Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Holandsko: Vzpoura pokračuje a šíří se do dalších zemí. Hnůj před vládní úřady. Brusel přes vakcinaci a válku na Ukrajině přichází s vyvlastňováním půdy. Green Deal jako metoda jak vyhubit Evropany. Nikdo by nebyl tak trpělivý jako Putin

Holandsko: Vzpoura pokračuje a šíří se do dalších zemí. Hnůj před vládní úřady. Brusel přes vakcinaci a válku na Ukrajině přichází s vyvlastňováním půdy. Green Deal jako metoda jak vyhubit Evropany. Nikdo by nebyl tak trpělivý jako Putin

19. 7. 2022

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje farmářské povstání v Holandsku, které se ze země tulipánů a větrníků rozšiřuje do dalších evropských států, neboť už je zjevné, že nyní jde o to zasadit zemědělcům smrtící úder a zbavit je jejich půdy

Holandští farmáři se vzepřeli Green Dealu a již skoro měsíc jsou jejich traktory koloritem místních měst. Přestože se blíží období sklizní, v obchodech zůstává plno regálů prázdných a farmáři prodávají produkty svých farem přímo na ulici. Dávají tím najevo dvě věci. Za prvé ukazují, jak by mohly supermarkety vypadat bez jejich práce, na druhou stranu nechtějí obyvatele Holandska nechat vyhladovět, a proto dodávají své kvalitní výrobky na trhy.

Hnůj před vládní úřady

Blokací některých dopravních tepen a skládáním hnoje před vládní úřady tak vcelku kultivovaně poukazují na to, jakou špínu politici a klimatohysterici vytváří, když v rámci ničím nedoložených teorií o údajné potřebě zachránit planetu před přehřátím chtějí omezovat zemědělskou činnost a výrobu kvalitních potravin.

pp

Čtete ZDE: Cejlonský "vzorný grýndýl" vyhnal do ulic statisíce rozzuřených lidí. Zelený fanatik Timmermans by si měl udělat poznávací zájezd do Colomba. Srí Lanka že má být vzor? Tak kdy to bouchne u nás?

Jak už víme, za částí likvidace nizozemských farem není jen snaha snížit emise dusíku a CO2, ale také zájem Billa Gatese, který by tam rád místo rozsáhlých chovů hospodářských zvířat pěstoval své geneticky upravené potraviny. Gates se v těchto oblastech, jak v obchodní, tak i v zeměpisné, velmi angažuje a všichni víme, že proslulý ,,filantrop“ je prostý grázl toužící po přeměně světa dle svých představ.

Přidávají se Němci, Italové...  

Nedávno již poněkolikáté nabídl většinu svého majetku k záchraně světa, přičemž se mu vždy podaří jej spíše navýšit. Všechny ty jeho fondy, nadace a podobné organizace fungují jako továrny na výrobu peněz, zároveň se podílí na totální devastaci lidstva. Gatesovi už nelze věřit ani slovo vypuštěné z jeho úst. Tento gauner profitující na závislosti na počítačích, kterou se mu podařilo spustit na celé planetě, později přešel do farmacie, kde se zaměřil na vraždící vakcinaci, angažuje se v produkci geneticky upravovaných produktů určených k výrobě potravin a usilovně škodí všude tam, kam dosáhne jeho vliv.

Čtěte ZDE: Přesně podle partesu Velkého resetu: Vedle smrtících cen za energie vyvolat hladomor. V Holandsku chce vláda vybít farmářům dobytek. Zablokují zemědělci celou zemi? Inspirace z Kanady: Přidají se kamioňáci? U nás opět bez odporu?

Holandská vláda se tedy nyní otřásá v základech. Devastace místních farem, kterou plánuje, přinutila jejich majitele k protestu, ke kterému se přidali již i němečtí zemědělci hospodařící na polích a statcích v blízkosti holandských hranic. Nejsou jediní, italský Milán zaplavily traktory a další zemědělská technika. Důvodem je uvědomění si toho, že snaha nizozemské vlády omezit živočišnou výrobu je předzvěstí pokračujícího postupu i ostatních eurounijních vlád.

Šílenství zvané Green Deal

Jak víme, i u nás došlo v nedávné minulosti k rušení mnoha chovů hospodářských zvířat, což vede k výraznému zdražování masa a přesvědčování nás, jak vynikající jsou pražení cvrčci. Posledním počinem bruselských šílenců je směrnice nutící chovatele drůbeže registrovat každý i sebemenší chov. De facto by každý příslušník drůbežího národa měl dostat vlastní občanku a je otázkou času, kdy vajíčko bez razítka bude určeno k likvidaci. To berte jako nadsázku.

pp

Čtěte ZDE: Velká krize teprv přijde: Potraviny budou vzácnost i u nás? Likvidace farmářů nejen v Nizozemí? Kdo stojí za požáry v potravinářských firmách po celých USA? Rockefelleři vědí své. Myslí si, že jsme jen ovce vedené na porážku?

Nicméně šílenství zvané Green Deal je v plném proudu a naše vláda se mu podřizuje stejně jako ta holandská. Držíme všem bouřícím se farmářům palce a myslíme si, že se k nim ti naši brzy přidají. Samozřejmě s naší podporou.

Vraťme se domů. V rámci Green Dealu totiž pokračuje i naše devastace. Výmluvy na ukrajinskou krizi, která údajně vede k všeobecnému zvyšování cen, jsou falešná ohraná píseň. Rusko se k Evropě chová lépe, než Evropa k němu. Méně trpělivý vládce, než je Vladimír Putin, by dávno uzavřel všechny kohouty, přes které na zbytek kontinentu proudí plyn, ropa, ale i další komodity.

Čtěte ZDE: Zatím se tu po lidech nestřílí: Ale začne se? Skvostný příklad radikálního pokroku. Staletí krvavé práce nikoho nezajímá. Stalo se, co se stát muselo. Pozítří povinnost i u nás? Likvidací venkova k lepšímu podnebí. Zatím...

Snaha elit vyhubit Evropany

Je vcelku snadné nechat Evropu vyhladovět a zmrznout. Jenže on to dělat nemusí, eurounijní politici to pomocí sankcí a vyzbrojování Ukrajiny dělají za něj. Došlo to tak daleko, kdy byly některé státy varovány před dalšími dodávkami zbraní na Ukrajinu a hrozí jim reálná možnost zásahu vojenských sil ze strany Ruska.

Jestliže Fialova vláda de facto vyhlašuje opakovaně válku Rusku a svým jednáním nás zatahuje do ozbrojeného konfliktu dějícího se daleko za našimi hranicemi, musíme očekávat trest. Jeden je v podobě nedostatku plynu a ropy (byť ta všude ve světě zlevňuje a vysoké ceny na pumpách dávají možnost obrovského výdělku rafinériím a jejich majitelům). Ten druhý trest si ani připustit nechceme, jen připomínáme, že ruské zbraně jsou na technické špičce a mají možnou působnost po celé planetě.

To je jen vsuvka, protože Rusko je náš mnohem menší nepřítel (respektive ono jím není vůbec, ten dojem vytváří liberální média a zaprodaní politici), než bruselská nomenklatura a její plány na likvidaci uhlíkové a dusíkové stopy. Přitom víme, že CO2 i dusík jsou velmi potřebné složky k lidskému životu a existenci přírody.

pp

Čtěte ZDE: Vzpoura nabírá na obrátkách: V Bruselu, v Praze i za mořem. Konvoj svobody má už 70 kilometrů. Theo Fleury: Vraťte nám svobodu! Fialova vláda sprostě lže. Očkovací vyhláška dál platí. Inspirujeme se Kanaďany k povstání?

Kdy se probudí Češi

Zároveň lidé potřebují mít co jíst a snaha elit vyhubit Evropany, kteří se na znečištění planety podílí nejméně ze všech světadílů s výjimkou Austrálie a Antarktidy, má úplně jiné důvody než ochranu klimatu. Z té se udělal pouze kšeft, kterému se farmáři postavili. Bohužel je tu riziko, že dopadnou podobně jako truckeři v Kanadě. Je s podivem, že se naši zemědělci tváří, jako by se nic nedělo, protože se to bude týkat brzy i jich.

Pravdou je, že v Holandsku je farem mnohem více než u nás a tamní chovy jsou podstatně rozsáhlejší. I proto my tolik potravin zbytečně dovážíme. Cestovní pasy masa u nás prodávaného jsou plné razítek z mnoha destinací, někdy je až divné, kolik zemí daná ,,flákota“ procestovala. A podobné je to i s dalšími výrobky. Vše souvisí se vším. Demonstrace v Holandsku a dalších zemích, vojenská operace na Ukrajině, Gatesem geneticky upravované ,,biopotraviny“, nepokoje v mnoha částech světa. Zdá se, že logika a přirozenost byly zatlačeny do kouta a priority lidstva se změnily, přičemž tou hlavní je sebedestrukce.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky