Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Mohou, co si usmyslí: Rothschildové možná zabrání korunovaci Karla III. Alžběta II. londýnskou City nemilovala. BlackRock si stvořil premiéra Sunaka. Dosadí i prince Williama na trůn? Netflix i bulvár už přikládají hořlavá polínka

Mohou, co si usmyslí: Rothschildové možná zabrání korunovaci Karla III. Alžběta II. londýnskou City nemilovala. BlackRock si stvořil premiéra Sunaka. Dosadí i prince Williama na trůn? Netflix i bulvár už přikládají hořlavá polínka

8. 12. 2022

Tisk článku

Vladimír Prochvatilov přináší informace o tom, že největší finanční monstra nejsou spokojena s nástupem právoplatného následníka britské koruny na trůn - jakkoli se v jejich zájmu vždy snažil být ultra "pokrokový" v globalistické mantře o změnách klimatu stvořenou právě finančníky a jejich "vědeckými" poskoky

Americký bulvární časopis Globe Magazine zveřejnil skandální článek, v němž tvrdí, že britská kontrarozvědka MI6 předala parlamentu Spojeného království rozsáhlý spis odhalující nekonvenční záliby krále Karla III., které by mohly zabránit jeho korunovaci plánované na květen 2023.

Král Karel III. je pod tlakem, aby abdikoval a přenechal trůn svému synovi, princi Williamovi“, píše se tam. Jasně, bulvární články netřeba brát příliš vážně, jenže nedávno vyšel v "seriózním" deníku Washington Post rovněž rozsáhlý článek s titulkem „Král a jeho manžel: Homosexuální historie britské královské rodiny“.

Odkud vítr vane?

Časopis Globe Magazine vlastní americká společnost Hudson Group, která v posledních letech úzce spolupracuje s globálním finančním monstrem Goldman Sachs. Právě u těchto žraloků v letech 2001-2004 pracoval současný britský premiér Rishi Sunak. Ten, jak víme, je ženatý s dcerou indického miliardáře Narayany Murthyho, majitele společnosti Infosys Corporation, mezi jejíž akcionáře patří největší světové investiční fondy BlackRock a Vanguard.

Bez ohledu na to, zda jsou informace o osobních preferencích krále Karla III. v časopise Globe přesné, není pochyb o tom, že cílem zveřejnění je kompromitovat britského panovníka a případně ho donutit k abdikaci ve prospěch prince Williama. Otázka zní: Proč?

Čtěte ZDE: Proroctví Rothschildů pro nový rok: Co svět čeká a nemine? Ponížení Člověka mezi vším a ničím? Nic není takové, jak to vypadá. Mocní opět zbohatnou na ekonomické a migrační krizi. Boj za „práva“ žen a další pohromy

Britský tisk v posledních letech tvrdil, že královna je už unavená ze skandálů, do kterých ji Charles a jeho manželka Camilla Parker Bowlesová zapletli - a hodlá učinit svým nástupcem právě prince Williama. Na podzim 2018 však královna změnila názor: Britský deník Daily Mirror napsal, že „britská královna Alžběta II. plánuje za tři roky předat otěže moci svému nejstaršímu synovi princi Charlesovi. Královna hodlá v 95 letech odejít do důchodu, a tak se regentem stane její nejstarší syn“. List a zároveň uvedl, že Charles začal dostávat kopie všech dokumentů, s nimiž jeho matka pracovala. Alžběta se tak podle listu snažila, aby v případě jejího předčasného úmrtí nebo nemoci nedošlo k narušení státního aparátu.

Informace z Daily Mirror je věrohodná, protože šlo o oznámení připravované knihy „Charles at 70: Thoughts, Hopes And Dreams“ od královského korespondenta Roberta Jobsona.

Proč královna změnila názor?

Důvodem takového obratu byl prý fakt, že se princ William příliš sblížil s finančními magnáty z londýnské City. V roce 2005 absolvoval stáž v londýnských bankách, přičemž většinu své praxe strávil v největší britské bance HSBC Holdings Plc. Kromě HSBC se o čest získat následníka britského trůnu na stáž ucházely takové významné banky jako Merrill Lynch, JP Morgan Cazenove, NM Rothschild a další. Princ William si však nejen vybral banku HSBC, ale s touto druhou největší bankou na světě zůstal i nadále v kontaktu.

Minoritními akcionáři HSBC (s právem volit představenstvo) jsou tytéž největší americké investiční fondy BlackRock a Vanguard (spojené s firmou tchána Rishiho Sunaka), které podporují globální politiku amerického Federálního rezervního systému (FED), jež je již delší dobu v konfliktu s politikou Buckinghamského paláce. To byl pravděpodobně důvod, proč princ William nesplnil očekávání své babičky.

Teď je ale královna po smrti a zdá se, že finanční monstra se pokoušejí vše změnit.

Čtěte ZDE: Hýbe světem bez povšimnutí: Bojují Rockefellerové s Rothschildy o Británii? Co na to Trump? Zlatá éra vztahů s Čínou. Londýnská dilemata. Kdo financoval zbrojení Podnebesí?

Proč magnáti útočí?

Za článkem očerňujícím Alžbětina syna krále Karla III. jsou podle všeho ti, kdo mají ze skandálu prospěch, a ti jsou jasně viditelní.

Je to londýnská City, kde vládnou Rothschildové. Jejichž zájmy jsou neoddělitelně spjaty s Goldman Sachs, jehož nominant je nyní britským premiérem. A též se zájmy BlackRock a Vanguard, které investovaly do miliardového podniku Sunakova tchána.

Ostatně právě Sunakovou rezignací na post ministra financí 5. července začala vládní krize, která skončila pádem premiéra Borise Johnsona. Příznivci obtloustlého Borise vyjádřili svou nelibost a označili Rishiho za „hada“ a „zrádce“. Superkonzervativci, kteří se shromáždili kolem Johnsona, zřejmě nezaznamenali, že londýnská City bije na poplach, protože její pozice se v globálním finančním systému po Brexitu otřásla.

Johnson chtěl vyvést ekonomiku z krize snížením daní, ale to nestačilo. Finanční magnáti totiž navrhovali, aby se jednoduše zvýšil státní dluh namísto toho, aby se krátil rozpočet a daně. Už tak oslabený Johnson je neposlechl - a byl z úřadu odstaven.

Nová premiérka Liz Trussová během několika dní provedla něco, co lze označit za vraždu libry šterlinků. Její ministr financí Kwasi Kwarteng oznámil tak silný soubor populistických reforem, že libra spadla vůči dolaru na historické minimum.

Kwarteng sliboval snížení daní o 50 miliard liber a zmrazení cen elektřiny, což by stálo nejméně 150 miliard liber, přičemž rozpočtový deficit by automaticky vzrostl o ekvivalent deseti procent HDP.

Čtěte ZDE: Test odolnosti: Zapomeňte! Nic nebylo! Falešné plačky nad cizí královnou. Kořeny zkázy. Výstřel z Aurory. Nejen mileniálové netuší. Výchova před Verdunem. Brána do otroctví dokořán otevřena. Podvolením ke svobodě?

Finančníci versus aristokraté

Libra se vůči dolaru propadla na 1,08 a poté na 1,035. Investoři se začali kosmickou rychlostí zbavovat krátkodobých státních dluhopisů. Rozhořčení na finančních trzích bylo tak velké, že Trussová musela okamžitě zrušit svůj ekonomický program. Ani to ji ovšem před rezignací nezachránilo.

Nahradil ji nominant Goldman Sachs Rishi Sunak, kterého by ani ve snu nenapadlo zasahovat do moci a síly globálních finančníků. Vlády Borise Johnsona a Liz Trussové přivedly londýnskou City téměř ke krachu. Ze Spojeného království se vypařil kapitál a palma burzovního prvenství se přesunula do Frankfurtu a Paříže.

Lze předpokládat, že lidé, kteří odstranili Johnsona a Trussovou a dosadili na Downing Street 10 svého člověka, se rozhodli, že potřebují svého muže i na britském trůně. A tím princ William bezpochyby je. Usazen na trůnu bude horlivě hájit zájmy svých přátel z londýnské City, které jeho babička nemusela - a věděla jistě proč.

Karel III. není tímto vývojem událostí příliš nadšen, což znamená, že skandální články v bulváru o nekonvenčních preferencích britského panovníka budou pokračovat. Ostatně nový "dokumentární" film Netflixu s princem Harrym a jeho podivnou manželkou míří stejným směrem.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Globální finanční pakt: V hlavní roli bude strach. Nejprve plandemie. Pak válka Západu proti Rusku na Ukrajině. A teď naplno našlápnou klimatickou lež. Kdy nasadí finanční šok a digitální měnu? Dáme si už úplné zotročení líbit?

Globální finanční pakt: V hlavní roli bude strach. Nejprve plandemie. Pak válka Západu...

Migrační skandál polské vlády: 600 000 Afričanů dostalo za úplatu víza do EU. Náměstek ministra zahraničí se pokusil o sebevraždu. Kauza měsíc před volbami oslabí PIS a posílí Konfederaci. Polští vlastenci zvedají hlavy. Inspirace?

Migrační skandál polské vlády: 600 000 Afričanů dostalo za úplatu víza do EU. Náměstek...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky