Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Ještě není na Hradě, a už škodí zemi: Provokace Číny a lobbing za F-16 pro Kyjev. Vrány na sletu. Cvičené opice ukrajinské válečné koalice. Podaří se Bruselanům za 3 roky překopat a zničit ČR? Tato noc nebude krátká

Ještě není na Hradě, a už škodí zemi: Provokace Číny a lobbing za F-16 pro Kyjev. Vrány na sletu. Cvičené opice ukrajinské válečné koalice. Podaří se Bruselanům za 3 roky překopat a zničit ČR? Tato noc nebude krátká

2. 2. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý sleduje se zděšením první kroky Petra Pavla, který už stihl udělat řadu nepřátelských kroků vůči Rusku i Číně a dává to do souvislostí s aktuální pozicí naší země v probíhajících uměle vyvolaných krizích

Stačilo doslova jen pár desítek hodin a už se ukazuje, proč varování před jeho zvolením byla oprávněná. Místo starosti o český národ se Petr Pavel připravuje na oslavnou výpravu na Ukrajinu, na níž by mu měla společnost dělat účastnice obdobného projektu, jakým byla cesta generála na Hrad, na celém Slovensku dávno již nepopulární prezidentka a vědma Čaputová.

Telefon občana Pavla na Tchaj-wan

Proč je hlavou Slovenské republiky, to by nám mohl odpovědět Soros, který ji tam dosadil, a vědma proto, že umí věštit, takže se po boku Pavla objevila při vyhlašování výsledků voleb rychleji, než bylo vše jisté. Úsměvné vysvětlení o cestě Čaputové do Špindlerova mlýna na MS v alpském lyžování nelze brát vážně.

pp

Čtěte ZDE: Den poté: Co prozradil ruský zrádce? A co americký ambasador? Pavel byl dosazen, nikoli zvolen. Chvilkaři mají obavy? Okamura nabízí spolupráci? Rozděl a panuj. Cukr a bič v praxi. Vinnetou se mýlil: Boj!

Dalším počinem Pavla byl telefonát na Tchaj-wan, kterým naštval Čínu. Jakým právem si dovoluje dosud neinaugurovaný prezident, tedy stále prostý občan, kontaktovat vedení jakékoliv země, tím spíš ve skandálních šlépějích Vystrčila (ODS), je nepochopitelné. Navíc vrány už se slétají a začínají kout plány. Společné setkání Fialy, Pekarové a Vystrčila s Pavlem připomíná setkání Bratrstva kočičí pracky. Chyběl už jen Rychetský.

Pavel se připravuje na převzetí moci. Zdviženým ukazovákem míří proti Hradu a tamní končící exekutivě, slibuje generálskou funkci Zemanem oprávněně kritizovanému Koudelkovi a připravuje další povyšování v akademické obci, k jejíž značné části projevoval dosud sloužící prezident právem despekt. Vítězstvím Pavla tak bude dokončeno, co si "liberálové" dali (či spíše z Washingtonu dostali) za úkol. Ať nikdo neříká, že Pavel nebyl kandidátem Fialou vedené Pětikoalice.

3 roky na přetvoření ČR

Dosud Fiala vysílal trapné signály, teď už má v ruce potřebné trumfy a kruh se uzavřel. Mají téměř 3 roky na přetváření České republiky. Opozice se nespojila, nespokojené přestaly demonstrace bavit, organizátoři jsou rozeštváni. PRO Jindřicha Rajchla je zatím spíše v ilegalitě, Trikolóru pohřbil zbabělý Václav Klaus ml., Svobodní nikoho nezajímají.

Policie a justice jsou pod kontrolou vlády, média jí jdou na ruku, rebelům budou zastřižena křídla. O SPD škoda mluvit, nikdy nevyužila možný potenciál. ANO je na stropu možností s mizernou koaliční perspektivou. Vládě nic nehrozí, tedy pokud něco sama fatálně nepodcení. A tím její sebevědomí stoupá.

Čtěte ZDE: Liberální demokratůra v praxi: Ten, kdo nevyzná jedinou ofiko pravdu, končí. Drulákův vyhazov z práce. 99 udání docenta Ševčíka za rozhovor pro PPTV. Záhada: Západ vítězí, i když prohrává. Jako za dob Pavlovy rudé rodinky

Přesto ji může něco zastavit. Situace na Ukrajině, i přes lživé ujišťování našich médií a většiny politiků, začíná být pro Ukrajince neúnosná. Vysoké ztráty znamenají nedostatek vojáků na jejich straně, a ti, kteří utekli do zahraničí, se do války nehrnou. Místní ,,nábory“ nestačí, zdaleka ne každý chce bojovat za cizí zájmy. Ty velmi dobře pojmenoval exprezident Václav Klaus st. ve svém vyjádření k situaci na Ukrajině.

Vítezství Ruska se blíží

V podstatě obvinil Spojené státy a Západ ze zneužití Ukrajiny a k zatažení Ruska do války. Vyslovil se proti organizování Majdanů jako prosazování zájmů západních velmocí. Musel v sobě najít dost odvahy, řekl-li to veřejně. Vždyť v naší zemi je něco podobného již na hraně oddělující svobodu projevu a názoru od diktátorského přístupu vládní kliky, jež chce jiná, než oficiálně povolená slova trestat, jak hrozí ministr vnitra Rakušan. Samotný Pavel se vyjádřil že souhlasí s cenzurou názorů, které by dle jeho zfanatizované mysli mohly rozvrátit stát (kde a kdy jsme to tu už slyšeli?, pozn. PP). Stát ve skutečnosti ničí podlá politika vlády.

Ukrajinská válka se blíží k vrcholu. Rusové přitlačili a Západ Zelenskému zdaleka nevyhoví ve všem, co by si tento profesionální komik přál. Zbraně jsou jedna věc<, vycvičené posádky druhá. Americké tanky jsou do rozbahněné i mrazivé Ukrajiny těžké, nabízené německé již za zenitem, jaderné hlavice v rukou kyjevské vlády by byly rozhodujícím krokem k celosvětové katastrofě. Postarší stíhačky F16 jsou dobrým terčem, F35 jsou víc než problematické, byť Černochová po nich snad přímo fyzicky touží. Koupit je by ale byla nejhloupější investice za posledních mnoho let.

pp

Čtete ZDE: Kyjev: Dejte nám tanky, jinak končíme. Dodávky zbraní na Ukrajinu drtí západní vlády. Zelenskyj: Potřebujeme tisíce obrněnců! Ruské dobytí Soledaru a hroutící se obranné linie u Arťomovska. Mediální pohádky o prohře Moskvy

Oproti tomu Rusové dosud nenasadili nejmodernější techniku, spíše vyprázdnili sklady s tou starou. Udělají pořádek tam, kde chtěli, a co bude dál, to zatím netušíme. Jisté však je, že za této situace je chování naší vlády i občana Pavla vědomou sebevraždou České republiky. K vítěznému Rusku se nepochybně postupně přidá více států. Eskalace napětí kolem Tchaiwanu jistě ještě více přiblíží Rusko k Číně proti americkému četníkovi.

Naše pidipískoviště je hračkou pro Sorose

Také napadení Íránu může zamíchat kartami. Írán má rovněž blízko k Rusku. Připomeňme ještě obrovitý ekonomický pakt BRICS, ve kterém se k Rusku a Číně přidávají další významné světové ekonomiky. Proti tomu stojí předlužené USA, EU pracující na digitálním euru degradujícím hotovost a Green Dealu s funkcí vraha prosperity.

Evropa bez Ruska, tamních surovin a průmyslu stěhujícího se do zámoří nikoho nezajímá. Američané obětují pro své zájmy kohokoliv. Nyní teče krev na Ukrajině. Evropa je v podstatě bezbranná, její výzbroj je mizerná, snad s výjimkou Velké Británie. Hrdí Rusové navíc bojují o svou svobodu a identitu. To násobí jejich nasazení. Všichni už chápou, že Vladimír Putin byl o pár kroků napřed, když začal Ruskou federaci včas přezbrojovat a modernizovat.

Momentálně proti sobě stojí USA a Rusko. Za dveřmi jsou připraveny Velká Británie a Čína. To už by byl větší problém. Naše pidipískoviště je hračkou pro Sorose, ale titáni jej berou podobně jako Ukrajinu: potencionální bojiště plné místních padlých. A Fiala s Pavlem dělají vše proto, aby se tak stalo.

I pokud bychom se však válce nakonec vyhnuli, dopadnou na nás zničující důsledky ekonomického hazardu a zaprodanosti vlády stejnou intenzitou. Neobchodovat s Ruskem a Čínou zároveň znamená kolaps.

Ještě příznivci Pavla tleskají?

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra Kubricka? Když lid uvěřil letu v krabičce od sardinek, uvěří všemu. A stalo se. Doznání? Pomalu, ale jistě. Co na nás chystají po 9/11 a covidu?

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra...

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly terén. Vyslanci ANO Babiš účast zatrhl. Jak využít temné zbraně protivníka? Svým vlakem ke svobodě, nebo cizím dobytčákem do gulagu?

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky