Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Otázka, která stojí nad všemi ostatními: Být, či nebýt? Či spíše: Budeme či nebudem? Kudy ven z umělé komplexní krize? Jsme už fakticky 17. spolkovou zemí Velkého Německa? Jak zítra, jak za měsíc? A co věštila cikánka?

Otázka, která stojí nad všemi ostatními: Být, či nebýt? Či spíše: Budeme či nebudem? Kudy ven z umělé komplexní krize? Jsme už fakticky 17. spolkovou zemí Velkého Německa? Jak zítra, jak za měsíc? A co věštila cikánka?

1. 9. 2022

Tisk článku

Protiproud TV v další části seriálu rozhovorů Nepodvolení v Protiproudu přináší diskusi Petra Hájka s bývalým zkušeným diplomatem - dnes poslancem za SPD - Jiřím Kobzou

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění

Všechna videa PPTV naleznete ZDE. 

Nejprve velké díky, přátelé!

Rozšiřování Protiproudu do obrazové části jsme zahájili teprve nedávno. Odpověď v podobě zájmu desetitisíců čtenářů-diváků o rozhovory a komentáře ve zvuku i obraze předčila všechna naše očekávání. Pouze v jediném případě nám jeden Protiproudař rozladěně sdělil, že je především čtenář, protože si může nad textem lépe pouvažovat, vracet se a tak dále.

Vysvětlil jsem, že pokud jde o komentáře, najde je většinou i v tištěné podobě pod videem, u rozhovorů to ale dělat nechceme. To proto, že jejich přepis odstraní celou atmosféru, tón řeči, mimiku či gesta diskutujících, jež jsou pro dotvoření celkového dojmu také velmi důležitá.

Jinak jsou však ohlasy nádherné, inspirující a povzbuzující, za což opravdu všem moc děkujeme. Snažíme se postupně obraz i zvuk vylepšovat za nezištného přispění našich přátel z oboru. Není to úplně jednoduché, protože nechceme vysílat z neutrálně působícího (či dokonce virtuálně inscenovaného) "studia", ale přímo z redakčních místností.

Čtěte ZDE: Protiproud TV: V sobotu se vlastenci sejdou v Příčovech. Proč ve volbách propadlo milión hlasů? Havaruje na podzim pětikolka? První signály spolupráce. Jaký má smysl slučování? Pravá vzpoura má i svůj hlubší rozměr

Nic nekončí, naopak, jdeme dál!

V dalším kroku připravujeme živá vysílání (jimž se hezky česky říká streamy), aby do nich mohli svými poznámkami, názory či otázkami přímo vstupovat diváci či posluchači. K tomu jsou však zapotřebí ještě další technická zařízení - pokud má přenos vypadat trochu k světu. A to už znamená další investice. Můžeme k nim sáhnout především proto, že mnozí naši příznivci - vpravdě spolubojovníci - nám nadále posílají finanční příspěvky, někdy i docela štědré.

A to navzdory stále se dramatizující hospodářské situaci v zemi, která nás postihuje všechny bez rozdílu. Uvědomují si však - a často takovou poznámkou svůj dar i doplní - že bez svobodných médií, která se vyvíjejí nejen obsahově, ale také technicky, nemá snaha o zásadní změnu poměrů v naší vlasti proti médiím miliardářským či "veřejnoprávním" šanci na větší dosah. 

Když nás vláda a tajné služby nechaly vypnout, doufali, že Protiproud zlikvidují. Dnes nás čte - a nyní už také sleduje a poslouchá - násobně více lidí než předtím. A je to vláda, kdo se pozvolna hroutí, a jedny tajné služby už jsou přímo v rozkladu (na ty, které nás protiprávně zakázaly, míří naše žaloby).

Nepodvolíme se. A když všichni vytrváme, nakonec zvítězíme.

Díky vám všem za skvělou spolupráci - ve slovech i činech - přátelé! 

Petr Hájek
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky