Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Paranoidní a politicky zprzněná Amerika: Ano, zfalšovali jsme volby, ale pro vaše dobro. Média v USA veřejně přiznávají pučistické nastolení Bidena. Účelem je zastrašit odpůrce režimu. Vzor demokracie? Kde je mu konec?

Paranoidní a politicky zprzněná Amerika: Ano, zfalšovali jsme volby, ale pro vaše dobro. Média v USA veřejně přiznávají pučistické nastolení Bidena. Účelem je zastrašit odpůrce režimu. Vzor demokracie? Kde je mu konec?

26. 2. 2021

Tisk článku

Viktorie Nikiforová se vrací k podvodným prezidentským volbám v USA na základě amerického tisku, který bez skrupulí přiznává spiknutí mocenských elit proti americké demokracii

Do administrativy prezidenta Bidena v seřazeném průvodu napochodovali aktivisté za lidská práva a lidé z BigTech. Jejich příspěvek k vítězství kandidáta Demokratické strany byl opravdu obrovský. Dnes proto mají právo počítat s nějakými tím melouchem na ministerstvu zahraničí, v obchodní komoře či na ministerstvu obrany. Teprve nedávno však vyšlo najevo, co tito soudruzi ve skutečnosti sehráli v roce 2020 a jak probíhala prezidentská kampaň.

Například Vanita Gupta, prezidentka „Leadership Conference on Civil and Human Rights“ (Konference vedoucí lídrů pro občanská a lidská práva), byla nedávno Joe Bidenem nominována na pozici asistentky amerického generálního prokurátora. Před více než rokem, v listopadu 2019, se Vanita spolu s dalšími aktivisty za lidská práva setkala s Markem Zuckerbergem (Facebook) a Jackem Dorseyem (Twitter).

Aktivisté v oblasti lidských práv se podělili s hlavami IT korporací o své problémy: demokratické internetové trollování proti Trumpistům nefungovalo. A tak požádali o nestandardní krok – vyčistit sociálních sítě od Trumpistů. Zuckerberg a Dorsey souhlasili. V průběhu roku 2020 vyletěli z internetového prostoru nejvýznamnější konzervativní řečníci a účty řadových příznivců prezidenta Trumpa byly masivně blokovány. Skončilo to tím, že i sám Trump byl „vyčištěn“ ze všech svých postů.

Nejistý kandidát Demokratů

Nicméně před rokem byla hlavní šedá eminence Bidenovy kampaně krajně nespokojená. Podle předpokladů Michaela Podhorzera (pro přátele – Poda) měl Trump přes veškerou snahu Podova týmu v listopadu 2020 zvítězit. Bidena paradoxně potápěly modré límečky, které si Podhorzer často předcházel.

Problém byl v tom, že Podhorzer vůbec není veřejným politikem a jako politický stratég je široce známý pouze v úzkých kruzích. Po mnoho let pracoval jako poradce prezidenta Americké federace odborů – Kongresu amerických odborových svazů AFL-CIO. Polomafiánské struktury amerických odborových svazů byly téměř vždy spolehlivou oporou Demokratické strany.

V roce 2016 si však mnoho členů odborů najednou uvědomilo, že levicová rétorika jim nic nedává, a masově hlasovali pro republikánského miliardáře. V roce 2020 takových disidentů ještě přibylo – Trump sebevědomě horoval proti nezaměstnanosti a za snížení daní.

Mezi odborářskými hlavouny se však rozmohla alergie na Trumpa. Bránil jim totiž zbohatnout. Někteří předsedové odborových svazů občas uzavírají smlouvy se zaměstnavateli (včetně federálních agentur), v jejichž rámci jim pronajímají levné pracovníky za nadhodnocené sazby. Poté si sami na tuto práci najmou nelegální imigranty, kteří otročí doslova za babku. Mzdový rozdíl se rozdělí půl na půl mezi zaměstnavatele a šéfa odborového svazu.

Čtěte ZDE: USA po převratu: Teď jsou na řadě velké "demokratické" čistky. Kongres bude řešit "vnitřní terorismus". Jsou všichni podporovatelé Trumpa mentálně postižení? Orwell před tím bledne. Systémové vymývání mozků

Spiknutí elit

Dříve se na těchto provizích a podvodech přiživovaly mafiánské klany, nyní je však zvykem říkat, že „v Americe žádná mafie neexistuje“. Zločinnost ovšem nikam nezmizela. Vedení odborů se aktivně snaží zařídit, aby bylo do země přivedeno co nejvíce imigrantů – a to je v rozporu se zájmy domácích pracovníků.

Trump migranty do země nepouštěl, a tak se o jeho vyhnání z prezidentského úřadu přičinil Mike Podhorzer. V roce 2019 dal dohromady tisíce bývalých úředníků a spolupracovníků Obamovy administrativy, právníky, aktivisty za lidská práva a vedoucí pracovníky korporací, aby vytvořil to, čemu se dnes oficiálně říká „spiknutí za záchranu demokracie“. V překladu do normálního jazyka jde o technologii zfalšování voleb.

Podrobnosti o tomto podniku nedávno odhalil populární časopis Time. „Všechno to zní jako bluf konspiračního teoretika,“ píše novinářka Molly Ballová, „ale opravdu to bylo spiknutí bohatých a autoritativních lidí, kteří změnili zákony a pravidla hlasování, znásilnili tisk a převzali kontrolu nad celým tokem informací.

Mafiánské praktiky

Spiklenci si nejdříve osedlali téma koronaviru. Pandemie jim umožnila uložit státním vládám korespondenční hlasování poštou. Ve výsledku namísto několika procent posílala v roce 2020 své hlasy poštou téměř polovina amerických voličů. Další čtvrtina hlasovala předčasně. To poskytlo neslýchaný prostor pro falšování hlasovacích lístků ve volebních místnostech.

Spiklenci se také zapojili do podplácení přímo na místě. Demokratičtí kongresmani vyčlenili ze státního rozpočtu 400 milionů dolarů na finanční pomoc volebním místnostem. Filantropická nadace Marka Zuckerberga a jeho manželky věnovala „na pomoc“ dalších 300 milionů.

Pouliční bitky na téma „Na životě černých záleží“ (BLM) se staly mocným nástrojem nátlaku na místní podnikatele. Bylo jim jasně naznačeno, že pokud podpoří Trumpa, pak davy pogromistů zničí všechny jejich obchody. Dokonce i americká obchodní komora se postupně vzdala, a vydala společné prohlášení s odbory – se svými zdánlivě třídními nepřáteli.

V den voleb aktivisté BLM vytvořili „bezpečný prostor“ pro volby tím, že obklíčili volební místnosti a zastrašovali občany. Policie se přitom jako náhodou vytratila.

Čtěte ZDE: Americký volební podvod: Příklad dobré praxe. Myslíte, že 2020 byl chaos? Tak to teprv budete koukat. Všechny špatné nápady na jednom místě. Na žaloby zapomeňte. Inspirace pro Piráty?

Volební fraška

Vrchol falšování voleb se odehrál 4. listopadu v Detroitu, kde se pozorovatelé z Republikánské strany marně snažili dostat do volebních místností, aby zkontrolovali počítání hlasů. Místní aktivista za lidská práva, který si říká Art Reyes III., povolal své „vyškolené aktivisty“, aby vyhnali pozorovatele na mráz.

V jiných okrscích se zřízenci jednoduše zamkli zevnitř a zakryli okna plakáty, aby zabránili pozorovatelům špehovat je zvenku. Těm už zbývalo jen skandovat: „Zastavte počítání!“

Následně si pozorovatelé marně stěžovali tisku, že tytéž hlasovací lístky prošly mnohonásobně scanery počítačů, že neplatné hlasovací lístky byly sčítání společně s těmi platnými. Novináři se jim však otevřeně vysmáli.

Podplacení zřízenci volebních místností, vydírání a výhrůžky, široké administrační nástroje, masivní útoky na pozorovatele, pogromy – v prezidentských volbách v roce 2020 byly použity všechny špinavé metody a technologie, jaké Američané tak rádi připisují režimům, které jim v zahraničí nevyhovují. Otevřeně o tom psal největší americký časopis.

Potom ať titíž lidé poučují ostatní svět, jak správně organizovat volby. A k tomu ať žvaní o demokracii. O svobodě projevu. Vyhrožují sankcemi. Mentorují jak počítat hlasy a kolik pozvat pozorovatelů.

Zprzněná Amerika

Mezitím cynismus spiklenců vyděsil i mnoho Američanů zvyklých na ledacos. „Nikdy jsem neviděl takovou drzost. Bože, chraň Ameriku!“ píší na sociálních sítích. „Establishment: Zfalšovali jsme výsledky voleb, ale bylo to pro vaše dobro.“

Je jasné, proč bylo rozhodnuto zveřejnit podrobnosti této speciální operace v tisku. Pro americké obyvatele je to signál mít se na pozoru – a připravit se na volby v roce 2024, a to tím spíše, že impeachment na Trumpa neprošel.

Pro Trumpisty je to přímé zastrašování. Článek v Time vykresluje fakticky paranoidní svět, kde je každá struktura prošpikovaná „agenty“ Demokratů, kde si oligarchové kupují doslova všechna vládní odvětví, kde jsou příznivci staré dobré Ameriky zrazováni a všemi utlačováni. Potom se bude každý trumpista bát vlézt do politiky, když mu i tak hrozí represe z každé strany.

Pro celý svět je takový úlet symptomem zběsilé morální degradace americké politiky. Kdysi se prostodušní lidé na celém světě mohli upřímně a nezištně rozkrájet za zájmy USA – a to i na úkor své vlastní země. Prostě si stáli za svými ideály, i kdyby čert na koze jezdil, toť vše.

Obětovat se zájmům americké elity v její současné podobě lze pouze z vypočítavosti. A i potom je to riskantní – vláda, která neuznává žádná pravidla ani zákony ve své vlastní zemi, snadno zaprodá jakéhokoli zahraničního partnera.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci střílejí na Fica a Trumpa. Válka proti Slovanům? Srbsko je naše ostuda. A sever Čech zrovna tak. Vím, jak ho postavit na nohy. A nejde jen o cikány

Dezolát, který má pro strach uděláno: Jsme pro fialové jen bakterie. Ti hodní chlapci...

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných potřeb, ne podle Beka. Je smyslem ještě větší frustrace dětí? Báječný plán jak úspěšně zhnusit školu. Odmala proti přirozenosti

Povinná angličtina od první třídy: Další z šílených nápadů Fialova muzikologa. Podle skutečných...

Na začátek stránky