Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Globální zločin proti lidskosti: Jak dlouho ještě? Lockdowny jsou horší než covid. Světu vládnou nebezpeční šílenci. Lhářům se jen jednou věří. Udržováni ve strachu. Kolem pandemie je nejvíce podvodů v historii. Křesťanský postoj

Globální zločin proti lidskosti: Jak dlouho ještě? Lockdowny jsou horší než covid. Světu vládnou nebezpeční šílenci. Lhářům se jen jednou věří. Udržováni ve strachu. Kolem "pandemie" je nejvíce podvodů v historii. Křesťanský postoj

12. 9. 2021

Tisk článku

Radomír Malý shrnuje, co všechno nám uměle udržovaná covidová hysterie dala a vzala - a ptá se, jak dlouho ještě budeme této tyranii vystaveni

"Quo usque tandem abutere Catilina patientia nostra?" Tato věta z Ciceronovy řeči proti vzbouřenci Catilinovi z časů Římské republiky 1. stol. př. Kristem se nachází ve všech školních učebnicích latiny. "Jak dlouho ještě budeš Catilino zneužívat naši trpělivost?" - zní její překlad.

Dosaďme si místo římského politika Catiliny: vládu, premiéra, ministra zdravotnictví a jeho "poradce", parlament s koalicí i opozicí. A nejde jen o instituce u nás, nýbrž v naprosté většině států světa. Adresáty jsou i nadnárodní organizace typu OSN, WHO a EU. Jim všem platí rozhořčený dotaz všech normálních zdravě uvažujících lidí: "Jak dlouho ještě budete zneužívat naši trpělivost?"

Strach 

Už půldruhého roku žijeme ve strachu. Někteří se bojí covidu, ačkoliv je z oficiálních statistických dat zřejmé, že když touto respirační chorobou onemocní, mají 99procentní jistotu, že na ni nezemřou - a 90procentní jistotu, že jí projdou buď zcela bez příznaků, nebo jen s lehkými jako při běžné viróze.

Strach jiných osob je ale mnohem racionálnější. Jsou to podnikatelé, kteří zažili lockdown, jenž jim přinesl obrovské ekonomické ztráty a bojí se, že když přijde další, tak jim nezbude, než živnost zabalit. Jsou to divadelníci, zpěváci, provozovatelé kin, galerií, správci hradů a zámků a další "kulturtrégři", jimž rovněž při dalším lockdownu hrozí, že přijdou o své živobytí. Jsou to sportovci a provozovatelé sportovních areálů postižení tímtéž. Jsou to pedagogové a rodiče, kteří si užili své, když vláda zavřela na celý rok školy - a v neposlední řadě je to školní mládež, která utrpěla nejen újmu ve vzdělání, ale také ztrátu potřebných návyků, učební či studijní morálky a kontaktů se spolužáky a kamarády. Jsou to kněží a věřící, kteří byli připraveni o duchovní posilu, nebo jim byl přístup k ní značně ztížen.

Jde o těžké zločiny proti lidskosti, jimiž by se měl zabývat mezinárodní tribunál lidských práv.

Premiér i ministr zdravotnictví ujišťují, že k dalšímu lockdownu nedojde, neboť se prý nepředpokládá nějaký katastrofální nárůst nových případů onemocnění na covid a hospitalizací. Přesně tak nás ale ubezpečovali loni v září - a v říjnu už bylo všechno úplně jinak. Čísla prý nadměrně stoupla (vše bylo uměle vyvoláno) - a lockdown byl proto ještě horší než na jaře. Lháři se jen jednou věří, jak říká staré české přísloví.

Nebezpeční šílenci

Přitom bylo už tenkrát zřejmé a jasné (tím spíše potom dnes), že lockdown z hlediska ochrany před nákazou je zcela "na pendrek", nechrání absolutně před ničím. Důkazy byly a jsou naprosto evidentní, neboť těch málo států, které tento plošný celostátní koncentrák nezavedly, mělo naprosto srovnatelná covidová data s ostatními, ba někdy dokonce ještě lepší. Jedná se o Švédsko, Bělorusko, Tanzánii, Turkmenistán a některé členské státy USA.

Proč se tato fakta zcela ignorují? Proč se mlčí o tom, že u nás právě naopak tehdy, když loni na podzim a letos na jaře byl zaveden lockdown, čísla začala raketově růst? Co je to za podvodnou manipulaci s občany?

Lockdowny mají přitom mnohem závažnější negativní účinky než samotný covid: stresy - a v jejich důsledku mozkové mrtvice, infarkty a jiná kardiovaskulární onemocnění, rakoviny, psychické problémy atd. To vše je statisticky dokázáno a publikováno mnoha těmi světovými vědeckými autoritami, které se nesklonily před novověkým bálem zvaným covid a nepropadly s tím spojené hysterii. Přesto ale vlády a WHO nekompromisně na lockdownech trvají a s umanutostí nebezpečného šílence o nich mluví jako o jediném účinném řešení v boji s chorobou (s výjimkou očkování), jejíž smrtnost se pohybuje v řádu promile. Vůbec je nezajímá, že v minulosti při ještě horších epidemiích s větší smrtností se nikdy žádný lockdown nezavedl.

 

Čtěte ZDE: Vigano: Prolnutí Deep State a Deep Church na cestě k Velkému Resetu. Uměle vyvolaná covidová nouze. Jedna mocenská líheň. Přímý pohled do očí globalistické Medúzy. Jak vypadá temnota, do níž směřujeme?

Podvodné testy

Opravdovou známku nejhoršího šílenství vykazuje Austrálie, kde žádná epidemie podle kritérií stanovených samotnou WHO neexistuje, denně pozitivně testovaných je z 25 miliónů obyvatel pár stovek - a lockdown je v poslední době takový, že člověk prakticky nesmí krom nejnutnějšího nákupu, cest do zaměstnání a k lékaři vůbec vyjít z domu, jinak ho čeká vysoká pokuta.

Mladá aktivistka Monica Smithová za protest proti těmto zločinným opatřením skončila dokonce ve vězení a ani vlastní rodiče se s ní nesmějí setkat. Přitom i tady po zavedení tvrdé uzávěry začala covidová čísla strmě narůstat.

Také o dalších proticovidových opatřeních vlád platí: vůbec nefungují, ale ony na nich slepě a nekompromisně trvají bez ohledu na fakta. Testování šťouráním v nose vrhá mnoho zdravých lidí, kteří nemohou nikoho nakazit, do stupidní domácí karantény, přičemž - odkazuji na nedávnou vynikající přednášku slovenského odborníka dr. Reného Baláka na gloria.tv - PCR testy jsou podvod německého lékaře dr. Drostena, jež vůbec nic nezjistí, v život byly uvedeny jen proto, poněvadž se dají upravit tak, aby ukázaly výsledek, který politikové chtějí mít. Franz Allerberger, šéf rakouské pobočky Institutu Roberta Kocha, se vyjádřil jednoznačně: "Kdyby nebylo testování, tak by nikdo o nějaké pandemii neměl ani tušení." Jde o zločin proti lidskosti.

Roušky a respirátory vyvolávají dýchací potíže a před nákazou téměř vůbec nechrání, naopak mají zhoubný vliv na dýchání a na okysličování mozku. Berou lidem právo na to nejzákladnější: právo dýchat normální vzduch. Zvlášť odporný zločin je tady páchán na dětech, jimž se přikazuje být v roušce či respirátoru celý den ve škole. Taktéž dvoumetrové rozestupy mezi lidmi jsou obtížně realizovatelné a protipřirozené.

Židův vstup zakázán

Nejhorší je ale očkování, jež se prezentuje v médiích hlavního proudu jako spásný všelék. Ještě před pár měsíci nás ujišťovali, že bude dobrovolné. Dnes se dobrovolným stává pouze na papíře. Téměř na celém světě probíhá politika vakcinační segregace a apartheidu. Kdo se nenechá bodnout jehlou, nemůže k holiči, do restaurace, do divadla, do kina, na sportovní utkání, nemůže se ubytovat v hotelu nebo ve studentských kolejích, ba dokonce někde nesmí ani do kostela, když je věřící. Někteří faráři v USA, Itálii, ba už i ve slovenském Lozornu vyvěsili ceduli, že vstoupit mohou "pouze očkovaní". Pokud vám to, vážení čtenáři, nic nepřipomíná, tak za protektorátu jsme zde měli nápisy "židům vstup zakázán".

Přitom odmítání dát se očkovat není žádným "kaprycem" některých jedinců. Jako věřící katolíci, pravoslavní nebo protestanté evangelikálního směru víme, že všechny ve světě používané a schválené vakcíny mají spojitost s umělým potratem: buď jsou na buňkách zabitých nenarozených dětí testovány, nebo dokonce vyráběny z jejich tkání. To je věc svědomí a náboženského přesvědčení, pokud stát toto nerespektuje, dopouští se hrubého narušení náboženské svobody stejně tak jako tím, když zakazuje nebo omezuje kvůli covidu bohoslužby.

Je smutné, že církevní hierarchie až na výjimky typu biskupa A. Schneidera nebo arcibiskupa C. M. Vigana schvaluje tato zločinná a satanská opatření, ba dokonce papež František prohlašuje očkování za povinnost "lásky k bližnímu". Skutečnost je přitom taková - a on to musí nutně vědět, že vakcíny nechrání před nákazou covidem a naočkovaný, když dostane covid, může nakazit další stejně tak jako nenaočkovaný. Dnes i zarytí "velekněží covidu" toto přiznávají, pouze tvrdí, že u očkovaného je prý průběh nákazy mírnější, což je ale sporné.

V zemích s nejvyšší mírou proočkovanosti obyvatel (Izrael, Seychely, Gibraltar, Island, Indie aj.) právě nyní čísla infikovaných a hospitalizovaných prudce rostou. Naše ministerstvo covidu přitom šíří průhlednou lež, že prý nově nakažení u nás jsou z absolutní většiny nenaočkovaní. Bodejť by nebyli, když sami pánové z ministerstva píší, že očkovaní se nemusejí testovat.

 

Čtěte ZDE: Covidové účtování: Sanitární tyranie a bezdůvodné obtěžování testy. Povinnými rouškami nás poškozují. Lockdown nástrojem zvůle a násilí na úrovni nacistů. Antihumanismus a očkovací totalita. Z konspirační teorie do reality?

Pokusy na lidech

A nejde jen o nákazu covidem. Mám ve své emailové schránce desítky, ne-li dokonce stovky vyjádření špičkových světových odborníků z oboru virologie, epidemiologie a dalších, kteří poukazují na tisíce zemřelých po očkování, na to, že očkovací látka obsahuje toxin, který vyvolává trombózy a potažmo mozkové mrtvice, infarkty a rakoviny. Jenže dle našich mainstreamových médií a naší vlády jsou to "manipulátoři", "dezinformátoři" a vyznavači "konspiračních teorií".

Vůbec se nenamáhají tuto "konspiraci" vyvrátit na faktech, diskutovat s těmito lidmi, např. u nás s lékaři kolem tzv. Zdravého fóra, jsou patrně pod jejich úroveň. Hlas těchto odborníků je umlčován, jejich příspěvky na sociálních sítích jsou mazány. Rozumně uvažující člověk se proto právem vakcíny bojí, zvláště pokud ví, že žádná z nich dosud nemá certifikát, čili de facto se o žádnou vakcínu nejedná, jde o Mengeleho pokusy na lidech, o těžký zločin proti lidskosti na stejné úrovni s nacisty.

Není třeba ani mít k dispozici vyjádření světových nebo našich specialistů. Stačí jenom pozorovat okolí. Já mohu potvrdit, že znám zhruba třikrát více lidí, kteří buď zemřeli po očkování, nebo měli vážné zdravotní problémy, než těch, kteří zemřeli s covidem nebo měli po něm následky. V USA samotných ministerstvo zdravotnictví přiznalo, že již desítky tisíc lidí zemřely na různé choroby právě po očkování. Odmítnout dát se naočkovat je proto nejen záležitostí svědomí, ale také zodpovědnosti vůči svému zdraví. To si máme chránit i jako věřící na základě 5. Božího přikázání.

Ptáme se proto: Jak je možné, že stát toto naše právo neuznává? Jak to, že na nás nakládá diskriminační opatření? Proč se vede proti neočkovaným tvrdá mediální kampaň jako proti bezohledným sobcům, kteří zasluhují přísné tresty, podobná kampani proti bezohledným řidičům, pirátům silnic? Proč vůbec státu (a státům) tak vehementně záleží na očkování, proč to chce sledovat a kontrolovat, ačkoliv jde o ryze soukromou záležitost občana spadající pod lékařské tajemství? Nebo mají pravdu tzv. "konspirátoři", že se zde jedná o plán nadnárodních elit "redukovat" světovou populaci?

Podvod na podvod

Kolem proticovidových opatření už bylo spácháno tolik podvodů jako snad nikdy v minulosti. Balamutili nás nebezpečností choroby, hrozili přeplněním nemocnic - a nic z toho se nedělo. Údajných 30 tisíc zemřelých převážně s covidem a nikoli na covid nijak zvlášť nevyčnívá nad normál, nehledě ke svědectví mně známých zdravotníků, kteří z pochopitelných důvodů nechtějí být jmenováni, že čísla "covidových" úmrtí byla všemožně navyšována, například tím, že u zemřelého na rakovinu, kde se covid jako doprovodná choroba předpokládal, se jednoduše tato diagnóza zanesla do papírů jako příčina úmrtí, aniž by nebožtíka někdo testoval nebo dokonce vyšetřoval.

Údajná "přeplněnost nemocnic" byla dalším podvodem. Dvousetprocentní navýšení plateb za jednoho covidového pacienta na JIP dělala divy. Hospitalizace narůstaly např. tím, že se přemístění z jedné nemocnice do druhé ihned zaznamenalo jako nová "hospitalizace". Negeneralizujeme a nebagatelizujeme obětavou práci těch poctivých a obětavých zdravotníků, jimž patří náš dík a uznání, jenže to nic nemění na skutečnosti, že tyto špinavosti se děly za účelem navýšení počtu hospitalizovaných a mrtvých a nahnání lidem strachu, aby poslušně jako ovce na porážku šli se dát napíchat vakcínou, která je ve skutečnosti jedem.

Quo usque tandem.... Kdy už konečně přestanete s tímto experimentem na lidech a vůbec s útokem na naši svobodu, lidská práva a na náš život? Nepůjdeme k očkování a pokud nás nepustíte do veřejných prostor určených "jen pro árijce, pardon: pro očkované", tak se budeme bránit soudní cestou a vstup si budeme vynucovat jakýmikoliv mravně dovolenými prostředky. A jestli použijete násilí, tak nezbývá, než jít na barikády. Když nenásilná obrana nezabere, je dovoleno podle křesťanské etiky vzít do ruky i zbraň.
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky