Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Otázka napohled šílená: Přežít, nebo zemřít? Může být na stole za hodinu. Za týden. Za rok. Nejde o to zda, ale kdy. Postřílíme se? Praha si staví masová pohřebiště. Víc pro nás stát neudělá? Postaráme se sami? Ale jak a s kým?

Otázka napohled šílená: Přežít, nebo zemřít? Může být na stole za hodinu. Za týden. Za rok. Nejde o to zda, ale kdy. Postřílíme se? Praha si staví masová pohřebiště. Víc pro nás stát neudělá? Postaráme se sami? Ale jak a s kým?

23. 11. 2022

Tisk článku

Protiproud TV uvádí další rozhovor Petra Hájka - tentokrát s Alešem Přichystalem, expertem na přežití v extrémních krizích, které jsou kolem nás na spadnutí, aniž si to připouštíme (na rozdíl od Německa, Rakouska a dalších zemí a jejich vlád), a zkoumá jeho odpovědi, které na neinformované mohou působit drsně

 

  • Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. 
  • Nově si bude možné rozhovory a další pořady poslechnout na podcastových platformách, kde budou zároveň archivovány. V sobotní Tea Party se dozvíte více.
  • Pokud by došlo k znepřístupnění videa na použité platformě YouTube, ZDE je jeho alternativní umístění
  • Všechna videa PPTV naleznete ZDE. 

Důležitá poznámka pro spolubojovníky:

Občas do vysílání vstoupí reklamní vložka. Někteří naši diváci jsou z toho rozladěni. Pro ty tedy připomínám:

Když nás vláda a tajné služby „vypnuly“, odstřihly nás současně od jakýchkoli příjmů (agentury nám okamžitě také vypověděly smlouvy). Doufaly, že nás tak položí i ekonomicky. Jenže fantastické „vzbouření“ nepodvolených Protiproudařů, kteří svými finančními příspěvky a dary udrželi „kontrarevoluční magazín“ při životě, jim tuto odpornou totalitní praxi překazilo. Především díky vám jsme mohli nyní začít vysílat i obraz a zvuk – a míříme s tím postupně k něčemu ještě podstatnějšímu.

Na vašich příspěvcích jsme sice dál životně závislí – ale něco se přece jen změnilo:

Vysoká čtenost Protiproudu – a nyní i vysoká sledovanost některých jeho pořadů – způsobila, že zahraniční agentury (na něž Fiala s Rakušanem nedosáhnou) s námi navázaly spolupráci. Nemáme z toho sice zatím žádný podstatný příjem, ale v naší situaci je každá koruna dalším krůčkem k vyztužení zdi, za níž odoláváme náporu cenzorů a stále útočících hackerů ("překvapivě" především z USA - asi se naučili česky, haha).

Věříme proto, že to naše „rodina“ nepodvolených spolubojovníků nejen pochopí, ale bude se s námi radovat, že tím zase o malý krůček unikáme pařátům Fialovy vlády národní zkázy.

Děláme, co můžeme. A vy to – podle vašich reakcí a příspěvků – víte, a oceňujete.

Díky všem!

Petr Hájek, šéfredaktor Protiproudu 
Tagy článku

Doporučujeme

Mohou, co si usmyslí: Rothschildové možná zabrání korunovaci Karla III. Alžběta II. londýnskou City nemilovala. BlackRock si stvořil premiéra Sunaka. Dosadí i prince Williama na trůn? Netflix i bulvár už přikládají hořlavá polínka

Mohou, co si usmyslí: Rothschildové možná zabrání korunovaci Karla III. Alžběta II. londýnskou...

Zveřejnění volebních manipulací dál otřásá Amerikou: Bidenovci, levičácká média a mocné firmy na pranýři. To oni zpochybnili ústavu, nikoli podvodem odstraněný Trump! Proč to asi Rakušan, Pekarová a spol. chtějí zavést u nás?

Zveřejnění volebních manipulací dál otřásá Amerikou: Bidenovci, levičácká média a mocné...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky