Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Na křižovatce: Po Donaldovi potopa? O neschopnosti Bidena nikdo soudný nepochybuje. Hyeny již čekají. Zbydou republikánům již jen obstrukce? Amerika se má změnit od základů. Manipulovaný volič si to neuvědomuje

Na křižovatce: Po Donaldovi potopa? O neschopnosti Bidena nikdo soudný nepochybuje. Hyeny již čekají. Zbydou republikánům již jen obstrukce? Amerika se má změnit od základů. Manipulovaný volič si to neuvědomuje

26. 10. 2020

Tisk článku

Patrick Joseph Buchanan nastiňuje pohled amerického konzervativce na osudové volby, které mají radikálně změnit Ameriku a následně zasáhnout i celý svět

"Apres moi, la deluge" (Po nás potopa), pronesl Ludvík XI. po zdrcující porážce francouzské armády pruským králem Fridrichem II. Velikým v bitvě u Rossbachu v roce 1757.

Potopa (Francouzská revoluce) přišla o tři desetiletí později, aby vykoupala bourbonskou monarchii v krvi a poslala králova vnuka Ludvíka XVI. a královnu Marii Antoinettu pod gilotinu.

Hra není u konce 

Donald Trump vypouští pro Spojené státy podobná varování - jestliže v prezidentských volbách zvítězí Jose Biden a Demokraté uchvátí Senát. V sázce je vzhledem k velikosti propasti, která lidi rozděluje, skutečně mnoho.

Demokraté se chystají od základů předělat Ameriku a dva týdny před volbami tato vize není vůbec nereálná.

Již účast v předčasném kole voleb je rekordní. Podle většiny předvolebních průzkumů má Biden náskok téměř ve všech rozhodujících státech volebního klání - Pensylvánii, Michiganu, Wisconsinu, Ohiu, Severní Karolíně, Georgii, Floridě a Arizoně. K vítězství musí Trump získat šest nebo sedm z těchto států.

V celonárodních průzkumech veřejného mínění je Trump ještě více pozadu, někde s dvojciferným rozdílem, což odráží drtivou demokratickou většinu z lidnaté a temně modré Kalifornii, New Yorku a Illinois.

Přesto tato hra ještě není u konce.

V obdobné fázi kampaně v roce 2016 totiž Hillary Clintonová předváděla stejně působivá čísla z průzkumů veřejného mínění a ztratila nakonec všech těchto osm států, což bylo největším překvapením od doby, kdy Harry Truman porazil Toma Dewey v roce 1948.

Může Trump zopakovat zázrak z roku 2016?

Možná. Pokud jde o energii, emoce, nadšení a schopnost vyburcovat davy věrných - i během této pandemie - je Trump bezkonkurenční.

Když Trump zavolá, jeho následovníci přijdou. Amerika nepamatuje prezidenta, který by dokázal vést takové obrovské davy v takové jednotě jako Donald Trump.

Oproti tomu se zdá, že Bidenova skromná shromáždění vyvolávají tolik vzrušení jako seniorský turnaj v pétanque.

Jeho vystoupení, recitování ze čtecích zařízení a opakování trapných výpadů napsaných někým jiným vyvolávají zdvořilý potlesk. Málokdy nastává den, kdy Biden zmateně nemumlá, nemá výpadky paměti nebo se zcela neztratí v toku myšlenek.

Podstatou Bidenovy kampaně je vyhýbání se skutečné kampani. A přesto to funguje. V některých dnech dokonce to již v 9 ráno vzdá a ohlásí "dnes již žádné novinky".

Otázka, která je teď na stole, nezní zda Joe ztratil krok - to již málokdo popírá - ale to, zda si zachová mentální schopnosti, aby mohl být rozhodujícícm vůdcem svobodného světa na dobu dalších čtyř let.

Čtěte ZDE: Černý scénář po volbách: Občanská válka podle Sorose. Po zuby ozbrojení Američané proti sobě. Výzvy k puči z West Pointu. Vzniká Deep Army? Falešná hra Bažin. Krveprolití bude všudypřítomné. A to nejen v USA

Revoluční program

Dva týdny před volbami se však zdá, že voliče tyto pochyby netrápí tolik, aby zahodili lístek Biden-Harrisová. Důvodem je totiž Trump. Přesto se musí pokusit přesvědčit národ o několika nevyvratitelné pravdě: Biden není fyzicky ani psychicky schopný zastávat funkci. A jiiž vůbec nebude schopen postavit se radikálům ve své straně, kteří mají rozsáhlý plán pro následující dva roky a reálnou možnost jej realizovat.

Pokud Biden vyhraje, budou trvat na tom, aby byla zrušena možnost filibusteringu a aby bylo 50 demokratických senátorů využito k zavedení agendy daleko rozsáhlejší než byl Rooseveltův New Deal.

O co budou usilovat?

Posunout cíl z rovnosti přílěžitostí v rasových a genderových vztazích k rovnosti výsledků - v příjmech, bohatství, moci. Reparace za otroctví. Realizace požadavků Black Lives Matter na změny v policii a omezení jejího financování.

Pokud jde o přistěhovalectví, navážou na Obamovu agendu a otevřou přímou cestu k občanství pro ilegály. Ukončí deportace. Udělí amnestii všem 11 až 22 miliónům ilegálů pohybujících se po USA. Zruší ICE (americká agentura pro přistěhovalectví a cla - pozn. PP). Otevřou hranice USA pro další a mohutnější imigrační vlny, aby se Amerika stala nejvíce rasově, etnicky, sociálně a kulturně promíchanou společností v lidských dějinách.

Povýší Portoriko a Washington DC na federální státy, čímž přibudou další demokratičtí senátoři a USA se stane dvojjazyčnou zemí. K Nejvyššímu soudu přidají dva nové soudce. Zvýší daně ze mzdy a jiných osobních příjmů, daně ze zisku a majetku.

Urychlí omezení uhlíkových emisí uzavřením veškerých vrtů na moři, zastaví získávání energie z uhlí, ropy, plynu a podobně. Zavede zdarma veškeré školní instituce od jeslí po univerzity.

Progresivní agenda je na postupu. Pokud by se nezrušil filibustering, mohla by konzervativní menšina v Senátu tuto agendu nějak blokovat. Agendu, která je navržena tak, aby vytvořila nový americký národ - odlišný od toho, který jsme znali.

Toto není Francouzská revoluce. Není to však ani řád, který se během dvou století vyvinul z Americké revoluce. Antifa a BLM radikálové nám to připomínají, když rozbíjejí obrazy a sochy mužů, kteří k těmto břehům přivezli křesťanskou víru a západní civilizaci, založili republiku, která nyní mizí.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Na začátek stránky