Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Good Club: Nejmocnější spiknutí dějin? Gates již ovládá světovou farmacii. Očkováním proti Covid-19 k planetárnímu otroctví. Soros nechybí. Depopulace na pořadu dne. Hvězdná chvíle nejnovějšího klubu elitářů

Good Club: Nejmocnější spiknutí dějin? Gates již ovládá světovou farmacii. Očkováním proti Covid-19 k planetárnímu otroctví. Soros nechybí. Depopulace na pořadu dne. Hvězdná chvíle nejnovějšího klubu elitářů

22. 6. 2020

Tisk článku

Jegor Kučer rozkrývá činnost a účel dalšího z elitních klubů, který zavádí stínovou světovou vládu bez toho, aby se zodpovídala lidem a politickým reprezentacím zemí našeho světa

Před jedenácti lety založila skupina nejbohatších lidí na planetě vedená Billem Gatesem, Davidem Rockefellerem a Georgem Sorosem „Dobrý klub“ (Good Club), který se zabývá řešením problémů planety, včetně jejího přelidnění. Následků činnosti světových filantropů jsme právě teď svědky: epidemie, oběti, barevné revoluce, moc farmaceutických společností a WHO zkorumpovaná bohatými elitami. Jak se to mohlo stát?

„Dobrý klub“ se objevil v roce 2009. Jejími zakladateli byli miliardáři Bill Gates, David Rockefeller, Ted Turner, Eli Broad a další nejbohatší lidé planety. Prostě ještě naléhavěji naž dosud si uvědomili, že pokud spojí síly, jejich dopad na lidstvo může být mnohem větší než dříve. A za jedenáct let existence klubu jeho zakladatelé a členové dosáhli opravdu hodně.

Pandemie koronaviru není náhoda. Je příčina i důsledek toho, co bylo v plánech těchto lidí již před více než deseti lety. Pokud si myslíte, že máte před sebou další pochybný konspirologický článek o globálním čipování populace, pak není obtížné, abyste si ověřili pravdivost zde uvedených informací. Stačí jen pečlivě prostudovat dostupné prameny, dát slovo váženým profesorům a lékařům a také si poslechnout samotné „otce-zakladatele“. Potom se vzájemně propojí všechny články jednoho řetězce. 

Klub miliardářů

První zmínku o skutečnosti, že Gates a další miliardáři vytvářejí vlastní stínovou světovou vládu, najdeme v rozsáhlém a podrobném článku britského vydání Guardian ze dne 31. května 2009. Stínová vláda bohatých by nebyla stínová, kdyby jednala otevřeně. Proto zpočátku nikdo ani nevěděl o prvním setkání klubu, které se konalo 5. května 2009 v New Yorku. Co o tom píše Guardian, jehož novináři obdrželi exkluzivní informace o tomto setkání od kolegů z časopisu „Chronicle of Filanthropy“?

„Toto je nejelitnější klub na světě. Obyčejní lidé nejsou zváni. Ve skutečnosti ani nemají způsob, jak se k němu připojit. Toto je Good Club – malá skupina zástupců světové elity a miliardářů-filantropů, kteří nedávno uspořádali své první tajné setkání v centru New Yorku.“ 

Schůzku zorganizoval Bill Gates a její účel byl formulován jako „hledání odpovědí na globální ekonomický pokles a četné zdravotní a environmentální krize, které zachvacují celý svět“. Hotoví „spasitelé světa“.

Pokud si přečtete celý článek, pochopíte, že tehdy nikdo nedohlédl, jakou moc tento klub vyvolených nakonec získá. Guardian pochopitelně opěvuje jejich „dobré úmysly“, výdaje na charitu atd. A to navzdory skutečnosti, že již tehdy byl jako hlavní cíl klubu vyhlášen boj proti přelidnění planety (o tom se článek zmiňuje pouze letmo). Ale nejdůležitější na všem je, že „Dobrý klub“ je uzavřená organizace, která je schopna rozhodovat o osudu milionů lidí a nikomu se za svá dalekosáhlá opatření nemusí zodpovídat.

Celkové "oficiální" jmění všech členů klubu v době jeho založení přesáhlo 125 miliard dolarů a organizace rychle začala „řešit“ světové problémy. Nadace Billa a Melindy Gatesových zahájila podporu WHO a globálních farmaceutických gigantů, jako je švýcarský Roche, nebo britský AstraZeneca. George Soros prostřednictvím svých zástupců převzal financování „demokratických buněk“ v bývalých republikách SSSR a ve "zlobivých" státech EU. Jinými slovy – utáhli šrouby jediného mechanismu.

Čtěte ZDE: To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu "přirozeně" došlo. Pohádka o dvou netopýrech. Sázka 1,5 miliardy na pád akcií. US vojáci ve Wuchanu. V NYC to cvičili. Vše je samozřejmě jenom náhoda...

Farmaceutická vláda

Nyní už víme s naprostou jistotou, že pandemie byla ne-li uměle vyvolaná, potom alespoň plánovaná (připomeňme Event-201 – globální simulace pandemie fiktivního koronaviru prováděná fondy Rockefellera, Gatese a univerzitou Johnse Hopkinse ještě před objevením nového COVID-19).

Je také známo, že Světová zdravotnická organizace založená v roce 1948 již za deset let začala ztrácet svou nezávislost tím, že souhlasila s přijímáním peněz od soukromých nadací. Tento proces se v 70. letech urychlil a s příchodem 21. století dosáhl zásadně nové úrovně. Od počátku roku 2000 vyčleňuje Gatesova nadace pro WHO 2,5 miliardy dolarů, a stává se ta hlavním majitelem ("sponzorem") organizace. Gatesova moc nad WHO nyní připomíná prezidentovu moc ve státě.

Přidejme si k tomu Gatesovo vlastnictví podílů ve farmaceutických gigantech a všechno do sebe začíná zapadat. Připomeňme také doporučení WHO, aby se všechny země světa zásobily lékem Tamiflu proti ptačí chřipce z produkce Roche. Akcie farmaceutické společnosti poté prudce stouply a obohatily Gatese a „Good Club“, přestože účinnost léku nebyla objektivně prokázána.

V roce 2015 Forbes oznámil, že Gatesova nadace spolu s Roche nakoupila kontrolní podíl ve společnosti Foundation Medicine, která zase dříve získala kontrolní podíl nad genetickým gigantem Genentech. Rovněž byly uzavřeny smlouvy s faramaceutickými korporacemi Novartis a Celgene. Cílem toho všeho je údajně boj proti rakovině a vývoj genetických testů, ale Forbes je přesvědčen, že tímto způsobem získal Gates společně s Roche široké možnosti pro biotechnologickou syntézu nových preparátů a výrobu vakcín. Je pozoruhodné, že výsledkem této transakce bylo zvýšení zisku společnosti Foundation Medicine, jejíž akcie od roku 2013 klesly o 32%. Kde by dnes byla bez Gatese?

Dalším sponzorem WHO je Globální aliance pro vakcinaci a imunizaci (GAVI) – rovněž založená Gatesem. Navíc Gatesovy fondy investují do organizace CEPI, která se zabývá urychlováním vývoje vakcín. Podle samotného Gatese lze současný koronavirus porazit velmi jednoduše: 7 miliard lidí musí být očkováno. Podle údajů CNBC fond Billa a Melindy Gatesových již vložil 250 milionů dolarů do vývoje vakcíny proti koronaviru.

Povinná léčba

Zdálo by se, že krize s celosvětovou epidemií není pro globální farmaceutické giganty prospěšná, protože ničí ekonomiku. Ve skutečnosti tomu tak není. Příklad Foundation Medicine potvrzuje, že Gates nákupem farmaceutických aktiv a naléváním obrovského množství peněz do těchto společností tlačí celý resort vzhůru. Nyní přišla „hodina X“, kdy je třeba úspěch upevnit. Americký „doktor Šiva“, Shiva Ayyadurai, inženýr mikrobiologie na Massachusettské technologické universitě je o tom pevně přesvědčen:

„V historii zdravotnického establishmentu existuje tradice veškerou vinu svalovat vždy na nějaký virus. Koronaviry tady byly vždy a všude. Každý z nás v těle nese jejich částice, i já je mám v nějaké formě v sobě. Tato forma je nová, stejně jako mnoho jiných. V našich tělech nosíme více než 80 miliard virů,“ sdělil doktor Hlasu Německa.

Bill Gates pouze této situace využil, když navrhuje očkování všech a každého v době, kdy fakticky získal globální monopol na výrobu vakcín v různých zemích a je zároveň stínovým manažerem ve WHO, která propaguje jeho vakcíny a preparáty, uvedl doktor Šiva. Pro Gatese je výhodné, že WHO nutí země do vakcinace, navzdory neprokázané nebezpečnosti koronaviru COVID-19 a protilátkám, které si k němu sami vytváříme.

Chceme-li se zapojit do tradičního léčitelství a rozvíjet západní medicínu, proč se pak izolují celé ekonomiky? V USA každoročně zemře 600 tisíc lidí na srdeční choroby, 500 tisíc na rakovinu, 440 tisíc na chyby lékařů. Dalších 200 tisíc – v důsledku podávaných léků a 1,6 milionu lidí leží v nemocnicích. Proč v tomto případě se také neuzavře ekonomika?“ ptá se doktor.

„To, co nyní vidíme, je nevyvážený přístup k medicíně. Protože vše ostatní je pro farmaceutické giganty nevýhodné. Lidé musejí sloužit jejich zájmům. Ale lidé nakonec musejí pochopit, že tady nemluvíme o faktickém řešení problémů,“ dodal.

Gates, Soros a ostatní členové Good Clubu vyvádějí peníze na dobročinnost, aby se vyhnuli placení daní. Jedná se zase o krádež peněz, protože ty měly přijít do státních rozpočtů, ale ve skutečnosti odtud byly odňaty, aby posloužily k „záchraně světa“ (který je o nic takového nežádá, ani je k tomu nelegitimoval) a přinesly jim velké zisky.

Čtěte ZDE: Koronavirus: Voda na mlýn Billu Gatesovi. Hlavní sponzor depopulace planety? Krajně podezřelý úspěch Microsoftu. V povinném očkování tekuté nanočipy? Globální digitální koncentrák. Veslo po Rockefellerovi

Plnění plánu

Nakonec se podívejme na Gatesovy výroky při posledních rozhovorech. Začátkem června hovořil s reportéry BBC a přiznal, že investoval do celosvětového očkovacího programu.

„Spolupracujeme se všemi farmaceutickými společnostmi s dostatečnou výrobní kapacitou. Zeptáme se jich: I když nebude vybrána právě vaše vakcína, můžeme využít vaše zařízení po celém světě, aby k zahájení výroby konkrétní vakcíny došlo rychleji, než kdy předtím?“ sdělil novinářům.

Gates jmenoval průkopníkem celosvětového očkování firmu AstraZeneca, která má „pomáhat světu“ zajišťováním celosvětové vakcinace, včetně Indie a Číny.

„Naše nadace spolupracuje se společností AstraZeneca a ptáme se jich, jaký je plán pro Indii, jaký je plán pro Čínu. Takže pokud bude vytvoření vakcíny úspěšné, v což doufáme, pak v tomto případě již existuje globální plán na její hromadnou výrobu,“ řekl Gates.

V dřívějších rozhovorech nahlédl do budoucnosti a otevřeně přiznal segregaci – rozdělení lidí na lidi očkované a neočkované. Jedni budou mít povolen vstup do divadla, do letadla, na výstavu, nebo do práce, zatímco jiní nikoliv. Nátlaková medicína a povinné očkování - už jako samozřejmost.

Musíme mít potvrzení, kdo je zdravý a kdo není,“ prohlásil. Charakteristickým rysem Gatesovy vakcinace by totiž měly být markery – mikroskopické značky na kůži pacienta ze směsi polymerů a cukru, které odrážejí světlo a světélkují pod infračerveným ozářením.

Jinými slovy, „Dobrý klub“ je věrný svým principům. Znamená víc než americká vláda spolu s Trumpem a víc než OSN, převyšuje veškeré možnosti EU nebo zemí NATO. Prostřednictvím farmaceutických gigantů je celosvětový plán vakcinace již realizován přímo před našimi očima.

Právě proto zní stále hlasitěji názory, že hrozba koronaviru byla zveličována a nám vnucována lobbisty velkých společností prostřednictvím médií a státních kanálů, aby změnila globální rovnováhu sil. Zavřela se celá Evropa, USA, Rusko, Čína? Vyčerpaly se jejich ekonomiky? Pro Dobrý klub nastala hvězdná hodina. Ekonomiky zemí světa se sice zase nějak vrátí ke svému obvyklému rytmu, ale za jakou cenu? 

Bohužel, bylo by nad rozsah tohoto článku, alespoň stručně se dotknout Gatesových programů očkování proti dětské obrně v Indii, jejímž výsledkem byl prudký nárůst úmrtnosti dětí. Ale to tehdy ještě nebyl žádný koronavirus. Nyní existuje zcela legální způsob, jak bodnout injekce všem. 

A lidé do toho půjdou dobrovolně, protože jako rukojmí si vzali jejich normální život – v normálním světě a s normální ekonomikou. Proto pro ně bylo velmi výhodné tento normální život nám nejprve sebrat, aby nám ho později mohli prodat zpět za přemrštěnou cenu spolu s vakcínou, která se může ukázat jako vpravdě nebezpečný a smrtící nástroj depopulace. 

Vzpomeňme hlavní cíl Dobrého klubu: Je nutné snížit počet obyvatel planety.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky