Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Islám: Software pro násilí a smrt. Pro stromy nevidíme les? 160 miliónů potenciálních vrahů čeká. Globální chalífát a jeho válka. Západ je v ideologickém vakuu. Čas se rychle krátí. Konvertují Evropané?

Islám: Software pro násilí a smrt. Pro stromy nevidíme les? 160 miliónů potenciálních vrahů čeká. Globální chalífát a jeho válka. Západ je v ideologickém vakuu. Čas se rychle krátí. Konvertují Evropané?

7. 8. 2017

Tisk článku

Giulio Meotti charakterizuje současnou podobu džihádu v Evropě, poukazuje na slabiny naší společnosti a varuje, že je již za pět minut dvanáct

Džihád se šíří násilím - a je úspěšný. "Za posledních šestnáct let," poznamenává Ayaan Hirsi Ali ve své nové knize The Challenge of Dawa"byl nejhorším rokem terorismu rok 2014, s devadesáti třemi zeměmi vystavenými útokům a 32 765 zabitými lidmi."

"Druhý nejhorší byl rok 2015, s 29 376 mrtvými. V loňském roce pak byly čtyři radikální islámské skupiny zodpovědné za 74 procent všech úmrtí v důsledku terorismu: Islámský stát (také známý jako ISIS), Boko Haram, Taliban a Al-Káida. Ačkoliv muslimský svět sám o sobě nese nejtěžší břemeno džihádistického násilí, tak na západ je stále více útočeno".

Výzkumná práce Hirsi Ali, podpořená Hooverovým institutem, je souhrnem války proti teroru od extremistických muslimských útoků na Spojené státy v září 2001:

"Od 11. září, bylo nejméně 1,7 bilionů dolarů vynaloženo na boj a rekonstrukci v Iráku, Sýrii, Afghánistánu a Pákistánu. Celkové rozpočtové náklady válek a vnitřní bezpečnosti Spojených států od roku 2001 do roku 2016 dosáhly více než 3,6 bilionů dolarů. Přesto navzdory obětování více než 5 000 lidí z ozbrojeného obslužného personálu, kteří od 9. září přišli o život, je dnes politický islám na vzestupu na celém světě".

Podle Hirsi Ali je Západ "posedlý" hrůzou z terorismu, a proto je slepý k širší hrozbě v dosahu - Dawa: ideologii v pozadí teroristických útoků.

Hardware a software

Jak velké je celosvětové hnutí džihádu? Víc, než jsme si mysleli.

"Jen v samotném Pákistánu, kde je populace téměř zcela muslimská, 13 procent muslimů (více než 20 milionů lidí), v průzkumu uvedlo, že bombardování a jiné formy násilí proti civilním cílům jsou často nebo někdy oprávněné, aby se islám bránil před nepřáteli... Podle jednoho odhadu je islamistů 10-15 procent, ze všech 1,6 miliardy muslimů na světě či z 23 procent celkové populace lidstva, což znamená více než 160 milionů jedinců".

Podle Hirsi Ali, spolu s drony, proti-terorismem a zajišťováním bezpečnosti, musí Západ investovat do ideologické války proti radikálnímu islámu. Pokud je teroristické násilí džihádistickým hardwarem, je jeho softwarem radikální islám. Pro vyřazení hardwaru, je třeba nejprve zablokovat software.

Islámský svět investuje do "Dawa", neboli islámské propagandy. "Od začátku 70. let 20. století, charity ze středního východu distribuovaly 110 miliard dolarů, z nichž si 40 miliard dolarů našlo cestu do subsaharské Afriky a těžce přispěli k místní islamistické ideologické indoktrinaci," píše Hirsi Ali.

Čtěte ZDE: Islám jako mocenská ideologie: Je nebezpečný ze své podstaty. Tušíme vůbec, čemu je Evropa vystavena? Čtyři fáze islamizace. Vítači půjdou jako první. Jsme na prahu totální konfrontace?

Propaganda globálního chalífátu

Pod Leonidem Brežněvem, vůdcem Sovětského svazu v 70. letech 20. století, začal komunismus upadat ve schopnosti svádět masy se svým příslibem nové společnosti. Komunistická utopie začala hodně skřípat před pádem berlínské zdi v roce 1989. Začalo to, když byl silný ideologický mýtus komunismu nahrazen socialismem, který viditelně ničil jednu ekonomiku za druhou. To bylo významným úspěchem Ronalda Reagana v jeho dlouhé válce proti Sovětskému svazu: prezentovat komunismus jako nějaký vtip – odhalovat lži sovětského režimu, vystavovat utrpení, ve kterém žili jeho lidé a vysvětlit proč jsou západní hodnoty lepší než ty komunistické. To je přesně to, co by měl Západ dělat s radikálním islámem, vysvětluje Hirsi Ali.

William Rosenau uvedl, že "Spojeným státům se dosud nepodařilo provést cokoli blízkého k účinné proti-ideologické kampani proti Al-Káidě." Bylo také fatálně špatným přístupem od ex-prezidenta USA Baracka Obamy zahrávat si s islámským státem: zřejmě z jeho vlastních důvodů, odmítl pojmenovat, co ISIS byl opravdu zač: globální chalífát zajišťovaný skrze globální válku.

Jedním z dosavadních významných úspěchů amerického prezidenta Donalda Trumpa je, že označil nepřítele: "radikální islámský terorismus". To jsou tři slova, která oddělují Trumpa od zbytku establishmentu. Trumpových několik pověřenců, jako Steve Bannon, správně popsalo tuto válku, stejně jako války proti nacismu a komunismu, jako primárně o "ideologickém boji za zachování západní civilizace".

Čtěte ZDE: Islám má na Západě zelenou: Úcta vs. výkaly. Dvojí metr na cestě do pekel. Muslimská Pátá kolona. Hlavní média již plně v Mohamedových rukou? Sexy burka je podpultové zboží

Naše civilizace

"Západní civilizace", ať chcete či ne, není tím, jak si ji mnozí liberálové představují. Místo ní obhajují multikulturalismus, genderovou ideologii, feminismus, pacifismus a militantní sekularismus.

Západní civilizace je humanistická vize, v níž je křesťanství integrováno s židovskou moudrostí, řeckou filozofii a římským právem, čímž dává západní kultuře její rozlišovací charakter: svobodu projevu a tisku, stejná práva podle zákona, nadřazenost jednotlivce, oddělení náboženství a státu, svobodu náboženství a od náboženství, vlastnická práva, rovnost pohlaví, nezávislé soudnictví a nezávislé vzdělávání, mimo další hodnoty. To je to, co radikální islám chce zničit. To je důvod, proč teroristé útočí na naše kostely, na stát Izrael a proč podrývají demokracii k jejímu proměnění do islámského práva šaría.

David Thomson ve své nové knize, Les Revenanti, publikoval rozhovory s francouzskými džihádisty. Jeden z nich, Zubair, který vyrostl v sociální ubytovně v Seine-Saint-Denis, definuje džihád jako "odpověď na ideologické vakuum" Západu. Islámští extremisté v Evropě nyní vyplňují západní ideologické vakuum apelováním na masy. To je to, čím radikální islám přesvědčil 160 miliónů muslimů nenávidět a bojovat proti Západu.

Stejně jako komunismus, radikální islám je silnou ideologií založenou na kulturní válce proti těmto západním humanistickým hodnotám: ty karikatury Mohammeda a to vyvraždění redakce francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo (stejně jako záplava zákonů a pokusů kriminalizovat svobodu projevu) je tou válkou proti svobodě projevu a tisku. Bitva za ženy nosit islámský závoj je válkou proti svobodě žen nosit, co se jim líbí a nemoci na ně pohlížet jako na prostitutky. Ta globální výzva k "transformaci" je válkou proti demokratické veřejné správě lidí a pro vytvoření chalífátu ovládaného Alláhem.

Předpokládané odmítnutí tříd a etnických odlišností znamená, že obrovské množství Evropanů konvertuje k islámu. Agitace a propaganda (především proti Židům, křesťanům, menšinovým skupinám a údajným muslimským "odpadlíkům") obnažuje spiklenecké uvažování.

Čtěte ZDE: Německo na cestě k zániku: Za 100 let již třetí kapitulace? Barbarství, strach a cenzura. Němci vymírají, islám nastupuje. Pokáním k národní sebevraždě? Imigranti pracovat nebudou. 820 km hranic s chalífátem

Sebedestrukce 

Během studené války Západ podporoval organizace, jako Kongres pro kulturní svobodu, který financoval anti-komunistický vydavatelský průmysl prostřednictvím knih a časopisů, jakož i sdělovacích prostředků, jako Rádio svobodná Evropa a agresivní ideologickou válku v Evropě s pro-americkými a pro-západními zprávami. Ale dnes?

Ještě to zhoršuje, protože dělá pravý opak: Západní vlády obviňují noviny a novináře za aféry s karikaturami Mohammeda. Vydavatelský průmysl pokaždé, když cenzuruje knihy o islámu, zrazuje svobodu projevu. Když arabsko-islámský blok ve zkorumpované OSN vymazává židovsko-křesťanskou historii Jeruzaléma a dalších lokalit, tak se západní demokracie zdržují hlasování. Západní liberální média brání symboly islámské propagandy, jako ženské závoje, jako symboly emancipace namísto útlaku. A místo toho podporovat islámské reformátory a disidenty, tak je západní elity opouštějí a nechávají na pospas. Elity dávají přednost dialogu s "ne-násilnými islamisty". Zeptejme se Ayaan Hirsi Ali. Poté, co byla terčem petice muslimských aktivistů a lidsko-právních bojovníků, byla nedávno nucena zrušit turné v Austrálii, údajně z "bezpečnostních důvodů".

Ve Francii, islamisté pokračují v budování "dvou nových mešit týdně". Proč západní demokracie, v rámci svých diplomatických styků s arabsko-islámským světem, nevyžadují výstavbu kostelů? Místo toho, si západní veřejné mínění zvyká na myšlenku, že mešity patří do evropské krajiny a přičemž současně extremističtí muslimové ničí kostely v Sýrii a Iráku.

Pokud nechceme prohrát ideologickou válku proti islámu, není ještě příliš pozdě zvrátit tento trend - ale čas se rychle krátí.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky