volby jsou posvátné, nemusíte se bát prozrazení."

Jinými slovy: Když nás budete volit, uděláme z vás, ilegálů, legály. Toto Obamovo prohlášení vzbudilo dokonce i ve stávajících politických kruzích zděšení, avšak brzy zaniklo v mediální štvanici na Trumpa (potlach v pánské šatně apod.).

Aktivisté Demokratické strany se pokoušeli v imigrantských komunitách vytvořit stav, kdy budou černoši a latinos volit masově Clintonovou – která jim za to umožní příchod dalších členů jejich rodin.

Twitter se chystá vypnout Trumpa

Hlavním komunikačním prostředkem s voliči se pro Trumpa stal Twitter (16 miliónů sledujících). Když se ukázalo, že srze svůj účet převálcoval všechna mainstreamová média, reakce na sebe nenechala dlouho čekat: "Trumpův účet bedlivě sledujeme. Pokud zaznamenáme signály šíření nenávisti, vypneme ho," řekl před pár dny mluvčí Twitteru.

Jasně: Dnes nám vypnou Trumpa, zítra celý svět.
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky