Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Covidový teror a vydírání se vrací: Následovníci Eichmanna a Mengeleho? Je třeba se bránit. Alternativa proti zlu ihned likvidována. Jako dobytek na porážku? Výkupné za důstojný život

Covidový teror a vydírání se vrací: Následovníci Eichmanna a Mengeleho? Je třeba se bránit. Alternativa proti zlu ihned likvidována. Jako dobytek na porážku? Výkupné za důstojný život

23. 10. 2021

Tisk článku

Radomír Malý nazývá pravými jmény totalitu, kterou jsme si tu nechali nainstalovat, a burcuje, abychom se probudili a prokoukli její podstatu

Patřím ke generaci, pro niž v dětství byly neodmyslitelnou literární "potravou" Verneovky (pro později narozené: šlo o fantastické romány francouzského spisovatele Julesa Vernea). V souvislosti s nejnovějším nařízením Babišovy vlády o povinnosti hospodských kontrolovat "bezinfekčnost" hostů a o odstranění hrazení testů na covid z veřejného zdravotního pojištění jsem si vzpomněl na Verneův román "Vynález zkázy".

Pirátská banda pod vedením hrůzostrašného Ker Karaje unese vynálezce atomové bomby i s jeho asistentem, aby si přivlastnila tuto strašlivou zbraň. Oba muže vězní uprostřed oceánu v kráteru vyhaslé sopky. Když se asistent dozví jméno únosce, posteskne si: "Jak hnusným lotrům jsem padl do rukou!"

Vyděrači

Totéž jsem musel konstatovat i já po oznámení o nejnovějším proticovidovém nařízení vlády. Jako historik vím, že "hnusní lotři" byli v politice častějším jevem než slušní lidé. Osvícenští a "demokratičtí" jakobíni se zapsali do dějin jako bestiální sadističtí vrazi, později bolševici a němečtí nacionální socialisté je ještě překonali. Vlády kapitalistických demokratů 19. a 20. století byly prolezlé korupcí, lží, zlodějnami a podvody.

Jenže hlavní rozdíl mezi tenkrát a nyní spočívá v tom, že tenkrát se proti zlu přece jen dala najít relativně slušná nebo aspoň slušnější alternativa. Ta je dnes v epoše globalizace pryč. Světovláda zločineckých kreatur jakýkoliv aspoň trochu solidnější protipól postrádá (a když se přece jen někde objeví, je ihned likvidován, izolován nebo mediálně znemožněn), proto si připadám jako ten nešťastný asistent ze zmíněného Verneova románu, který je uvězněn uprostřed skal bez možnosti útěku.

Naše vláda a zdravotnicko-farmaceutická mafie se chovají skutečně jako gangsterští vyděrači. Nedáte se z důvodů svědomí (souvislost tzv. vakcín s potraty) nebo z obav o své zdraví (výskyt úmrtí a závažných zdravotních následků) naočkovat? Dobře, tak vás nepustíme do divadla, do kina, na fotbalový zápas, na plovárnu - a teď už ani do hospody. Ale abyste neřekli, že vás diskriminujeme, tak projevíme přece jen dobrou vůli a umožníme vám účast. Má to ale jednu podmínku: plaťte jak mourovatí!

Když budete chtít získat pofiderní PCR nebo antigenní test, který jediný může být alternativou k očkování, tak zacálujte v prvním případě více než 800, v druhém přes 200 Kč. To jsou kšeftíčky! Za výtěr z nosu, který trvá pár sekund, a za následnou kontrolu vzorku v roztoku během pár minut osm stovek! Když někdo musí jít několikrát do měsíce do kavárny, kde se potřebuje setkat s obchodními partnery, s klienty nebo s lidmi společného zájmu, tak cvakej majland za testy! Ať mne každý náležitě poučí, jak to nazvat jinak než sprostým a cynickým vydíráním.

Čtěte ZDE: Globální zločin proti lidskosti: Jak dlouho ještě? Lockdowny jsou horší než covid. Světu vládnou nebezpeční šílenci. Lhářům se jen jednou věří. Udržováni ve strachu. Kolem "pandemie" je nejvíce podvodů v historii. Křesťanský postoj

Likvidace lidí?

Vidím tady analogii k praxi středověkých mohamedánských kalifů, pašů a sultánů vůči křesťanskému obyvatelstvu na jejich území: Jste hodni smrti, jestli chcete přežít, tak plaťte džízju, daň za život - a to mastnou! Dnes nám neočkovaným vládní moc sděluje v jiných podmínkách totéž: Chcete žít jako normální lidé se všemi přirozenými právy? Tak plaťte lichvářské sumy za pochybné a nespolehlivé testy!

Jenže přece jenom je tady jeden podstatný rozdíl: Právě ti privilegovaní, kteří se dali nabodnout směsí patogenů zvaných vakcína, jsou ohroženi na životě, nikoli ti druzí, co tuto hru se smrtí odmítají. Rakouský katolický časopis Glaube und Kirche 9/2021 zveřejnil článek známého lékaře a epidemiologa dr. Johanna Wildeho pod názvem "Ein Aufschrei" (Výkřik). Ten s odvoláním na oficiální zdroje uvádí, že během šesti měsíců od března do srpna zemřelo v západoevropských členských zemích EU (Francie, Německo, Rakousko, Itálie, Benelux a Pyrenejské státy) v důsledku očkování 12 tisíc lidí a 800 tisíc na ně doplatilo trvalými zdravotními následky (dnes po dvou měsících jsou tato čísla nejspíš ještě vyšší).

Jenže data nejsou úplná, spousta úmrtí a poškození zdraví se do oficiálních hlášení vůbec nedostane. A bude ještě hůř, odborníci varují, že v perspektivě jednoho až tří let od druhé nebo třetí dávky tzv. vakcíny se u mnoha očkovaných dostaví řada závažných zdravotních komplikací, které u některých způsobí předčasnou smrt.

Ano, jde o Schwabův Velký reset a plány Billa Gatese i dalších strůjců Nového světového pořádku netajících se plány na redukci světové populace, lidí je prý na světě příliš mnoho, jak bylo v tomto médiu již vícekrát publikováno. Proto ten enormní zájem, aby maximum obyvatelstva planety se dalo napíchnout, proto ten hrubý vyděračský nátlak a sprostá diskriminace neočkovaných.

Na odpor

Naši zločinci, ať už se jmenují Babiš, Vojtěch nebo ať už půjde o jejich nástupce z koalice Spolu a PirátoStanu, nejsou ani jediní, ani originální. Plní přání a rozkazy skutečných pánů naší zeměkoule v rámci globalizace. Co ale my? Máme propadnout zoufalství?

Nikoliv.

To, že ve světě sílí odpor proti tzv. vakcinaci a čím dál více lidí vychází do ulic, je nadějným signálem. Svůj konkrétní význam v našich podmínkách má i akt občanské neposlušnosti. Vyplatí se naléhat na všechny provozovatele gastronomických zařízení, aby ignorovali nemravné nařízení vlády o kontrole dokladů tzv. bezinfekčnosti. A těm, kteří k tomu nebudou ochotni, jednoduše říct: Už k vám nikdy nepůjdeme a budeme všem radit, aby se chovali stejně. Obavy ze ztráty zákazníků dokážou často dělat divy.

Na Západě už dochází při demonstracích i k ozbrojeným střetům s orgány moci. Dojde-li nakonec k tomu i u nás (i když bych preferoval raději nenásilný odpor), tím lépe. Věřící křesťan má navíc tu výhodu, že může spoléhat na pomoc shůry. A ta se určitě dostaví, když se vzepřeme a nepůjdeme pasivně jako dobytek na porážku, kterou nám chystají noví pachatelé zločinů proti lidskosti, následovníci Eichmanna a Mengeleho.


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky