Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Náš boj: Tlama obludné vakcinace se otevírá. Trump vede bitvu do hrdel a statků. Ještě nic není rozhodnuto. Zvolí prezidenta poslanci? Ti naši nás již vydali hydře napospas. Jen ten, kdo se vzdá, je bez šance

Náš boj: Tlama obludné vakcinace se otevírá. Trump vede bitvu do hrdel a statků. Ještě nic není rozhodnuto. Zvolí prezidenta poslanci? Ti naši nás již vydali hydře napospas. Jen ten, kdo se vzdá, je bez šance

6. 12. 2020

Tisk článku

Petr Hájek vidí přímou souvislost mezi bandou zločinců, jež vede Spojené státy do propasti a jejich zdejšími spolupracovníky, kteří pracují pro vakcinační část zničujícího plánu Sorosovců

Fantaskní volební podvod ve Spojených státech dostal po „nejdůležitějším“ projevu prezidenta Trumpa (i proto ho naše korporátní média ignorovala) mnohem konkrétnější obrysy. Ukazuje se, že ta manipulace byla vskutku grandiózní – a svědectví o tom nyní rychle přibývají. Vůbec tedy není jasné, kdo 20. ledna složí prezidentskou přísahu, aby vedl do propasti rozloženou potápějící se velmoc. 

Jasné je pouze to, že demokracie v USA byla definitivně poražena (nahradila ji mediokracie, která místo státních institucí vyhlásila „zvoleného prezidenta“). Bolševické spiknutí levičáckých elit za podpory globálních firem a monopolů už ale nemá cestu zpět. Buď se jim podaří Kamalu Harrisovou (po ránu může občas vypadat jako Joe Biden) instalovat, nebo všichni skončí na dlouhá léta ve vězení – a země nejspíš v občanské válce. 

Nás se to, bohužel, týká víc, než si běžně připouštíme. Nezapomínejme, že hlavním nástrojem k „zavraždění“ Donalda Trumpa takzvanými volbami měla být pandemie vyvolaná biologickou zbraní z amerických (a kanadských) vojenských laboratoří. Útok měl současně „přeformátovat“ světovou ekonomiku (a vyděsit veřejnost) natolik, aby po instalaci „válečného velení“ do Bílého domu přiměla vlády k masové vakcinaci obyvatel – a zahájila tak první vlnu „omezení světové populace“. 

Ani jeden z těchto plánů – jak to definuje známý zákon – však zcela nevyšel. Trumpa šlo volit tolik lidí, že uprostřed volební noci musel být aktivován náhradní plán s totálním podvodným převrácením volebních výsledků. S vakcinací to zatím vypadá podobně. Obě tyto operace, které spolu úzce souvisí, jdou nyní do finále. 

Soudy nic neprojednávají

Nikdy v historii nešlo tolik Američanů podpořit prezidenta kandidujícího na druhé volební období. Oněch 74 miliónů (Obama v okamžiku své největší slávy – a kdo ví, s jakými podvody – dostal 65) je ovšem současný stav – bez započítání statisíců a možná miliónů hlasů, které byly Trumpovi ukradeny. Jednak prostřednictvím výsměchu tajnému hlasování zvaného „korespondenční volba“, jednak elektronickým systémem, o němž se dopředu vědělo, že je vytvořen k volebním podvodům. A právě proto (nikoli přesto) jej především ve státech, kde vládnou guvernéři „Demokratů“, nechali instalovat.

Hlasovací stroje Domnion, do nichž byl instalován software Smartmatic (přímo vyvinutý CIA k falšování voleb ve světě všude tam, kde nejde zorganizovat „barevné revoluce), jsou nyní předmětem žalob, jež doufejme doputují k Nejvyššímu soudu. Právě tak jako doložené nesčíslné případy manipulace volebními lísky při „korespondenčních“ podvodech. Hlasujících třicet tisíc mrtvých pro Bidena v jednom z rozhodujících „swing States“ by sice svádělo k ironické poznámce o přiznaném spojení s podsvětím, jenže ona to legrace není. A kdo si vzpomíná, jak právě v těchto (a několika dalších) státech bylo uprostřed volební noci (při obrovském Trumpově náskoku) přerušeno sčítání pro „poruchy počítačů“, nebo kvůli nečekaně „prasklému vodovodnímu potrubí“, dostává nyní „vysvětlení“, které nepřinášejí jen svědecké výpovědi pod přísahou:

„Například v Georgii byla jedna sčítací místnost v pronajaté hale mariny. Objednavatelé asi netušili, že hala je vybavena bezpečnostními kamerami. Někdy po půlnoci vedoucí sčítání vyhlásili poplach, že prasklo potrubí, a narychlo evakuovali všechny pracovníky a pozorovatele. Když byla hala vyklizena a zůstaly v ní jen čtyři osoby, začali tito lidé zpod přikrytého stolu v koutě tahat bedny s hlasovacími lístky a hbitě je prohánět tabulátory. Bez jakéhokoliv dozoru a ověřování.“ 

Za normálních okolností (v zemi s alespoň průměrnou demokracií) by už toto stačilo na zahájení rozsáhlého vyšetřování. Nikoli v clintonovské a obamovské Americe. Desítky a stovky podobných a ještě daleko dramatičtějších prokázaných podvodů však zatím nic neznamenají. Není to ovšem tak, že by je „soudy odmítly“, jak tvrdí naše média. Ony je prostě z různých „formálních“ důvodů odmítají vůbec projednávat. Soudcokracie si s mediokracií rozumí. Co se tedy bude dít?

Čtěte ZDE: USA: Kýčovitá fraška kosmických rozměrů. Člověk se až zdráhá uvěřit. Rozkaz zní jasně: Odpůrci NWO již neprojdou. Co čeká velmoc a Evropu? Démonická trojice Biden - Brusel - František nám zasolí. A křesťanství?

Dva modely „příspěvků“

O tom se nyní vedou bouřlivé spekulace. Ovšem jen v „alternativních“ médiích. Nikoli samozřejmě v těch korporátních patřících tak či onak globalistickým miliardářům. V Evropě se některá z nich jmenují „veřejnoprávní“, takže Sorosův model, aby si lidé sami platili z daní svou vlastní popravu, je zde doveden k ideálu. Ostatně s vakcinací je to přesně stejné – také vakcíny budou nakupovány ze „státních“ peněz. Jenže stát má jen ty peníze, které pod sankcemi vymámí z peněz poplatníků. Soros je génius!

Je zjevné, že Trump a jeho lidé postupují v několika různých směrech. Mimochodem – aby se vůbec tyto manévry mohly ufinancovat, vybírá „Trumpova kampaň“ i po volbách obrovské částky od drobných přispěvatelů z celých USA. 150 miliónů dolarů za pár dní je naprosto nevídaný rekord. Trump však pochopitelně taktiku a strategii nedává najevo, nejvýš jen naznačuje – tak jako ve svém projevu. Například jeho „nenápadná“ zmínka o tom, že již v roce 2018 vydal nařízení o trestnosti zasahování do voleb ze zahraničí, je vcelku jasně čitelná.

Šance?  

Tím nepřímo vysvětluje, co umožnilo zásah americké armády v Německu (o němž se zatím média rovněž ani nezmínila), kde se falšovaly a zpět posílaly „upravené“ elektronické hlasy, jež se z Trumpa přesměrovávaly na Bidena. Ale pokud skutečně při té operaci spolu přímo bojovali vojáci s příslušníky CIA (podle některých zdrojů při tom bylo pět mrtvých), jsme svědky něčeho vskutku neobyčejného. Trump říká, že ho mnozí nyní přesvědčují, aby se na ty podvody „vykašlal“ – a nechal to vše zamést pod koberec. Prý aby tím zachránil Spojené státy. On však vysvětluje, že je může zachránit pouze tím, že bude pokračovat, dokud se všechny podvody neodhalí. A to platí univerzálně.

Média se tváří, že je hotovo, titulují Bidena „zvolený prezident“ ale pravý opak je skutečností. Šancí na zvrat má Trump reálně stále dost. Pokud například nebudou během týdne oficiálně schváleny výsledky podvodného hlasování ze všech států unie, může volit prezidenta kongresová Sněmovna reprezentantů. Tam sice mají „Demokraté“ malou většinu, ale ta by jim v tomto případě nebyla k ničemu. Hlasovalo by se totiž po jednotlivých státech – kde mají naopak většinu Republikáni. Nemluvě o to, co se stane, pokud se žalobami začne zabývat Nejvyšší soud – rovněž s převahou soudců nakloněných konzervativnímu (tedy nikoli revolučně-bolševickému) pojetí práva.

Dokonce by se mohlo stát, že falešné volební výsledky budou zrušeny až po prezidentské inauguraci 20. ledna. Ještě se sice nikdy nic takového nestalo, ale možné to je. Vždyť také ještě nikdy nedošlo k takovým volebním podvodům jako letos. Že by to vedlo k obrovskému otřesu, který by možná poslal Spojené státy do občanské války (na jakou stranu by se v ní přiklonila armáda a Národní garda, je nyní v USA rovněž předmětem spekulací), nebo by se federace přímo rozpadla, je docela pravděpodobné. 

Čtěte ZDE: Samoobsluha zotročení: Válka proti lidem je ve druhé fázi. Vakcína je víc než jen její symbol. Pravdy řečené omylem. Strach a naděje jako zbraně hromadného ničení. Kdo bude stát ve frontě? Všechno dobře dopadne

Poučení z krizového vývoje

Nic tedy není ještě jasné – a o to usilovněji se snaží hlavní média předstírat opak. U nás dokonce ještě více než v samotných Státech. I to je docela logické. Jednak tam nemají ta „veřejnoprávní“, jednak se v nastávajícím chaosu už nemusejí bát „vyzařování odporu“ – jako ta naše. Ukazuje se také, že lidé si umějí rychle najít nové zdroje informací, když některá z mála „protrumpovských“ médií „dezertují k nepříteli“. Typicky se tak stalo Murdochově TV Fox News, kterou bleskově nahradila (donedávna jen internetová, nyní už kabelová) televize NewsMax. Ta během jediného měsíce od voleb získala 30 miliónů (!) nových diváků, protože kromě jiného jako jediná přináší realistické zpravodajství o volebních podvodech.

Je to ostatně i pro nás zajímavé „poučení z krizového vývoje“ (název Biľakova pamfletu po osmašedesátém) nejen pokud jde o budoucí možnosti některých „alternativních“ médií, označovaných v ČT a spol. orwellovsky za „desinformační“. Lidé si sami nakonec vyhodnotí, co má informační a co desinformační hodnotu. A dokonce i zdánlivě neporazitelné kolosy (Google, Facebook, Twitter) se svými cenzorskými a již zcela jednoznačně politickými zásahy, se nakonec rychle a snadno mohou stát v přicházející krizi okrajovými.

„Náš boj“

Nejde jen o to, že výsledek Trumpova souboje „do hrdel a statků“ s globalisty zásadně ovlivní naše životy přes Brusel, pro který by jeho vítězství v podstatě znamenalo rozsudek smrti. Tahle globalistická napodobenina Spojených států amerických by o to dříve následovala jejich pravděpodobný osud – tedy rozpad. Důsledky snad ani není třeba dál specifikovat.

Ukazuje se však – jakkoli jsou napohled obě situace nesouměřitelné – že tento boj není bez šance a že má smysl jej vést. U nás bezprostředně proti onomu „druhému plánu“, který stál na počátku aktuálního „přeformátovávání“ světa, respektive pokusu o něj. A tím je pochopitelně vakcinace. Částečné předvánoční uvolnění „lockdownu“, k němuž „vláda epidemiologů“ přistoupila, má dva zřejmé cíle: 

Jednak nevyvolat bezprostřední „lidovou vzpouru“ proti stále absurdnějším a ničivějším důsledkům „bílé totality“, za kterou se ta politická pouze schovává. Jednak (nejen manipulací s čísly a statistikami, stále více připomínající ty americké „volební“) připravit legendu o „třetí vlně pandemie“ coby důsledek vánočního „uvolnění“. A po Novém roce tak nastartovat závěrečnou kampaň na masové přijetí vakcinace vystrašenou veřejností. 

Jak dopadne Trump ve Sněmovně reprezentantů, těžko předvídat. Ale poslední jednání v naší Sněmovně, kde se nepodařilo prosadit, aby se vláda zavázala, že vakcinace bude opravdu jen dobrovolná – a nebude mít pro „odmítače“ důsledky v dalším omezení jejich občanských práv a svobod, mnohé naznačuje. Právě tak jako formující se „úderka“ v Senátu, která (dle velkých bruselských vzorů jako je „česká“ komisařka Jourová a spol.) se chce pokusit zabránit informacím o zrůdnosti a nebezpečnosti korona-očkování. 

Trump je obdivuhodný, ale bezprostředně nám moc nepomůže. 

Tohle je „náš boj“.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky