Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Okupace č. 3 na obzoru: Zvací dopis poveze soudruhům do Washingtonu Afroameričanová. Overtonovo okno dokořán. Babišovci už volají ANO! Ptát se nás nebudou. Ukrajinci a Pátá kolona to jistí. Jsme ovce vedené na porážku?

Okupace č. 3 na obzoru: Zvací dopis poveze soudruhům do Washingtonu Afroameričanová. Overtonovo okno dokořán. Babišovci už volají ANO! Ptát se nás nebudou. Ukrajinci a Pátá kolona to jistí. Jsme ovce vedené na porážku?

10. 4. 2022

Tisk článku

Petr Hájek konstatuje, že "Fialový hnus" rozlévá do veřejného prostotu další jed na deratizaci českého státu a jeho historických národů určených k likvidaci - tentokrát za přispění amerických raket a námořní pěchoty "dočasně umístěných" na našem území

Okupace Česko-Slovenska číslo 3 již brzy (coming soon, jak říká americký slogan na nové hollywoodské přiblblotiny)! U našich východních čaputovskýchh sousedů již začala, a nyní je nutno ji přelít také k nám. Overtonovo „okno příležitosti“ otevřela paní, která si jako starostka nevěděla rady ani s věčně rozkopanou druhou městskou částí, a proto nyní za odměnu šéfuje ministerstvu války (formálně obrany).

Na víkendovém sjezdu strany a vlády oznámila, že po Velikonocích zaveze do Washingtonu (zatím jen ústní) „zvací dopis“ pro „dočasné umístění amerických vojsk na našem území“. Spíše ne „dočasné“, ale trvalé. 

 

Jana Černochová (změní si to politicky nekorektní jméno před cestou k protektorovi na Afroameričanová?) tím do veřejného prostoru vnesla téma, které zkušebním balónkem testoval již před dvěma lety na obdobném sjezdu ODS její kolega, místopředseda Alexandr Vondra. To byla ovšem levičácká Havlova strana ještě v opozici. Předstírala, že má výhrady k Babišově covidistické a vakcinační tyranii při vyhlašování nouzového stavu (aby ho pak hned sama zavedla v protizákonné podobě) – takže na „internacionální bratrskou pomoc“ nebyla ta správná příležitost. Navíc v Bílém domě ještě seděl Donald Trump, který chtěl naopak americké vojenské základny (a invaze) ve světě redukovat a vyprovokovat válku s Ruskem odmítal.

Jenže mezitím volební podvod „oponou trhnul“ jak v USA, tak u nás (změna volebního zákona podle Pavla Rychetského), a nyní vládu Spojených států reprezentuje dementní Biden a tu českou Petr Fiala, kámoš Sudeťáka Posselta s maskou náměsíčníka. A hle, „už je to tady,“ jak znělo náměstími, když jsme si zvoněním klíči odsouhlasili daleko drastičtější nesvobodu, než byla ta předešlá. Teď sem přivedou cizí armádu. Kde je soudruh Kocáb? Nějak ho není vidět slyšet.

Chystali to dlouho

Po Klausově odchodu na Hrad začal Mirek Topolánek měnit původně pravicovou stranu na Havlovu. V zahraniční politice se to projevilo „pokleknutím před Bruselem“ (prosazením Lisabonské smlouvy, která z ČR definitivně udělala protektorát) – a pokusem instalovat u nás „radar“ namířený proti Rusku, ve skutečnosti jen záminku k výstavbě americké vojenské základny. Zvedlo to obrovský odpor veřejnosti. Hnutí „Ne základnám!“ se stalo vpravdě lidovým. Nakonec se toto zařízení předcházející umístění raket s jadernými hlavicemi u nás nevybudovalo. 

Odpor naprosté většiny veřejnosti byl důležitý, ale nikoli rozhodující. Černoch Obama (se zfalšovaným rodným listem se nikdy prezidentem USA stát neměl, podvod obdobný jako později s instalací Bidena) by si s Černochovou jistě rozuměl právě tak jako si rozuměli s tehdejším ministrem války (obrany) Vondrou. Jenže clintonovská klika (Deep State), jejíž byl Obama pouze výkonnou paží – stejně jako dnes Biden – uvěřila, že může Rusko dobýt i bez boje. V Kremlu seděl totiž Medveděv (reprezentant tzv. Zapadniků, rychlokvašených boháčů z dob Jelcinova rozprodeje Ruska Západu) – a tak se v Praze uskutečnil demonstrativní „restart“ pokusu o převzetí ruského bohatství bez jediného výstřelu.

Obama proto radar „odpískal“. Jenže Putin se vrátil. Jako náhradní variantu zorganizoval Obama s Bidenem státní převrat na Ukrajině. Nepodařilo se mu však už převzít pro americkou základnu ani Sevastopol, protože Putin připojil Krym k Ruské federaci. A ještě ke všemu, hrůza: „Krvavá Hillary“ (Clintonová) podcenila volební podvody a v Bílém domě usedl Trump. Útok na Rusko se zdál ztracený. Byl však pouze odložen o čtyři roky. Příští volební podvod byl už tak masívní, že mu Trump neodolal – a vojenská mašinérie se znovu rozběhla. Putin však dal jasně najevo, že umístění amerických jaderných a biologických zbraní v „ruském podbřišku“ nedovolí – a proto již pár týdnů sledujeme operaci, která tomu zabránila. A základny je proto třeba postavit o pár stovek kilometrů západněji: v Polsku, na Slovensku – a u nás.

Čtěte ZDE: Hysterie havlistické guerilly: Válka proti Rusku? Povede ji generál Vondra. V rauši drogy moci. Kdy naše armáda u Kyjeva? Zakázaná média a hra na pluralitu. Lež o ukrajinské migrantské vlně. Až se dají zbídačení do pohybu…

Ukrajinci a Pátá kolona 

Otevřením „Overtonova okna“ (vnesením do veřejného prostoru něco dosud nemyslitelného, co se postupně mediálním omíláním však stane zcela normálním) zahájila Černochová operaci důkladně prodiskutovanou na americké ambasádě v Praze. Probíhající protiruská válečnická kampaň dává podle jejich mínění americké základně šanci, aniž by to znamenalo dramatický odpor veřejnosti. Navíc statisíce importovaných Ukrajinců dostanou jistě brzy „ve zkráceném řízení“ české občanství (i volební právo). A prosazení „korespondenční volby“ pro další statisíce Páté kolony v zahraničí je doplní – aby se očekávaný odpor podařilo alespoň naředit. 

Kdepak, nehrozí, že by se kolem umístění cizích armád v naší zemi konalo něco jako referendum. Ani když nás prodali do NATO se nás nikdo neptal, a tohle je už jen logický důsledek. Ostatně Fiala už zmínil, že "dočasný pobyt vojsk" nechá schvalovat pouze v parlamentu (jinak proklínaný Husák je pro tento případ dobrým vzorem). 

Ve sněmovně má má Bruselská pětka většinu (stejně jako zatím v senátu) – a pro všechny případy ji bude jistit i Babiš. Dal to najevo hejtman Moravskoslezského kraje Vondrák (ANO), který již v televizi rychle spěchal do otevřeného Overtonova okna zakřičet ANO! Za lidovce americké okupaci přitakal jejich předseda Jurečka, o bazedovské stvůře Pekarové (TOP 09) či bruselských Pirátech není pochyb. To všechno samozřejmě nemá s nějakým dotazem k veřejnosti nic dělat. Namixování imigranty a Pátou kolonou má posloužit až při volbách – aby rozhořčení občané kolaboranty jen tak snadno nevypráskali.

Co je zastaví?

Zastavit tento krok definitivně ničící zbytky suverénní české státnost může jen (či především) další změna v čele protektorátu. Ten se nyní změnil. Formálně je to sice stále Brusel, ale i ten již za současného (formálně zatím nevyhlášeného) válečného stavu řídí Washington, tedy Bidenovi loutkovodiči. Statečný ale osamělý Orbán nic nezmůže. Nezmohla by asi ani Marine Le Penová, pokud by překonala nastražené pasti volebních podvodů právě probíhajícího prezidentského klání ve Francii.

Proto Afroameričanová míří se "zvacím dopisem" rovnou do Washingtonu, aby "hujersky" připsala Českou republiku na seznam prvních cílů odvetných úderů Ruska, pokud bude napadeno. Nemusí to být hned, Putin svou "speciální operací" bezprostřední choutky dalších dobyvatelů přinejmenším pozdržel. Jestli se však mezitím Trump (nebo někdo, na koho ukáže) vrátí, je velká neznámá. Mnohé sice napovědí podzimní kongresové volby, ale i když v nich Deep state (tzv. Demokraté) tvrdě prohrají, o to pečlivěji se připraví na ještě důkladnější podvody při volbách prezidentských. Teprve pokud by selhali i v nich, je jěště naděje.

Do té doby vojenské základny u nás zřejmě nepostaví. Jejich armáda se sice dbude dál prohánět naší zemí jako by jim patřila, zpevňovat mosty a silnice pro svou těžkou vojenskou techniku, ale napevno tu ještě být usazení nemusejí.

Ostatně také u nás se ještě může něco změnit. Fiala a spol. sice počítají s tím, že dramaticky ožebračení občané nebudou mít myšlenky a energii na nic jiného než na prostou obživu, a že potýkání se s ukrajinskou invazí ve školách, školkách, zdravotnických zařízeních či zaměstnání také vykoná své. Ale mohou se přepočítat. Žádný plán nikdy nevyjde. Už proto, že pořád je u nás dost lidí, kterým český stát a svobodný národ není jen důvodem k lhostejnému pokrčení rameny.

Další fáze zatím studené občanské války právě začíná. Fialový hnus se sice šíří po českých a moravských zemích, ale nechat americkou námořní pěchotu, aby tu "udělala pořádek" ještě nemohou. Jen právě hlasitým otevřením Overtonova okna dali najevo, že s ní počítají.

Co my na to? 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky