Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Další fáze Schwabova Velkého resetu: WEF chce utratit miliony domácích mazlíčků. Jak jinak, než ve jménu boje proti klimatické změně. Vybijte psy a kočky a opatřete si hady! Po zvířatech následuje eutanazie jejich majitelů

Další fáze Schwabova Velkého resetu: WEF chce utratit miliony domácích mazlíčků. Jak jinak, než ve jménu boje proti klimatické změně. Vybijte psy a kočky a opatřete si hady! Po zvířatech následuje eutanazie jejich majitelů

4. 1. 2023

Tisk článku

přináší zprávy o plánech na hromadnou likvidaci domácích zvířat, která - ve jménu boje proti klimatické změně - má předejít vyvraždění miliard "hloupých a zbytečných" lidí

Světové ekonomické fórum (WEF) nedávno spustilo novou kontroverzní iniciativu, která zaručeně postaví do pozoru aktivisty za práva zvířat. Světové ekonomické fórum momentálně vyzývá k utracení milionů koček a psů na celém světě ve snaze snížit „uhlíkovou stopu“, kterou tato zvířata vytvářejí v důsledku jídla masa.

WEF nařídilo korporátním médiím, aby začaly prosazovat tento narativ. Také chce zavést mezinárodní direktivu, která by od majitelů domácích mazlíčků vyžadovala eutanazii (jak se politicky korektně říká vraždě) svých zvířat.

pp

Čtěte ZDE: Už to spouštějí: Digitální otrokářský systém je kompletně připraven. OSN? Ministerstvo pravdy. Covid a oteplování jako test a trénink. Rockefeller Brothers Fund  a spol. chtějí jen dobro! My, muži a ženy určení k likvidaci, se podvolíme?

Média již vytáhla do boje

Televizní stanice CNN, která je vždy v čele při prosazování globalistické agendy, začala vybízet diváky, aby ve snaze bojovat proti klimatickým změnám vyhladověli své domácí mazlíčky k smrti. Na své webové stránce nedávno zveřejnila článek s názvem „Naši domácí mazlíčci jsou součástí klimatického problému. Tyto tipy vám mohou pomoci minimalizovat jejich uhlíkovou stopu“.

Liberální sadisti v CNN tvrdí, že strava mnoha domácích mazlíčků s vysokým obsahem masa způsobuje uvolňování plynů, které oteplují atmosféru naší planety (právě tak jako dobytek chovaný pro potravu lidí). Odpovědní majitelé domácích zvířat by proto měli vyměnit svého nejlepšího přítele za želvu nebo jiné zvíře.

Zajímavé: Biblický had je prý OK

„Hadi, želvy a plazi mají opravdu malý vliv na klima,“ tvrdí CNN a vysvětluje, že vaše kočička nebo kocourek budou stejně muset žrát brouky, stejně jako lidé. Tedy za předpokladu, že vám Klaus Schwab dovolí, abyste si je v budoucnosti vůbec ponechali.

Agentura Bloomberg, další hlásná trouba globální elity, ve stejnou dobu naskočila do rozjíždějícího se vlaku a vyzvala majitele domácích zvířat, aby nechali své mazlíčky zlikvidovat - tentokrát zase v boji proti inflaci.

Hollywoodská celebrita Emma Thompsonová zašla ještě dál. Navrhla majitelům domácích zvířat, aby své domácí mazlíčky jedli - a přežili tak takzvanou „klimatickou krizi“.

Navrhovaný mord stamiliónů zvířat se zatím setkal jen s pobouřením skupin za práva zvířat i majitelů domácích zvířat, kteří si odvážili tvrdit, že je to neetické a zbytečné. Velmi důvodně se obávají, že s majiteli domácích zvířat před přijetím takového drastického rozhodnutí nebude nikdo diskutovat.

Čtěte ZDE: Sekta klimatických apokalyptiků: Stop naší civilizaci! Dogma o tání ledovců se hroutí. Skuteční vědci vyvracejí tupé lži: Žijeme v cyklu doby ledové. Vymřeme spíše zimou, nikoli horkem. Symbol náboženství smrti a zmaru už i na Letné

Nejde o počasí, tím méně o klima

Navzdory odporu však WEF tvrdí, že toto opatření je nezbytné, protože vybití domácích zvířat na celém světě prý pomůže snížit globální oteplování a další environmentální problémy způsobené - jak jinak než "přelidněním". A etika? Jakpak ne? Toto opatření přece pomůže snížit případy týrání zvířat, protože pak žádné domácí zvíře nebude vystaveno zanedbávání nebo špatnému zacházení.

WEF se zatím dostalo pod palbu jen pro "nedostatek transparentnosti" v tom, jak byla tato šílená iniciativa navržena. Organizace totiž neposkytla žádné důkazy (protože neexistují), které by dokazovaly, že eutanazie domácích mazlíčků bude mít pozitivní vliv na životní prostředí. Pokud však v poslední době věnujete pozornost politice WEF, již samozřejmě víte, že globalistům ve skutečnosti nejde o "záchranu světa".

Všechny návrhy WEF v rámci Velkého resetu mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby vzali lidem všechny radosti života, způsobily maximální bolest, a nakonec mávli rukou nad vlastní existencí jako takovou.

Jak rozdrtit lidskou duši?

Kampaň s cílem přimět lidstvo vzdát se masa a živit se brouky a cvrčky je dokonale ilustrativním příkladem. Zdroj z WEF nakonec nepřímo přiznal, že jde především o „rozdrcení lidské duše“. Proč by měli mít nevolníci v navrhované dystopii povolenu společnost zvířat jako způsob k lepšímu vyrovnání se s beznadějí a odcizením, které vysává duši? K tomu jsou přece určena (neúčinná a potenciálně škodlivá) psychiatrická antidepresiva.

Za vším je ovšem snaha o depopulaci, která byla dlouho vydávána za "konspirační teorii", ale teď už o ní mluví zcela otevřeně (jako o většině ostatních). Už se to ani nesnaží držet v tajnosti. Nejprve však bude nutno úplně "popravit Boha". Podle různých osobností WEF jsou všechna náboženství proti Světovému ekonomickému fóru, protože chtějí „více duší“, přičemž WEF jich „chce na planetě méně“.

V jakém bodě je zastavíme a řekneme „dost“? Kolikrát musí Světové ekonomické fórum vyhlásit své zlověstné úmysly, než se svět zastaví a uvědomí si, co to vlastně ti zločinci hlásají? Pravá ruka Klause Schwaba, Yuval Noah Harari, který nahlas říká věci, jež jiní jeho kolegové zpočátku vždy jen šeptají, minulý týden přiznal, co mnozí už dlouho tušili.

Čtěte ZDE: Zatím se tu po lidech nestřílí: Ale začne se? Skvostný příklad radikálního pokroku. Staletí krvavé práce nikoho nezajímá. Stalo se, co se stát muselo. Pozítří povinnost i u nás? Likvidací venkova k lepšímu podnebí. Zatím...

Za mazlíčky následují jejich majitelé

Podle Harariho, který propagoval svou novou knihu, je velkou politickou otázkou 21. století: „K čemu potřebujeme na světě tolik lidí“? A není to ani poprvé, co Yuval Noah Harari prozradil jejich plány s lidstvem. Nedávno prohlásil, že WEF považuje velkou většinu lidské populace za zastaralou, zbytečnou a nadbytečnou. Rozšířenou úzkost z těchto plánů mezi „obyčejnými lidmi“ vyhodnotil jako zakořeněnou ve strachu, že v budoucnosti řízené „inteligentními lidmi“ zůstanou „pozadu“.

Podle Harariho, který promluvil jménem samozvaných globálních elit a potvrdil, že „převážnou většinu z vás prostě nepotřebujeme“, jsou takové obavy lidí oprávněné. Samozřejmě, mainstream je zkorumpován Světovým ekonomickým fórem a na něj napojenými korporátními průmyslovými a bankovními giganty, takže vás „zruší“ (zcenzuruje, vypne, zničí kariéru a podobně), pokud si troufnete otevřeně či dokonce nesouhlasně promluvit o některém z těchto šílených záměrů. 

Mohou cokoli. Podle řady médií hlavního proudu v roce 2022 je vlastně už i obezita zdravá, vakcíny nezpůsobují, že lidé zbytečně předčasně umírají, a potrat je vlastně láska. George Orwell nás před těmito zločinci varoval. Varoval, že nás přesvědčí, že i válka je vlastně mír. Jakou jen měl pravdu! Nyní přesvědčují, že eutanazie domácích zvířat je způsob, jak zamezit jejich týrání. Dokonalé...

pp

Čtěte ZDE: Nedejme se zmást: Otrokáři Velkého resetu se dál snaží tvářit jako vítězi. Ve skutečnosti jim dochází dech. Hladové hry už jsou příliš. Umělá komplexní krize jim zlomí vaz. Rusko a Čína řekli jasné NE! Poženeme je svinským krokem

Vzdáme se bez boje?

Brzy se ukáže, jak rychle se podaří WEF donutit země po celém světě, aby tyto jeho další "návrhy" přijaly. Zdá se však, že majitelé domácích zvířat se nevzdají bez boje. A ani by neměli.

Světové ekonomické fórum tak pokračuje v sérii mrazivých varování, která mají jeden společný základ: Odevzdejte svou suverenitu globální elitě, jinak budete čelit jisté smrti. Tato po moci toužící skupina miliardářů a politiků už dlouho plánovala zotročit masy - a nyní již vše salámovou metodou uvádí do praxe. Tvrdí, že pouze úplným předáním naší svobody a autonomie vyvoleným elitám smíme doufat, že se vyhneme katastrofám, které před námi rýsují na obzoru.

Naštěstí se stále více lidí se probouzí, a odmítá podřídit se tyranským požadavkům WEF. Odvážní rebelové povstávají, aby bojovali proti samozvané globální elitě, odhodláni bránit své životy a suverenitu, chránit své rodiny a ty, které milují.

Připojíte se k nim v boji za svobodu, nebo se obalíte strachem, a podřídíte se požadavkům genocidní globální elity? Výběr je na každém z nás.

Ale ať uděláte cokoliv, nepodceňujte důsledky svých (ne)rozhodnutí.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Pokrytecká hra britských konzervativců: Ne zákazu kouření! Předstírání boje za svobodu. A co cenzura, covidismus, klimatická lež? Co svoboda projevu - a hlavně po něm? Poštěkávat, jen když nic neriskují. Zbabělci nejen na ostrovech

Pokrytecká hra britských konzervativců: Ne zákazu kouření! Předstírání boje za svobodu....

Hlavní disciplína západního olympismu: Surfování na vlně rusofobie. Kdepak Hitler, MOV! Ke komu se modlí Bach a bruselský idiot? Genocida Palestinců je OK. Režim kyjevských nácků jakbysmet. Na podlidi jsou jiná měřítka. Jako vždy

Hlavní disciplína západního olympismu: Surfování na vlně rusofobie. Kdepak Hitler, MOV!...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky