Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rozhodující střet vrcholí: Manipulace volbami i voliči v USA. Psychologická válka v režii Deep State. Poznáme to na vlastní kůži. Výzva k násilí a k totalitě kódovaným jazykem. Byli jste varováni. Co teď uděláte?

Rozhodující střet vrcholí: Manipulace volbami i voliči v USA. Psychologická válka v režii Deep State. Poznáme to na vlastní kůži. Výzva k násilí a k totalitě kódovaným jazykem. Byli jste varováni. Co teď uděláte?

2. 11. 2020

Tisk článku

Chris Farrell vysvětluje, jakým způsobem je vedena špinavá psychologická válka radikální levice proti voličům Donalda Trumpa a na co všechno jsou americké bažiny před Dnem D nachystány

Poté, co jsme prokázali, že levice má dobře zdokumentovaný plán na narušení prezidentských voleb v roce 2020, prozkoumejme některé z technik informačních operací, které jsou nyní používány proti americké veřejnosti, aby ji přesvědčily a ovlivnily zítřejší volby.

Samotné zveřejnění zprávy Transition Integrity Project (TIP) a její následné zpravodajské pokrytí v médiích je součástí psychologické války v rámci širší kampaně informační války zaměřené na šíření demoralizujících fám mezi příznivci Donalda Trumpa. Cílem je zlomit a oslabit podporu Donalda Trumpa před volbou, během ní a po volebním dni. Demoralizovaní a demotivovaní podporovatelé nepodporují svého kandidáta veřejně. Nedělají kampaň mezi svými sousedy a neumisťují na své trávníky volební reklamu. Nehlasují. Nechtějí se stát členy volebních komisí. Jsou přesvědčeni, že jejich naděje jsou ztracenou a vysoce kontroverzní věcí. Nechtějí být označováni za rasisty, hlasatele nenávisti nebo jiné druhy extremistů. Zůstávají doma a dívají se na televizi.

Mobilizace

Poté, co bylo mnoho Američanů kvůli pandemii COVIDu-19 psychologicky zmanipulováno ke stažení se z veřejného života, do izolace a lockdownu – a to na základě převážně arbitrárních příkazů různých vládních úředníků – budou američtí voliči na "neregulérní" a nezákonnou taktiku levice reagovat podrážděně. Levice se spoléhá na to, že tato reakce sníží volební účast a že levicové síly využijí různé formy teroru, jako jsou odvetná opatření a hrozby odvetných opatření, proti těm, kdo nespolupracují nebo zpochybňují obvinění podrobně uvedená ve zprávě TIP.

Zpráva TIP je opatrná, aby přímo nepodněcovala protistátní činnost. Jsou jen krůček od obhajování násilí – ale jsou to velmi ostří političtí matadoři a za všemi z nich stojí advokáti, takže hovoří kódovaným jazykem. Zde je několik příkladů, u kterých můžete číst mezi řádky:

  • "Pokud dojde ke krizi, události vezmou rychlý spád a nevyspalí čelní představitelé budou následně nuceni se rychle rozhodovat. Pokud promyslíme možnosti nyní, zajistíme přijetí lepších rozhodnutí v budoucnu."
  • "Plánovači musí brát vážně představu, že může dojít k pouliční bitce, nikoli k právní bitvě; technokratická řešení, soudy a spoléhání se na elity bdící nad dodržováním norem nejsou v takovém případě tou správnou odpovědí."
  • "Skupiny, koalice a sítě už by měly začít budovat nezbytnou organizační infrastrukturu na podporu masové mobilizace."
  • "Čelní představitelé armády a dalších bezpečnostních složek musí věnovat zvýšenou pozornost možnosti, že se stoupenci budou snažit manipulovat a zneužívat nátlaku k nevhodným politickým cílům."

Žádné konkrétní prohlášení nebo doporučení není úplně nehorázné. Pouze v kontextu zprávy podporují a zesilují pochybné předpoklady: Protestující levičáci jsou nenásilní, zatímco Trumpovi příznivci jsou agenti provokatéři; Trump zneužije armádu a silové složky k tomu, aby se udržel u moci; univerzální hlasování prostřednictvím pošty nepředstavuje žádné riziko podvodu; nalezení dalších platných hlasů několik týdnů po volbách je zcela v pořádku; zprávy kritické vůči Bidenovi jsou dezinformace; Trumpovo vítězství bude důkazem vměšování jiných států atd.

Čtěte ZDE: Před volební nocí: Příprava převratu? Očekávejte násilí - je to přece normální! Bažiny si napsaly příručku. Už se s tím ani netají. Zvládne někdo čelit vzpouře? Času je málo. Bude volba Trumpa trestným činem?

Co teď?

Kampaň psychologického podmiňování voličů, díky které bude potlačení a odveta fungovat jako sebenaplňující proroctví, nebude podléhat kontrole tradičních ani sociálních médií. Ti, kdo budou varovat před hrozbou násilí a odvetných opatření budou označováni za konspirační teoretiky, budou marginalizováni a odmítáni. Řeknu to znovu, chce být snad někdo onálepkován jako rasista, hlasatel nenávisti nebo nějaký podivný extremista?

Vydáním zprávy TIP nastolila americká levice sebe a svůj pochybný příběh jako oficiální narativ prezidentské volby v roce 2020. Americká levice uvedla své militantní křídlo do stavu pohotovosti, aby ovládlo dění ve zbylých dnech do voleb, v samotný volební den a pak po celou dobu až do dne inaugurace. Vydání zprávy TIP není ojedinělá událost, ale je nedílnou součástí levicové kampaně.

Nyní chápete, jak chce levice narušit a zmanipulovat prezidentské volby v roce 2020. Rozumíte technikám psychologické války, které se vás právě teď snaží klamně přesvědčit, že jste demoralizovaní a oslabení. Byli jste varováni.

Otázka pro vás a pro všechny lidi, kteří se staví proti plánu TIP, zní: Co teď uděláte?

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří Strach mezi Putinovými krysaři. Drulák, Hoffman, Nohavica, a další „extrémisté“. Kocáb s Horáčkem to zařídí. Jak zastrašit Stracha?

Normalizace 2.0: Rusobijec Šarapatka varuje před nacionalisty v Příčovech. Režisér Jiří...

Na začátek stránky