Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Od politických klaunů k hloupým nánám: Debilizace západních politiků nabírá na obrátkách. Pederasti a luxusní ukrajinské prostitutky. Proč teď musejí z kola ven?  A kdo zkříží plány, jako Šinzó Abe, toho prostě odpráskneme. A nic

Od politických klaunů k hloupým nánám: Debilizace západních politiků nabírá na obrátkách. Pederasti a luxusní ukrajinské prostitutky. Proč teď musejí z kola ven? A kdo zkříží plány, jako Šinzó Abe, toho prostě odpráskneme. A nic

25. 7. 2022

Tisk článku

Karel Bek upozorňuje na postupné odstraňování "mouřenínů, kteří posloužili" z nejvyšších sfér západní politiky a jejich nahrazování už jen zcela tupými zmanipulovaným loutkami pro Báječný nový svět Velkého resetu

Sexuální skandály z Británie a Německa dorazily i do USA, kde je Bidenův zvrácený syn znovu objektem federálního vyšetřování z důvodu svého zběsilého utrácení za prostitutky z Ukrajiny a fotografií s nezletilými dívkami. Všechny pilíře západní civilizace tak mohou přijít o své klauny, namísto nichž jsou již připravovány hloupé nány jako Trussová (Velká Británie), Baerbocková (Německo) a Harrisová (USA), aby zaujaly jejich místa.

Tři dámy s intelektem aspirantek na genderové studie jsou ideálními kandidátkami na globalistky, protože místo zkušeností a znalostí mají „soubor kompetencí“ v nejrůznějších věcech, ale nerozumějí ničemu z ekonomiky ani geopolitiky, a proto „nudné věci“ budou řešit „nudní strejdové“, což dámám umožní věnovat se „opravdu důležitým věcem“, jako je podpora transsexuálů nebo zákaz práce zemědělcům, aby po sobě nezanechávali „uhlíkovou stopu“. To by mělo vést k rychlému zániku národních států a na „rozvalinách civilizace“ by měl vzniknout Schwabův „nový báječný svět“.

Báječný syn báječného prezidenta

Syn amerického prezidenta Hunter Biden může být obviněn z organizování prostituce a maskování šeků placením „lékařských služeb“. Potomek šéfa Bílého domu utrácel obrovské částky za dívky s nízkou společenskou odpovědností, píše britský Daily Mail.

Z dokumentů vyplývá, že syn amerického prezidenta vypisoval šeky ukrajinské ženě a banky tyto transakce označily za podezřelé, píše Daily Mail. Ve zprávě o podezřelých aktivitách (SAR – Suspicious Activity Report) vydané společností JPMorgan Chase figurují ženy, jimž syn prezidenta Bidena údajně platil za sex, a jistá Jekatěrina Morjeva z Floridy a posléze z New Yorku, kam přesídlila poté, co obdržela desítky tisíc dolarů od Hunterovy firmy.

Informace z Bidenova iPhonu také naznačují, že vlastnoručně vypisoval šeky maskované jako platby za zdravotní služby, aby zaplatil za eskortní služby dohazované Jekatěrinou, jejíž webové stránky nabízejí „seznámení“ s dívkami ve věku od dvaceti let. Některé Hunterovy platby za prostitutky přišly jen několik hodin poté, co dostal tisíce dolarů od svého otce, píše Daily Mail. Video a fotografie dokazují, že Hunter pomáhal převážet tyto prostitutky přes hranice státu, aby s ním strávily prostopášnou noc, což je potenciální federální zločin.

Materiály má v rukou FBI od prosince 2019, což zvyšuje pravděpodobnost, že syn amerického prezidenta je nyní objektem federálního vyšetřování, které podle zpráv zkoumá možné daňové úniky, praní špinavých peněz a předpokládaný nezákonný zahraniční lobbing související se zahraničními obchodními transakcemi.

Ve zprávě o podezřelých aktivitách (SAR), která unikla z protikorupční neziskové organizace Marco Polo a získal ji DailyMail.com, se uvádí, že „studentka“ Anna Dehtyarová ze Sunny Isles Beach na Floridě obdržela v období od listopadu 2018 do března 2019 částku 274 873 dolarů bez „jasného legitimního ekonomického účelu“. Podle zprávy byly peníze přijaty od osmi odesílatelů, včetně Hunterovy firmy Owasco. V textových zprávách na Hunterově notebooku se objevují také dvě ženy, které jsou uvedeny jako příjemkyně vysokých částek poukázaných na účet Dehtyarové a které byly podle Daily Mailu jím najatými prostitutkami.

Čtěte ZDE: V čele OSN pomatený feminista: Pořád je tu patriarchát. Hrdé stvůry usilují o likvidaci civilizace. Pandemie nerovnosti? Svět vybudovaný muži musí být zničen. Jsou na to v Africe a Asii zvědavi? Základ lidské existence

Jeden horší než druhý

Ovšem zatímco FBI počítá, kolik Hunter utratil za prostitutky, na internetu se objevily fotografie, které mu již hrozí obviněním z pedofilie. Na fotografii syn amerického prezidenta polonahý „odpočívá“ obklopen nezletilými školačkami. A zjevně jim nepřednáší o morálce.

Ještě smutnější pro prezidentova syna však je, že jeho výstřelky vyšly najevo právě v době, kdy na Západě vrcholí sexuální skandály, které stály křeslo Borise Johnsona. Odstoupil nakonec kvůli sexuálnímu skandálu vyvolanému opileckým obtěžováním ze strany jeho chráněnce Chrise Pinchera – zástupce koordinátora parlamentní frakce Konzervativní strany.

30. června vyšlo najevo, že Pincher den předtím řádil v opilosti v elitním klubu konzervativců „Carlton“. Dvaapadesátiletý politik-pederast obtěžoval v klubu dva muže. Poté, co se zvěsti o této noci dostaly do médií, Pincher rezignoval a přiznal, že hodně pil a „ztrapnil sebe i ostatní lidi“. Johnson oznámil svou rezignaci krátce poté.

Následovat ho může také německý kancléř Scholz, jehož spolustraníci na jednom večírku zdrogovali a znásilnili osm dívek. Podle německého listu Tagesspiegel se incident odehrál na soukromé akci, které se zúčastnilo asi 1000 lidí. Podle informací od členů frakce SPD byla zatím potvrzena jedna z osmi obětí „znásilňující drogy“. Jde o jednadvacetiletou dívku, která si po večírku stěžovala, že se necítí dobře a má závratě. Podle jejích slov na akci nepožila alkohol. Ráno si nemohla vzpomenout, co se s ní předchozí noc dělo. Dívka byla vyšetřena v nemocnici a následně byla přivolána policie. „Znásilňující drogy jsou látky, které se přidávají do nápojů, aby se oběť stala bezmocnou a nebránila se sexuálnímu násilí. Druhý den si oběti nepamatují, co se stalo,“ uvedl list.  SPD již přislíbila, že provede vnitrostranické šetření a bude spolupracovat s vyšetřujícími orgány. Nyní všichni čekají na výsledky.

Čtěte ZDE: CIA je třída: Nový stupeň rafinovanosti. Boširov, Petrov i Kim Čong-un už se třesou! Systematická perestrojka. Noví agenti nastupují. Vezme si Koudelka inspiraci? Kvalifikace pro povolení zabíjet. Hypotéza má drobný háček

Konec éry klaunů

Dosud bylo nepředstavitelné, že by vůdci tří zemí, na nichž stojí západní civilizace, padli nebo jim hrozil pád pro sexuální skandály. To se ještě nikdy nestalo, ačkoli skandály, a to mnohem hlasitější, se už staly. Ale v osmi z deseti z nich nedošlo k impeachmentu, přestože doba byla mnohem konzervativnější.

Jenomže jejich čas přišel právě teď – je čas vyměnit klauny za hloupé nány, které s konečnou platností zničí pojem národního státu. Klauni Biden, Johnson a Scholz nebyli pouhými loutkami globální elity, ale vzali na sebe hlavní tíhu důsledků covidových běsů a rozpoutání války s Ruskem. Ať už teď přijde kdokoli, může všechno svést na ně.

Ale nikdo lepší k nápravě už není potřeba; v týchž USA se zcela vážně mluví o zabití Trumpa jako o způsobu, jak zachovat „demokracii“: tedy právo držet lidi v karanténách, zbavovat je finančních prostředků – a přitom křičet cosi o „zlém Putinovi“. A tak budou před volbami klauni vyměněni za hlupačky Harrisovou, Trusseovou a Baerbockovou. Něco jako kolektivní vláda absolventek genderových studií.

Všechny tři dámy jsou si podobné jako sestry. Všechny tři jsou zapálené levičácké trockistky, fanynky pederastie a dalších zvráceností, bojovnice proti „změnám klimatu“, všechny si dříve nedokázaly vybudovat slušnou kariéru a skončily na seznamech „aktivistek“. Inteligence moc nepobraly a snadno ujedou na volání po „suverenitě Rostova a Voroněže“ jako Trussová (která nerozezná města v Rusku a na Ukrajině), vyprávějí, jak jejich nacistický dědeček bojoval proti SSSR za „Evropskou unii“, jako Baerbocková, a pronášejí „vážné proslovy“ typu „musíte jít a být schopni se dostat tam, kam potřebujete, abyste udělali práci a vrátili se domů,“ jako nedávno Harrisová. Všechny jsou zaryté rusofobky, což je vcelku pochopitelné. Taková je prostě móda.

Čtěte ZDE: Starosti viceprezidentky USA: Kamala bojuje proti diskriminaci žen. Na pozadí katastrofální krize řeší genderovou strategii. Sociální experimenty Demokratů na troskách společnosti. Amerika už zjevně velká nebude

Buzny na Hrad!

Při čtení jejich životopisů je těžké si představit, jak se tací lidé mohli dostat k moci. Trussová byla neustále vyhazována z různých ministerstev, někdy i se skandály, ale vždy ji vzali na nové, vnučka nacisty Baerbocková byla přistižena při falšování dokladů o vzdělání, Harrisová je již zesměšňována stejně jako Biden pro neustálé „záchvaty hlouposti“, jak píší v časopise „American Thinker“.

A nyní mají všechny šance stát se hlavami svých států. A to nikoli cestou voleb, ale kvůli odchodu svých šéfů. Ti se také nevyznačovali vysokou inteligencí a politickou prozíravostí a podle Pelevina pracovali jako klauni pro pederasty, tedy globalisty – šéfy korporací a ideology „Velkého resetu“. Ale i klauni dali někdy najevo svůj názor, tudíž jejich mandát vypršel, a je na čase dosadit místo nich tupé loutky, které mají „soubor kompetencí“ v nejrůznějších soudobých agendách, ale nerozumějí ničemu z ekonomiky nebo geopolitiky, takže „nudné věci“ budou dělat „nudní strejdové“ a na dámách zůstanou jen ty „opravdu důležité“. Jako třeba podpora transsexuálů nebo zákaz práce zemědělcům, aby nezaneřádili planetu uhlíkovou stopou.

Přitom samozřejmě nejde o to, že jsou to ženy, Merkelová také nebyla muž, ale o to, že jsou to „buzny“, jako jejich „rodná sestra“ Trudeau z Kanady. Ve výsledku rychle „zničí“ to, co jejich předchůdci zničit nestihli, a nakonec zruší národní státy, aby na jejich troskách vybudovaly Schwabův „nový báječný svět“. Pravda, jsou tu určité nesouhlasné nuance – například euro a američtí skeptici nabírají na síle, ale jak se říká v USA, pokud ohrozí plány, mohou být i odstřeleni.

A proč ne? Na Šinzó Abe se už globalisté pocvičili – a nic, nikdo se nebouří.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky