Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Příliš mnoho náhod: Šlo o přenos, nebo biologickou zbraň? Kdo vyrobil virus: Netopýr? Had? Velbloud? Vojenská laboratoř a) v Kanadě, b) v USA, c) v Číně? Útok prakticky nelze prokázat. Kdo tentokrát seje vítr?

Příliš mnoho náhod: Šlo o "přenos", nebo biologickou zbraň? Kdo vyrobil virus: Netopýr? Had? Velbloud? Vojenská laboratoř a) v Kanadě, b) v USA, c) v Číně? Útok prakticky nelze prokázat. Kdo tentokrát seje vítr?

6. 2. 2020

Tisk článku

Michal Brand studuje různé informační zdroje ohledně podezřelých epidemií posledních let a zjišťuje, že ta současná je podezřelá neméně

Koronavirus 2019-nCoV je biologická zbraň – uvádí americký expert, autor americké legislativy na domácí implementaci Konvence o biologických zbraních. Poměrně dlouhé interview (video, přepis) obsahuje i další zajímavé informace.

Boyle nejen tvrdí, že podle jeho názoru se v případě koronaviru 2019-nCoV jedná o biologickou zbraň. Ale navíc uvádí, že po 11. září USA znovu otevřely výzkum biologických zbraní a v této oblasti dnes v USA pracuje na 13.000 výzkumníků.

Nechte se očkovat

Zajímavý je také Boyleův komentář, který je více než logický, že všichni experti WHO (Světová zdravotnická organizace) a podobných mezinárodních organizací a institucí jsou fakticky lobbisté nadnárodních farmaceutických koncernů. Což je samozřejmé, protože kdo jiný než vůči BigPharmě loajální osoba by asi tak mohla mít podporu, publikace, účast na konferencích apod., když to vše je přímo či nepřímo placeno právě farmaceutickými koncerny?

Kdo asi tak platí (přes reklamy apod.) vydávání lékařských odborných magazínů? Kdo asi tak sponzoruje konference? Kdo asi tak protlačil legislativu EU, podle které léčivé rostliny nesmějí být označeny jako léčivé rostliny (protože to prý klame spotřebitele)? Kdo asi tak protlačil například zákaz užívat podběl (velice účinný, jak mnozí z vlastní zkušenosti víme) do čajů při zánětech horních cest dýchacích a kašli? Nezávislý odborník? Nebo někdo, kdo ví, koho chleba jí, a proto jeho píseň zpívá?

Velice zajímavá informace zveřejněná Boylem v tomto interview je jeho varování před vakcinacemi s uvedením příkladu, kdy vakcíny proti Ebole použité před časem v Africe obsahovaly ostré viry Eboly, takže očkovaní samozřejmě Ebolou onemocněli.

Každopádně před lety, kdy byla šířena panika okolo ptačí chřipky (která je vysoce smrtelná ale velice špatně se přenáší z člověka na člověka), Česká republika obdržela sérii očkovacích sér proti běžné chřipce od rakouské pobočky jedné americké nadnárodní farmaceutické firmy. A v této sérii očkovacích sér byl ... chvíle napětí ... živý virus ptačí chřipky. V množství větším než malém. Tehdy o tom dokonce i noviny Dnes publikovaly článek. Jeden. Malý. Na stránce pět někde zastrčeno v rohu. 

Boyle dále uvádí případ krádeže koronaviru čínskými agenty z kanadské facility na výzkum biologických zbraní. Tedy, pardon, kanadské výzkumné humanitárně-bombardovací mírumilovné a láskyplné laboratořičky. Podle Boyla patrně Čína ukradený koronavirus následně přetransformovala na biologickou zbraň.

Nebo to mohl udělat někdo jiný. Ne? Taky někdo jiný mohl virus rozšířit v Číně.

Čtěte ZDE: Koronafraška vrcholí: Panika v mezích zákona. Uměle vyrobený virus. Kde se stala chyba, že není zabiják? Proč právě Čína? Dvě centra řízení se opět střetla. Rozhodne to jedno úterý. Všechno je jinak. Nebo teprve bude?

Virus cestovatel

Původní a nadále oficiální hypotéza o rozšíření viru z místních trhů s "exotickými" potravinami (syroví i vaření netopýři, hadi a podobně - tedy exotika i na čínské poměry) má malé trhliny. Podle zprávy magazínu Lancet poměrně vysoké procento původních případů vůbec nepřišlo do styku s lokálním trhem, který je uváděn jako zdroj primární nákazy.

Další zajímavostí je, že odborníci si nejsou jisti tím, jak vysoká je ve skutečnosti míra úmrtnosti na koronavir nCoV-2019, přičemž skutečná úmrtnost může být vyšší, než se nyní oficiálně uvádí:

Ministr zdravotnictví Číny také ohlásil, že virus zmutoval do silnější, nebezpečnější verze, která se snadněji přenáší z člověka na člověka.

Celá situace epidemie koronaviru je nyní ještě zkomplikována propuknutím problémů s ptačí chřipkou v Číně - v Číně se údajně objevila znovu ptačí chřipka H5N1.

Na tom celém je v neposlední řadě zajímavé, že koronavirus, verze nCoV (nikoli dnešní nCoV-2019), tedy virus, který byl ukraden z kanadské laboratoře a měl být údajně přetransformován na nCoV-2091 (ať už na biologickou zbraň nebo za účelem výzkumu), se objevil v roce 2013 v Saúdské Arábii (zdroje: 1, 2, 3, 4).

Zdrojem tohoto viru jsou prý velbloudi. Sice se dosud neví, jak by mohlo dojít k přenosu z velblouda na člověka, ale jako vysvětlení pro uklidnění to stačí. Zejména pokud by šlo ve skutečnosti (také?) o test biologické zbraně. Zarážející je rovněž skutečnost, že nejvíce nakažených MERS (MERS = Středovýchodní respirační syndrom) měla Jižní Korea (ve vlně roku 2015), patrně známá velbloudářská velmoc...

Přitom v současné době se v Saúdské Arábii opět objevil případ vysoce virulentního viru ptačí chřipky H5N8. Asi se na lidi v Saúdské Arábii přenáší z velblouda.

Hypotézy 

Pokud se opravdu jedná o biologickou zbraň, hlavními podezřelými jsou v dané situaci Čína a Spojené státy.

Čína 

  • mohlo se jednat o pokus, test biologických zbraní na vlastním obyvatelstvu 
  • únik z facility na výzkum biologických zbraní

Všude se najdou blbci. Nacisté za druhé světové války zkoušeli možnosti nasazení mandelinky bramborové proti Velké Británii. A vyzkoušeli to v Německu. Takže následující úroda brambor (velice významná součást válečné ekonomiky) v nemalé části Německa byla zdecimována "úspěšně" otestovanou mandelinkou. Blbci se najdou všude. 

USA

  • ať už přímo přes své agenty nebo prostřednictvím třetího státu
  • možná hybridní válka, zejména ekonomická 
  • druhý efekt hybridní války, ať už zamýšlený či ne, je možné odtržení Hong Kongu

Dopady na čínskou ekonomiku budou patrně nemalé. Firmy v Číně zavírají své provozy. 

V Hong Kongu stávkují zdravotníci (!!!) a požadují uzavření hranic s Čínou. Možná je to další fáze barevné revoluce (převratu) – ať již předem vykalkulovaná autorem koronaviru, nebo jen snaha využít příležitost, když už se naskytla.

Čtěte ZDE: Chemické vraždy v Salisbury: Skripal byl jeden z mnoha! Skandální divadlo a britská blamáž. Důkazy chybí, žádný novičok patrně neexistuje. Pokusy na 20.000 lidech. Je libo LSD, antrax či mor? Jde o zemní plyn. A kde vůbec je Skripal a jeho dcera?

Podivné náhody

„Španělská chřipka“ je poprvé zaznamenána na „lékařské“ facilitě armády USA, kde došlo k přenosu z prasat na člověka, a pak se rychle rozšíří nejprve po celé Evropě a pak po celém světě (a ta prasata si lékaři na vojenské facilitě armády USA jistě chovali jako Kefalín na jitrnice a jelítka, určitě nešlo o žádné virologické výzkumy; pozn.: prase je živočich nejbližší geneticky člověku, a proto se hodí k celé řadě výzkumů zaměřených na člověka - ale to je jistě jen shoda náhod).

AIDS se na člověka „zřejmě“ přenesl v Africe ze šimpanzů; přičemž se AIDS přenáší pohlavním stykem nebo přímým stykem s infikovanou krví (a i kdyby, tak jak to, že tak najednou až v 60. letech?). Proč se tak rychle rozšířil mezi vězeňskou populací USA a tamními homosexuály a narkomany? Ti měli také pohlavní styk se šimpanzem?

MERS se záhadným způsobem rozšíří – prý z velblouda na člověka, ale ani "experti" oficiální verze vlastně nevědí, jak mohlo dojít k přenosu z velblouda a zda tedy vůbec je velbloud původcem (a i kdyby, tak proč k tomu došlo najednou až v roce 2012?).

A to dokonce i v Jižní Koreji, kde velbloud opravdu není běžné zvíře. 

Že se najednou objeví nCoV-2019, který se možná přenesl z netopýra na hada a z hada na člověka, nebo jak teď zní oficiální verze (kulinářská novinka podzimu 2019 v Číně je jíst netopýry?). Jak to, že se ten virus nepřenesl na člověka už dříve? Zmutoval v netopýrech teprve loni?

Trochu moc náhod

Ostatně, po tom, co USA vědomě způsobily smrt půl milionu iráckých dětí bezdůvodnými sankcemi, poté, co USA způsobily smrt minimálně jednoho a půl milionu dalších Iráčanů během a po válce na základě vědomě vylhaných důvodů (Downing Street Memos jasně dokazují, že politické špičky Západu věděly velice přesně, že Irák žádné zbraně hromadného ničení nemá), poté, co USA roky financují a dokonce i dodávkami zbraní podporují teroristy z Islámského státu a Al Kájdy – už jen po tomhle se nemusíme divit vůbec ničemu. A po tom, co Deep State naplánoval a zrealizoval zabití 3.000 vlastních občanů jednoho zářijového dne...

Kdyby šlo o útok biologickými zbraněmi proti Číně, čínská vláda musí mlčet. Nelze to totiž prokázat (což je jedna z "výhod" biologických zbraní). V případě obvinění například USA by musela mít čínská vláda velice silné důkazy – které jsou v případě použití právě biologické zbraně téměř vyloučené. Ledaže by se pachatelé sami přiznali – třeba kolektivním přiznáním Kongresu a Senátu USA, Pentagonu a Bílého domu. Nic menšího by nebylo dostatečným důkazem. A proto také, i kdyby si byla čínská vláda téměř stoprocentně jista, nemůže nikoho obvinit, aby se celé obvinění neobrátilo proti ní.

Co přijde příště?
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky