Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Palčivé otázky za časů cholery: Kde jste, neziskovky a byrokrati? Štěstí, že se Lejnová více nezapojila. K čemu je tu NATO? Slabí vůdci a falešná solidarita. Jak účinně rozjet epidemii. Dvojí metr pro jednu EU-pravdu

Palčivé otázky za časů cholery: Kde jste, neziskovky a byrokrati? Štěstí, že se Lejnová více nezapojila. K čemu je tu NATO? Slabí vůdci a falešná solidarita. Jak účinně rozjet epidemii. Dvojí metr pro jednu EU-pravdu

28. 3. 2020

Tisk článku

Michal Brand klade řadu spontánních otázek na účel všech těch "ušlechtilých" organizací, které si občané evropských zemí platí za to, aby jim zasahovaly do života a budoucnosti

Kde je Člověk v tísni,

když Evropu straší a v Evropě zabíjí koronavirus?

Když USA podporovaní organizátoři převratu na Ukrajině najali houmlesáky (jako „demonstranty za demokracii“) a sváželi je autobusy z celé Ukrajiny, když na Majdanu organizátory převratu najatí ostřelovači stříleli policisty i demonstranty, aby eskalovali situaci, Člověk v tísni byl slyšet i vidět. Hlavně s výkřiky „ukrajinský proruský režim vraždí nebohé demonstranty“ apod. A kde je Člověk v tísni teď? Ach, ano, čekají zalezlí ve svých kancelářích, připravují další žádosti o dotace na svoje statisícové platy. A možná zase plánují svoje akce v nějaké zemi na „podporu demokracie“, tedy plánují měkkou podporu politického převratu v zájmu svých sponzorů a proti zájmům lidí těch zemí, ve kterých působí. 

Kde jsou Lékaři bez hranic?

Ach ano, plánují dovoz dalších muslimských krimigrantů a budoucích (mnohdy i současných) muslimských teroristů do Evropy. „Kulturní obohacení“ – kriminalita, násilí, rozvrat, terorismus.

Kde je NATO? 

Ach, plánuje útok na Rusko. Samozřejmě, preventivně obranný a humanitárně demokratizační. Ale když potřebuje Itálie pomoci s humanitární katastrofou, tak musí pomoci Rusko, to „zlé Rusko, které nás chce obsadit a všechny sežrat zaživa, přejmenujeme jim náměstí s jejich velvyslanectvím podle jejich vlastizrádce a neschopného idiota, abychom je naštvali, protože tak my se statečně chováme (když lezeme do ..... těm momentálně mocným)“. 

Nebo možná NATO plánuje preventivní, humanitárně-demokratizační bombardování Íránu. Jako když spolupracovník a veřejný podporovatel islámských teroristů z Al-Kájdy a Islámského státu, americký senátor McCain prozpěvoval na veřejném politickém shromáždění „Bombardujte, bombardujte, bombardujte Írán,  hahahaha“.

Zkuste si představit, že by třebas nějaký ruský nebo čínský nebo iránský představitel veřejně prozpěvoval „bombardujte, bombardujte, bombardujte USA, hahahaha“ nebo bombardujte Německo, nebo Čechy, nebo Francii.... Taky „hahahaha“? Ne? A proč? Protože to už se netýká „jich“ ale „nás“? Jak „principiální“ a morální...

Stejně jako když probíhala nejintenzivnější „uprchlická“ krimigrantská a islamizačně-okupační krize. Co udělalo NATO? Šéf NATO prohlásil, že obrana hranic evropských zemí rozhodně není úkolem NATO.

Samozřejmě, pokud tedy nejde o ochranu hranic evropských zemí proti dodávkám ruského zemního plynu, protože ten chce za ceny násobně vyšší dodávat Amerika, nebo proti dodávkám ruské ropy, kterou chce také předraženou dodávat USA. 

Jediné, k čemu je vojenský pakt NATO, je dodávat zdání legitimity a dodávat trochu Kanonenfutter pro zločinné agresivní války USA po celém světě. 

Čtěte ZDE: Člověk v tísni v tísni: Čas na malou oslavu. Očekávání se konečně vyplnila. Klepnutí přes prodlouženou ruku. Propaganda se dále valí. Hlídací podvraťáci demokracie. Na východě mají o jednu drobnou starost méně

Kde je Evropská komise? 

Naštěstí zalezlá a pořádá svoje videokonference na téma „kdy uspořádáme další videokonferenci“. Což je velké štěstí pro všechny Evropany. Protože jinak by Evropská komise, ten sbor hlupáků a bezpáteřných nemyslících kariéristů a kariéristek Evropanům pořádně zavařil. Evropskou komisi vede Lejnová.

Stačí si vzpomenout, do jaké parodie proměnila Lejnová Bundeswehr během svého působení na ministerstvu obrany Německa – miliardy a miliardy eur rozkradených, tedy, nehospodárně vynaložené. Bundeswehr s bojovými vozidly vybavenými načerno natřenými násadami od košťat namísto kulometů na velkém cvičení NATO, které mělo zastrašit Rusko. Z 90 bojových letounů Německa jen asi 20 provozuschopných, a to ještě pod vedením Lejnové někoho napadlo načepovat do těch provozuschopných stíhaček kerosin s vysokým obsahem bio-složky, takže poškodit motory.

A co vyřešila von der Leyenová? Zajistila pro Bundeswehr 600 uniforem pro těhotné vojačky. Představte si, že by se začala cpát do řízení současné krizové situace. Koneckonců, již v době, kdy Itálie kolabovala pod náporem tisíců nakažených a stovek mrtvých denně, tak Lejnová řešila, jak do evropských zemí rozmístit 5.000 „syrských“ „sirotků“ ze všech koutů Afriky a Afghánistánu.

Jen co si všichni ti třiceti, čtyřicetiletí „sirotci“ oholí plnovousy a naučí se aspoň chvíli se udržet a neznásilnit každou nezahalenou ženu, dívku, nebo chlapce v dohledu. 

Na hranicích Řecka stojí desítky tisíc příslušníků islámských kriminálních gangů. Řekněme si to narovinu – to nejsou žádní uprchlíci a ani migranti, jsou to kriminálníci, jeden vedle druhého. Kdo se násilím snaží vtrhnout na území cizího státu je kriminálník a terorista. Tečka.

Na hranicích Řecka stojí a proti řecké armádě bojují muslimské kriminální gangy a teroristické skupiny. S otevřenou podporou Turecka, člena NATO. Dokonce včetně přímé bojové podpory tureckou armádou. Armádou člena NATO. Vláda a armáda jednoho člena NATO (Turecko) podporuje muslimské kriminální gangy a teroristické skupiny v otevřeném boji proti druhému členu NATO (Řecko, které je ale jen prvním napadeným státem Evropy v této muslimské fázi snahy o okupaci Evropy).

A kde je vedení NATO? 

Je Turecko vyloučeno z NATO, alespoň dočasně? Je Turecko vystaveno sankcím ze strany EU a USA? Je zákaz dovozu veškerého zboží z Turecka do zemí EU a USA jako odveta za tureckou podporu muslimského terorismu? Jasně že ne. Zato USA rozhodně neuvažují o zmírnění sankcí proti Íránu, Sýrii nebo Rusku. A to ani tváří v tvář vážné humanitární situaci v Íránu, který – a to je dobré si uvědomit – je v daném regionu a v dané kultuře jednou z nejrozumnějších zemí a měli bychom s ní naopak jednak o vzájemné spolupráci (a necpat se mu do vnitřních věcí).

A bláboly o íránském jaderném programu ani nezkoušejme zmínit, protože to je téma, o kterém blábolí politici USA a Izraele již asi tak třicet let „Pokud nevybombardujeme Írán, pak nejpozději do dvou let bude Írán mít atomovou bombu“ – a opakují to už třicet let, pořád a pořád; a pořád se i po třiceti letech opakování najdou ti, kteří tomu věří.

To je snad jediný kladný bod EU, že při humanitární katastrofě v Íránu ignorovala alespoň částečně sankce vyhlášené dříve na základě rozkazu z USA. EU totiž poslala humanitární pomoc Íránu. 

Čtěte ZDE: Kulturní válka za kulisami epidemie. Zjednala si virus Greta? Německá televize to učí děti. Proč si platíme Institut úzkosti? Soros v koprodukci s českým MŠ uvádějí: Společnost budoucnosti. Utneme jim chapadla?

Co udělá Merkelová 

v reakci na turecký útok proti EU? Slíbí Turecku další peníze. A přislíbí zrušení víz pro turecké muslimské okupanty Evropy. 

EU nemá slabou pozici vůči Turecku. Má jen slabé politiky a političky. Politiky a političky, kterým útok islámských okupantů na Evropu vyhovuje, a proto nechtějí proti islámské okupaci organizované a podporované Tureckem vystoupit. Jako právě Merkelová, Lejnová a další. Co by asi tak dělalo Turecko, kdyby v odpovědi na tento zcela nepřijatelný násilný útok na územní celistvost a suverenitu evropských zemí Evropská unie zavedla okamžitý zákaz dovozu veškerého zboží z Turecka do EU, okamžitě zavedla prohibitivní poplatky za jakékoli platby do Turecka nebo ve prospěch tureckých firem a občanů? Třeba ve výši 70% jakékoli platby (a s odpovídající sankcí při obcházení přes transfer prostřednictvím třetí osoby)? A jen pro jistotu mimořádný příplatek na jakýkoli let z EU do Turecka. Kdyby snad náhodou někdo chtěl jet do Turecka na dovolenou, i když je turistická sezóna letos tak jako tak u konce. Turecku by ihned nezbylo nic jiného, než přijít k rozumu. Ale Merkelová Turecku ještě podlézá a slibuje a plazí se. „Politička roku“ nebo čím to byla jmenovaná v nějakém skvělém žebříčku. 

Kde je „evropská solidarita“,

kterou se zaklínají majitelé jediné EU-pravdy z Německa a Francie, kdykoli si oni sami způsobí problém – jako když si Německo pozvalo několik milionů negramotných, nezaměstnatelných a neintegrovatelných krimigrantů a pak chtělo (a vyhrožovalo, uráželo, vydíralo), aby si tyto doživotní zátěže sociálních systémů a budoucí i současné kriminálníky a islámské teroristy „solidárně rozebraly všechny země EU“.

Německo si je pozvalo a pak (i teď) se o ten průšvih chtělo a chce podělit s ostatními. „Solidárně“. Co udělala Merkelová teď? Narychlo zakoupila od německých výrobců kompletní produkci plicních ventilátorů na rok dopředu. A Švýcarsku, České republice i dalším zemím Německo „EUsolidárně“ ukradlo objednané a řádně zaplacené zdravotní pomůcky a zdravotnický materiál. „Wir schaffen das!“ 

A jistě jen a jen podle zlých jazyků ruských trolů prý Německo zabavuje jakoukoli zásilku zdravotnického materiálu, která se ocitne na německém letišti nebo v německém přístavu, ať už jde o zboží určené pro jakýkoli stát. 

Čtěte ZDE: Tichá invaze mladých bolševiků: Ministerstva, neziskovky placené státem, ČT, ČRo a spol. Už se ani neskrývají. Kdo je kdo? Platíme si své katy. Dva kroky pro záchranu. Najde se v parlamentu sedm statečných?

Kde jsou dnes španělské feministky 

se svojí fanatickou nenávistí k mužům a k fungující moderní fungující západní společnosti (kterou stejně jako Greta a další novobolševičtí fanatici a fanatičky nazývají „patriarchální“ a označují za zlo, které musí být zničeno)?

Na začátku března i přes varování španělské vlády uspořádaly masovou demonstraci. A to v době, kdy situace v Itálii se již vymykala kontrole a všem tak dokázala, že se jedná o vážnou hrozbu. Hm, tedy všem, kdo mají mozek, takže těm 120.000 demonstrantkám a demonstrantům ne. A nyní Španělsko, 14 dní po demonstraci, předstihlo Itálii a situace ve Španělsku se zcela vymkla kontrole. Nemocní, dusící se ve vysokých horečkách, leží ve španělských nemocnicích na podlaze chodeb. Lidem na 75 let jsou podávány pouze utišující prostředky a jsou ponecháváni na pospas smrti. Díky, bojovnice proti neexistujícímu útlaku! Ti mrtví jsou také vaše vina.

I když se o to média snaží a „taktně“ zamlčují, že za kolapsem Španělska je hloupost a tupá fanatická nadutost feministek. To kdyby takhle na začátku března demonstrovali třeba muži nebo odpůrci migrace – to bychom měli panečku titulky „Tisíce mrtvých vinou pravicových extremistů“, „Každý z nich musí být osobně trestně odpovědný“, „Fašistické svině zodpovědné za smrt tisíců nevinných – budeme tomu jenom přihlížet?

Na pověstné demonstraci feministek za ještě více privilegií (a více dotací pro nebezpečné fanatické neziskovky) byly přítomny i manželky dvou ministrů a manželka předsedy španělské vlády. Oba ministři i samotný předseda španělské vlády by měli ihned po této krizi odstoupit. 

Milé feministky, kdy se přihlásíte k odpovědnosti za situaci ve Španělsku? Odpovědnost nést nechcete?

A kde je Human Rights Watch,

když USA hrubě a brutálně ničí základní lidské právo Íránců, to opravdové, nevylhané a nevymyšlené lidské právo – právo na život? Kde je Human Rights Watch? Zalezlí ve svých kanclech plánují kritiku Ruska, Číny, Sýrie a vlastně kohokoli, kdo neohýbá hřbet před politikou bažin. Za co jiného by taky USA platilo Human Rights Watch? Za „USA Interests Support“. Human Rights Watch se stejně jako 100% všech mezinárodních neziskových a humanitárních organizací může přejmenovat na „Organizace na podporu zájmů USA proti zájmům všech ostatních zemí a všech jejich občanů“.

Tato krize odhaluje charaktery.


Tagy článku

Doporučujeme

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří Strach mezi Putinovými krysaři. Drulák, Hoffman, Nohavica, a další „extrémisté“. Kocáb s Horáčkem to zařídí. Jak zastrašit Stracha?

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří...

Na začátek stránky