Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Impérium potřebuje vrátit úder. Stane se tak skrze nově instalovanou pandemii? Gates, WHO, Biden. Operační skupina vymaže národní státy ze hry? Nové ničivější vakcíny a sanitární teror opět na obzoru. Kdy to ti zločinci spustí?

Impérium potřebuje vrátit úder. Stane se tak skrze nově instalovanou pandemii? Gates, WHO, Biden. Operační skupina vymaže národní státy ze hry? Nové ničivější vakcíny a sanitární teror opět na obzoru. Kdy to ti zločinci spustí?

4. 7. 2022

Tisk článku

Vladimír Pavlenko vyvozuje logické závěry z varování amerického prezidenta Bidena o nevyhnutelnosti brzké další pandemie, která prý bude desetkrát horší než ta minulá - a vidí za její plánovanou "instalací" kromě jiného jednu z posledních šancí, jak se chce Západ vrátit do hry, ať to stojí, co to stojí

Americký prezident Joe Biden ohromil svět vyhlídkou na novou pandemii. Na otázku týkající se navýšení finančních prostředků proti covidu nájemník Bílého domu doporučil přesunout priority z končící epidemie na budoucí, která je podle něj nevyhnutelná. Celá citace zní takto:

Nakonec nepotřebujeme více peněz pouze na vakcíny pro děti. Potřebujeme více peněz na plánování boje s druhou pandemií. Přijde ještě jedna pandemie. Musíme myslet dopředu. Proto potřebujeme peníze.“

Z toho vyplývá, že peníze by nyní měly být vyčleněny na boj s novou infekcí, nikoli s odeznívajícím koronavirem. Není sice jasné s jakou, ale podle Bidena je to nevyhnutelné.

Tuto eskapádu by bylo možné přejít jako další „bidenismus“ a zůstat v klidu. Máloco nepřijde na mysl muži se stařeckou demencí, o jehož schopnosti fyzicky vydržet případné druhé funkční období pochybují i jeho spolustraníci. Jenomže prohlášení amerického prezidenta bylo korunováno celým řetězcem zpravodajských počinů dotýkajících se přesně stejného tématu.

Biden není zdaleka první, kdo se k této věci vyjadřuje, a postavení těch, kdo se vyjádřili před ním, stejně jako Bidenovy osobní vazby na Deep State nenechávají nikoho na pochybách, že nejde o plané tlachání, ale o konkrétní projekt, který s sebou patrně nese hrozbu nesrovnatelně větší než covid. A byl rozpracován uvnitř Deep State s cílem vrátit politickou iniciativu v globálních záležitostech Západu. A jeho „globalizovaným“ elitám.

Šedá eminence

Těsně před Bidenem se k tématu „nové pandemie“ vyjádřil šéf WHO Tedros Ghebreyesus, podle něhož pandemie ještě neskončila a „nový a agresivnější kmen koronavirové infekce“ se prý může objevit kdykoli. A mínění tohoto zprofanovaného úředníka je pouhým odrazem v křivém zrcadle globalismu. Proto Ghebreyesova slova, z nichž Biden patrně vycházel, následovala po sérii výroků velkého oligarchy Billa Gatese, výroků úzce zasazených do řady globálních trendů na „samém“ vrcholu „stínové mocenské pyramidy“.

Co představuje v této souvislosti Gates? Jen jeden příklad za všechny: Je známo, že akcionářská struktura předních světových nadnárodních korporací je téměř výhradně spojena se společnostmi, které tyto korporace ovládají prostřednictvím svých struktur spravujících aktiva a vystupujících jako „institucionální investoři“ a „podílové fondy“. Určité podíly drží také fyzické osoby, obvykle zakladatelé společností. Velikost těchto individuálních podílů však nepřesahuje 5 %. Pouze v Microsoftu, kde donedávna Gates vládl, dosahuje jeho podíl 15 %, což je ohromující balík, nesrovnatelný s ostatními fyzickými vlastníky. To ukazuje na zvláštní  Gatesovu roli v systému přibližování se ke konceptuálním centrům strategického rozhodování. Navzdory všem antipatiím k této postavě je nemožné mu nenaslouchat a nebrat ho v úvahu. Gates zaobaleně vyhlašuje na veřejnosti to, o čem se ve vysokých politických a  byznysových kruzích pouze šeptá.

Čtěte ZDE: Očkovací zločin: "Nechránit a zabíjet"? Sklizeň dračí setby. O pět tisíc procent vyšší úmrtnost? Počítají, že máme krátkou paměť. Teď se prozměnu bojte Ruska či opičích neštovic! Gates a Schwab úřadují. Přijde masový odpor?

Paraziti systému

A o čem Gates mluví už téměř dva roky? Vezměme to popořadě. V prosinci 2020 prohlásil, že „hrozbu nové pandemie je třeba považovat za hrozbu světové války“. A tak „je třeba nyní vynaložit miliardy dolarů, abychom v budoucnu ušetřili biliony a zachránili miliony životů“.

Nejsme připraveni na příští pandemii,“ lamentuje pokrytecky podnikatel, který se přímo účastnil akce Event 201 – cvičení k boji proti covidu, jež se konalo v říjnu 2019, dva měsíce před oficiálním ohlášením údajně první nákazy v čínském Wuchanu. „Doufám, že za dva roky tomu bude jinak. Tato pandemie je strašná, ale ta příští může být desetkrát horší.“

O necelý rok později, v listopadu 2021, Gates „předpovídá“, že se za pár týdnů objeví nový kmen koronaviru Omicron, a poprvé začíná mluvit o tom, že se koronavirus blíží vyčerpání svých možností - a svět prý čeká nová pandemie. Na chvíli odbočme: Logika, podle níž hlasatelé globálních otřesů jako Gates pracují, je jasná. Nejasný je důvod katastrofického společenského povědomí, které vše vstřebává, šíří urbi et orbi a zdobí to všemi barvami další apokalyptické „prognózy“. Přitom právě toto společenské vědomí vytváří živnou půdu pro epidemiologické problémy, a nejen pro ně. A právě na něm Gates a jemu podobní parazitují.

Celosvětová operační skupina teroristů z WHO

Je příznačné, že v listopadu 2021, uprostřed začínající epidemie opičích neštovic, Gates spekuloval, že „modifikované neštovice“ budou tím „novým vichrem“, jejž si biologičtí teroristé osvojí a který bude představovat novou hrozbu pro lidstvo. Zejména pokud „zaútočí na letiště“. Odkud se vezmou podobné neštovice, které byly na světě vymýceny a pouze dvě světové laboratoře jsou oprávněny pracovat s jejich patogeny – v USA a Rusku – Gates neupřesnil.

A konečně před pouhým měsícem, na konci května, tento mezinárodní provokatér a mluvčí „Deep State“ ohlašuje další „pandemické proroctví“, v němž odhaluje malou část celého projektu. V rozhovoru pro španělský deník El Dairio miliardář navrhuje, aby se status, rozpočet a pravomoci WHO masivně rozšířily a aby se v rámci organizace vytvořily jakési „globální týmy pro reakci a mobilizaci“.

Musíme vytvořit vakcíny novým způsobem. Ve znalostech léčby jsme příliš nepokročili. Ještě jsme se nenaučili diagnostikovat...,“ hraje na falešnou strunu upřímnosti. „Možná budeme muset utratit miliardu ročně na (a teď pozor!) pandemickou operační skupinu na úrovni WHO, která monitoruje a jak já říkám „hraje si s mikroby“. Existují přirozené epidemie, ale existují také epidemie uměle vyvolané teroristy, které mohou být mnohem horší než ta, kterou jsme právě zažili. Vývoj lékařské vědy nám poskytne nástroje, díky nimž se s tím budeme moci vyrovnat mnohem lépe. To je třeba udělat především. V příštím roce by to vše mělo být hotovo, včetně celosvětové pandemické operační skupiny.“

Čtěte ZDE: Globální koronaběsy: Přehlížená humanitární katastrofa. Vakcíny lidem ničí imunitu. Prudký nárůst celé řady onemocnění. Očkovaní lidé umírají. Spojitost s vakcinací je popírána. SARS-CoV-2 je uměle vykonstruovaný fantom

Gatesův "operační štáb"

Ruský senátor Alexej Puškov upozorňuje: „Varováním“ před hrozbou se Gates obrací na kohokoli, jen ne na státy, které, jak dobře víme, mají jako jediné prostředky, aby se epidemii postavily, zejména pokud jde o uměle vytvořenou, včetně zapojení tajných služeb. Pokud tomu tak je, organizátoři epidemie nejen pečlivě skrývají její zařazení pod národní bezpečnost, ale snaží se také „privatizovat“ a přenést odpovědnost státu na globální úroveň. První epidemie, jak víme, dala zelenou Klausovi Schwabovi, respektive těm, kdo stojí za jeho projektem „Velkého resetu“. Byla pro něj dokonce již vytvořena i globální oligarchická instituce Rada pro inkluzivní kapitalismus při Vatikánu. Je třeba předpokládat, že druhá epidemie má podobné cíle, a kromě nich i úkol zastřít skutečné plány předčasně odhalené právě touto Radou, která v určité fázi vyvinula natolik horečnou aktivitu, až to světové elity považovaly za „blamáž“.

„Operační skupina“, tj. operační štáb navržený Gatesem jako jakási „globalistická sázka na NWO“, zcela nepokrytě počítá s tím, že WHO se dostane do čela globálního světového řízení. S přechodem od formálně omezujících otázek „udržitelného rozvoje“ a jeho cílů do roku 2030 k samotné funkci „globální služby pro zdraví“, pro kterou byla organizace vytvořena. WHO je elitami Západu považována za mechanismus, který je pro všechny strany nejvhodnější, pokud jde o odebrání suverenity státům a její převedení do globálního centra.

Čili vzhledem k velmi omezené roli OSN v otázkách globálních rozhodnutí Gates prosazuje přejít z OSN na její strukturální jednotky, v tomto případě na WHO. A totéž dělá Biden, když se snaží nahradit OSN jakýmsi „summitem demokracií“.

Čtěte ZDE: EZU: Další bruselský diktát. Salámovou metodou k federalizaci EU. Co asi je Elastický systém dozoru? Povinné dobro - třeba i násilím. Špinavý byznys jako vždy. My vám řekneme, co je pro vás zdravé, milí otroci!

"Impérium" touží vrátit úder

Nyní si dejme dvě a dvě dohromady. Uvidíme, že Bidenovo strašení novou pandemií a jejího zařazení do státního systému USA neznamená nic menšího než jeho spoluúčast na hrách, které Gates vnukl Ghebreyesovi a jeho WHO. Vypadá to, že nová umělé epidemie dosáhla úrovně blížící se praktické realizaci. Jinými slovy, byla zahájena. Právě o tom svědčí zapojení prezidenta Spojených států do propagandistické předehry. Gates a spol. v tom mají jasno, proto Biden dostal příkaz „ze zákulisí“ - a jako obvykle jej splnil.

A ještě jedna věc. Jistě, epidemie je sama o sobě děsivá. V tomto konkrétním případě však nejde o „infikování“, ale o „zastrašování“. V únoru, se začátkem ruské speciální operace na Ukrajině, dominantní téma covid rázem utichlo, a stalo se minulostí. Nové herecké obsazení světové scény vynucené ruskou konceptuální mocí převrátilo světovou „šachovnici“ a rozvinulo vektor mezinárodních politických procesů.

„Doktor Putin vyléčil planetu z covidu za jeden den.“ – Tato vtipná metafora, pokud vycházíme z toho, že epidemii stvořil člověk, nejlépe ukazuje technologii, jak čelit vpravdě infekční politice. Covidismus byl odvrácen vojenskou akcí. A Západ, který všechny usilovně vrhal do spektakulární scény covidu, se náhle a nečekaně ocitl „mimo mísu“. Konkrétně v rusofobním divadle ukrajinské krize.

Po ztrátě scénáře, který, jak se zdálo, již nezvratně směřoval ke koncentračnímu táboru sanitární a digitální diktatury, se Západ po utrpěném fiasku teprve začíná vzpamatovávat. A přechází do protiútoku. Anglosasové, u nichž je na Západě soustředěna konceptuální moc, nebudou vymýšlet nový bicykl, dokud se starý nerozbije. Epidemický scénář již jednou zafungoval. Někdo ho zrušil? Tak tedy rozvrátíme rozvraceče, říkají si ve Washingtonu a Londýně. A plánují novou epidemii, krutější, než byla ta první, s úkolem „odvetným“ konceptuálním úderem zvrátit ruský vojenský úder.

Opičí neštovice to, jak se ukázalo, nespraví – příliš slabé téma. Takže nejprve „angažovali“ Gatese s jeho prsty ve velkých farmaceutických společnostech, pak WHO a jejího šéfa. A nakonec došlo i na Bidena, který vše, co řekl o „přicházející“ epidemii, neřekl sám od sebe, ale bylo mu to evidentně nadiktováno. Včetně toho, že mu zvolili čas a místo. A novinářská otázka, po níž následovala jeho odpověď, byla položena rovněž na objednávku. Jinak by bylo nutné připustit, že v politice dochází k náhodám, což se v politice zpravidla neděje (nemluvě o tom, že náhoda neexistuje).

Zdá se, že konceptuální obrysy vlády v Rusku již zahrnují odpověď na nové pokusy protistrany zvrátit iniciativu zpět na svoji stranu. Zda se to povede, se ukáže teprve až (pokud) svou hrozbu uskuteční, a novou epidemii "instalují".

Bude mít Západ dost odvahy hrát v tísni vabank? Nebo tam po analýze globálních trendů převládnou racionální obavy z přílišného spěchu, dalšího klopýtnutí - a ze ztráty úplně všeho?

Čekat nebudeme dlouho. Uvidíme brzy.

Zdroj.

 
Tagy článku

Doporučujeme

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal. Ideje už roli nehrají. Pro trh, ne pro byznys! Co Topolánek začal, Fiala dovedl do konce. Pravicovou občanskou stranu už v naší zemi nemáme

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal....

Profesor s pruty: Vyhodili ho z práce po rozhovoru pro PP? Je Zelenský oběť Anglosasů? Byl by s Trumpem svět bezpečnější? Jiná cena židovského a palestinského života? Korpoorace stojí nad státem? Spojí se vlastenci?

Profesor s pruty: Vyhodili ho z práce po rozhovoru pro PP? Je Zelenský oběť Anglosasů?...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky