Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Šestka užitečných idiotů: ČR, Polsko, Slovensko a Pobaltí. Lstivý Číňan chce mír. Zbraně může dodávat jen Západ Ukrajině, Čína Rusku ne. Rakušan jako Nosek stojí na stráži. Ukrajina, kolébka demokracie a Honzíkova cesta do světa

Šestka užitečných idiotů: ČR, Polsko, Slovensko a Pobaltí. Lstivý Číňan chce mír. Zbraně může dodávat jen Západ Ukrajině, Čína Rusku ne. Rakušan jako Nosek stojí na stráži. Ukrajina, kolébka demokracie a Honzíkova cesta do světa

28. 2. 2023

Tisk článku

Lu Lina komentuje poslední perly médií hlavního proudu, jenž neustává ve válečnickém ryku a přípravě na vítězství Banderovců, které by bylo už na dosah, nebýt nepochopitelné váhavosti některých zemí, které na rozdíl od nás nepochopily, že v Kyjevě se bojuje za demokracii

Jistě. V čase, kdy za rohem neustále eskaluje válka šílenců, a hlavně jaderných mocností úplně nejvíc ze všeho toužím po informaci, co má prezident Zelenskyj v šatníku.

Sláva válce!

A u tématu zůstaneme. Včera večer jsme se ve veřejnoprávních zprávách, kromě jiných podobně zásadních informací, například dozvěděli, že v Londýně hrají Rusalku, v Praze probíhá koncert pro Ukrajinu a nebo, že paní ukrajinská prezidentová je smutná. Na informace o tom, že se v Berlíně za účasti desítek tisíc lidí konala demonstrace proti vyzbrojování Ukrajiny a za mír, které předchází petice, kterou v Německu za 14 dní podepsalo cca 700 tisíc lidí, se díky tomu už bohužel místo ve vysílání nenašlo.

Jistě. Co kdyby si někdo v rámci „poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů“ vytvořil svobodně nesprávný názor. To by ohrozilo základy demokracie. A proto všichni hezky jednotně: Sláva Ukrajině, kolébce demokracie! Sláva válce!  Ovšem, když se v Německu dva idioti přilepí v galerii ke zdi u obrazu, který předtím polili bramborovou kaší, to nám sdělit neopomenou. Mimochodem, jen pro pořádek, Český rozhlas kupodivu taky ani nepípl. Informaci přitom zveřejnila ČTK i většina zpravodajských webů.

Čtěte ZDE: Jo, více tanků, více míru: Posezení s kyjevským Kim Čong-unem. Staří dobří ztroskotanci a zaprodanci. Nepřítelem člověka je prý kniha. Hajnej Pavel na cestách. Edel'veys není Edelweiss? A přece Ukrajina vstoupí do US NATO!

Statečná šestka

Díky postoji k válce na Ukrajině prý Západ Česku, Polsku, Slovensku a pobaltským státům říká „statečná šestka.“ Ano, je krásné a povznášející, když vás páníček pochválí. Ovšem vzhledem k okolnostem vzniku konfliktu a rizikům, které tato statečnost reálně obnáší, jako například rozpoutání jaderného armagedonu, by se pravděpodobně našlo nemálo zastánců, a to i na Západě, jiného označení této skupiny amerických užitečných idiotů. Třeba užitečná šestka. Nebo sex pistols. Případně 666.

Je to jako v Sýrii

Paní Rakušanová, maminka našeho druhého nejlepšího ministra vnitra po Václavu Noskovi, se rozepsala k výročí války na Ukrajině. A k povinné části o zlém Rusku, hodné Ukrajině a nejhodnějším Západu, kterou sesmolili všichni a která fakt nestojí za zmínku, připlácla, asi z pilnosti, ještě Sýrii. A to už za zmínku stojí. Nejprve tedy populárně naučná analýza pí Rakušanové: Rusko, stejně jako na Ukrajinu, vtrhlo už do Sýrie se stejným cílem. Tedy ze zvrácených imperiálních pohnutek zničit celou Sýrii a pobít co nejvíc mírumilovných Syřanů.

Zajímavá a osvěžující interpretace, na kterou bych, přiznám se, sám skutečně nepřišel. A nyní fakta: V Sýrii vypukne v rámci USA organizovaného „Arabského jara“ občanská válka, protože také tamní vláda netroubí s USA. Troubí ale s Ruskem, to podpoří spojence a natrhne proamerickým vzbouřencům půlky. Ještě předtím je ovšem suverénní a územně celistvá Sýrie armádami NATO v rozporu s mezinárodním právem napadena, ničena, vyvražďována, olupována a dodnes okupována. Takže stará Rakušanová má vlastně v podstatě pravdu. V Sýrii to fakt bylo to samý.

pp

Čtěte ZDE: Vítězství je na dosah: Rusům docházejí autolaky. Prezident? Prázdný hajný v americkém žoldu. Cenzura nebude, jen omezování svobody pro protistátní živly. Voláme, komu chceme. Vyhlásíme válku Číně? Řeháková do NATO. Jak dlouho?

Lstivý Číňan 

Čína představila mírový plán pro Ukrajinu. Ovšem jelikož jeho cílem není vítězství Ukrajiny, ignorování příčin války, její prodloužení za účelem dalšího oslabení Ruska, ani jeho potupa, zbídačení či rozdělení na surovinové kolonie, byl šmahem odmítnut. A Rusku se navíc líbil, takže z toho už tuplem nic nebude. A proto je na něj už pouze navážen hnůj, aby zmizel z očí. Protože válka je mír. A čínský mír je válka. A sláva Ukrajině!

My můžem, ty nesmíš!

Spojené státy se zavzdušnily z toho, že by Čína mohla Rusku dodat zbraně. Když jsem to četl, měl jsem pocit, že mne musí šálit zrak. Nešálil. Skutečně jsem se dozvěděl, že to výhradně USA přece rozhodují, kdo a komu smí dodávat zbraně. Kdo je hodný a kdo je zlý. Pouze americké zbrojovky se smějí kapsovat. Notabene na amerických válkách. A USA rozhodly, že v téhle jejich válce s Ruskem se zbraně budou dodávat jenom Ukrajině. Prezident USA je přece ředitelem zeměkoule. Tak jednoduchý to je. Dobrou zprávou je, že Číňani poslali Američany do háje.

Ukrajina, kolébka demokracie

„Ukrajina bojuje za všechny demokracie,“ informoval nás nový americký velvyslanec. A ačkoliv to jeho excelence zjevně myslela jinak, v podstatě s tím souhlasím. Ukrajina, reálně východoevropská oligarchická despocie, skutečně bojuje za západní „demokracie“ jejich válku s Ruskem. Účel světí prostředky, a tak se prostě jen zavřou oči. Jako se zavřely za druhé světové války, když za všechny demokracie bojoval totalitní Sovětský svaz. Problém je, že Ukrajina není Sovětský svaz.

Je to zdeptaná, vylidněná, rozkradená a roztřískaná země, která vsadila na špatného koně, a proto je na pokraji porážky. A až prohraje, a ona za všech možných okolností tak či onak prohraje, prohrajou s ní i ty demokracie, za který ta chudinka oligarchie bojovala jejich válku, na kterou byly příliš zbabělé. Jistota porážky Ukrajiny plyne z toho, že minimálně Krym i Donbas už zůstanou Rusku, i kdyby se NATO s Kyjevem na hlavu postavily, a tento stav sama Ukrajina předem vyhlásila za prohru. To je ta lepší varianta ukrajinské prohry. Ta horší nastane, když NATO nevychladne, a začnou pršet rakety s jadernými hlavicemi.  Zásadní otázka teda zní: Jsou „demokracie“ na reálně se rýsující porážku svého užitečného idiota připraveny?

pp

Čtěte ZDE: Temné tóny vstříc žoldákově inauguraci: Kam jinam před nástupem, než do Mnichova? Británie dodá náckům rakety dlouhého doletu. Operace Barbarossa 2 před spuštěním? Musejí nás prý co nejrychleji pozavírat

Věřím, tedy jsem

Tohle bylo zábavné. Hajný se u jakéhosi oběda jako bývalý voják vyslovil velice opatrně, ale celkem realisticky k možnému vývoji vojenské situace na Ukrajině, čímž způsobil přítomnému ukrajinskému ministru zahraničí srdeční arytmii. Podle Dmytra totiž nejsou důležitá fakta a realita, ale pouze víra. Správně. Je vidět, že ono již proslavené ukrajinské čerpání z jistého nejmenovaného odkazu má hluboké kořeny. Neochvějná víra v přízeň prozřetelnosti provázela Vůdce jak známo až do posledních dnů. A ještě zábavnější pak bylo sledovat, jak musel hajný svá rouhačská slova dokola vysvětlovat a sypat si popel na hlavu.

Fašista

Hrající legenda NHL Ovečkin je trnem v mnohém „liberálnímu“ oku. Protože má na síti fotku s Putinem a odmítá odsoudit ruskou imperialistickou agresi. Je totiž velice neobvyklé, že se občan země, kde vlastenectví berou vážně a která je ve válce, odmítá projevit jako šmejd a na svoji zem plivnout. Český rozhlas proto zapátral na sítích a zjistil, že Washington kvůli tomuto Ovečkinově podivnému a neobvyklému postoji, ztrácí fanoušky. Začtete-li se pozorněji, zjistíte, že celkem asi dva. Původem z Ukrajiny.

Slovenský ministr zahraničí veřejně poslal ukrajinsky do prdele maďarského premiéra. Protože k válce na Ukrajině zastává jiný postoj než on. V této souvislosti musím říci, že již před tímto nechutným incidentem jsem pohlížel souhlasně na názory, které přičítají dnešní tristní situaci mimořádnému poklesu kvality západních elit. Onen slovenský blbeček k tomu pouze poskytl příhodnou názornou ukázku. Na otázku, čí odchod na chuj by světu prospěl víc, tak existuje poměrně jednoznačná odpověď.

Honzíkova cesta

A se slovenským ministrem zahraničí si může podat ruku i ten náš. Sice zatím nikoho na chuj neposílá, což je asi jen shoda okolností, ale jinak je to stejný level kvality. Jeho státnický projev v OSN, v němž Rusku předložil diktát a la Norimberský proces, byl asi poslední hřebíček do rakve vzájemných vztahů. Hlouběji pohřbít je už nešlo, gratuluji. Chtěl bych tímto mladého mistra diplomacie pouze upozornit, že ta prokletá válka jednou skončí. Jakkoliv. Vyjma tedy jaderného konce, pak to bude asi jedno. A že Rusko po ní bude furt na svém místě. Nezmizí. A že proto budeme muset dál vedle sebe žít. A že proto není dvakrát rozumné budovat pro tento čas soustavně a systematicky tu nejhorší možnou startovní pozici.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Odporný plán zločinců v OSN: Ještě větší cenzura a orwellovská kontrola. Válka proti svobodě slova na nejvyšší úrovni. Vězni internetu důvěry. Průmysl šmírování. Chtějí nám chce vlézt už všude. Kde to skončí?

Odporný plán zločinců v OSN: Ještě větší cenzura a orwellovská kontrola. Válka proti svobodě...

Žádná klimatická krize není: Tři zásadní grafy. Víra v nebezpečí sodovkového plynu prorůstá až do justice. Změny byly vždycky. Působí je planetární teplota a sluneční cykly. Uhlíkové daně míří jinam. Jde o zničení civilizace. Čistá nula vědy

Žádná klimatická krize není: Tři zásadní grafy. Víra v nebezpečí sodovkového plynu prorůstá...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky