Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Covidový teror v Austrálii: Sanitární fašismus musí být nastolen. Ověřené gestapácké metody se rozšíří do celého světa. Střílení, bití a zastrašování lidí na denním pořádku. Čeká nás vskutku báječná totalita

Covidový teror v Austrálii: Sanitární fašismus musí být nastolen. Ověřené gestapácké metody se rozšíří do celého světa. Střílení, bití a zastrašování lidí na denním pořádku. Čeká nás vskutku báječná totalita

9. 10. 2021

Tisk článku

Redakce Protiproud informuje o nelidských metodách covidové mafie v Austrálii, o nichž bychom ještě před pár měsíci nevěřili, že je takový zrůdný teror na Západě vůbec možný

O tom, co se dnes děje v Austrálii, se nesnilo ani těm nejpokročilejším autorům dystopií. Policie žádá vládu, aby zakázala přelety letadel nad Melbourne a zamezila tak pohledu svědků z ptačí perspektivy na davy protestujících v době, kdy tam oficiálně žádné nejsou.

Lidé jsou na chodnících stříleni, biti do bezvědomí, zatýkáni, policie chodí po domech těch, kdo jsou „podezřelí z prodlužování“ covid režimu šířením nákazy, a hrozí jim vězením, pokud se nenechají očkovat. Austrálie se stala testovacím polygonem pro sociální technologie sanitárního fašismu v celé jejich kráse. Technologie, které globalisté, pokud nebudou zastaveni, zavedou po celém světě.

Zatímco leckde teprve začínají zavádět karantény a QR kódy a USA se nemohou dohodnout na povinném očkování ve všech státech a na finanční podpoře pro zaměstnavatele, kteří odmítají platit 700 000 dolarů ročně za očkování zaměstnanců, ve vzdálené britské kolonii – v Austrálii – se již testují „sociální technologie budoucnosti“. 

A tato budoucnost, která se v USA, Rusku, Evropě a zbytku světa zatím jen testuje, je velice temná a chmuraná – nekonečné karantény, nekonečná izolace, nekonečné očkování GMO svinstvem, jemuž říkají vakcína, a v důsledku toho krize duševního zdraví těch, kdo přijali pravidla „hry“, a teror rozpoutaný proti těm, kdo se těmto pravidlům vzpírají. Represe protestujících navíc stále více připomínají brutalitu okupačních vojsk. A čím jsou tvrdší, tím méně má vedení země jasno v tom, co s těmito "lidmi“ dělat.

Pravda musí být umlčena

V souvislosti s protesty a střety v Melbourne, které trvají již čtrnáct dní, požádala australská policie vládu, aby nad místy masových protestů vyhlásila bezletové zóny. Důvod je šokující: jak sdělil v interview pro Fox News politický ředitel Institutu pro veřejné záležitosti v Melbourne Gideon Rosner, policie ve státě Victorie požádala Federální letecký úřad o vyhlášení bezletové zóny nad Melbourne, aby zabránila komerčním médiím natáčet protesty, a ukázat tak, jak jsou rozsáhlé.

Faktem je, že koronavirus zcela změnil vztah mezi vládou a občany v této zemi... V Austrálii jsme svědky nové radikální éry. Policie v mém domovském státě Victoria požádala Federální letecký úřad o vyhlášení bezletové zóny nad Melbourne, aby komerční média nemohla natáčet protesty, protože pokud lidé uvidí, jak jsou velké, připojí se k nim. Pro vládu je to mimořádný krok. Policie tak uvaluje na veřejné sdělovací prostředky cenzuru. A v zásadě to bylo přijato,“ uvedl australský úředník.

Takže státní zaměstnanec sdělí médiím, že na ně uvalili cenzuru, aby neodhalovala pravdu o rozsahu protestů, a žádá je, aby nelétaly nad Melbourne a nezasahovaly do represí jeho svého druhu zaměstnavatelů, tj. daňových poplatníků. Přitom tam silové složky bezuzdně řádí ve stylu německého gestapa z 30. let minulého století. 

Čtěte ZDE: Naše vzory svobody: Jak probíhá takový pokrokový pogrom? Občané oddaní koronarevoluci. Ani politická korektnost je nezastavila. Na co jsou neziskovky? Nesmrtelná slova soudruha Julia Fučíka

Naštvaní stavební dělníci

Připomeňme, že po pěti karanténách a totálním očkování (zatímco v celé Austrálii je úroveň očkování 60 %, státy Nový Wales a Victorie, kde se nachází Melbourne, plánují do začátku listopadu dosáhnout 80 %) státní orgány oznámily, že koronavirus tu už bude navždy, a rozhodly se zavést šestý lockdown. Přitom požadovaly, aby se pracující a stavební dělníci nechali očkovat a nějakou dobu seděli doma bez výplaty.

Podle zpráv na místních sociálních sítích navíc vše začalo maličkostí – místním stavebním dělníkům, ať už očkovaným, nebo ne, bylo zakázáno používat kuchyňky, a dokonce ohřívat jídlo. Proč? Protože úředníci musí přece něco dělat. A stavitelů je v Austrálii hodně – asi 20 %. A když se po zákazu používání kuchyněk vydali jíst na ulici s požadavkem na jejich otevření, vláda uzavřela celá staveniště. Lidé reagovali nejprve rozbitím odborů stavebních dělníků, jejichž představitelé se před vládou položily, a poté vyšli do ulic s otázkou na vládu: Kdo bude živit naše rodiny, když značná část z nás zemře následkem „očkování“?

Díky Twitteru nebylo informací o obětech očkování zrovna málo a zřejmě se mezi jejich známými našlo dost lidí, kteří se 19. září šli v počtu 20 tisíc lidí na totéž zeptat vedení státu, když jich média sveřepě až do posledního policejního přiznání počítala „pouze stovky“.

Vládní despocie

Od té doby uplynuly dva týdny a ke stavebním dělníkům se přidali lékaři, učitelé a další občané. Tím spíš, že v květnu stejná vláda donutila lidi, aby se sešli na shromáždění BLM, a pak všechny prohlásila za „fašisty“, „ultraradikály“ a tak dále. Vedení státu se od samého počátku namísto vyjednávání uchýlilo k teroru v ulicích a nyní i k teroru v domácnostech. Například ministr pro služby zákazníkům Nového Jižního Walesu Victor Dominello pohrozil, že bude zatýkat lidi, kteří se budou pohybovat po ulicích bez digitálního pasu. 

Pokud se lidé chtějí chovat špatně, a pokud budou přistiženi, jak jsem řekl, mohou být uvězněni,“ prohlásil Dominello. V souladu s tím budou zatčeni i lidé, kteří se pokusí někam vstoupit, aniž by se něčím prokázali. „Pan Dominello zopakoval, že ti, kteří se při vstupu do obchodů, restaurací a dalších zařízení odmítnou prokázat očkovacím průkazem, budou nahlášeni policii,“ uvádí se ve zprávě News.com.au.

Infowars píše o tom, že Australané, které policie jednoduše podezřívá, že by se mohli chystat zúčastnit protestu proti covidové tyranii, jsou zastrašováni domovními prohlídkami. Místní bezpečnostní složky začaly věznit vůdce protestů. A aby „umravnily“ ty nejtvrdohlavější, povolaly armádní a soukromé vojenské jednotky.

Čtěte ZDE: Skutečný teror v Itálii: Sebevražda v přímém přenosu? Bez Zeleného pasu jste otrok. Do vězení také kvůli LGBT. Zradili i Salviniho lidé. Krachu hospodářství už nejde zabránit. Pád na dno jako předobraz zničení EU i ČR?

Sanitárního fašismus

Ať se však funkcionáři nadýmají sebevíc, tvrdohlavost stavitelů a příliš aktivní podpora ze strany běžných lidí je děsí, a ne málo. Aby uklidnili veřejnost, slíbili v říjnu „rozvolnění“ a od listopadu otevření hranic. Pro vyšetřování z korupce odstoupil jeden z hlavních očkovacích propagátorů, premiér Jižního Walesu. Média přitom informují, že protesty slábnou (i když není jasné, proč se vládnoucí papaláši bojí letadel, která přelétají nad Melbourne, z nichž by mohly být vyfotografovány davy protestujících).

Tím spíše, že se k žádosti o ukončení karantén a zrušení omezení pro stavební dělníky a ostatní pracovníky připojili také zástupci velkých i malých podniků. Napsali vládě dopis, v němž ji obviňují z politizace sanitárního procesu. Společnosti, které dopis podepsaly, „...zaměstnávají téměř milion Australanů“ a varovaly, že blokády mají „dlouhodobý“ dopad na ekonomiku. Signatáři tvrdí, že Austrálie se dopouští „velkých chyb“ tak závažnými (a nekonečně dlouhými) blokádami a že australská vláda staví represívní politiku nad blaho australského lidu před federálními volbami, které se mají konat na konci května – kdy vyprší funkční období současného Senátu. Vzhledem k tomu, že USA a slovutný nepřítel lidstva Klaus Schwab jsou daleko a koloniální páni jsou nespokojení, potřebuje místní covidová mafie nějak čas na to, aby „změnila myšlení“ velkých podniků a malé podniky zastrašila.

Čili po velmi krátké době se vrátí k sociálnímu experimentu zavádění sanitárního fašismu a její zkušenosti se rozšíří do dalších zemí světa. Například v USA už se začalo mluvit o koncentračních táborech „pro podezřelé neočkované osoby“ a o pokutách pro zaměstnavatele za odmítnutí očkování zaměstnanců. 

Doufejme však, že je tvrdohlavost australských stavitelů a městských obyvatel alespoň vystraší. Nicméně teror, ať už ze strany silových složek, nebo „liberálních světlonošů“, vždycky vyvolá nepředvídatelnou odezvu.

Občanská válka už není jen něco teoretického.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Repríza po sto deseti letech: Měl atentát otevřít třetí dějství téže války? Jak svést vraždu na Putina? Maličkost! Trump přežil. Plán útoku na Rusko polomrtvý? Ještě to nevzdávají. Vzkaz nepodvoleným: „Boj!“

Repríza po sto deseti letech: Měl atentát otevřít třetí dějství téže války? Jak svést...

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět jen za páteční noc. Informace pro ruské rakety a drony. Tradice partyzánského hnutí proti nacistům opět ožívá

Oděsa zvedá hlavu: Město centrem odporu proti násilným odvodům. Hoří auta verbířů. Pět...

Na začátek stránky