Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zprávy z Kocourkova: Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí. Zlý Putin uvěznil Pekarovou v letadle. Taje války: Vítězí v ní současně Kyjev i Moskva. Proroctví baby Vangy. Pověste ho vejš! V Ženevě se asi nedá naladit signál ČT

Zprávy z Kocourkova: Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí. Zlý Putin uvěznil Pekarovou v letadle. Taje války: Vítězí v ní současně Kyjev i Moskva. Proroctví baby Vangy. Pověste ho vejš! V Ženevě se asi nedá naladit signál ČT

27. 3. 2023

Tisk článku

Lu Lina komentuje poslední zprávy, ve kterých nás kromě všech dalších "pravd" média hlavního proudu dnem i nocí ujišťují, že Rusko je již na kolenou a vítězství pravdy a lásky postupující za pomoci západních obrněnců ozdobených symboly wehrmachtu je již na dosah

Ruská Sberbank vyplatí rekordní dividendy. Konečně jasný důkaz, že sankce opravdu fungují a mají na ruskou ekonomiku zničující dopad.

V rozhlasové soutěži můžete vyhrát sborník Zelenského válečných projevů… Přemítám, jak asi vypadá bytost, která touží vlastnit sborník projevů ukrajinského prezidenta. Humanoid to být rozhodně nemůže. Že by tedy typický volič TOP 09?

Nic jsem neplatil a ta částka taky nesouhlasí

Ministr nabídne podřízenému, kterého se chce zbavit, buď vykopnutí na dlažbu s obviněním z neschopnosti, nebo zlatý padák a skvělé doporučení. Podřízený, protože zná své pappenheimské, si ono kulantní mafiánské jednání nahraje. A nejinteligentnější politička na západní polokouli vysloví názor, že tajně nahrát kolegu politika přicházejícího s nabídkou tak úžasně kvalitního vyhazovu, bylo nejen podlé, ale určitě i trestné. Asi nemám slov.

Kolem světa za 24 hodin

Nejinteligentnější politička západní polokoule musela podle českých médií při svém výletu do hodné části Číny absolvovat kvůli Putinovi cestu kolem světa. Jistě. Ne, kvůli tomu, že Česká republika vyhlásila Rusku a Číně válku, a když někomu vyhlásíte válku, tak vám tak úplně nedělá, co vám vidí na očích, ale kvůli Putinovi. Ale já to chápu. Nejdůležitější je vždycky najít viníka.

pp

Čtěte ZDE: Šestka užitečných idiotů: ČR, Polsko, Slovensko a Pobaltí. Lstivý Číňan chce mír. Zbraně může dodávat jen Západ Ukrajině, Čína Rusku ne. Rakušan jako Nosek stojí na stráži. Ukrajina, kolébka demokracie a Honzíkova cesta do světa

Proroctví baby Vangy

Budoucí ukrajinský agronom…, bože můj, informoval dychtivě naslouchající česká média, že Putin hodlá vyhladovět třetí svět. Vida. To se takhle jednou probudíte do rána, kdy válčíte s celým Západem a protože jste úplný idiot, tak zívnete a řeknete si: „Co kdybych k tomu ještě přidal i celou Afriku a půl Asie, kde mi zatím celkem fandí?“ Jistě. To je skutečně velice pravděpodobné.

Podivné chování Číny

ČT nám nábožně předložila studii Amerikou placené instituce, která kupodivu nenechává nit suchou na dvojici amerických nepřátel. Informační hodnota sice nulová, ale správných názorů není nikdy dost. Podstatnou část obsahu studie tvoří zásadní informace. Jako třeba, že Čína z neznámých důvodů a naprosto překvapivě podporuje svého klíčového spojence Rusko. Protože to nikdo jiný nedělá a všichni ostatní na svoje spojence běžně hází bobek. Nebo, že čínská média přebírají kremelskou propagandu.

Jistě, všichni ostatní spojenci přece přebírají propagandu nepřátelskou. Autoři studie také říkají, že čínské zájmy jsou pro Čínu na prvním místě, což prý Rusko nechápe a velice na to doplatí. Ano, to je také velice neobvyklé a demokratické státy se poznají kromě jiného i podle toho, že svoje zájmy nejen neupřednostňují, ale mají je úplně na banánu. Klíčovou informací plně odhalující agresivní a imperialistické čínské ledví pak je zjištění výzkumníků, že Čína prý citovala 8x častěji Putina než Zelenského a 3x častěji Lavrova než Kulebu. No, Číňani byli vždycky divný. Před 120 lety jako dneska.

Čtěte ZDE: Jo, více tanků, více míru: Posezení s kyjevským Kim Čong-unem. Staří dobří ztroskotanci a zaprodanci. Nepřítelem člověka je prý kniha. Hajnej Pavel na cestách. Edel'veys není Edelweiss? A přece Ukrajina vstoupí do US NATO!

Země, co se špatně chovají, to od Kyjeva slíznou

A protože jsou divný, ignorují i báječný ukrajinský mírový plán. Možná proto, že nejde o mírový plán, ale o ultimátum poraženému? Podle kterého by mělo Rusko kapitulovat, vrátit Donbas i Krym, zaplatit gigantické reparace, jeho vedení odjet do Haagu pro doživotí a tím vším spáchat dokonalou diplomatickou sebevraždu. Ano, tohle velmoci běžně dobrovolně dělávají. Jen aby se natvrdlý Číňan nepřepočítal. Když už ví, že až Ukrajina vyhraje, tak to zemím, co se špatně chovaly, spočítá. Asi přehodnotím svoje postoje k téhle válce. Protože vidět, jak to Ukrajina spočítává Číně, by mohl být životní zážitek.

Zprávy z východní fronty

Nevím, jak vy, ale já se v tom trochu začínám ztrácet. Buď jsou na prkně Rusové a Ukrajina se jim užuž chystá zasadit coup de grâce ofenzívou, jakou svět neviděl, nebo jsou s nedostatkem zbraní na prkně Ukrajinci. Čert se v tom vyznej. Asi se prostě necháme překvapit.

Pověste ho vejš!

Mezinárodní tribunál vydal zatykač na Putina pro válečné zločiny a americký prezident pochvalně přikyvuje. Velmi zajímavé. Přitom to není tak dávno, co USA na činitele toho samého tribunálu uvalily sankce, když chtěl za válečné zločiny stíhat Američany. S vysvětlením, že není směroplatný, protože v něm vládne korupce a ovlivňují ho cizí mocnosti sledující své vlastní geopolitické zájmy… Mimochodem, udělat z jediné osoby, se kterou je možné jednat o míru na Ukrajině, zločince, mi přijde jako výborný nápad, který jistě přispěje k rychlejšímu ukončení konfliktu.

Hovory s nepodvolenými v přímém přenosu: JUDr. Jindřich Rajchl - předseda strany PRO. Sledujte v úterý od 16:00 na PPTV, pište své dotazy a komentáře!

Fifty - fifty

OSN oznámila, že na Ukrajině se válečných zločinů dopouští obě strany v poměru fifty-fifty. Mám pro to jen dvě vysvětlení: 1. Úřad Vysokého komisaře OSN pro lidská práva podlehl ruské propagandě  2. V Ženevě se nedá naladit ČT

Hyn sa hukáže!

Nad neuvěřitelnou ukrajinskou arogancí nepřestávám žasnout už rok. I nad tím, že zjevně nemá hranic. I nad tím, jak se Ukrajina souběžně neustále opájí vlastní dokonalostí. Země, které se k Ukrajině špatně chovaly, se budou po válce zodpovídat, zní zatím poslední ukrajinský oficiální soutěžní výrok. Popravdě ale úplně nejvíc žasnu nad tím, že se zatím za ten rok na Západě, Severu a Jihu nenašel vůbec nikdo, kdo by Dmytrům poradil, ať se hlavně proberou. A kromě toho taky přemítám, kdo se asi nakonec po válce bude zodpovídat, za co, a komu vlastně.

Systém je v pořádku

Fakt, že ukrajinské tanky postupují vítězně vpřed ozdobeny symboly wehrmachtu, je chybou jednotlivce, prohlašuje Ukrajina. Jistě. Všechny původně dobrovolnické ukrajinské jednotky léta masakrující ruské Ukrajince, které jsou nyní součástí ukrajinské armády, jsou složeny vlastně pouze z hákenkrajcy pokrytých jednotlivců.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Hanebnost prezidenta, premiéra a ministra Beka: Kdy dá Petr Pavel Posseltovi vyznamenání? Sudeťáci rozbili naši republiku a vraždili. Teď jim za to chodíme děkovat. Milí krajané? Čeští zrádci a kolaboranti 2023

Hanebnost prezidenta, premiéra a ministra Beka: Kdy dá Petr Pavel Posseltovi vyznamenání?...

Strategie Ruska po krachu kyjevské protiofenzívy: Nepomůže ani 150 letadel natož slíbených 48. Mediální operace proti Rusku. Jak velké je vyčerpání nacistů? Moskva nemá důvod spěchat s útokem. Čas pracuje pro Rusko

Strategie Ruska po krachu kyjevské protiofenzívy: Nepomůže ani 150 letadel natož slíbených...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky