Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Jak utáhnout šrouby: Vrtěti šibenicí. Zlo v podobě západních univerzit. Experti varují a člověk se jen hořce směje. Seznam - najdu tam fake news co neznám. Bajka o zvířátkách

Jak utáhnout šrouby: Vrtěti šibenicí. Zlo v podobě západních univerzit. Experti varují a člověk se jen hořce směje. Seznam - najdu tam fake news co neznám. Bajka o zvířátkách

1. 2. 2022

Tisk článku

Lu Lina se opět podíval na zoubek těm nejhlasitějším mediálním manipulacím a přináší nám k nim nejeden trpký komentář

Do Ostravy právě dorazilo černé uhlí z Austrálie. Asi nemám slov. Lepší příklad toho, že to my tady u nás na Západě děláme opravdu všechno úplně výborně, najdete fakt jen těžko.

Dvakrát nula je zase nula

Tohle mne zaujalo. 26.1. 2022 vyšel na dezinformačním webu HlídacíPes.org článek „Putin je připraven na válku. V Evropě i v Česku mu slouží řada užitečných idiotů.“ 29.1. 2022 zveřejnili ten samý článek znovu, tentokrát pod titulkem: „Putin v krizi svolává evropské loutky, od Balkánu až po Prahu“ a s jiným perexem. Zajímavé. Mám k tomuto originálnímu způsobu „žurnalistiky“ několik poznámek. Zaprvé, Hlídací Pes je projektem podivného spolku s názvem Ústav nezávislé žurnalistiky. Zkušenost mne naučila, že když něco zdůrazňuje svoji „nezávislost,“ je to stoprocentně „závislé.“ Zpravidla na něčem, co nesnáší denní světlo. Hodně napovídá fakt, že jedním z hlavních donátorů „ústavu“ je skrze neznámého prostředníka s názvem Active Citizens Fund neblaze proslulý Sorosův americký Open Society Fund. Velmi známá a velmi úspěšná americká nezisková organizace, jejíž hlavní činností je „nezávislé“ rozesírání společností na celém světě ve stoprocentní závislosti na amerických národních zájmech. A zadruhé, Hlídací Pes sám sebe popisuje mimo jiné takto:

Zaměřuje se především na originální zjištění a dlouhodobé monitorování témat, která zůstávají stranou zájmu mediálního mainstreamu. Nekopírujeme denní zpravodajství, nechrlíme další názory na obecně známá fakta. Zakládáme si na originálních odhaleních, na původní, do hloubky jdoucí publicistice. 

Napsat, notabene dvakrát za sebou, že Putin chystá válku a že mu u nás slouží mnoho přisluhovačů, je tak originální zjištění zůstávající stranou mediálního mainstreamu, že se čtenář jistě překvapením posadí na zadek. Ani to rozhodně nekopíruje denní zpravodajství a rozhodně nejde o chrlení dalších názorů na obecně známá fakta. A skutečně jde už na první pohled o originální odhalení a o původní, do hloubky jdoucí publicistiku. Asi i proto to originální odhalení zveřejnili hned dvakrát za sebou. Zřejmě aby zdůraznili tu originalitu a hloubku. Mimochodem, je to tak hluboký, že si nikdo z vášnivě diskutujících politologů pod tím druhým článkem nevšiml, že právě poslušně zhltli ty samé bláboly podruhé…

Bajka o orlu, medvědu a myši a sférách vlivu

V jednom ze záplavy bruselských mediálních hovínek vydávaných v souvislosti s Ruskem se prohlašuje, že sféry vlivu nemají v 21. století místo. Aha. To rád slyším. Hlavně tuhle zásadní informaci nezapomeňte oznámit i Američanům, protože ti prvních dvacet let toho století, kde podle Brusele sféry vlivu nemají místo, nedělali a i v tomto okamžiku nedělají po celém světě nic jiného, než že stále dokola agresivně ochcávají patníky vymezující americké sféry vlivu. A během toho procesu, který v 21. století nemá místo a podle Brusele ho nikdo kromě Ruska dávno neprovozuje, se USA jako jeho nedostižní světoví šampioni ze všech stran přiblížili k Rusku už tak blízko, že Ivan už nemá kam couvnout. A v takové pozici může chtít Ivana mít jenom úplný imbecil. Válkychtivý úplný imbecil. Případně bruselský či alespoň probruselský politik. Což bývá v mnoha případech to samé. Když sféry vlivu nemají v 21.století místo, co to tedy příkladně dělali Američani nedávno v Sýrii a zrovna teď dělají třeba na Ukrajině nebo, dejme tomu, v Jihočínském moři? Tisíce mil od USA? Co dělá na východě Evropy a Balkáně NATO i samotná EU?

Čtěte ZDE: To byl zase rok: Radši sušenou pacičku než vakcínu. Jak mluví akademici v kloudné totalitě? Geniální taktik Fiala dělá obstrukce. Vzpomínka na Židy v protektorátu. V Norsku byla žhavá párty. Miluj svého i cizího starostu

Seznam jak ho neznáme

Seznam Zprávy je sice opravdu příšerný digitální progresivistický plátek, což dokládá i to, že do něj právě přechází i přední propagandistický tým Českého rozhlasu, ale i on může občas poskytnout informaci, která má nějakou hodnotu. Volal jim prý Gazdík, to je jeden z z koaličních apoštolů co nám teď konečně názorně ukazují, jak se vládne s vůní levandule, že o tom voňavém vládnutí nepíšou úplně podle jeho gusta a že by se měli polepšit. Co k tomu říct. Asi jen to, že soudní lidé naštěstí pravděpodobně žádné iluze o způsobu vládnutí bruselské pětky neměli, a tudíž nyní o žádné přijít nemohli. A to samé platí i o mýtické symbióze novinářů a politiků a její silné rezistenci vůči výsledkům voleb.

A Seznam jak ho známe

Tady jen na ukázku něco z jinak běžného informačního portfolia Seznam Zprávy: „Bez masa nám bude líp, světové osobnosti přecházejí na rostlinnou stravu.“ Aneb metoda Overtonova okna, či chcete-li salámová metoda, vedoucí postupnými kroky k zákazu či omezení dostupnosti masa v praxi.

Sítě plné fízlů a ošklivých slovíček

Čína má pro olympioniky připravenou aplikaci před kterou varují „experti.“ Čína prý s její pomocí může zneužívat shromážděná osobní data například z důvodů státní bezpečnosti a kromě toho vyzývá uživatele, aby nahlašovali „politicky citlivý obsah“ a obsahuje i seznam „cenzurovaných termínů….“ Děláte si kozy? Zneužívání digitálně shromážděných osobních dat v sítích je na Západě na denním pořádku, k nahlašování „politicky citlivého“ obsahu jsme už léta vyzýváni politiky a zkuste si třeba na fejsbuku napsat slovo negr nebo jméno Tommy Robinson….

Wir schaffen das

Hovinky píšou, že „stárnoucí Němci chtějí až 400 tisíc zahraničních pracovníků ročně.“ Aha. A mohli bychom nějaké ty obyčejné Němce, co si zrovna tohle přejí, vidět? A není tato ponurá demografická informace, obecně známá už řadu let, minimálně od dob vydání Sarrazinovi knihy Německo páchá sebevraždu, v pozadí všech těch podivných až šílených státnických rozhodnutí zvrátit tento trend pravidelným masovým dovozem kulturně nekompatibilních netáhel z Orientu či Afriky, učiněných německou vládou v posledních cca 15 letech?

Čtěte ZDE: To byl zase rok: Radši sušenou pacičku než vakcínu. Jak mluví akademici v kloudné totalitě? Geniální taktik Fiala dělá obstrukce. Vzpomínka na Židy v protektorátu. V Norsku byla žhavá párty. Miluj svého i cizího starostu

Gaudeamus igitur

Západní univerzity, zejména americké a britské, se postupně přirozeným vývojem společnosti a především díky neomarxistickému dlouhému pochodu institucemi, kdy akademické prostředí bylo jedním z prioritních cílů, stali z center relativně apolitické vzdělanosti centry agresivního levicového progresivismu. To, co z nich kvůli tomu vychází, je jednou z příčin průšvihů, ve kterých se momentálně společně s celým Západem brodíme i my. Co příkladně za materiál může vzejít z prostředí, kde vám vtlučou do hlavy, že knihy George Orwella vás mohou urazit, a proto byste je radši neměli číst?

Šibenice nad zlato

Na demonstraci odpůrců novely pandemického zákona, který má potenciál opravdu o hodně přitáhnout šrouby, kdosi přinesl šibenici a všichni mediální i političtí obhájci toho svinstva se můžou pominout. Proč tam 99,9 % ostatních přišlo, je rázem zapomenuto a řeší se jen ta jedna šibenice. Bravo, gratuluju novinářům k širokému rozhledu a schopnosti vidět podstatné a chápat souvislosti. Mimochodem, je vám jasné, že dopravit jednu šibenici na jakoukoliv protivládní demonstraci je úžasně účinný a jednoduchý způsob jak ji absolutně spolehlivě „rozehnat“ bez použití pendreků a vodních děl? Proto ještě jednou bravo, tentokrát pro biskaře nebo koho.

Pozitivní zlomeniny

Bild zjistil, že většina takzvaných covidových pacientů je v německých špitálech kvůli něčemu jinému a čínskou breberku chytí jako součást terapie až tam. Hm. To by se naštěstí v našich nemocnicích na krajích měst a v ordinacích v růžových zahradách stát nikdy nemohlo. Jsem tedy úplně klidný, tato kremelská dezinformace na mne nemá žádný vliv a už se velice těším na večerní zprávy s naší českou pravidelnou, fenomenálně spolehlivou a informačně velice hodnotnou pandemickou statistikou.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky