Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vláda noční můry: Ukončeme ji! 7 hodin Okamury. Bandera party v Plzni nejsou žádná náhoda. Ukrajinští náckové u nás sejí dračí semena. Nebude elektřina? Washingtonu ani Bruselu nic nedlužíme. Pryč od nich!

Vláda noční můry: Ukončeme ji! 7 hodin Okamury. Bandera party v Plzni nejsou žádná náhoda. Ukrajinští náckové u nás sejí dračí semena. Nebude elektřina? Washingtonu ani Bruselu nic nedlužíme. Pryč od nich!

1. 3. 2023

Tisk článku

Protiproud TV vysílá rozhovor šéfredaktora Protiproudu s profesorem RNDr. Ivo T. Budilem, Ph.D., DSc. v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. A další program? V pátek v 18. hod. se potkáme v přímém přenosu při Tea Party, v sobotu v podvečer v 17. hod. v pořadu Alfa a Omega s dr. Radomírem Malým nad otázkami toho, co nás v tomto pomíjivém světě přesahuje

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. Všechny články k videím PPTV naleznete ZDE.

Omlouváme se, že přímý přenos kvůli technické chybě skončil po 26 minutách. Zatím nevíme přesne proč. Zde však přinášíme celý tento důležitý rozhovor v plném znění.

A nejbližší další program? V pátek v 18 hodin se potkáme v přímém přenosu při Tea Party. A v sobotu v podvečer v 17 hodin budeme vysílat pořad Alfa a Omega s dr. Radomírem Malým nad otázkami toho, co nás v tomto pomíjivém světě přesahuje. 

Nemáte možnost nebo čas sledovat pořady PPTV? Můžete si nás pustit pouze k poslechu ve formě podcastů. Rozhovory a další pořady najdete (s kratší prodlevou od jejich zveřejnění na videu) na podcastových platformách, kde budou zároveň archivovány.

Na platformě Anchor | Na platformě Spotify

Pro případ, že by videa PPTV v budoucnu přestala na YouTube fungovat, je vždy rovněž s drobným odstupem vytvářena záloha na serveru Rumble.
Tagy článku

Doporučujeme

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra Kubricka? Když lid uvěřil letu v krabičce od sardinek, uvěří všemu. A stalo se. Doznání? Pomalu, ale jistě. Co na nás chystají po 9/11 a covidu?

Podvod č. 1: Američané na Měsíci nikdy nebyli. Přistání: Nejlepší film slavného režiséra...

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly terén. Vyslanci ANO Babiš účast zatrhl. Jak využít temné zbraně protivníka? Svým vlakem ke svobodě, nebo cizím dobytčákem do gulagu?

Vlašťovka na Lávce: Naděje? Rozpaky? Boj, či spolupráce? SPD, Trikolora a PRO osahávaly...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky