Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Žumpa jménem Newsroom ČT24: Máte jiný názor? Jste odporná kreatura. Chcete se za vlastní peníze nechat pozvracet redaktory? Vyznamenání od Zemana je cejchem smrti. My, kdo pamatujeme bolševika...

Žumpa jménem Newsroom ČT24: Máte jiný názor? Jste odporná kreatura. Chcete se za vlastní peníze nechat pozvracet redaktory? Vyznamenání od Zemana je cejchem smrti. My, kdo pamatujeme bolševika...

4. 11. 2021

Tisk článku

Petr Štěpánek neztrácí ze zřetele naše hlavní dezinformační a propagandistické médium a ptá se, kam až ve svém tažení zajde

Velkým štěstím České televize je, že se na její pořad Newsroom ČT24 téměř nikdo nekouká. Kdyby ho totiž větší množství diváků sledovalo, byli by někteří redaktoři v nebezpečí, že v takové milé české hospodské tradici jim přistane taková, že druhou vezmou o zeď. Za ty kecy.

Paradigmatem, okolo kterého se celý Newsroom ČT24 točí a se kterým stojí a padá, totiž není nic jiného než, že jakýkoli jiný názor, zaznívající ve veřejném prostoru, než je ten jediný správný, je dezinformace. Prostě kdo říká něco jiného, než se líbí eurobolševikům z bruselské České televize, lže, manipuluje, dezinformuje. A je proto potřeba ho patřičně pozvracet, dehonestovat, znectít.

Jediná správná linie

Ve skutečnosti je to ještě horší. Do role arbitra pravdivostní elegance se totiž sebepasuje médium, jež samo dlouhodobě nedělá nic jiného než, že realitu selektuje podle politického a ideového zadání, médium, jež samo žádnou skutečnou pluralitní diskusi nepřipouští, médium, jež nezákonným způsobem protežuje své politické milce, suma sumárum, médium, jež samo dezinformuje a manipuluje, médium, jež samo dlouhodobě lže, jako když neblahé paměti Rudé právo tisklo.

Máte jiný názor na Evropskou unii, máte jiný názor na covid, máte jiný názor na cokoli jiného? V podání protagonistů Newsroomu ČT24 jste lháři, dezinformátoři, manipulátoři. Redaktoři České televize vás za vaše vlastní peníze pozvracejí. Ano, takhle strašné to je! Televizi, jež vám škodí, jež vám nadává, jež vás uráží, jste zákonem nuceni si sami vydržovat povinným výpalným, pardon, televizními poplatky. Tohle nevymyslíš!

Čtěte ZDE: Předvolební demokratická agonie: Naprogramovaní moderátoři. Vzhůru do technologického gulagu? Skutečná a zástupná témata voleb. ČT je další stranou usilující o moc. Kdo je tady loutkovodičem? Budoucnost...

Boží mlýny

Naposledy byli objektem českotelevizního zvracení dva členové Rady České tiskové kanceláře, doc. Mgr. Petr Žantovský, Ph.D. a JUDr. Pavel Foltán. Oba jsou vysokoškolští učitelé, oba jsou publicisté, oba byli v minulosti též členy Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, oba se po 18 letech nekonečné soudní anabáze domohli – stejně jako já – morální i finanční satisfakce za nezákonné odvolání Rady pro vysílání z roku 2003, Foltán je navíc právník a folkový písničkář. Co provedli? Od prezidenta republiky obdrželi vyznamenání. Žantovský před čtyřmi roky, Foltán letos. Taková drzost! To se v ČT09 neodpouští. 

Přičtěme k tomu, že hlavní postava tohoto veřejnoprávního paskvilu, totiž moderátor Luboš Rosí, jinak též vedoucí redaktor Redakce plánování a analýz, svojí posměšnou dikcí ponejvíce připomíná namachrovaného okresního funkcionáře Socialistického svazu mládeže a redaktorské svazačky, jež ke své špinavé práci používá, pro změnu presstitutky ochotné za pár vteřin své „slávy“ na televizní obrazovce udělat či říct prakticky cokoli, a šílený obraz nikoli televize veřejné služby, nýbrž televize totalitní posluhy je dokonán.

Ale pozor! My starší si pamatujeme, že stejnou bohorovností oplývali také redaktoři komunistické Československé televize. A kde je jim konec?! Boží mlýny melou. Hrnec občanské trpělivosti opět pomalu přetéká a tlak v papiňáku společenské nevole nebezpečně stoupá.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti. Alexandr Veliký s agentem Kolářem na Hradě. Co kuli, je jasné: Platí tady česká ústava či má pravdu arogantní německý velvyslanec?

Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti....

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky