Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Hrůza v Rimini: Teprve při bližším pohledu je vidět pravou tvář zla. Tohle k nám chce přerozdělit Brusel? Ostudný výrok evropského soudu. Utrpení nevinných Poláků jako předobraz migrační zkázy kontinentu

Hrůza v Rimini: Teprve při bližším pohledu je vidět pravou tvář zla. Tohle k nám chce "přerozdělit" Brusel? Ostudný výrok evropského soudu. Utrpení nevinných Poláků jako předobraz migrační zkázy kontinentu

7. 9. 2017

Tisk článku

Monika Pilloni seznamuje s plým rozsahem nelidského řádění muslimské bandy "uprchlíků" v Rimini a připojuje informace o jejím pozadí, které jsou jen pro silné žaludky - ale přesto bychom je měli znát

Evropský soudní dvůr v plném rozsahu zamítl žalobu, kterou Slovensko a Maďarsko napadly unijní systém přerozdělování ilegálních migrantů z Itálie a Řecka podle kvót. Podle přímo výsměšně politizujícího výroku soudu diktát na přerozdělení 120 tisíc migrantů nemusel být přijat jednomyslně - tak, jak bylo dosud zvykem. Soud odmítl i další argumenty Bratislavy a Budapešti.

Verdikt pochopitelně "potěšil lidskoprávní organizace". Jaké potěšení to má přinést nám, kteří jsme se zatím povinému přísunu muslimských teroristů jakž takž ubránili, informuje na pozadí jedné z nejotřesnějších "lekcí" muslimského obohacování našeho kontinentu z poslední doby Monika Pilloni.

Africký multikulti gang násilníků z Rimini byl polapen. Bratři 15 a 17 let z Maroka, Nigerijec 16 let a dvacetiletý šéf gangu z Konga. Většina občanů by chtěla, aby byli vydáni do Polska. Italské justici skoro nikdo nevěří, má dvojí metr.

Podrobné vyprávění znásilněné polské dívky a jejího přítele je jak z hororu. Bylo otištěno v několika itelských novinách. Brutalita je naprosto otřesná.

Horor v Rimini

Polští turisté seděli na dece na pláži a popíjeli nealkoholický nápoj.. Potom je jeden z násilníku okradl, vynořily se další tři bestie a začalo peklo.

Dívka i přítel byli napadeni a mláceni po celém těle. Polák dostal lahví do hlavy a byl držen obličejem v písku. Dostával rány a kopance, zvracel, ale neměl kam, jak měl hlavu zamáčknutou do písku, tak se dusil. Vnímal podle křiku, že dívka je znásilňována. Nemohl nic dělat, snažil se přežít. První kolo násilností trvalo asi 20 minut. Za těchto okolností je to celá věčnost.

Dívka ležela na zádech, dva drželi nohy a třetí ji znásilňoval. Jeden se vždy "staral" o přítele, který nakonec v bezvládném stavu dělal, že omdlel, aby vůbec přežil a nechali ho nadechnout. První, kdo dívku zneužil byl Butungu. pak se všichni střídali. Drželi ji za krk až se dusila. Anglicky na ně křičeli, že je zabijou. Byla vysílená, ale při vědomí.

Posléze už nešla kvůli písku dobře penetrovat a tak byla odtažena do vody a znovu vytažena asi 3 metry z vody na pláž asi 15 metrů od přítele, který mohl pouze bezvládně ležet. Násilníci ještě neměli dost, a tak z vody vytaženou dívku povalili na bok a penetrovali ji vždy dva zároveň - jeden zepředu a druhý do análu - kam také ejakuovali. Prezervativy samozřejmě neměli.

Čtěte ZDE: Hrůza z Rimini jako EU norma: Polka bestiálně znásilněna migrujícími medvědy. Merkelová je spokojena. AfD ji chce dostat před soud. Křížení lidí se zvěří? To nenapadlo ani nacisty v koncentrácích

Jeho/její výpověď

Nejprve se banda násilníků snažila vyvléknout z odpovědnosti za znásilnění. 3 nezletilí tvrdili, že oni se podíleli pouze na bitce, ale znásilňoval plnoletý Butungu z Konga - a naváděl je, co mají dělat. Nakonec už, ale obviněním neodporovali.

Butungu nejprve odmítal jakékoliv obvinění - prý se opil a spal. Což je ovšem v rozporu s tím, co tvrdí napadení Poláci a trans a nezletilí kumpáni. Nakonec tvrdil, že pouze držel přítele znásilňované. Ale výpověď transky ho usvědčila.

Tato osoba, původem z Peru, usvědčila Butunga a kumpány - a je tak jisté, že oba případy spolu souvisí.

Na místě, kde ji znásilnili, se našel fotoaparát a hodinky - předměty, které násilníci ukradli Polákovi. Další skutečnost je ta, že všichni měli na intimních místech písek. Peruánec/Peruánka vypověla, že ji tito 4 násilníci chtěli ukrást kabelku a vzápětí ji Butungu, kterého poznala, chytil za vlasy, zatáhl do křoví, kde ji praštili do hlavy lahví a pak jí střepem u krku vyhrožovali zabitím, jestli má "pindíka" (tak bude zřejmě po operaci?), zatímco jiný jí dal pěstí do tváře. Butungu a starší Maročan ji znasilnili ve stoje. pak ji povalili na zem, břichem nahoru a tam ji znasilnili ti dva nejmladší. První dva se s jedním kolem nespokojili a oba ji znásilnili znovu. Bez prezervativu a s ejakuací dovnitř.

Po tomto slyšení se potvrdila vazba pro všechny čtyři násilníky. Uvidíme, jak bude soud pokračovat dál.

Integrovaný Butungu

V neděli 3. 9. 2017 se tedy podařilo dopadnout celý gang znásilňovačů. Šéf bandy je "prý dvacetiletý" Guerlin Butungu z Konga, který se dostal roce 2015 na ostrov Lampedusa jako nelegální imigrant. V rámci imigrační invaze ho italský vítačský systém nynější vlády dosadil do oblasti Pesaro Urbino, kde žil jako host na náklady italských daňových poplatníků - neziskovky Labirinto. V listopadu 2015 se dostal do komunity Acquaviva di Cagli. Zde začíná jeho pseudo integrace. V září 2016 skončil Butungu v rukou neziskovky Freedom ve městě Pesaro, kde zůstal až do 22. dubna 2017. V Itálii Butungu získal humanitární povolení k pobytu a dále měl požádáno o politický azyl.

Guerlin Butungu, žadatel o azyl z Konga - dvojí život v Itálii (ilGiornale)

V rámci integrace mu byl umožněn také kurz jako číšník a praxe v restauraci La Perla ve Fano a dělal jako pomocník v jedné neziskovce. Vedl, jak se zdá dvojí život: po nocích na diskotékách a ve volném čase oblečen do elegantních obleků žil život, který si těžko mohl dovolit ze svého soukromého platu. A dále také jako vůdce bandy násilníků. Že se u něho něco změnilo, říkají i ti co ho znají. když se ho ptali, jak si to může dovolit, vždy vyhnul odpovědi. Již jsem o tom a o jiných případech psala v tomto rozhovoru

Kumpáni

Nejdřív se objasnila totožnost dvou násilníků: jsou to dva Maročani – bratři 15 a 17 let – přihlásili se na popud otce, který je poznal na snímku, který pořídila policie z kamer v okolí místa činu (jejich 51 letý otec Mohamed si teď právě odpykává domácí vězení za krádeže a rvačky a je bez platných dokladů). Chlapce omlouval s tím, že nějaká ta krádež není tak závažná, ale ublížovat se nemá. Řekl, že kdyby někdo znásilnil nějakou ženu z jeho rodiny, tak že by ho zabil. Dle jeho tvrzení má nejmladší chlapec přiznanou 80% invaliditu a chodí k nim vychovatelka (není specifikováno na co, ve videu chlapec chodí normálně, takže kvůli pohybovému aparátu to nebude).

 

Nezletilý násilnický Maročan ... (ilGiornale)

Jejich matka je také bez dokladů, byla veřejně napomenuta kvůli několika agresím vůči sousedům a stolkingu a agresím vůči sousedce, kterých se účastnili také její synové. Rodina žije v nájemním domě od města, kde jim platí město nájem a složenky. dostávají i potravinovou výpomoc. Takovéto podmínky či pomoc, mají vesměs pouze imigranti, ale ne imigranti z evropských států, pokud tedy nejsou členy nějaké privilegované menšiny.

Bratři v jejich 18 letech měli možnost požádat o italské občanství, jelikož se v Itálii narodili a prošli školní docházkou. No se špinavým trestním rejstříkem je to věc nejistá. Kvůli problematickému chování to občanství nedostali ani jejich rodiče.

Čtěte ZDE: Merkelová, Macron a spol. připravují průhlednou lest: Import migrantů z Afriky jinou cestou. Proč právě odtud? Nová kolonizace. Bílé generace sely, žnout budou černé. Z Evropy nový Niger?

Neklidní Maročané

Margherita, Hiba a Irene, 15 leté vrstevnice vyprávěli novinářům, že nejmladší Maročan se chová jako psychopat a mluví jen o vraždách a znásilňování. dávají si na něho pozor. jednou prý se mu zalíbila jejich kamarádka Laura a tak před všemi řekl, že ji opije a znásilní. často si prý hledá záminku ke rvačce a nebo prostě jde a vyhlédnutou osobu napadne. Napadl dokonce i revizora v autobusu. Nakonec tyto vrstevnice také přiznali, že je na snímku kámoše poznaly, ale nic neřekly. Maročani totiž drží při sobě. Kamarádi prý chodili skvěle oblečeni a měli hodně peněz.

Tento nezletilý nebyl nikdy souzen, oba bratři Maročani mají "drobné" přestupky za krádeže a výhružky atd. Prý byli pod vlivem alkoholu a kdo ví, možná i drog, jak je napsáno v novinách. Jeho otec se problémů obával, když viděl s kým se syn kamarádí.

Na téma násilníků z Rimini vytvořil známý karikaturista Alfio Riccardo Krancic povedenou parodii s názvem: VŠICHNI NÁSILNÍCI Z RIMINI POLAPENI a textem v obrázku, kde POLSKÝ MEZIKULTURNÍ ZPROSTŘEDKOVATEL polapeným násilníkům povídá: KASTRACE JE HORŠÍM AKTEM, ALE POUZE NA ZAČÁTKU, JAKMILE JE PINDÍK UŘÍZNUT, TAK SE MUŽ UKLIDNÍ...

Text reaguje na komentář, který publikoval na Facebooku čtyřiadvacetiletý pákistánský "mezikulturní zprostředkovatel" Abid Jee. Ten prohlásil, že znásilnění je "horším aktem, ale pouze na začátku, když už je pinďour vevnitř, tak se žena uklidní a užívá si to jako normální pohlavní styk".

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří Strach mezi Putinovými krysaři. Drulák, Hoffman, Nohavica, a další „extrémisté“. Kocáb s Horáčkem to zařídí. Jak zastrašit Stracha?

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří...

Na začátek stránky