Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Liberální demokratůra v praxi: Ten, kdo nevyzná jedinou ofiko pravdu, končí. Drulákův vyhazov z práce. 99 udání na docenta Ševčíka za rozhovor pro PPTV. Záhada: Západ vítězí, i když prohrává. Jako za dob Pavlovy rudé rodinky

Liberální demokratůra v praxi: Ten, kdo nevyzná jedinou ofiko pravdu, končí. Drulákův vyhazov z práce. 99 udání na docenta Ševčíka za rozhovor pro PPTV. Záhada: Západ vítězí, i když prohrává. Jako za dob Pavlovy rudé rodinky

27. 1. 2023

Tisk článku

Lu Lina komentuje poslední výkony korporátních médií, která kromě kampaně pro vládního Petra Pavla přinesla další útoky na svobodu slova pro nepodvolené, kotrmelce při vpravdě goebbelsovském zdůvodnění prohry Západu na ruské frontě a další potlesk vynálezu perpetuum mobile USA na náš účet

Za pálením koránu ve Švédsku stojí Moskva. Vida. To je ovšem naprosto překvapivé zjištění, které jistě vůbec nikdo nečekal.

Už se to blíží

Vyhládlí Rusové bez munice po sérii porážek, panických ústupů a svržení Putina dobyli Soledar. Přemítám, kde asi udělali soudruzi z NATO chybu. Protože soudě dle médií naše zbraně přece už měsíce postupují vítězně vpřed.

Anomálie

Čína pomáhá Rusku ve válce. Zjistili Američani, a dali ji na pranýř. No, fuj! Pomáhat jiné zemi ve válce, protože to vyhovuje vašim národním zájmům? Svět má velké štěstí, že takto odporně se chová jenom Čína.

Lekce z dialektiky

Lidem, kterým to správně politicky nemyslí, musí postupně stále masivnější západní podpora Ukrajiny celkem logicky připadat jako postupné zavlékání Západu do války. Ovšem lidé, kterým to správně politicky myslí vědí, že stále masivnější západní podpora jedné strany konfliktu naopak prý hrozbu zavlečení Západu do války snižuje. Pro ty, co nepamatují bolševika: Říká se tomu dialektika a k dokonalosti ji dotáhl Němec jménem Marx. A Němec jménem Scholz ji zjevně bravurně ovládá. Budu se smát až do nezavlečení.

pp

Čtěte ZDE: Krutá americká zima: Fakt, to globální oteplování je ale svinstvo! Ukrajina na steroidech. Jak stařeček Leopold vzrušil soudružku Černochovou. Kde jsou ty prázdné regály v Moskvě? Což Rožánek chrápe? Havloid nevolí chartistu Baštu?

V soudružském kolektivu už nebylo místo

Seznamte se: Petr Drulák, politolog, bývalý diplomat, publicista, jehož geopolitické analýzy mají vysokou kvalitu - a nově také disident. Vyhozen z práce na Ministerstvu zahraničí kvůli politickým názorům. Bláboly o nadbytečnosti nemá smysl komentovat. A podotýkám, že fakt veřejně nevelebil ani Třetí říši, ani Sovětský Svaz, ani nevyzýval k rozvěšení vlády po kandelábrech. Žádný primitivní radikalismus, prostě jen vnímá svět jinak, než je povoleno, a nebojí se to říct nahlas. A s tím si prostě dneska v „liberálních“ demokratůrách naděláte do bot úplně stejně spolehlivě jako za bolševika.

Podle genderově vzorně vyváženého dua jakýchsi dvou uvědomělých prvoků z uvědomělé redakce Seznamu se dokonce některé z jeho názorů „kryjí s tezemi šířenými ruskou propagandou…“ Ha! Jako třeba, že při protivládním puči na Ukrajině (2014) se významně angažovali Američané. No, ono bude pro člověka s mozkem asi celkem stále těžší nekrýt se sem tam s tezemi ruské propagandy, pokud jeho pohled na věc i ty teze vycházejí z faktů.

My ovšem patříme k té části světa, kde zvítězila jediná povolená pravda, takže fakta jsou už to úplně poslední, co se při výrobě veřejného mínění používá.  A kdo na faktech staví, šíří ruskou propagandu, a proto z něj pro začátek veřejně uděláme idiota, co touží žít v samoděržaví, a pak ho vyhodíme z práce. A tak dále, všichni, kdo jsme byli před rokem 89 schopni vnímat - a nežili jsme ve vzorných socialistických rodinách, jako byli třeba Pavlovi - to dobře známe. A myslím, že takto postiženým je celkem putýnka, jestli se jim to děje za vlády tehdejších bolševiků nebo dnešních neobolševiků.

pp

Čtěte ZDE: Jde o víc, než si myslíme: Pavel a jeho řídící důstojníci. Rozkazy plnit umí. V Aspenu ho vyučili. Nejen studenti jsou zvalchovaní propagandou. Půjdeme do války? Jít volit v druhém kole je pro nepodvolené občanská povinnost

Žádáme nejvyšší trest!

A dalším, kdo možná už brzo dostane padáka pro nadbytečnost, je děkan VŠE Miroslav Ševčík. Dát rozhovor pro nemainstreamové médium (Protiproud TV), to je skoro stejné, jako by v uniformě SS a s ruskou vlajkou v ruce pomočil Havlův hrob, a pověsil to na jůtůbko. 99 nových pragováků už dokonce sesmolilo rezoluci, která jménem lidu rozhořčeně žádá pro ruského švába nejvyšší trest. K tomu bych rád podotkl, že příčetných akademiků nám zbývá jako šafránu. A až budou za nastávající normalizace všichni topit biomasou v kotelnách, hlídat v noci solární elektrárny, či kutat na Cínovci lithium pro naše spojence, vysoké školy budou definitivně plodit už jen tukany s intelektuálním potenciálem listového salátu z Kauflandu.

Vymýtit to hadí plémě

Ruskou propagandu přímo z bojišť spočívající v jiném pohledu na věc, než má Reuters a ARD prý šíří i jedna mladá Němka. A už ji zato taky dostihla revoluční spravedlnost. Vyhodit z práce jako Druláka ji prý nešlo, tak jí demokrati rovnou zavřou. Správně. Kam bychom my na Západě přišli, kdyby si tady každý nahlas říkal co chce, o čem chce? Anebo dokonce vyvolával pochybnosti o "narativech", že.

Éljen a tizennegyedik regiment!

Aktuálně.cz se zase zavzdušnilo z Orbána. Protože je málo bojechtivý a veřejně se rouhá, že válka na Ukrajině není maďarskou válkou. No, to je fakt hrozný. A Maďaři to tomu mírovému štváči určitě hned při nejbližších volbách konečně spočítají.

Staré známé věčné časy

Náš, po Antonínu Zápotockém druhý nejlidovější předseda vlády v historii míní, že prezident musí mít jasnou prozápadní orientaci a schopnost spojovat společnost. Hm. Přemítám, co ty bláboly asi znamenají. Jakože se Západem na věčné časy a nikdy jinak? To už tady jednou bylo. A fakt se to moc povedlo. Takže červík pochybností vrtá a zkouším si představit, co bude, když se na tom Západě, ke kterému teď přimontováváme úplně všechny ty trubky, co jsme kvůli svaté válce USA s Ruskem odmontovali od Východu, něco podělá.

pp

Čtěte ZDE: Američtí jestřábi tlačí svět do 3. světové války: Dalších 100 miliard Kyjevu? Hlavní média už připravují Američany: Jaderný útok na USA? Netřeba se bát! Stačí sejít do sklepa a schovat hlavu! Z blázince rovnou do vlády či do médií...

A že mě na první dobrou napadá fakt hodně možností. Co když se třeba naplní demografické prognózy a Západ se stane muslimským, včetně všech těch vymožeností islámu? Co když na Západě, zbídačelém válkou s Ruskem na Ukrajině, sankcemi a zeleným údělem, vyhrajou už příští volby drtivě extrémisti, populisti a šiřitelé kremelských dezinformací? Co když si i Američani vezmou od těch současných magorů svojí zemi zpátky? Nehodila by se v takovém případě orientace i trubky pro sichr na víc světových stran? Abychom je zas v kalupu nemuseli brzy předělávat. Třeba zase zpátky na Východ.  A neměl by prezident mít hlavně pročeskou orientaci?

Spojování společnosti je z podobně inteligentního kadlubu. Ať mi Dmytro proboha ukáže nějakou spojenou společnost, která nefunguje zároveň jako koncentrák. Aspoň jednu. Svobodná společnost je z logiky věci obvykle přirozeně rozpojená. Protože různé názory. Protože hádání se, který je blbější. Ze spojené společnosti a těch co furt chtějí někoho spojovat, mám husí kůži.

Máme viníka

Češi mají nejdražší elektřinu v Evropě a podle ministra deindustrializace a návratu k výměnnému obchodu za to může Bohemia Energy. Ne proto, že Evropské unii, jejím členům i koloniím jako jsme my, vládnou už desítky let pouze exportní vemena jako je on sám, ale proto, že klekla jedna česká firma. Určitě. To bude ono. Pro posilování důvěry občanů v naši báječnou vládu dělá tenhle kouzelník hned po šílené ministryni války fakt asi nejvíc.

Game changer

Bez stíhaček F-35 se prostě neobejdeme. Jistě. My totiž nejsme malá a chudá kolonie s domorodou pidiarmádou na baterky, jejíž historicky nejpoužívanější zbraní je bílý prapor, ale něco jako Švýcarsko říznuté Saúdskou Arábií a Tureckem. Zdroje prostě jsou. Takže jenom to nejlepší je pro nás dost dobré. A to zvlášť teď, když naše koloniální pidiekonomika jde do kopru a vláda národní spásy lidem radí, aby si, když nemají na plyn, vzali svetr. Nejlepší doba na nákupy podobných věcí.

pp

Čtete ZDE: Kyjev: Dejte nám tanky, jinak končíme. Dodávky zbraní na Ukrajinu drtí západní vlády. Zelenskyj: Potřebujeme tisíce obrněnců! Ruské dobytí Soledaru a hroutící se obranné linie u Arťomovska. Mediální pohádky o prohře Moskvy

Protože klíčovou zbraní moderní války, jak všichni vidíme na Ukrajině, jsou přece stíhačky. Američani zjevně objevili perpetuum mobile: Nejdřív vám vyrobíme nepřítele. Pak vám k boji s ním prodáme naše hyperdrahé hyperzbraně. Tím posílíte naši ekonomiku. A až to u vás kvůli „boji“ s tím nepřítelem klekne, tak budeme investovat do vaší rekonstrukce. Což zase posílí naši ekonomiku. A vliv, pochopitelně. Základním předpokladem fungování cyklu pochopitelně je, že američtí „spojenci“ musí být bezobratlí, ideálně s žebříčkovou nervovou soustavou. Jinak to nefunguje. Tohle prostě nejde v jádru neobdivovat.

Bezpečnostní riziko

„Závislost Gruzie na Rusku je bezpečnostní riziko,“ říká jakási moudrá hlava. Aha. Tak tohle by mě fakt nenapadlo, a proto mám několik otázek. Bezpečnostní riziko pro koho, proboha? Pro Evropskou unii? A šlo by kapku upřesnit, v čem to riziko spočívá? A co byste s tím asi tak chtěli dělat? S tím, že malá země daleko od Evropy v sousedství velké země, které spolu mají silné historické, ekonomické i kulturní vazby, je na té velké závislá? S tím, že jim to funguje i bez evropských hodnot? S tím, že ta velká země si ale celkem logicky hlídá, co se u malého souseda děje, protože, opět celkem logicky, chce mít na svém zadním dvorku klid? A není takový vztah a vazby úplně normální a nepraktikují to úplně všichni (USA na místě prvním)?

Co my a naše totální závislost na Německu? Není ta, vzhledem k tomu, kam Německo směřuje, mnohem větším rizikem? A neměli by proto moudré hlavy (pardon, to asi ty televizní debaty) raději řešit tohle, než závislosti nějaké daleké, absolutně nedůležité zadele? A fakt vám připadá úplně normální pokoušet se tyhle vztahy po celé zeměkouli cíleně rozesírat, protože si z nějakého záhadného důvodu myslíte, že celý svět musí vypadat jako Německo?  Bože můj…

V sobotu 28. ledna od 15:30 budeme na téma prezidentských voleb opět hovořit, tentokrát v živém přenosu, kde budeme též reagovat na dotazy a poznámky diváků: Youtube kanál Protiproudu.

Touché!

Podle Macrona je válka na Ukrajině důsledkem existenční krize Ruska. A Putin si prý myslí, že „ruský úděl je imperialistický a spočívá v koloniální válce proti sousedním mocnostem.“ Aha. Takže ne především důsledkem idiocie Západu? A koloniální války po celé zeměkouli, včetně Evropy, vede posledních 33 let Rusko, a ne především USA a NATO? Francouzi mají velké štěstí, že v jejich čele stojí v těchto převratných dobách myslitel takového formátu.

Teď to přijde

Všem mediálním odborníkům přes vojenství, co právě teď všude jásají nad tím, že Helmuti „zcela nečekaně“ konečně přestali dělat Zagorku, a pošlou Dmytrům Leopardy, což, podle toho co vidíme a slyšíme, zjevně znamená porážku Ruska do tří dnů, bych rád poskytl zásadní informaci. Několik desítek Leopardů, se kterýma notabene neumějí zacházet a které fakt rozhodně nejsou nezničitelné, bude Ukrajincům zhruba tak platných, jako byly před časem samotným Němcům na stejném bojišti stejně bájné Tigery. Než jich dostanou dost a než se s nimi naučí zacházet, bude nejspíš po válce. A při představě tolika dalších zcela odlišných typů na údržbu mimořádně náročných zbraní, o kterých víte pendrek, úplně vidím tu famózně fungující logistiku, která ten tankový Babylon udržuje cestou do Moskvy v chodu. Přeju hodně štěstí.

Tak dělej!

Tanky, no konečně. A teď mi honem přičaruj letadla a lodě a ponorky a hlavně hodně moc! Tak dělej!! Aneb podej čertu prst… Budu se smát až do pravoslavných Vánoc.

Pochopitelně ukrajinských.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Tři tváře lidovlády: Moskva, Kyjev, Washington (Brusel). V Rusku se volí. V Kyjevě a na Západě jen dosazuje. Brutální podvody. Cenzura jak břitva. Trump: V USA místo voleb Orwell. Není kouře bez ohně. Máme na výběr?

Tři tváře lidovlády: Moskva, Kyjev, Washington (Brusel). V Rusku se volí. V Kyjevě a na...

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky