Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Temná mysl Billa Gatese: Covidový mág se naplno zapojil do podvodu s údajným oteplování klimatu. Už zcela nezakrytě požaduje konec civilizace. Vzdejte se masa, cestování a přímé lidské komunikace! Svět patří jen vyvoleným!

Temná mysl Billa Gatese: Covidový mág se naplno zapojil do podvodu s údajným oteplování klimatu. Už zcela nezakrytě požaduje konec civilizace. Vzdejte se masa, cestování a přímé lidské komunikace! Svět patří jen vyvoleným!

12. 4. 2021

Tisk článku

Valentin Katasonov upozorňuje na přerod zaříkávače covidu a strůjce globální vakcinace v zarputilého bojovníka proti klimatické změně a vší smysluplné lidské činnosti

Jméno Billa Gatese se nyní v západních médiích objevuje takřka každý den. Častěji než anglická královna, stejně často jako americký prezident. Přičemž se pochopitelně nehovoří o tom, že celá sláva amerického miliardáře s sebou nese silný punc skandálnosti.

Proslavil se svými "odhaleními" o účelnosti omezování populačního růstu na planetě, „charitativními“ aktivitami zprostředkovanými Fondem Billa a Lindy Gatesových (byly odhaleny rovněž vazby tohoto fondu na Big Pharma), požadavkem na totální vakcinaci obyvatel planety s naznačením vhodnosti „identifikace“ všech lidí na planetě (pomocí nanočipů) atd.

Zaměření a priority „charitativních“ aktivit miliardáře se pravidelně mění a „upravují“. Před rokem Bill Gates vykřikoval, že na planetě není horší „bestie“ než COVID-19. Ale již na konci loňského roku přišel s prohlášením, že existují dvě „stvůry“ ještě strašnější: klimatická katastrofa způsobená globálním oteplováním a bioterorismus.

Posledních šest měsíců soustředil Bill Gates veškerou svou pozornost na bestii zvanou „klimatická katastrofa“ („skleníkový efekt“, „globální oteplování“ atd.). Ve svých vystoupeních v posledních měsících začal věnovat klimatu zhruba stejnou pozornost jako tématu COVID-19 a všeobecnému očkování světové populace. Lze tedy předpokládat, že brzy se klima dostane na první místo. Nelze ani vyloučit, že se náš „nepředvídatelný“ hrdina v určitém okamžiku přepne na téma bioterorismu (zatím ho pouze nastínil).

Svědci klimatické katastrofy

Ve světě se vytvořil jednotný pěvecký sbor, který zpívá píseň s názvem „Klimatická katastrofa“. Sbor zahrnuje takové „profesionály“, jako prezidenta Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, anglického prince Charlese, předsedkyni Koalice pro inklusivní kapitalismus paní Lynn de Rothschildovou, papeže Františka, současného amerického prezidenta Joe Bidena a další.

Je zjevné, že existuje zákulisní impresário, který tento pěvecký sbor dává dohromady a organizuje jeho veřejná vystoupení. A ten vloni vyzval Gatese, aby se připojil k jeho „tvůrčímu kolektivu“.

Bill Gates pochopitelně  souhlasil a začal nadšeně zastávat part, jaký mu byl přidělen. Jeho vstup na klimatickou scénu se odehrál koncem loňského léta. To když se na jeho osobní webové stránce 4. srpna 2020 objevil materiál s výmluvným záhlavím:

COVID-19 je hrozný. Ale změna klimatu by mohla být ještě horší. Současná krize nám dává ponaučení, které nám pomůže připravit se na střetnutí s tou další.“ (https://www.gatesnotes.com/Energy/Climate-and-COVID-19)

Čtěte ZDE: Čína odmítá Velký reset: Prezident Si vyzval "majitele klíčů" na souboj. Bez národů není civilizace. Doby, které dávno minuly. Projekt globalizace je pro lidstvo ničivý. Slouží jen mocenským elitám

Klimatický radikál

V říjnu Bill Gates oznámil, že připravuje knihu o klimatické změně na planetě. A v únoru tohoto roku kniha vyšla. Její název zní: „Jak se vyhnout klimatické katastrofě“. Kniha je nyní všemožně propagována v USA a její vydání se připravují i v jiných zemích.

Gates píše, že problém klimatických změn studuje již několik let. Jenomže své myšlenky si prý srovnával dlouhou dobu, a teprve nyní ucítil potřebu podělit se o ně se čtenáři a navrhnout způsoby, jak problém vyřešit. Cituji:

„V průběhu let jsem se přesvědčil o třech věcech: abychom se vyhnuli klimatické katastrofě, musíme snížit emise skleníkových plynů na nulu; musíme rychleji a efektivněji nasadit nástroje, které již máme, jako je solární a větrná energie; a musíme vytvořit a implementovat průlomové technologie, které nám pomohou dokončit zbytek cesty. Argumenty pro nulu byly a stále jsou silné. Stanovit si cíle na pouhé snížení emisí a nikoli jejich úplné odstranění nám nepomůže. Jediný rozumný cíl je nula.“

Většina seriózních vědců je toho názoru, že teze o klimatickém oteplování v důsledku emisí skleníkových plynů není nic víc než velmi sporná hypotéza. Někteří se vyjadřují jednoznačněji: Je to „fejk“.

Pokud jde o vyznavače teorie „skleníkového efektu“, jsou mezi nimi lidé s různými názory. Někteří věří, že k zabránění klimatické katastrofy stačí „zmrazit“ emise skleníkových plynů na současné úrovni. Jiní se domnívají, že je nutné snížit celkové emise na bezpečnou úroveň. A potom existují zastánci „nuly“, kteří vyžadují úplné odstranění emisí skleníkových plynů („uhlíkové vynulování“), a to co nejrychleji. Bill Gates je zastánce „nuly“, neboli „klimatický radikál“.

Velký restart

V „pěveckém sboru“ jsou všichni jeho členové „klimatickými radikály“ a zpívají podle jednoho partu. Celá partitura nese název „The Great Reset“, tedy „Velký restart“. Jde o globální projekt revoluční reorganizace světa v zájmu téhož zákulisí, které řídí „pěvecký sbor“.

Média někdy uvádějí jiný překlad názvu projektu „The Great Reset“: „The Great Zeroing“ – „Velké vynulování“. „Uhlíkové vynulování“ je součástí nebo fází projektu „Great Zeroing“, jehož cílem je eliminovat současnou materiálně-technickou základnu světové ekonomiky, „vyčistit“ planetu od miliard „nadbytečných“ lidí - a trhy od malých a středních podniků.

Nyní již neuplyne den, aniž by Gates neučinil prohlášení o klimatu. Například 20. března se zúčastnil diskuse na platformě Reddit. Jeden z účastníků online schůzky se jej zeptal, jakou radu do života by mohl dát devatenáctiletému člověku. Odpověď zněla: „Snažte se dozvědět víc o problému klimatické změny.“

Čtěte ZDE: Hrdinka naší doby: Státy byly znásilněny a okradeny. Černý rozpočet USA. Korona - kouřová clona pro uchvácení vlády nad světem. Banksteři vydělali na lockdownech jmění. Trumpův audit Pentagonu. Jde do tuhého

Klimatofobie

Vypadá to, že u Gatese nyní klima vyvolává přímo posedlost a fobii. Od nynějška se dívá na jakoukoli událost a jev ve světě výlučně skrze „klimatické prizma“. Příkladem budiž jeho zamyšlení nad tématem bitcoinů a dalších kryptoměn.

Jistě, jde o problém dosti široký: kryptoměny představují hrozbu pro stabilitu tradičních měnových systémů, používají se k financování terorismu a různých transakcí v „šedé“ a „černé“ ekonomice, zavlékají člověka  do spekulací, do tzv. „miningu“ – měnové těžby atd. atd.

Nicméně našeho hrdinu zajímá na tomto jevu pouze jediný aspekt: jakou „uhlíkovou stopu“ kryptoměny po sobě zanechávají. Je proti kryptoměnám z jediného důvodu: jejich získávání („těžba“) vyžaduje stále větší spotřebu elektřiny. Následně tak kryptoměny prý významně přispívají k emisím oxidu uhličitého a vytvářejí, jak sám říká, „tukovou uhlíkovou stopu“.

Odstrašující příklad 

Široce známé se staly miliardářovy výzvy, aby se lidé vzdali masa. Chov zvířat údajně produkuje velké množství hnoje a také zvířecí útroby jsou zdrojem metanu a dalších „skleníkových plynů", které zvyšují teplotu planety. Nutno tředy být vegetariánem, poučuje uhrančivě Bill Gates lidi (na pozitivní ekologickou roli hnoje v rostlinné výrobě pochopitelně ani nepomyslí). A pro ty, kteří se masa vzdát nedokážou, doporučuje přejít na umělé maso. Pilotní projekty na výrobu takového produktu již existují a miliardář je připraven podporovat tyto „blahodárné iniciativy“ prostřednictvím své charitativní nadace (asi tak jako očkování).

Rozhodl se přispět k boji proti oteplování planety změnou svých zvyků a soukromého života. Doufá, že tím dá příklad ostatním lidem. Jak sám připouští, stále ještě nedokáže přestat úplně jíst přírodní maso. Ale čas od času už konzumuje umělé. A doufá, že postupem času zcela přejde na umělý produkt (nad hrobem možná začne propagovat breathariánství – získávání životní energie z „prány“ bez jakéhokoli jídla – co by neudělal pro to, aby se zbavil lidské havěti!).

Není snad ani nutné říkat, že už dávno nepoužívá benzínové auto, ale výhradně elektromobil. Na jeho rozsáhlých panstvích jsou instalovány solární panely. Gatesovy soukromé tryskáče nelétají na běžné palivo (benzín-kerosin), ale na jakýsi druh „zeleného“ paliva, které údajně nezanechává uhlíkovou stopu.

Proslýchá se, že si na vlastní objednávku nechá stavět obří jachtu, která bude poháněna vodíkovým motorem (vodík, jak vysvětluje Bill Gates, nezanechává žádnou uhlíkovou stopu – pokud tedy zapomeneme na proces jeho výroby, podobně jako u aut na elektřinu, které "mají výfuk" v elektrárnách).

Čtěte ZDE: Cíl covidové operace: Prostor pro klimatickou revoluci. Jak bude vypadat trvalý lockdown? Vodítko: Jak to chválí František, je to zlé. Opatření zkracující životy. Odporné divadlo. Budoucnost v jediném slově: KONTROLA.

Děsivý experiment

Gates nyní působí na mnoha frontách najednou. Předělává nejen své vlastní návyky a osobní život na principech „zelené ekonomiky“, ale jak je jeho zvykem chystá se přispět k řešení klimatické hry i na globální úrovni.

Již letos v létě chce spolu s řadou dalších miliardářů provést zkušební vypuštění balónu, který rozptýlí nad Arktidou asi 2 kila křídy. Bude tak uskutečněno miniaturní „zatmění“, které může alespoň dočasně lokálně snížit teplotu prostředí. Poté tým plánuje realizovat studii účinků křídové stopy na atmosféru a klima. 

Pokud bude experiment úspěšný, plánuje Bill Gates rozstříkat nad planetu tisíce tun křídy. A pokud to bude nutné, učinit z toho pravidlo. Projekt je to nákladný, a proto Gates plánuje (jako obvykle) do jeho realizace zapojit mezinárodní organizace a velké firmy z různých zemí. Jde o myšlenku tajk šílenou a nebezpečnou, že Gatesovy vážně myšlené plány uspořádat letos v létě malé „zatmění“ nazvali seriózní vědci „zatměním“ miliardářovy mysli.

Budoucnost pro vyvolené

Gates je přesvědčen, že „zelená ekonomika“ a „zelená energie“ v průběhu času vytvoří miliony nových pracovních míst - a také vytvoří zisky srovnatelné s těmi, které dnes tečou z „uhlíkové ekonomiky“ a „uhlíkové energie“ (o zdravotnictví, farmacii a očkování ani nemluvě).

Charakteristickým rysem „zelené ekonomiky“ bude podle Gatese převaha online komunikace nad běžnou reálnou komunikací mezi lidmi. IT korporace se svými virtuálními technologiemi umožní podle něj ušetřit obrovské množství peněz, které dnes musí utratit za dopravu a pohyb v prostoru.

Část těchto úspor by se měla samozřejmě proměnit v zisky IT korporací. Bill Gates, i když v loňském roce formálně rezignoval na vedení své firmy Microsoft, zůstává s ní v kontaktu. Pokračuje v investování do startupů v oblasti informačních a počítačových technologií. Má však řadu dalších startupů, které označuje jako „zelenou ekonomiku“. Především jde o projekty v oblasti obnovitelné energie.

Kromě toho se nedávno aktivně zapojil do nákupu pozemků na území USA. Dnes je již na seznamu největších vlastníků půdy v Americe. Dělá to, jako ostatně vše, samozřejmě pro dobro lidstva: na svých pozemcích prý bude vysazovat stromy a různé rostliny, které budou absorbovat oxid uhličitý z atmosféry. A to je přece hmatatelný příspěvek k boji proti klimatické katastrofě! Že bez tohoto plynu, který dýchají, nakonec všechny porosty zahynou, o tom se asi ještě nedozvěděl.

V únoru tohoto roku v rozhovoru pro německé obchodní noviny Handelsblatt Bill Gates uvedl, že v příštích pěti letech bude investovat dvě miliardy dolarů do startupů a projektů zaměřených na boj proti globální změně klimatu. A to, jak připouští, už není charita, ale normální byznys. Podle jeho názoru lze boj proti klimatu dobře kombinovat s obvyklým ziskem. Něco o tom přece ví.

Jenže taková kombinace ovšem samozřejmě nepřipadá v úvahu pro každého. Pro devadesát procent současných podniků znamená boj proti údajnému globálnímu oteplování jistou smrt. Ale pro deset procent a možná i pouhé jedno procento velkých společností představuje uhlíková nula nové trhy a nové zisky. 

Není pochyb o tom, že Bill Gates je jedním z vyvolených v rámci uvedeného procenta beneficientů těžících z boje proti globálnímu oteplování.

"Zlatá miliarda" otroků, kteří zbydou po vakcinačních "operacích" na obhospodařování těchto "osvícených vyvolených" bude zcela stačit. 

Zdroj.

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky