Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Temné tóny vstříc žoldákově inauguraci: Kam jinam před nástupem, než do Mnichova? Británie dodá náckům rakety dlouhého doletu. Operace Barbarossa 2 před spuštěním? Musejí nás prý co nejrychleji pozavírat

Temné tóny vstříc žoldákově inauguraci: Kam jinam před nástupem, než do Mnichova? Británie dodá náckům rakety dlouhého doletu. Operace Barbarossa 2 před spuštěním? Musejí nás prý co nejrychleji pozavírat

19. 2. 2023

Tisk článku

Petr Hájek upozorňuje, že (oprávněná) bouře vyvolaná vládní loupeží důchodů a dalšími vynálezy fialového hnusu má zakrýt ještě mnohem větší nebezpečí, které nám bezprostředně hrozí

Kde jinde, než v Německu se mohli sejít účastníci ještě stále oficiálně nevyhlášené války Západu proti Rusku (na ukrajinské střelnici). V Orwellově „novořeči“ tomu říkají Bezpečnostní konference. Pro formální vylepšení obrázku si k tomu pozvali také Čínu, která ovšem hned protestovala, proč tam není také Rusko. To, aby si zase vylepšila svůj obrázek doma, jako že se v Německu paktuje se Spojenými státy (ostatní jsou tam jen do počtu), s nimiž může být každou chvíli ve válečném stavu.

Fialová vláda tam vyslala svého zástupce v podobě generalissima Pavla. Toho sice pár dnů předtím vypískali diváci na hokeji v Karlových Varech, ale o občany přece nejde. Pětidemolice právě připravuje další sérii obřích krádeží z našich vyhublých peněženek. Před volbami o nich sice cudně pomlčela, jenže musí přece někde vzít prachy na korupci soudů, prokurátorů, policie (o poslancích či ministrech ani nemluvě) prostřednictvím stálého zvyšování jejich luxusních prebend a astronomických platů, když všechno vysává Zelenskyj a americké zbrojovky.

Až soudruh Pavel devátého března konečně obsadí Pražský hrad, vyrazí do boje za definitivní zničení naší země už zcela oficiálně. Jeho hlavní destinací se patrně stane Polsko. Už tam nebude muset jezdit se svou podplukovnicí inkognito nakupovat potraviny a další zboží jako dosud.

Ostatně všechno už budeme platit z našich daní včetně více než třistatisícového měsíčního platu. To je skoro stejná almužna, jakou berou obyčejní poslanci v tělese dezinformačně zvaném Evropský parlament (jednak nejde o parlament, ale pouze legalizační nástroj na bruselské zvrácenosti nevolených z Komise, jednak není evropský, ale pouze unijní).

A bude vymalováno. Nebo ne? Jakkoli jsou vládní zvrácenosti s protiústavním krácením důchodů těm, kteří něco pamatují - a proto je převážně nevolili - odporné, je přece jen aktuálně důležitější hledět pozorně především na dění za našimi hranicemi. Protože důchodový, daňový a inflační fialový hnus nás už třeba ani nebude bolet.

Operace Barbarossa 2 před spuštěním?

Do Mnichova (příznačné město pro české osudy) poslali Pavla především proto, aby před soudruhy - spojenci nacistického kyjevského režimu - demonstrovali, že ČR je nyní už bez poskvrnky pevně v rukách protektorů. Ba více: generalissimus se tam prezentoval jako pravý washingtonský jestřáb. Kritizoval dokonce o něco menšího jestřába, šéfa NATO (pod nímž sloužil) Stoltenberga, že je vůči Rusku málo radikální.

Nebylo to však z jeho hlavy (z té se uvolní tak maximálně „Rozkaz, Provedu!“). Šlo o jeden tón z předehry, který dostal za úkol před návštěvou svého velitele Bidena v Polsku (20. - 22. února), kde se má dementní stařík pokusit souvisle přečíst projev napsaný mu v Pentagonu. Z toho lze soudit, o co asi půjde, a zda se nemáme rychle poohlížet ve svém okolí po protiatomových krytech. Nemusíme, bylo by to zbytečné, dnes už jsou kryty jen pro papaláše (a stejně jim budou houby platné).

Čtěte ZDE: Skvělé úspěchy soudruha Fialy a spol.: Inflací okradli milióny. Střádali jste si na důchod? Za rok vám škrtli osm let. Již brzy další úspěch: recese a krize. Válka s podnebím a s Ruskem. Půl milionů na sociálních dávkách. Bludný kruh

Další tón předehry ke vskutku temnému wagnerovskému opusu, jenž na příští dny chystají (a který tolik miloval autor předchozí Operace Barbarossa, Adolf Hitler) zazněl z Británie. Proč právě odtud, objasnil Elbridge Colby v Telegraphu: Vysvětlil, že USA se nyní potřebují zaměřit především na Čínu (tedy rozpoutání války na druhé frontě, pozn. PP), takže hlavní role při útoku na Rusko prý teď připadne Londýnu. A ten již „vůdcovsky“ oznámil, že se rozhodl poslal na Ukrajinu rakety dlouhého doletu, kterými kyjevští náckové budou moci napadnout třeba „okupovaný Krym“.

Jak k tomu poznamenal Simon Jenkins v The Guardian: „Poskytnutí západních stíhaček (o raketách dlouhého doletu ani nemluvě) by mohlo vést Putina k rozmístění jaderných zbraní i k provedení drtivých leteckých úto­ků na Kyjev. Následně může dojít k ostré eskalaci konfliktu: K za­pojení západních pilotů do vál­ky - již s přímými údery na ruské základny.“

Stmívá se

Jde prostě o stále stejnou iluzi. Amerika doufá, že válku s Ruskem odehraje (jejími zbraněmi a zpravodajskou podporou) Evropa - pokud jde o oběti na životech, tak především ta střední a východní. A na Čínu pošle Japonsko a své další spojence v oblasti, takže USA se to opět přímo nedotkne. Proto v Mnichově Číně (na kterou mají ještě méně než na Rusko) zatím jen „diplomaticky“ vyhrožují. Ministr zahraničí Blinken:„Obavy, které máme, vycházejí z našich informací o tom, že Čína zvažuje poskytnutí smrtící podpory Rusku - zbraní, munice či těžké techniky. Dali jsme jasně najevo, že by to v našich vztazích znamenalo vážný problém.“

Jasně. Oni - Nadlidé - mohou posílat náckům na bojiště nejtěžší techniku - nově už nejen tanky či letadla, ale i rakety dlouhého doletu - zatímco ruský spojenec nesmí zemi vzdorující útoku pucfleků podřízených USA ve válečném stroji zvaném NATO poslat ani pistolku. Samozřejmě - je to pouhé masírování svalů určené především za oceán, kde má veřejnost Bidenovy vlády stále více plné zuby. Zhruba tak, jako absolutní většina naší veřejnosti té Fialové. Jenže tu už drží při životě právě především oddanost USA. Bludný kruh pro české kolaboranty tolik typický.

Čtěte ZDE: Došlo k tichému převratu: Rozvědčík prezident a jeho podplukovnice. Fiala řízen z Německa, Pavel z USA. Západ válku s Ruskem prohrává. Napochoduje Polsko k Dněpru? Jaderný úder: Jen na střední Evropu? Jsme poražený stát?

Okupace se souhlasem opozice?

Proto Fiala připravuje „dohodu“ - nám z ne tak dávné minulosti dobře známou: O dočasném umístění - tentokrát amerických - vojsk na našem území (oficiálně „o obranné spolupráci me­zi USA a ČR, tzv. DCA). Pozoruhodné je, jak mainstreamová média předpokládají, že na rozdíl od sousedního Slovenska by prý u nás neměla příliš narazit. Na Slovensku to zvedlo celou veřejnost, takže americká čaputovská vláda ji musela doplnit „antizákladnovou“ doložkou (která ovšem nic neznamená). Český parlament ji prý bez doložky schválí hladce.

Je to docela možné. Poslanec Radovan Vích, Okamurův expert na obranu Právu řekl, že SPD se stanoviskem vyčká, až co vyleze z vlády. „Doho­du jsem ještě nečetl a je teď předčasné ji komentovat. Víme, že ďábel se skrývá v detailu, na druhou stranu už ji přijalo 24 států včetně Slovenska. Asi kvůli ní teď nepůjdeme do ulic,“ uvedl Vích.

No opravdu moc děkujeme za takovou „pronárodní opozici“. Možná to bude parlament schvalovat aklamačně, jako ten Husákův. Musím však poznamenat, že my do ulic určitě půjdeme. Nejpozději 11. března na demonstraci, kterou svolává do Prahy na Václavské náměstí Rajchlovo PRO - dva dny po Pavlově inauguraci. A nebudeme čekat, až co „vyleze z vlády“. Víme dopředu, co z ní vyleze.

Čtěte ZDE: Koncentrák 2023: Proč generál nechce vojenskou přehlídku? Kaplani to sami nezvládnou. Trdelník nového sovětského poradce. Soudržky všech pohlaví věří v nesmrtelnost. Jen do Stalingradu č. 2. Klima, mráz a čas naší přípravy

Jdou nám po krku

Ostatně je nejvyšší čas. Kolaboranti už odhazují poslední masky zdání, že totalita bude předstírat „lidskou tvář“. Názorně to dokládá text z Fórum 24. To je ten vládní plátek, který jeho velký obdivovatel - a do předvčerejška současně Vrchní cenzor Klíma - chce odměňovat stomiliónovými injekcemi, a Protiproudu (a dalším svobodným médiím) zakroutit krkem v repríze 25. února loňského roku. Tak vládní propagandisté vyděšení ze sílícího lidového odporu tam píší:

„Tuto (záškodnickou, pozn. PP) činnost proruské síly za moskevské peníze (zkušený soudruh Bratinka naopak míní, že prý zdarma, jen z přesvědčení, měli by si to soudruzi srovnat na ÚV ve Strakovce, pozn. PP) vykonávají i u nás. Proto je potřeba co nejrychleji skončit s hrou na to, že vlastně nejsme ve válce, a otevřeně přiznat, že na nás – stejně jako na celý Západ – již léta útočí hybridní dezinformační válkou nepřátelská jaderná velmoc, která se rozhodla expandovat. A že proti lidem v České republice, kteří zde šíří proruskou propagandu a destabilizující dezinformace, je potřeba zasahovat tak, jako se proti nepřátelským osobám zasahuje za války.

Jejich propagandistická činnost se znemožní jejich internací. Dění v Moldavsku ukazuje, že nepřátelské aktivity Ruské federace proti celému Západu trvají. A že na osoby, co zde Putinovu válku omlouvají, musíme pohlížet jako na nepřátelské cizince, osoby pracující ve prospěch nepřítele. Proto musíme – aby naši zemi nerozložili zevnitř – všechny ty Vrabely, Raptory a Peterkové co nejrychleji pozavírat.“

Není lepší wágnerovské předehry před hradní inaugurací amerického žoldáka.
Tagy článku

Doporučujeme

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum multipolárního světa? Svět odmítl americkou dominanci. Evropské, čínské, hispánské i islámské srdce? Trump pochopil, že konec dějin nehrozí

Rozdělený Heartland: Civilizace moře se pokouší obklíčit Světový ostrov. Moskva centrum...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky