Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Globální podvod: To, co zažíváme, není spontánní ekonomický kolaps, ale řízená demolice ekonomiky. Proč by to dělali? Jako odstřelení dvojčat 9/11. Kdepak Putin, centrálních banky! Záchranné lano: Protiekonomika. Ale rychle!

Globální podvod: To, co zažíváme, není spontánní ekonomický kolaps, ale řízená demolice ekonomiky. Proč by to dělali? Jako odstřelení "dvojčat" 9/11. Kdepak Putin, centrálních banky! Záchranné lano: Protiekonomika. Ale rychle!

23. 6. 2022

Tisk článku

James Corbett konstatuje, že všichni pociťujeme rostoucí ceny potravin, paliv, komodit, prostě všeho a západní politici nyní za vše viní konflikt na Ukrajině a Rusko, jenže ve skutečnosti je za tím něco úplně jiného

To, že je celý ekonomický řád jednou velkou hrou na důvěru, nepřekvapí ani mé pravidelné čtenáře, ani nikoho jiného, kdo se o tyto záležitosti zajímá. Překvapivé je, že se tuto skutečnost už ani nesnaží skrývat mainstreamový finanční tisk.

Deník Bezos Post své zpravodajství o inflační krizi rámuje jako záležitost veřejnosti, která „ztrácí důvěru“ ve Fed. Známý miliardář a investor Bill Ackman vyzývá k agresivnímu zvyšování sazeb Fedu, aby se „obnovila důvěra“ v trhy. Dokonce i sám předseda Fedu Jerome Powell přiznává, že to, co bankéře znepokojuje, není samotná cenová inflace, ale víra lidí v systém, a poznamenává, že „skutečně zásadní otázkou“ je „zajistit, aby veřejnost měla důvěru, že máme nástroje“ k boji s inflací.

Globální podvod

V tuto chvíli již nikdo nemůže popřít, že víra, která tak dlouho udržovala globální ekonomický podvod, slábne. Když finanční řád dával jídlo na stůl jejich rodinám, málokdo měl tendenci zpochybňovat status quo. Nyní, když náklady na jídlo na jejich stole prudce rostou, mnohým nezbývá nic jiného než tento status quo zpochybnit.

Zatímco pro Jeroma Powella nebo jiné středně postavené funkcionáře této podvodné hry ztráta důvěry může, ale nemusí být překvapivá, rozhodně není překvapivá pro tahouny za nitky v Bance pro mezinárodní platby – centrální bance centrálních bank, kterou Carroll Quigley v knize Tragedie a naděje označil za vrchol finanční kontroly těch, kteří před nevyhnutelným výsledkem tohoto šílenství řízeného centrálními bankami „varují“ opakovaně již několik let.

Bylo by však vrcholem naivity domnívat se, že lidé na samém vrcholu pyramidy ekonomické moci mohou předvídat zhroucení tohoto systému, a přesto se na něj nijak nepřipravit. Ve skutečnosti ovšem BIS a další finanční elita nesedí se založenýma rukama a neřeší, co s touto krizí důvěry dělat. Právě naopak. Spíše ji podněcují.

Čtěte ZDE: Balancování nad propastí: Ještě nikdy po převratu jsme nebyli tak blízko krachu. Opravdu musí přijít hlad, zima a zkáza, abychom se konečně probudili? Co s 1 300 000 krků, které jsme dovezli? Rozum do hrsti: Nemusí to tak skončit!

Průšvihy

Různá „selhání“, kterých jsme nyní na trzích svědky, nejsou pouhou náhodou; jde o problémy, které jsou buď vytvářeny, nebo zhoršovány úmyslným jednáním.

Inflace nepřichází z ničeho nic. Je dokonale předvídatelným výsledkem intervencí centrálních bank.

Dodavatelský řetězec se „nerozpadá“ bez konkrétního důvodu. Byl uzavřen na základě vládního nařízení.

Ceny potravin nerostou proto, že by se zemědělci náhle rozhodli žádat více peněz. Rostou proto, že vlády pečlivě připravují podmínky pro potravinovou apokalypsu.

To, co zažíváme, není spontánní ekonomický kolaps, ale řízená demolice ekonomiky.

Ale proč? Jaký důvod mají mocní k tomu, aby zničili hru na důvěru, kterou provozovali po většinu století?

Že finanční elitáři, kteří tak usilovně pracovali na vybudování světového řádu, se pak otočí a přispějí k jeho zničení, je s podivem pouze tehdy, pokud si myslíme, že mají v úmyslu navždy zachovat současný status quo. To však neudělají. Aby mohli uvolnit cestu novému ekonomickému světovému řádu, musí nejprve zničit ten starý.

Představte si, že jste podepsali nájemní smlouvu na 99 let na některé špičkové kancelářské věže na dolním Manhattanu. Nyní si představte, že tyto věže jsou trvale nedostatečně obsazené a že by bylo třeba odstranit azbest za 200 milionů dolarů, aby byly uvedeny do souladu s předpisy. A konečně si také představte, že jste si prozíravě zajistili, aby vaše pojištění výslovně zahrnovalo právo přestavět na těchto pozemcích cokoli, co budete chtít, v nepravděpodobném případě úplného zničení věží. V takovém případě byste si prostě mohli spočítat, že je ve vašem zájmu zničit věže sami a svalit vinu za tento čin na nějaké muslimské strašáky. Samozřejmě – jen hypoteticky řečeno.

Čtěte ZDE: Skvělá budoucnost: S lichvokracií na věčné časy? K čemu vajíčka, chleba a teplo? Jezme koláče! Pryč s naší levnou elektřinou. Kupme si ji draze od Němců. Hlavně když Putler uvidí naši hrdost. Jen Fialový hnus bude zdarma!

Digitální měna

Podobně, pokud byste měli moc nad globálním měnovým řádem a chtěli byste tento řád zcela od základů přebudovat, abyste vy a vaši kumpáni měli naprostou kontrolu nad každou transakcí, která se na planetě odehrává, pak možná přijde čas, kdy si spočítáte, že je ve vašem zájmu zahájit řízenou demolici ekonomiky.

Jelikož nejsem součástí této finanční elity, nemohu samozřejmě s jistotou říci, zda toto rozhodnutí bylo učiněno. Nevím, kolik času nám zbývá, než se současné uspořádání zhroutí úplně, nebo zda řízená demolice ekonomiky už vůbec začala. Koneckonců, ještě v době pádu Lehmanovy banky v roce 2008 jsem si jen stěží dokázal představit, že centrální bankéři budou moci ještě několik let kopat do země pomocí kvantitativního uvolňování (tištění hromad ničím nepodložených peněz), záporných úrokových sazeb a dalších průhledných finančních šarlatánství. Je jistě možné, že podvodníci, kteří tuto podvodnou hru provozují již tolik desetiletí, mají v rukávu ještě několik triků, jak udržet zombie ekonomiku ještě nějakou dobu kulhat.

Vím však, že téměř každá centrální banka na světě nyní aktivně usiluje o zavedení digitální měny centrální banky (CBDC). Vím, že do konce desetiletí – pokud ne mnohem dříve – budeme svědky toho, jak jedna země za druhou přijímá a vnucuje svým občanům maloobchodní CBDC s cílem sledovat každou transakci v ekonomice v reálném čase. A konečně vím, že je nepravděpodobné, že by veřejnost přijala zcela nový měnový nástroj, pokud k tomu nebude nějaký pádný důvod, například hyperinflační krize starého měnového nástroje.

Když si všechny tyto skutečnosti spojíme dohromady, je zřejmé, že finanční řád, který jsme znali celý život, čeká zkáza a jeho dny jsou sečteny. Právě ve světle těchto poznatků bychom měli interpretovat současnou hospodářskou krizi.

Čtěte ZDE: Tři prosté otázky k naší (neuvěřitelné) současnosti: Je to realita? Jak to, že nám jdou po krku už zcela nezakrytě? A proč si to necháváme líbit? Šifra Z+H+O-K. Odpověď, kterou nelze publikovat. A přece je prostá jako… Kafka

Výbušniny už vybuchují...

Je důležité pochopit, jak do sebe jednotlivé dílky širší politické/geopolitické/sociální/finanční skládačky zapadají a jak všechny události posledních dvou let tyto dílky spojují. Zavedení biologické bezpečnosti vyžaduje očkovací pasy. Očkovací pasy zavádějí digitální identitu. Digitální identita poskytuje infrastrukturu pro CBDC. CBDC poskytují mechanismus pro prosazování systému sociálních kreditů (a/nebo systému uhlíkových kreditů).

Považovat tyto události za oddělené události, které se odehrávají náhodně a shodou okolností, znamená přehlédnout celou podstatu. Demolice ekonomiky je pouze záminkou pro realizaci další fáze programu, stejně jako byl COVID-19 záminkou pro tuto fázi programu.

Stručně řečeno, totální ekonomický útok na svobodné národy světa, který právě probíhá, je jen dalším bojištěm ve všeobjímající válce páté generace, kterou vedeme proti globálním elitářům.

A jak jsem poznamenal ve svém nedávném Průvodci válkou páté generace, naše schopnost bránit se tomuto útoku (natož vyhrát bitvu) závisí na tom, zda vůbec víme, že jsme ve válce. Musíme být schopni vyložit karty na stůl našim přátelům a rodině co nejjasněji: Ekonomika je ničena záměrně. Dělají to ti samí podvodníci, kteří vytvořili právě ten systém, který je ničen. A děje se to proto, aby se upevnila úplná kontrola nad ekonomikou, až po naši schopnost nakupovat a prodávat.

V podstatě stojíme na základně globální ekonomiky a sledujeme, jak ve věžích-dvojčatech globálního finančního systému vybuchují výbušniny. Buď zde můžeme dál stát a fascinovaně jen sledovat pyrotechniku výbuchů, nebo se můžeme stáhnout, přeskupit a podniknout nezbytné kroky ke snížení naší závislosti na tomto hroutícím se systému a rozšířit a posílit protiekonomiku, která bude naším jediným záchranným lanem, protože mříže nového ekonomického vězení se kolem nás zavírají.

Ať už je to jakkoli, rozhodněte se rychle. Na rozmyšlenou zbývá málo času.

Překlad: David Formánek. Zdroj: Otevři svou mysl.
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky