Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Diktatura ukazuje zuby: Mažou nejen videa z demonstrace proti covidové tyranii. Rychetského výstřel z Aurory. Proces se spisovatelem W. Kraftem. Kdo bude další? Proč zavřeli dětem školy? Ostrá fáze boje o svobodu začíná

Diktatura ukazuje zuby: Mažou nejen videa z demonstrace proti covidové tyranii. Rychetského výstřel z Aurory. Proces se spisovatelem W. Kraftem. Kdo bude další? Proč zavřeli dětem školy? Ostrá fáze boje o svobodu začíná

4. 2. 2021

Tisk článku

Pavel Kopecký se zamýšlí nejen nad cenzurními a soudními zásahy proti "nepohodlným", které nabírají na obrátkách, ale zároveň vidí ve stále dramatičtějším útlaku i záblesk naděje

Po nedělní demonstraci tisíců naštvaných občanů, kteří se odmítají podvolit covidové globální diktatuře reprezentované Evropskou unií a vládami evropských států (včetně té české), se cenzorský moloch rozhodl tvrdě zasáhnout. Videozáznamy z nedělní protestní demonstrace z Václaváku, které se objevily na alternativních webech včetně Protiproudu, byly opakovaně zablokovány. 

A to přesto, že záznamy byly pořízeny soukromými osobami, které si natočily vystoupení řečníků, mezi kterými nechyběli ani poslanci Parlamentu České republiky. Smazání jejich záznamů z YouTube je jen pokračováním utahování šroubů, ke kterému dochází už přes rok na sociálních sítích. Po Novém roce a po státním převratu prostřednictvím ukradených voleb ve Spojených státech, sáhli globalistické bojové jednotky k radikálnímu řešení. 

Důsledně umlčet

Jako vždy když nastupuje nová diktatura, je zardoušení svobody slova její hlavní prioritou. Dnes je ovšem situace kvůli pokročilým komunikačním technologiím specifická v tom, že vše mohou vypnout z jednoho centra. Zrušení účtů americkému prezidentu Donaldu Trumpovi na sociálních sítích na začátku letošního roku byl signál k vypnutí milionů dalších nepohodlných občanů, kteří se na internetu odmítli smířit s převratem.

Pod záminkou tzv. fake news - označení pro všechny zprávy a komentáře, které otevřenými informacemi bojují proti vládnoucí nadnárodní tyranii -  se po Novém roce rozpoutala přímo cenzorská horečka. Proti jejímu rozsahu jsou normalizační cenzorské zásahy, které si u nás pamatujeme po roce 1969 selankou.

Vládnoucí elity jsou již bez jakékoli demokraticé legitimace. Drží se u moci jen volebními podvody a manipulacemi. Právě to v přímém přenosu vidíme u nás ve skandálním výroku takzvaného Ústavního soudu, který uprostřed volebního zápasu změní pravidla, aby umožnil Páté koloně zůstat v parlamentu a znemožnil vládnout těm, kdo mají voličskou většinu. Tatáž nevolená mafie - ať již soudcovská či z dalších obsazených institucí porobeného státu - drží v rukou všechna média a důležité internetové platformy. Vybudovala armádu cenzorů, pro kterou pracují armády anonymních špiclů slídících na internetu po jakýchkoli názorech, které oponují násilím roubovanému Novému globálnímu pořádku.

Poslechněte si, jak zpívají demonstranti v Londýně

To, co se nyní v Evropě a v USA odehrává, ilustrativně dokumentuje, že se nová aristokracie rozhodla definitivně skoncovat se všemi projevy nespokojenosti a odporu mezi zotročenými občany. Z celého západního světa přicházejí zprávy jak o masívních demonstracích odporu, tak o stejně masivních cenzorských zásazích. Týkají se nejen blokování účtů na sociálních sítích, ale také bleskového mazání „nevhodných“ příspěvků do diskusí na všech mediálních platformách. Od deníků až po "vybrané" weby. 

To je novinka, neboť internetové diskuse pod články, byly dosud většinou pod rozlišovací úrovní Globálního cenzora. Nový režim, jehož významným ideologickým a represívním nástrojem se stal v posledním roce  také covidismus, dosud diskusím pod články nevěnoval zvýšenou pozornost. Ne, že by neskřípal zuby nad poslední baštou výměny svobodných názorů, ale dosud neměl dostatečný aparát špiclů, kteří by sledovali i tu poslední diskusi v každém koutě internetového prostoru. Nyní se situace změnila. Není prakticky místo, kdy bychom se před orwellovskou ideo-policií mohli ukrýt.

Čtěte ZDE: Covidová tyranie v akci: Vyhazov z práce za účast na demonstraci? Není hvězda jako hvězda. Nesmíte toto, nesmíte tam, nesmíte si koupit tamto. Globální obluda, cenzura milionu účtů a počínající tvrdá normalizace v impériu

Mládež ve válce 

Bdělému oku neomarxistických svazáků, kteří ucítili příležitost, jak si v době zavřených ekonomik a škol přivydělat (a zároveň si vylepšit kádrový profil), neunikne prakticky nikdo. Armády různých „kartouzovských Elfů“ se daly na pochod. Navazují na tradice Pavlíků Morozovů. Symbolizuje je americká studentka Helena Dukeová, která rozpoznala na záběrech z pochodu na Kapitol vlastní matku a strýce - a neváhala je udat. Tato armáda mladých spratků, kteří se chtějí za každou cenu dostat mezi vysněnou novou aristokracii, se může přetrhnout, aby mohla novým mocipánům - patřičně zaplacená - posloužit.

Mládež, která je "dobytým" školským systémem štvána proti vlastním rodičům, za posledních deset let významně ovlivnila všechny veřejné procesy ve světě. "Zelená Greta" je jen vrcholkem ledovce. Na zvrácení Brexitu či zvolení Trumpa to přesto nestačilo. Proto sáhli majitelé klíčů ke zfalšování rakouských prezidentských voleb pomocí takzvané korespondenční volby. Tuto ověřenou metodu potom zopakovali i v listopadových prezidentských volbách v USA při zvolení lžiprezidenta Bidena.

V Rakousku také snížili věk voličů na šestnáct let - což nepochybně brzy udělá náš Ústavní soud také. Nedospělce lze mnohem snadněji manipulovat než dospělé lidi. Stále mladší děti jsou také silou, kterou nevyužívají jen muslimové z ISILu a dalších teroristických organizací. Úplně stejně je posílají do první linie střetů také "frajtři" globalistů. Právě  jsme to mohli sledovat při protestech proti uvěznění defraudanta Navalného v Rusku.

Především zde musíme hledat i dnešní příčiny skandálního - vlastně již rok trvajícího - uzavření škol. Deprivovaní školáci sice "distanční metodou" nejsou zbaveni "tvrdého záření" ideo-masáže proudící z obrazovek, ale zato rychle ztrácejí základní sociální návyky. O to lépe se hodí jako vojáci do probíhající kulturní války, která nemá jiný cíl, než vymazat relativně normální starý svět Západu a nahradit ho globálním impériem z Orwellova nadčasového varování v románu 1984.

Dnešní „zloději paměti“, kteří přes své armády cenzorů mažou všechna "závadná videa" dvacet let dozadu tuto definici naplňují bezezbytku. Všechno co připomíná jakýkoli odpor vůči globální hydře je likvidováno.

Zkuste si pustit stará videa z demonstrací či jakýkoliv "závadný" obsah, který se bude byť jen vzdáleně protivit totalitní vládnoucí třídě. S úžasem zjistíte, že nejen současná, ale drtivá většina „reakčních“ videí na YouTube už neexistuje. Byla zablokována i v případě že "autorská práva" patří vám či vašim přátelům. Velký reset tedy v sobě obsahuje nejen likvidaci národních ekonomik a zatažení států do astronomických dluhů pomocí zpanchartělých organizací jako je Evropská unie či Mezinárodní měnový fond, ale rovněž také „zresetování“ veškerého "závadného" obsahu na internetu. Historie nemá existovat.

Čtěte ZDE: Dnes jako za Husáka: Politický vězeň opět odsouzen. Urválkův žák pro něj chtěl 5 let! Schvaloval osvobozenecký boj proti českým žoldákům. Šokovaný soud přiklepl podmínku. Ani Brežněv nehnal Čechy do Afghánistánu!

Přelomový soud

Doba totální cenzury, do které se stále hlouběji propadáme, s sebou nese také individuální "rozpracování" všech odpůrců, proti kterým budou brzy zahájena odvetná opatření, tak jak si to ještě mnozí pamatujeme z dob československé normalizace. To co se dosud zdálo být součástí svobodné výměny názorů, bude od nynějška kriminalizováno, a nositelé těchto myšlenek budou dehonestováni a později i souzeni.

Zatímco dosud stanuli před soudem hlavně ti, kteří podle měřítek tzv. liberálně demokratického režimu vyzývali k nenávisti a dali se nějak napasovat do gumových paragrafů, odteď to bude jiné. V rozběhnuté normalizaci na Západě můžeme sledovat nový trend: kriminalizovány jsou celé obrovské skupiny občanů. Typicky  třeba Trumpovi voliči, které chtějí "liberální demokraté" léčit z psychické poruchy. Nebo voliči AfD v Německu, kteří byli německou tajnou službu tento týden označeni za potenciální bezpečnostní riziko a za extrémisty (podle německých údajů, byl tento týden takto klasifikován každý třetí Němec).

U nás se tento nový trend viditelně projeví již za čtrnáct dní. 16 února začne soud se spisovatelem a asistentem poslance SPD Jaroslava Foldyny. Walter Kraft je trestně stíhán za napsání eseje „Je budoucnost Evropy islámská?“ V Praze se tedy onoho 16. února odehraje od 9:00 u okresního soudu Praha – západ (Karmelitská 19, Praha 1, jednací síň číslo 1) průlomový proces. Walter Kraft není stíhán za příliš ostré výrazy, nýbrž za kultivované vyjádření názoru, že masivní muslimská přítomnost v Evropě není dlouhodobě udržitelná.

Pokud by byl odsouzen Walter Kraft, mohou stejně dobře následovat i ostatní spisovatelé, kteří se ve svých knihách vyjadřují kriticky vůči multikulturní politice Evropské unie.  

Naděje

I když situace vypadá po novoroční ofenzivě globalistů na první pohled beznadějně, opak je pravdou. To, že sahají k těmto drastickým opatřením a odhodili poslední zbytky hry na svobodu a demokracii ukazuje, že jsou ve skutečnosti pod obrovským tlakem - jako každá diktatura, která se drží u moci už pouze represemi. 

Vyhlášená kulturní válka, která nabývá stále ostřejší obrysy a ze studené přechází stále rychleji do horké fáze globálního konfliktu (ten mezigenerační je pouhou částí bitevního pole), vede i k dosud nevídané aktivizaci svobodomyslných lidí na Západě. K jejich stále intenzivnějšímu propojování a vzájemné solidaritě.

Není daleko doba, kdy dojde lidem trpělivost a míra útlaku poslední kapkou přeteče. Už nyní masivně  přecházejí na komunikační platformy, kam vliv globální obludy nedosáhne. A nakonec vezmou své životy, svou svobodu a obranu svých rodin do vlastních rukou. Můžeme jen spekulovat, jakou to bude mít podobu.

S každým dalším zásahem do destrukce posledních zbytků demokracie se tato doba přibližuje.

Ostrá fáze boje o svobodu právě začíná.

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky