Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
My žijeme našimi volbami a nemocným prezidentem: Amerika má ještě větší bolehlav. Kdo vlastně vládne v USA? Vytrhl se dementní Biden ze svěrací kazajky? Nepřátelé dumají, kudy na ně. Dva mrazivé scénáře. Prohnaná lest?

My žijeme našimi volbami a nemocným prezidentem: Amerika má ještě větší bolehlav. Kdo vlastně vládne v USA? Vytrhl se dementní Biden ze svěrací kazajky? Nepřátelé dumají, kudy na ně. Dva mrazivé scénáře. Prohnaná lest?

12. 10. 2021

Tisk článku

Lawrence Kadish dumá nad tím, kdo jeho kdysi hrdé zemi vlastně vládne, co to (ne)znamená pro partnery a nepřátele a především pro budoucnost

Pro nepřátele Ameriky nastaly zároveň ty nejlepší i nejhorší časy.

Na jedné straně je v Bílém domě prezident, jehož činy redukují Spojené státy na popletenou a oslabenou světovou mocnost. Na druhé straně si naši nepřátelé stejně jako všichni Američané lámou hlavu nad tím, kdo ve Washingtonu ve skutečnosti vládne?

Vládne nám stínová vláda poradců, lobbistů a recyklovaných Obamových nohsledů? Nebo nám skutečně vládne prezident, který považuje za úspěch to, že k prezidentské helikoptéře došel bez cizí pomoci? Lze si představit, že lídři zemí našich zapřisáhlých nepřátel stroze nařídili šéfům svých zpravodajských služeb, aby se tomu dostali na kloub, protože nemohou uvěřit svému štěstí, že se americké vůdcovství tak rychle rozpadlo. To musí být asi nějaká prohnaná lest.

Kéž by to byla pravda.

Naši nepřátelé si jsou jedinečnosti tohoto historického okamžiku pochopitelně vědomi. Bidenova administrativa má nyní na krku státní dluh, který se stal černou dírou na peníze. Počet nezaměstnaných Američanů odmítá klesnout, což je příznakem hlubokých problémů v naší ekonomice. Naše jižní hranice zůstává spíše pomyslnou čárou než kontrolním stanovištěm. A naši spojenci vidí národ, který svou nedbalostí odsoudil k smrti nesčetné množství Afghánců, kteří vroucně věřili v Ameriku, dokud neuviděli, jak náš poslední Boeing C-17 Globemaster odlétá z Kábulu.

Čtěte ZDE: Obama pořádal mecheche: Třídní nenávist po americku? Veganské krávy a humři. Koronavirus pouze pro chudou chátru? Uhlíkovou stopu nechává jen Trump a Rusko. Jaký má exprezident záchod? Skandálek za časů delta

To vše by mohlo naznačovat, že ve Washingtonu existují jednotlivci, kteří disponují obrovskou mocí, aniž by si dělali starosti s tím, co si myslí nebo co by chtěl udělat Joe Biden. Ať už se rozhodnou jakkoliv, tak tím, kdo se za vše bude zodpovídat, bude Joe Biden. Pokud je tento scénář pravdivý, tak je velká šance, že se dočkáme situace, která bude naprostou noční můrou.

A přesto existuje i jiný scénář, který je stejně mrazivý. Co když Biden není nástrojem těch, kteří stojí za trůnem? Co když svým loutkovodičům přestřihl nitky a "tancuje" si, jak ho napadne? Co když provozuje svoji politiku a svoje iniciativy, které jsou na hony vzdálené tomu, co chtějí lidé, kteří si mysleli, že budou řídit jednání prezidenta, jehož kognitivní schopnosti jsou vážně zpochybněné?

Mějme tedy s našimi nepřáteli soucit. Zřejmě nevědí, koho podplatit, koho zastrašit a s kým spolupracovat. A pak politujme Ameriku – i když řekneme Bidenovi, že "je čas odejít" nebo že je čas "narovnat kurz a letět rovně", tak se zdá, že jsme v pasti a ovládá nás mocenská elita Washingtonu, jejímž cílem je zahodit budoucnost Spojených států. Bude to nakonec především na amerických voličích, aby tento skluz zastavili, a zodpovědně rozhodli, koho v příštích volbách v listopadu 2022 pošlou do Kongresu.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky